STO DWUDZIESTA DRUGA MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEJ ZBRODNI!

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

Upłynęło już ponad dziesięć lat od dnia popełnienia tego morderstwa. Dzisiaj jest dzień 10 czerwca, w którym obchodzimy 122 miesięcznicę popełnienia tej zbrodni!

Mam dojmujące wrażenie absurdalnej, zbrodniczej i głupiej zniewagi napierającej od dyszącej nienawiścią totalitarnej opozycji. Ich komunistyczny instynkt nie cofnie się przed żadnym draństwem, ani chamskim wrzaskiem, ani kłamstwem, tak jak to czyni od dnia 10 kwietnia 2010 roku, aż do dzisiaj. Aby nie było cienia wątpliwości - udział w usuwaniu dowodów zbrodni oraz forsowanie fałszywych hipotez śledczych jest współdziałaniem w tym morderstwie. Tym bardziej współdziałaniem w zbrodni jest mataczenie w postępowaniu dowodowym. Prawo zna pojęcie udziału w po fakcie. 

Napisałem wczoraj JAK JEST, wskazując bardzo mocno uzasadnioną hipotezę o nowym geopolitycznym podziale świata. Lewica podzieliła się na totalitarną i demokratyczną, podobnie stało się z prawicą. W efekcie znika już i lewica i prawica, realnie nie istnieje już ani klasyczna lewica, ani prawica. Ta klasyfikacja polityki dzisiaj już nie ma sensu i wręcz fałszuje rzeczywistość, a nawet ordynarnie wprowadza w błąd. 

Żywym przykładem tego stanu rzeczy jest jak najbardziej współczesna antypolska totalitarna opozycja, która swobodnie wchłonęła wszystko co archaiczne do "nowego totalitarnego świata", łącząc w swojej totalitarnej mentalności zarówno dawną prawicę jak i lewicę. Niech symbolicznym znakiem pośpiesznego powrotu do najbardziej podłego starego totalitaryzmu będzie pojawienie się cenzury prewencyjnej, która właśnie teraz wkracza do Polski.

Od kilkunastu godzin jest już w Polsce lista książek zakazanych, mamy też zakaz sprzedaży pierwszej zakazanej książki. Rafał Ziemkiewicz "Cham Niezbuntowany" - to pierwszy znak, symbol powracającej cenzury, symbol prawdziwie groźnego dla Polski totalitaryzmu antypolskiej agentury globalnego totalitaryzmu. To jest ta agentura, która trzyma się kurczowo moskiewskiego sposobu ukrywania prawdy o smoleńskim morderstwie. Fałszerstwo hipotezy "pancernej brzozy" jest kłamstwem założycielskim "nowego polskiego totalitaryzmu".

Trzeba zniszczyć "Wielką Ściemę" nowego polskiego totalitaryzmu.

 

Oni nie uszanują niczego co polskie, niczego co drogie polskiemu sercu. 

______________________________________ 

Komunistycznym PO, PSL, SLD, żadnej Wiośnie ani Konfederacji
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy!

_______________________________ 

następny - poprzedni

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:6)

Komentarze

 

To jest zjawisko nieustającej od wielu lat zdrady narodowej, niszczącej naszą Ojczyznę. Przecież nawet w czasie śmiertelnego zagrożenia naszej świeżo odzyskanej Niepodległości, w czasie sowieckiej napaści roku 1920, pojawili się tuż Czerwoną Armią gorliwi likwidatorzy naszej wiary, nadziei i miłości. Wtedy to był PolRewKom pod sztandarami z czerwoną gwiazdą. Była to kolejna organizacja polskich zdrajców, kolejna emanacja antypolskiej partii ludzi bez sumienia, o której dwieście lat temu pisał Adam Jerzy Czartoryski.

Od kilku tygodni temu inspiruję i zachęcam do wspólnego zastanowienia się nad burzliwą zmianą cywilizacyjną, która dzieje się właśnie teraz. Nie jest możliwe precyzyjne opisanie tej zmiany w zbyt krótkim formacie "felietonu na blogu". Tego najzwyczajniej nie da się zrobić. Od paru tygodni zamieszczam więc treść tej hipotezy w poszatkowanej formie, jako pojedyncze pigułki, zawierające kolejne fragmenty, z których każdy jest skrótem albo nawet tylko aluzją zaledwie sygnalizującą bardzo poważne zjawiska, decydujące o naszej najbliższej przyszłości oraz przyszłości naszych dzieci i wnuków.

A dzieją się masywne zjawiska o geopolitycznym formacie, świat rzeczywiście dzieli się między dwoma modelami strategii dalszego globalnego rozwoju.

  • ●Pierwszy to koncepcja totalitarna, kompletnie anachroniczna nie dająca żadnej szansy ani na zrozumienie ani na sprostanie wyzwaniom XXI wieku. Jest to model przyszłości koncentrujący się wokół symbolicznej oligarchii Rockefellerów. Jest to koncepcja globalnego zamordyzmu i społeczeństwa trzymanego za gardło twardą łapą globalnego i antynarodowego rządu, usiłującego dopilnować aby było jak było, po stalinowsku według Altiero Spinellego.

  • ● Drugi jest wariantem demokratycznym albo republikańskim, który pojawia się dopiero jako reakcja na co raz bardziej dotkliwe panoszenie się współczesnego koszmaru post-stalinowskiego i post-hitlerowskiego totalitaryzmu. Jest to solidarnościowa propozycja zróżnicowanego i demokratycznego rozwoju, łączona z inspiracją oligarchii Rothschildów. Jest to koncepcja rozległego systemu o rozproszonej inteligencji.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1633880

To jej najpoważniejszy imperatyw kategoryczny i najważniejsze źródło globalnego dysonansu poznawczego!
To jest duch czasu, a jego imię jest Zeitgeist, [Eine].

Współczesny globalny kryzys cywilizacyjny sam w sobie jest nieopanowanym dysonansem poznawczym, wywołanym implozją informacyjnej gwiazdy, zapadającej się w czarną dziurę.

Przytłoczona nacierającą zewsząd informacją i ciśnieniem wiedzy, cała potęga współczesnej cywilizacji homo sapiens zapadła się w sobie, zgniatana cyfrowym potokiem. Na początku tej cywilizacyjnej hekatomby, sam wzrost wiedzy stał się najważniejszą przyczyną katastrofalnego upadku jej wartości, jakość przeszła w ilość, która już w końcu XVIII wieku, w czasach Iluminacji, wprowadziła ludzkość w antynaukowe opętanie, które stało się źródłem totalitarnej mentalności:

Co więcej, w każdej sferze życia i na każdym poziomie - nie tylko w dominujących postawach lecz także, w sposób coraz bardziej jaskrawy, w polityce rządów państw europejskich, a w szczególności Unii Europejskiej - widać tryumf ducha dogłębnie antyliberalnego, który mianem liberalnego się określa. Widać też niektóre z tendencji, jakimi odznaczały się dwudziestowieczne reżimy totalitarne: wprowadzanie w życie polityki opartej na ideologii, prowadzącej do skutków odwrotnych od rzekomo zamierzonych, przy jednoczesnym wzmocnieniu państwowego interwencjonizmu i rozrastającej się biurokracji. Jest jedna istotna różnica: nowa totalitarna mentalność jest głęboko antynaukowa; nie głosi nawet wiary w naukę lub w wiedzę. Opiera się na obskurantyzmie i na ignorancji; lansuje ją i pławi się w niej; pragnie "postępu" bez nauki.
Agnieszka Kołakowska
"Polityczna poprawność a mentalność totalitarna" (2004), [link]

Tak to jest. Jedynym skutecznym rozwiązaniem, pozwalającym na wyjście z eksplozji informacyjnej oraz opanowanie globalnego dysonansu poznawczego jest stanowcza krytyka współczesnego paradygmatu nauki, która musi spowodować rozwój nowego, konkurencyjnego paradygmatu.
Inaczej mówiąc, ludzkość powinna porzucić cywilizację "opartą na wiedzy", by przejść do cywilizacji rozumienia rzeczywistości, co jest wykonalne jedynie w rozległych systemach o rozproszonej inteligencji.

Troszkę później powiem więcej co z tego wynika, jeżeli jednak ktoś już ogarnia w czym rzecz, to już wie na czym polega ostateczny koniec formacji totalitarnej. Mogę tylko powiedzieć, że ludzie i bookmacherzy, którzy stawiają na Borysa Budkę i wszystkie koalicje antypisu są ciężkimi frajerami.

A na koniec fraszka o Koalicji Obywatelskiej: 
KO to knockout - i tyle!
Kto się z nimi zada - ten przepada!

   Koalicja Obywatelska po walce.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

michael

#1633917