Sowiecka brudna blać

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

Wczoraj po ósmej jakaś osoba z Lewicy prezentowała wyuczone na pamięć szatańskie wersety antypisu, odprawiała dziwną mantrę w TVP Info, powtarzając wykute na pamięć puste hasła o wyborach, demokratycznych, tajnych, powszechnych, równych i uczciwych, o które musi walczyć. Te pisowskie wybory jak twierdzi ta osoba, nie są ani demokratyczne, ani powszechne, ani równe i przede wszystkim nie są uczciwe. Recytowała zatrute wersety antypisu zupełnie jak modlitewny młynek. Modlitwa złożona wyłącznie z przymiotników - wybory muszą być uczciwe, demokratyczne, uczciwe i tajne, uczciwe i powszechne, równe i uczciwe, a pisowskie nie są ani powszechne, ani uczciwe, ani demokratyczne. Golono, strzyżono, pisowskie wybory nie są demokratyczne.

Ktoś od Lewicy, po ósmej w TVP Info. Dokładnie ta sama narracja bębni od Kosiniaka-Kamysza, Borysa Budki, Szymona Hołowni, Krzysztofa Bosaka,...

Ich narracje nie są dosłownie takie same, są w tej mantrze indywidualne odcienie, ale co szatańskie wersety, to szatańskie, sowiecka ich brudna blać. 

Jestem zupełnie pewien, że globalni komuniści, nie żadni post-komuniści, ale prawdziwi ortodoksyjni komuniści XXI wieku od Karola Marksa, Włodzimierza Lenina, Józefa Stalina, Xi Jinpinga lub Altiero Spinellego poczynając, a na Rafale Trzaskowskim kończąc, grają wciąż tą samą totalitarną kartą. Prawdziwy sowiecki totalitaryzm. Po japońsku to się nazywa sepuku. Długoterminowe, strategiczne harakiri. 

Jest to realny i prawdziwy globalny problem cywilizacyjny. Nie jest to problem żydowskich wpływów, choć władza oligarchii klanu Rockefellerów i klanu Rothschildów, które podzieliły globalne wpływy między sobą jest faktem, a windy w gmachu FED w szabas sterowane są głosowo.

To jest problem globalnej przemiany ustrojowej, to jest zagadnienie koniecznej zmiany filozofii systemu rządzenia na naszej planecie, który teraz, dzisiaj podlega gwałtownej erozji przyspieszając proces zniszczenia. Ofiarami tej przemiany i zarazem współsprawcami są i będą nie tylko Żydzi.

To już jest międzynarodowy, globalny problem ustrojowy. Współcześni polscy ortodoksyjni komuniści, opisani w felietonie Hanny Karp jako "Sfrustrowana nadzwyczajna kasta" (Sieci, nr 20, 2020), uporczywie robią wszystko, by powrócić do starych dobrych czasów sprawnie realizujących ich interesy, doskonale rozumieją rolę kadr, jako masy agentury ich komunistycznego wpływu.

W rzeczywistości problem kadrowy rzeczywiście jest jednym z ważnych czynników dziejącej się "wielkiej zmiany". Rozmowa na ten temat jest konieczna, ale warunkiem prawdziwie efektywnego wyboru jest "rzeczywiste zrozumienie rzeczywistości". Przez ostatnie 10.000 lat cywilizacji homo sapiens istotne było, kto sprawował władzę i kto ją przejmował. Ustrój sprawowanej władzy poczynając od demokratycznego na totalitarnym kończąc miał raczej drugorzędne znaczenie.

Teraz, w XXI wieku jest inaczej. Już nie może być jak było, to jest wykluczone. Nadszedł inny czas. Na początek przyjmijmy ostrzeżenie "ALERT! Ostrzeżenie przed tą opozycją, która w Polsce udaje opozycję". To nie jest żadna opozycja. Koń trojański wszystkich wrogów Polski. Najprościej mówiąc jest to obca agentura, która bardzo efektywnie robi wszystko, aby pomiędzy Niemcami a Rosją możliwie najprędzej nie było żadnej Polski. W ostatnim numerze "Gazety Polskiej" (Nr 21, 2020) jest felieton Jacka Liziniewicza o znamiennym tytule: "Czy Timmermans z aktywistami wyłączą Polskę?". Jest w tym felietonie symbolicznych dziesięć cholernie konkretnych dowodów na rzeczywiste działania podejmowane w złej wierze, w antypolskim zamiarze, tak aby uwalić w Polsce, zniszczyć albo wyłączyć coś konkretnego, co jest dobre dla Polski.

Komunistyczna narracja, bez względu na to czy gada Budka, Trzaskowski, czy tam inny Kosiniak-Kamysz mówi, że "państwo PiS" niszczy. Ale to nie jest nic konkretnego. To działa jako etykieta, albo pomówienie. A gdy mówimy o ich robocie, to lecą fakty, a konkretne zniszczenie lub fatalna demolka, to fakt przeliczalny. Można palcem pokazać co zostało rozwalone, ile tego jest oraz ile to kosztuje. Ile nam Polakom z Polski ktoś zajumał. To jest tak jak ze smoleńską zbrodnią. Wiemy dokładnie, ktoś wsadził do samolotu materiał wybuchowy i odpalił ten ładunek. I co? Gówno. Lecą w zaparte.

A po naszej stronie mamy konkretną wiedzę o faktach i ukradzionych albo zmarnowanych pieniądzach. I co?
Wyłudzenia VAT przy ich przyzwoleniu, to ukradzionych 250 miliardów złotych.
Konkretne pieniądze, faktycznie wyłudzone, wypłacone i gdzieś tam w złodziejskich melinach schowane.
Dwa i pół tysiąca ton stuzłotowych banknotów.
I co?

Ja sam w pojedynkę mogę pokazać minimum 30 konkretnych przykładów działania aktualnej opozycji albo ze złej woli albo z piramidalnej antypolskiej głupoty, działania, którego celem jest zniszczenie czegoś w Polsce. Rozpierducha w złej wierze.

Gorszące łajdackie łgarstwo, rzucanie fałszywych oskarżeń, obrzydliwe łażenie oszustów z durnowatymi kłamstwami, na hitlerowskiej zasadzie obrzucania błotem, bo zawsze się coś przylepi - mogę im odpuścić. Chamy mają chamskie prawo do wolności słowa, a nawet prawo do wrednej i kłamliwej krytyki. Jeśli to w ogóle jest krytyką. Raczej obrzydliwym i bezczelnym łgarstwem.
Nitras ante portas.

Chodzi o czyny, o fakty strat, o ludzką krzywdę, o deptanie ludzkiej godności, o ewidentne szkody i straty. Miliardy zajumanych złotówek, zabawa porąbanych sędziów w chowanego z Hossem, gra w "jest fabryka, nie ma fabryki". Są pieniądze dla przedsiębiorców, nie ma pieniędzy dla przedsiębiorców, bo platforma je gdzieś skitra. Sabotaż, dywersja i zaciekła walka, aby było gorzej.

Jest sowiecka brudna blać i nadziwić się nie mogę, że na to draństwo jeszcze ktoś chce głosować. Infamia dla nich. 

Nawet ich szkodnictwo, złodziejstwo i chamstwo może mieć swoją Platformę Oszustów. Jeśli ktoś lubi ruję i porubstwo, niech sobie ma. Ale totalitaryzm nie jest do wybaczenia, to przecież jest sowiecka brudna blać.

I to trwa mać?

Istota rzeczy polega na tym, że cały antypis i jego ośmiu liderów, to brutalny i zarazem cholernie prymitywny, ale stuprocentowo prawdziwy i realny totalitaryzm. 

Stop totalnemu totalitaryzmowi tej brudnej sowieckiej maci.

_____________________________________

Pozostaje już tylko odpowiedzieć na pytanie czym jest ten totalny totalitaryzm, jak zdefiniować to koszmarne draństwo?
Dokładna odpowiedź jest niełatwa i skomplikowana, ale możliwa jest także bardzo prosta definicja - totalny totalitaryzm nie jest ani lewicowy, ani prawicowy - jest to formacja ideologiczna, w której dowolna nawet prymitywna ideologia albo nawet tylko idea lub proste hasło wypiera ludzką zdolność do samodzielnego myślenia, poddając bezkrytycznie otumanioną społeczność władzy jednego przywódcy. Jeśli lewica albo prawica poddaje się takiemu stylowi sprawowania władzy, to wtedy mamy totalny totalitaryzm, na  przykład pana Borysa Budki.

Trochę dokładniejszy opis mamy w komentarzu niżej: "MENTALNOŚĆ KOMUNISTYCZNA i TOTALITARNA". Ciekawsze jest coś innego. Formacja PiS ze stuprocentową pewnością nie jest ani totalna ani totalitarna ani też autorytarna. Tak jest, ponieważ rzeczywiście Borys Budka trzyma władzę ideologiczną, a jego idea jest prymitywna jak budowa cepa czyli antypis i nic więcej.
A Jarosław Kaczyński sprawuje władzę strategiczną, czyli kieruje pracą zespołu zmierzającego do osiągnięcia strategicznego celu polskiej racji stanu.

__________________________________

Komunistycznym PO, PSL, SLD, żadnej Wiośnie ani Konfederacji
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy!

_______________________ 

następny - poprzedni

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:23)

Komentarze

Taki to jest problem z komunistyczną mentalnością, polegający na tym, że komunistyczna społeczność składa się z dwóch całkowicie rozłącznych systemów. Sam Karol Marks wymyślił kryterium tego podziału w swojej teorii podziału klasowego. Pozwolę sobie na antymarksistowskie, a więc i antykomunistyczne wykorzystanie pomysłu na taki podział oraz kryterium tego podziału.

Otóż Karol Marks zaproponował podział konkretnej klasy społecznej na dwie rozłączne kasty:

  1. Pierwsza, to tak zwana klasa "w sobie". Wykorzystuję tę nazwę i jej marksowską ideę i definiuję ją w nowy sposób do określenia bardzo szczególnej klasy komunistów, która nie wie i nie ma pojęcia o tym, czym komunizm w rzeczywistości jest, a która wierzy w komunizm ponieważ ma w swoją świadomość wbudowaną totalitarną mentalność oraz nie jest tego świadoma i dlatego może być wykorzystywana przez przeróżne komunistyczne formacje jako janczarowie komunizmu czyli wierni aktywiści i wojownicy komunizmu, gotowi oddać życie za komunizm, gotowi także wiernie służyć komunizmowi nawet w najbardziej zbrodniczych przedsięwzięciach, ponieważ ślepo i pryncypialnie ufają komunistycz-nym ideałom i autorytetom. Jest to kasta ludzi posłusznych i wiernych komunizmowi tylko dlatego, że ich totalitarna mentalność uniemożliwia im zrozumienie czym komunizm w rzeczywistości jest. Jest to ugrupowanie ludzi, którzy są w pewnym sensie są najbardziej zdemoralizowanymi ofiarami komunizmu, perfidnie wykorzystywanymi przez komunizm do najbrudniejszych komunistycznych celów.

  2. Druga, to tak zwana klasa "dla siebie", jest to klasa ludzi doskonale świadomych tego czym komunizm jest i dlatego mogą należeć do specjalnej kasty przywódców komunizmu, ponieważ jest wyposażona są w zupełnie inną mentalność cynicznych zbrodniarzy, pozbawionych sumienia i wszelkich wartości. O takich ludziach wypowiada się ponerologia polityczna, czyli nauka o politycznym łajdactwie "specjalnej kasty ludzi" niezawisłych od wszelkiego prawa i niezależnych od jakiejkolwiek etyki. Specjalna kasta ludzi zajmuje się komunizmem dla siebie i tylko dla siebie, posługując się instrumentalnie zarówno komunistyczną kastą w sobie jak i pozostałymi systemami społecznym. To jest specjalna kasta ludzi, którzy świadomie czynią zło i są za to zło całkowicie odpowiedzialni, a jednym ze świadomie podejmowanych przez nich działań jest doprowadzenie do ich absolutnej bezkarności i nieodpowiedzialności. (Pięknym przykładem jest Jej Ekscelencja w "Seksmisji"). Komuniści należący do tej "specjalnej kasty ludzi" są arystokracją komunizmu, kastą "genseków", są odpowiednikami mafijnych "Capo di tutti capi".

Mądrzy ludzie, dobrze rozumiejący globalną rzeczywistość dobrze wiedzą o totalitarnej mentalności zniewalającej komunistyczną klasę w sobie, czyniącą z tych ludzi całe rzesze ogłupionych aktywistów i zdemoralizowanych wojowników wszelkich totalitaryzmów - i dlatego uznają, że pierwszym zadaniem każdego rzetelnego antykomunisty jest ujawnienie komunistycznej mentalności w sobie samym i wytępienie jej ze szczętem. Dokładnie tak, jak to można przeczytać w Katechizmie Kościoła Katolickiego - zacznijmy od siebie. Następnym krokiem jest zrozumienie czym jest specjalna kasta ludzi, należących do "klasy dla siebie". W tym celu zajrzyjmy do współczesnej definicji komunizmu.

WSPÓŁCZESNA DEFINICJA KOMUNIZMU

Komunizm jest zorganizowaną grupą przestępczą, złożoną z ludzi interesu (świadomie i celowo posługujących się agenturą wpływu), realizującą plan zniszczenia systemów etycznych i społeczno-politycznych w państwach, dążącą do wrogiego przejęcia władzy politycznej, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację prawa państwowego, w sposób zapewniający tej grupie przejęcie kontroli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji jej zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego. Ten cel zorganizowana grupa przestępcza realizuje wszelkimi dostępnymi, nawet zbrodniczymi środkami.

Przypisy:

  1. Agnieszka Kołakowska "Polityczna poprawność a mentalność totalitarna
  2. Zwracam uwagę na różnicę pomiędzy "mentalnością totalitarną" właściwą dla komunistycznych aktywistów stanowiących klasę "w sobie", a "mentalnością komunistyczną" właściwą dla specjalnej kasty "dla siebie", czyli zbrodniczej i absolutnie bezideowej grupy komunistycznych przywódców, tworzących zorganizowane grupy przestępcze, bezwzględnie eksploatujące systemy społeczne i państwowe. To są diametralnie różne mentalności - po dwóch stronach komunistycznej smyczy. Po jednej stronie absolutnie bezideowe zgromadzenie trzymających władzę, a po drugiej rzesze komunistycznych aktywistów i funkcjonariuszy (funków) czyli kompradorskich nadzorców niewolników.

  3. Powyższy komentarz jest reprintem mojego komentarza z 20 lutego 2020 roku [link]

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

michael

#1631344

- należy jak najszybciej wystąpić do instytucji międzynarodowych z wnioskiem o uznanie komunizmu za system ludobójczy na równi z faszyzmem.

Tylko takie działanie sparaliżuje te ataki sfory wściekłych psów. Niestety uderzy to pośrednio i w Żydów którzy kolaborowali ze wszystkim wrogami Polski mając nadzieję że okupant wykroi im kawłek ziemi z polskiego tortu i da im w prezencie.

Nigy tak się nie stało i nie stanie bo wrogowie Polski wykorzystują Żydów tylko jako narzędzie przeciwko nam.
Żydzi zdają się tego nie widzieć z pazerności która zawsze zaślepiała im rozum bo wolna i Niepodległa Polska to i wolni Żydzi.

Jak ich (Żydów) wykorzystają do swoich celów (bolszewia i faszyści) - to potem palą nimi w piecach.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-2

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1631349

   Witam! Poruszyłem tylko tematy, na naszym Polskim podwórku, bo na sprawy w USA nie mamy znaczącego wpływu. Chociaż zgadzam się z Pańską retoryką. Te wyżej wymienione wpływy wraz z kadencją Trumpa, też znacząco się skurczyły w Kongresie USA. Plemię pasożytnicze, jeszcze nieraz pojawi się niestety w naszej lokalnej polityce kraju. Huk zacznie się wraz z konkretnym tematem w czasie, reparacji wojennych od Niemiec, czy zadośćuczynienia, czy jak ta ścieżka prawnicza się obecnie zowie, bo mi się chwilowo wymsknęło z pamięci. W obecnej chwili, musimy podjąć kroki, aby zakazać całkowitego  handlu Polską i jej dobrami w każdej przestrzeni. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1631391

   Witam! Ja krótko skwituję. To jest komunistyczna gangsterska mafia, która działa, jak ośmiornica wpisana pod przykrywką lwiej części sitwy mafijnych samorządów. Celem jest całkowity rozbiór Polski, za granty dla komunistycznych bandytów. Dopóki nie wyzerujemy fundamentu na którym siedzą, czyli sądów, dopóty Polska się będzie tliła. Po drugie zdeprawowane szkolnictwo przez komunistycznych pachołków, miesza w umysłach młodzieży. Po trzecie obce media, które szerzą antypolską propagandę. To trzy fundamentalne sprawy, z którymi w najbliższej kadencji musi się zmierzyć rząd Prawicy. Niemcy i Rosja dążą do Euroazji, a kością rosnąca w siłę Polska. Po reelekcji Prezydentów Dudy i Trumpa, musimy silniej gospodarczo i militarnie związać się z USA, bo inaczej Polskę nam skradną. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1631363

- sprawy zasadnicze.

Amerykańskim "psem" merda izraelski "ogon" i tak napradę tam trzeba zacząc robić porządki - czyli odsunąć Żydów od władzy w USA.
Mam na myśli Kongres Stanów Zjednoczonych.

Jak widzicie wszyscy, Pan Prezydent USA D.Trump też nie ma lekkiego życia bo komunistyczne hieny od Clintonów sympatyzujące z żydo-bolszewkami i miętkim wygibusem, przyjacielem Putina Obamą atakują go dzień dnia w bezpardonowy sposób.

Jak to zrobić ? - należy policzyć grupy narodowościowe zamieszkujące USA i do krajów tych najbardziej licznych wystosować umiejętnie pocztę dyplomatyczną (możliwe za pomocą innego kraju) - aby zaktywizowali swoich obywateli w wyborach w USA i wskazać Żydów aby na nich kategorycznie nie oddawali swoich głosów.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1631375

"Najprościej mówiąc jest to obca agentura, która bardzo efektywnie robi wszystko, aby pomiędzy Polską a Niemcami możliwie najprędzej nie było żadnej Polski."

Natomiast pełna zgoda, jeśli poprawi Pan na "pomiędzy Rosją a Niemcami" :))

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1631364

Proszę sprawdzić PW

Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1631368

Jasne, przepraszam. Już poprawiłem.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

michael

#1631390

"- należy jak najszybciej wystąpić do instytucji międzynarodowych z wnioskiem o uznanie komunizmu za system ludobójczy na równi z faszyzmem."

A  znasz taką "międzynarodową instytucję", która by mogła coś pozytywnego zrobić?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1631367

 cały antypis i jego ośmiu liderów, to brutalny i zarazem cholernie prymitywny, ale stuprocentowo prawdziwy i realny totalitaryzm. 

Stop totalnemu totalitaryzmowi tej brudnej sowieckiej maci.  "

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-1


"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć"   George Orwell
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1631372

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1631373

Poeta potrafi ująć problem Polski jednym zdaniem: „O dwóch takich, co ukradli Polskę”.

Powiedział ci poeta, komu ukradli?

Może tobie?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3
#1631377

Ktoś mi powiedział, że Pani ten "księżyc" odnalazła...

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1631495

Pyszne!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#1631613

Dziękuję.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

michael

#1631782

25.05.2017 r. - w Warszawie zmarł Jaruzelski, ostatni przywódca Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. Przypominam

- O zmarłych dobrze, albo wcale!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1631644

Howgh

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

michael

#1631783