STO DWUDZIESTA DZIEWIĄTA MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEJ ZBRODNI!

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

 

Badanie 9 stycznia 2021 wykryło wirusa SARS-Cov-2 w moim organizmie, wynik testu jest pozytywny. Od dnia 9 stycznia przebywam w izolacji domowej, dlatego o dzień spóźniłem się z udziałem w «specjalnym dniu na blogach». Wyjątkowo wredny wirus.

Nie jestem bezobjawowy, przeżywam pandemię na własnej skórze i porównuję to co jest, z tym co gada totalitarna opozycja i dlatego mogę opowiedzieć tym, co widzę.

A więc myśląc o przyszłości Polski musimy zapomnieć o totalitarnej opozycji, szkoda czasu. I nawet już nie chodzi o ich polityczne formaty bez znaczenia, ani o intelektualny chaos, tragiczny brak kompetencji i obrzydliwą, cyniczną głupotę.

Najważniejszy jest niezwykle groźny dla polskiej racji stanu dysonans poznawczy w przestrzeni komunikacji publicznej. To, co Oni robią, wiemy doskonale. Kłamią oszukują, łażą z mikroskopem poszukując, aby tylko się do czegoś przeczepić. To co Oni czynią nie jest krytyką, nie jest to wskazywanie błędów, nie ma nic wspólnego z próbą rozwiązania jakiegokolwiek problemu. To jest dywersja, sabotaż, to jest dyfamacja, to jest destrukcja i terror. To jest przekonywanie Polaków, że rząd nie zrobił nic, w Polsce panuje chaos, a my wszyscy jesteśmy opuszczeni przez pisowskie państwo, pozostawieni na pastwę losu i wrednego wirusa, na którym nikt nie panuje. 

A czego doświadczyłem?

Piątek, 7 stycznia - dzwonię do rejestracji, proszę o zarejestrowanie do lekarza pierwszego kontaktu. Jestem zarejestrowany do "teleporady" po godzinie 16:00.  Dzwoni pani doktor, opowiadam o dziwnych objawach, mówię o tym, że chciałbym w tej sytuacji wykluczyć podejrzenie zakażenie wirusem SARS-COV-2. Pani doktor odpowiada, że to jest właściwe rozwiązanie i wystawi mi zlecenie na test oraz odpowiednią receptę i zarezerwuje rejestrację na kolejną wizytę we wtorek 12 stycznia, po otrzymaniu wyniku testu. W ciągu godziny otrzymuję potrzebne kody, piny. Chwilę później sms z powiadomieniem o rozpoczęciu kwarantanny oraz zaproszenie na badanie o godzinie 9:10 w sobotę - razem z informacją o obowiązku korzystania z aplikacji "Kwarantanna Domowa" A tam sporo informacji o tym co, gdzie, kiedy i jak, i co robić gdy...

Sobota, 8 stycznia - jadę do wskazanego we wczorajszym sms miejsca, jestem, krótkie czekanie, formalności, podaję numer PESEL, numer zlecenia, kilka danych do krótkiej ankiety medycznej, pani pobiera wymaz i odjazd. Otrzymuję mały kwitek z kodem paskowym uprawniającym mnie do elektronicznego odebrania wyniku testu. Po południu otrzymuję sms z potwierdzeniem - wynik testu już jest dostępny. Sprawdzam.
Wynik niestety pozytywny.
Chwilę później otrzymuję sms od portalu e-zdrowie o aplikacji PulsoCare oraz o wysłaniu mi przez Pocztę Polską pulsoksymetru potrzebnego do realizacji programu Domowej Opieki Medycznej MZ.

I tak przez niedzielę, poniedziałek, widzę, czuję i słyszę działanie całego systemu, w którym pracują żywi ludzie i instytucje, każda na swoim miejscu, przygotowana i wyposażona, gotowa do wykonywania konkretnyvh zadań. Mam doświadczenie w przeprowadzaniu takich projektów. Wiem i wybrażam sobie ile pracy i ludzkiego wysiłku trzeba zaangażować, aby takie przedsięwziećia móc zrealizować. Ile wiedzy i kompetencji każda organizacja musi zainwestować aby to wszystko działało - spokojnie, nie nerwowo i bez pudła. Docenić prawdziwą miarę ludzkiej pracy, może tylko ktoś, kto ma wystarczające kwalifikacje, aby prawdziwie rozumieć wartość ludzkiej pracy.

Ten spokój i niezawodne działanie całego sytemu, jest objawem jakości organizacji, przedmiotem najwyższego szacunku ludzi, którzy rozumieją z jakim zadaniem mają do czynienia. Każdemu kretynowi, który stanąłby przed mikrofonem albo nawet kamerą, który powiedziałby, że rząd nie zrobił nic - należy się lanie mokrą szmatą po jego durnym pysku. A takich, którzy plotą bzdury o tym, że rząd nie zrobił nic, jest zatrzęsienie. 

Świadectwem podobnego kretynizmu i niebotycznego chamstwa była wczoraj próba wręczenia Jarosławowi Kaczyńskiemu parówki i błazeńskiej czapki w czasie składania kwiatów w obchodach 129 smoleńskiej miesięcznicy przez rzekomo spontaniczne "zgromadzenie ośmiu gwiazdek" [link]. 

Zdaniem organizatorów tego idiotycznego happeningu, był to znakomity żart. Te osiem gwiazdek. Absolutnie prymitywna opozycjo, to jest coś, co zasługuje jedynie na lanie mokrą szmatą po ich durnych pyskach. Jesteście ludźmi, którzy nie tylko utracili zdolność honorową, ale i wszelkie inne ludzkie cechy. 

Prymitywne bolszewickie chamy, bez honoru, dumy i rozumu.

Trzeba zniszczyć "Wielką Ściemę" nowego polskiego totalitaryzmu.

NASZYM OBOWIĄZKIEM JEST STAWANIE W OBRONIE NIEPODLEGŁOŚCI OJCZYZNY PRZED ATAKIEM WSPÓŁCZESNEJ REWOLUCJI KOMUNISTYCZNEJ

PRZECIWKO POWROTOWI TYCH Z UB i KGB

_________________________________ 

Totalitarnym PO, PSL, Lewicy, żadnej Hołowni, Konfederacji ani ich ideologii
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale po prostu niczego, nawet złamanego grosza!

_________________

następny - poprzedni

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:10)

Komentarze

     Witaj! Bardzo przykra wiadomość. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Wierzę, że wszystko dobrze się skończy. Trzymaj się! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1658276

1. Uroczystość ku czci i pamięci 96 zamordowanych osób - bez względu na czas i miejsce tych obchodów nigdy nie jest cyrkiem. Nawet drwiny z takiej uroczystości nie są cyrkiem, zawsze są tylko ordynarnym chamstwem [link].
2. Pięć gwiazdek jako hieroglificzna transkrypcja niecenzuralnego wezwania, które nie jest przyzwoite nawet na murach więziennego spacernika. J...ć cokolwiek?
3. Kiepskim żartem jest naśmiewanie się z bardzo sensownego porównania zjawiska rozerwania się kadłuba samolotu [link]. W przypadku działania wewnętrznego ciśnienia działającego na kadłub samolotu, osłonkę parówki, albo blaszana puszkę - skutki działania takiej siły są bardzo podobne, a przebieg zjawiska kończy się  zawsze tak samo. Krawędzie pęknięcia wywijają się na zewnątrz, zgodnie z kierunkiem działania sił rozrywających. To jest jasne nawet dla głupka.
Aby drwić z takiego porównania - trzeba być głupszym od tego głupka. Mniej więcej jak ten Arkadiusz Szczurek, organizator tego kretyńskiego wybryku.
4. Kolejnym szczytowym wybrykiem jest robienie sobie beki z tradycyjnej polskiej procesji w święto Trzech Króli. Drwiny z Epifanii, święta Objawienia Pańskiego, przy okazji uroczystości uczczenia pamięci tragicznej śmierci 96 Polaków. To jest poczucie humoru godne żołdaka hitlerowskiej Galizien SS.
5. I wreszcie błazeńska czapka dla Jarosława Kaczyńskiego. Czy ten Arkadiusz Szczurek o robaczywym poczuciu humoru ma jakiekolwiek pojęcie o tym, z kogo i czego robi sobie jaja?

I czy to w ogóle są jaja?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1658277

Lumpy "protestujące" na ulicach wspurane przez lumpiarską "elytę" to margines na szczęście...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1658298

Maskirówka Smoleńska

https://via-midgard.com//uploads/posts/2012-09/1348565639_91791268_large_dscn1449.jpg
https://via-midgard.com//uploads/posts/2012-09/1348565580_91791206_large_dscn1441.jpg
http://3obieg.pl/wp-content/uploads/2015/04/Katy%C5%84ski-strza%C5%82.png

http://www.dailymotion.com/video/x2pjphl
http://ic.pics.livejournal.com/vlad_igorev/32220464/36666/36666_original.jpg
http://ic.pics.livejournal.com/vlad_igorev/32220464/19099/19099_original.jpg

https://yurigagarinblog.wordpress.com/2014/02/03/komplet/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1658315

Życzę powrotu do zdrowia. Może zażądaj Amandatyny?

Pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1658344

Dziękuję. Mam!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

michael

#1658366

Dziwię się, kiedy czytam peany, jak to rząd świetnie zorganizował służbę zdrowia. Świetnie to jest zorganizowana inwigilacja chorych pod pretekstem ułatwienia nam życia. Mam zupełnie inne doświadczenia z ostatnich 3 tygodni, co opisałam tu:

https://niepoprawni.pl/comment/1657709#comment-1657709

W systemie inwigilacji jest już, że jest Pan chory, że jest w kwarantannie razem z bliskimi, którzy mieszkają pod tym samych adresem, i to wie np. policja wcześniej niż sami zainteresowani, którzy mogą być zatrzymani w drodze do pracy.

Będzie wiadomo kto i kiedy się "wyszczepił" i czy zmarł na skutek szczepionki, czy miał spadkobierców, konto w banku, jakiś majątek nieruchomy, do którego zaraz zgłosi się "spadkobierca' z Izraela z najprawdziwszym testamentem, wydrukowanym na drukarce 3d, poświadczonym przez kilku notariuszy, po prostu świeży, oryginał-nówka. Można będzie niewyszczepionym zamknąć konto bankowe dokładnie tak jak mafia największych operatorów socjal-mediów wykasowała prezydenta USA Donalda Trumpa.

Odnoszę wrażenie, że film J. Machulskiego "Seksmisja" właśnie się ziszcza na naszych oczach, a rząd PiS realizuje urojone pomysły jakiejś "Ligi", zaś jego(jej) Eminencja Jarosław Kaczyński bez przyprawiania sobie sztucznych cycków kieruje tym wszystkim z tylnego fotela. Zamiast codziennych komunikatów o poziomie promieniowania mamy ilość 'zakażonych" wg wyników oszukańczych testów i ilość zmarłych na covid, do których cwani lekarze doliczają kogo popadnie, żeby NFZ zapłacił im kilkakrotnie wyższe stawki za usługi.

Na szczęście zaczyna odzywać się "Dekadencja", czyli górale, którzy mają dość tej całej maskarady, szczególnie, że naśnieżyli stoki, a zarabiać na turystach nie mogą , czyli koszt naśnieżania może doprowadzić ich do bankructwa. Kto pierwszy z rządu dostanie ciupażką nie wiadomo.

Że mamy do czynienia ze szwindlem  wynika chociażby ze stosunku rządu do amantadyny i innych leków, które są skuteczne w leczeniu infekcji koronawirusem. Profesor Horban główny doradca premiera dostaje białej gorączki i robi wszystko, żeby tego leku nie stosować, nawet zakazać sprzedawania, jakby ktoś chciał na własną odpowiedzialność się leczyć. W mediach nie ma żadnej dyskusji  przeciw. Jest tylko opcja szczepienna, dziś wzbogacona o przepis zapewniający (teoretycznie) wysokie odszkodowania za SKUTKI UBOCZNE SZCZEPIONKI (sic!) oczywiście ze wspólnej kasy.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Alina

#1658397

Wstrząsające i nieznane fakty ws. COVID-19! Poznamy wreszcie prawdę? G. Płaczek w MN!  

https://www.youtube.com/watch?v=a5qQNOz6X3E 

Czyli ŚCIEMA! Albo ściema i LUDOBÓJSTWO?! 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Alina

#1658404

Chip!!!

Prawdziwy, naturalny biologiczny czip, który rośnie po genetycznej modyfikacji mojego genotypu przez planowaną na koniec lutego szczepionkę.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

michael

#1658414

Niemal cała zawartość serwerów platformy komunikacyjnej Parler, została wykradziona przez hakerów i zarchiwizowana. Nawet to, co użytkownicy myśleli, że wykasowali.

[link], [link]

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

michael

#1658425

"Lekko, łatwo i przyjemnie" jak pitoni pewien Pitoń  zapewne nie będzie ale ślę życzenia przebrnięcia w miarę łagodnie przez chorobę. I bez powikłań.

Zdrówka jeszcze raz życzę.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1658479

Serdeczne dzięki!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

michael

#1658564