Rafał Trzaskowski

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

"PiS robi ze współczesnej Polski pokraczną rekonstrukcję słusznie minionego systemu".

Bez względu na przedmiot sprawy, której ta wypowiedź dotyczy, użyty został język godny takich czasopism jak "Der Stürmer" albo "Völkischer Beobachter" wypowiadających się w polskich sprawach [link]

Pomijając oczywisty fakt polegający na tym, że tak obelżywa napaść słowna nie dotyczy żadnego rzeczywistego działania ani realizowanego przedsięwzięcia, lecz wypowiedzianej przez kogoś koncepcji, która być może będzie sformułowana, albo nie. Ta koncepcja sama w sobie ma swoje zalety i wady, może być dyskutowana, albo nie - ale w tym konkretnym przypadku została użyta jako pretekst, powtarzam pretekst do antyrządowej napaści godnej wspomnianego wcześniej Der Stürmera albo przynajmniej udającego poważną gazetę Völkischer Beobachter. Obrzydliwy atak, wypełniony arogancją i pogardą.

Dobry prognostyk przyszłej relacji politycznej pomiędzy polskim rządem a trzaskającą nienawiścią antypolską agenturą.

Stąd wniosek,
że Platformę należy traktować jak zwykłego,
ordynarnego chama.

I nic więcej.

Piękne hasła, także te wypowiadane przez pana Rafała Trzaskowskiego, tworzą pajęczą sieć mądrości, które razem składają się na zupełną, nieskończenie wielowymiarową, ciągłą i spójną przestrzeń metryczną. A w takiej przestrzeni metrycznej, jeśli nie wiesz jak postąpić, zachowaj się przyzwoicie.

A więc miarą w tej przestrzeni jest poczucie przyzwoitości, która jak wszyscy wiemy, mocno zależy od przyzwoitości zaglądającego w nią pasażera. Domyślam się, że właśnie taka jest przyczyna porażki pana Rafała Trzaskowskiego. Po prostu, przy każdej próbie wejścia tego pana w naszą przestrzeń, stawała się ona niemetryczną. A wtedy każde, nawet najmniejsze, całkiem maluteńkie łajdactwo stawało się draństwem bez miary, czyli niezmiernym.

A tego żadna przestrzeń, w której mieszkają ludzie, nigdy nie wytrzyma. Niezmiernego draństwa nikt i nic nie zniesie. A trzaskającą nienawiścią antypolską agenturę trzeba wyeliminować z polskiej praktyki politycznej. Wyciąć do korzeni wszelkie nieodpowiedzialne chamstwo, pozbyć się głupoty, prywaty i żałosnej pychy fałszywych elit. Infamia. I niech durnie nie cieszą się z żadnej nowej Berezy. Nie zasługują na taki honor.

Postscriptum:
A moja propozycja wcale nie jest żartobliwa, realny świat cywilizacji człowieka myślącego osiągnął na początku XXI wieku kryzysowy poziom dysonansu poznawczego, który rzeczywiście domaga się zmiany fundamentalnego paradygmatu*) cywilizacji homo sapiens. Jeśli ta zmiana nie nastąpi, grozi nam powrót do początku, czyli do cywilizacji homo erectus, do cywilizacji z wyprostowanym członkiem.

*) Paradygmat - to zbiór pojęć i teorii tworzących podstawy nauki. Teorii i pojęć tworzących paradygmat raczej się nie kwestionuje, przynajmniej do czasu, kiedy paradygmat jest twórczy poznawczo – tzn. za jego pomocą można tworzyć teorie szczegółowe, zgodne z danymi doświadczalnymi [link]. No. Właśnie teraz stary paradygmat już przestał być twórczy poznawczo, co wcale nie oznacza, że można go zastąpić przedwczesnymi praktykami doktora Onana. Wtedy, co najwyżej komunizm zostanie zastąpiony przez onanizm. Władanie członkiem jako symbol progresywnej przyszłości. 

 _____________________________

Komunistycznym PO, PSL, SLD, żadnej Wiośnie ani Konfederacji
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy!

 _________________

następny - poprzedni

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:14)

Komentarze

traktatu wersalskiego. Pan Trzaskowski i jego politycy w ciągu ostatnich dni, nawet już po zakończeniu prezydenckiej kampanii wyborczej i po wyborach 12 lipca 2020, kontynuują oszczerczą kampanię czarnej antyrządowej propagandy i dezinformacji wspierającej wojnę informacyjną przeciwko polskim fundamentalnym interesom gospodarczym, politycznym, przeciwko polskiej racji stanu, czyniąc wszystko co możliwe, by destabilizować funkcjonowanie Państwa Rzeczypospolitej Polskiej.

To już od dawna przestała być polityczna aktywność opozycji działającej zgodnie z prawem i dobrym obyczajem.
To już nie jest udział w globalnej "wojnie cywilizacyjnej|", toczonej przez lewacką rewolucję progresywnego postępu.

To jest rzeczywiście wroga, pełna nienawiści i złowrogiej głupoty antypolska agentura, wysługująca się najbardziej zacietrzewionym siłom totalitarnych europejskich imperiów kolonialnych. Kompradorska opozycja liżąca tyłki miłośników kolonialnych zbrodni króla Leopolda II.

Oni realizują program zniszczenia Polski - To jest program zniszczenia Polski, program usunięcia Polski z mapy Eurazji. 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

michael

#1639535

Jeśli takie pokraczne twory jak Ribbentrop i Mołotow tak mówili o Polsce to chyba trzeba to uznać jako Honor dla Polski.

 Pokraczne twory: R...i M...przyglądają się w lustrze i z przerażeniem widzą siebie; zrozumiałe jest że MUSZĄ ODREAGOWAĆ!

Znane jest przecież w psychologii "Zasada lustra" - to, co dostrzegasz w innych, jest w Tobie....

właściwie to juź ich nie było........więc sorry za duźą literę T

pozdrawiam, z Panem Bogiem !

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1639568

Ledwo przegrał wybory, a już się zaczyna. Grabiec: „Trzaskowski jest potencjalnym prezydentem”..Wiele wskazuje na to, że Rafał Trzaskowski ma zamiar łączyć funkcję prezydenta Warszawy z działalnością w polityce krajowej. Tak wynika ze słów rzecznika Platformy Obywatelskiej. - Łączenie aktywności samorządowej z aktywnością polityczną nie jest łatwe, ale mamy takie przykłady, które świadczą o tym, że można to połączyć - stwierdził Jan Grabiec, dodając, że Trzaskowski jest... "potencjalnym prezydentem". https://niezalezna.pl/342566-ledwo-przegral-wybory-a-juz-sie-zaczyna-grabiec-trzaskowski-jest-potencjalnym-prezydentem

Ps...W Tworkach, Kobierzynie jest dużo miejsca tam można stworzyć wszystko i zostać kim się chce..A Grabiec to czołowy POgłupek POsrańców...mógłby prowadzić dyskurs na sawannie w Afryce z małpami ...intelekt mają zbliżony ...szympansy wykluczam mają wyższy! Ten Grabiec to musi na 200% coś wąchać bo inaczej tego bredzenia wytłumaczyć się nie da jak bełkot nagrzanego ćpuna. Warszawa ma fajnych rządzących, Trzaskowski tylko od czasu do czasu wpada do ratusza, a jego zastępca zajęty głownie fotkami ze Śmiszkiem, wybitnie doborowe towarzystwo "kieruje" Warszawą.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1639581

W Warszawie nie sprawdził się, nawet kozy my pozdychały. Facet , który nie ogarnia miasta, chce latać z przesiadką w Berlinie, i pchać statki przez port w Kaliningradzie , ma być prezydentem Polski ? Niemiecka kukiełka ? To jakiś ponury żart. Czy Trzaskowski zebrał 10 milionów głosów to wątpliwe bo okazuje się, że jego wyborcy się troili jak się przyznał pewien restaurator. Okazało się, że nawet dosypywanie głosów im nie POmogło. A pomagali mu przestępcy we więzieniach i pożyteczni idioci. Ważniak Rafau już w 15 roku życia otrzymał od Kiszczaka zgodę na wyjazd do Australii i USA, pewnie jeszcze opłacił to ma się chłop czym chwalić a wy mieliście zgody na wyjazdy w 1987r.? Was to pewnie SB-cja goniła, a TW Justyna donosiła na was.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1639584

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...piszący do P. Urszuli - to cywilizacja homo sapiens czy homo erectus ?

Przecież dobra zmiana już nastąpiła....czego chcieć więcej?

Jest bardziej metryczno-parydygmatyczna niż trzaskająca pajęcza sieć mądrości.

Obawiam się, że jeżeli wyeliminujesz antypolską agenturę z polskiej praktyki politycznej, wytniesz do korzeni wszelkie nieodpowiedzialne chamstwo, pozbędziesz się głupoty, prywaty i żałosnej pychy fałszywych elit...kto się ostoi...oczywiście oprócz ciebie, gawriona...no i jeszcze tego handlarza z dyni?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1639536

Jedno jest pewne to ze Ty to homo ..sowietikus

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

White Lives Matter

#1639537

Zapomniałaś o korupcji. Tego łajdactwa także trzeba się pozbyć. Chociaż troszeczkę.

A ponadto posyłam Ci kwiatuszek. To jest nagietek lekarski.

Mam nadzieję, że ten kwiat pomoże swoją nagą lekarską nagietkowością w pozbyciu się natrętnych skojarzeń z członkiem i wszelkimi innymi członkami.
My tutaj rozmawiamy o naprawdę poważnych sprawach.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

michael

#1639538

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Dziękuję, bardzo mnie wzruszają takie gesty...ale nie mów do mnie ...kobieto.
To tak niezbyt elegancko, tak po niemiecku, po chamsku.
W dawnej Polsce tak się mówiło tylko o prostytutkach.
Na NP tego zwrotu używa ten z dyni.

A co do korupcji...w domu wisielca ni rozmawia się o sznurze a na NP o korupcji.
Goowny stowarzyszony z adminem, prawa ręka gawriona ,satyr - to specjalista od korupcji.
Cytowałam tu jego propozycje do nowych Niepoprawnych ,jak ustrzec się minusów...on to potrafi załatwić.

A co do dojrzałości i dorastania do męskości...nie na tym ona polega.
Tak się afiszują tylko dzikusy i psy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1639542

A gdzie tak napisał? Mogłabyś wskazać? Tak z ciekawości pytam, bo przeczytałem jego komentarz 3 razy i nie znalazłem. Ale może się mylę.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
PAŃSTWO TEORETYCZNE JUŻ BYŁO
Każdy uczy się na błędach. Niektórzy z uporem maniaka chcą się uczyć na swoich

#1639614

 "Zasada lustra" - to, co dostrzegasz w innych, jest w Tobie....

to do Verity, 

a propos melisa też dobra,

Michael- jesteś wielka....... 

Zło dobrem zwyciężasz ze szczyptą humoru,

Upomnieć taktownie - to sztuka !

BRAWO !

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1639569

Do takiego członka trzeba dorosnąć, osiągnąć dojrzałość.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1639540

Mam takie profetyczne natręctwo o wielkim zgromadzeniu peezelu, który się podzieli na dwie nierówne części, a ta większa zgłosi swoją ofertę przystąpienia do klubu parlamentarnego Zjednoczonej Prawicy. W tym  szaleństwie nie umiem się doliczyć czy to już będzie większość konstytucyjna czy nie.

Nie podoba mi się ten proroczy sen. A propos korupcji oczywiście.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

michael

#1639539

Dziadek Magdaleny Adamowicz przywiózł wnuczce walizkę pieniędzy, a Donalda Tuska wnukowi tylko mundur Wehrmachtu. Życie jednak jest niesprawiedliwe.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

White Lives Matter

#1639558

Nie Wehrmachtu lecz SS/SD, oraz pikelchaubę, on ubiera się w te pamiątki i chowa do szafy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1639580

to niemiecka dywersja w Polskim Parlamencie. W****** niemieckie media i odciąć nieoficjalne źródła finansowania, a sama zdechnie z braku paliwa. Gdzie jest Mariusz Kamiński i podległe mu służby.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1639565

Świat pędzi do przodu. Wprawdzie jedynie pod względem technicznym, bo moralnie – to
bezkrwawy bandytyzm , który morduje ludzką świadomość i prawość.

Wszystko to dzieje się nie tylko mocą podłych i niesprawiedliwych ale również za przyzwoleniem „dobrych” i tolerancyjnych tchórzy.
Zasądzony medialnie pandemiczny terror jest tylko jednym z przykładów wsółczesnego niewolnictwa. Temu służą ineligentne SYSTEMY.

W Chinach działa podobny SYSTEM.
2 mln ludzi ,którzy byli nie dość poprawni politycznie już nie kupią biletu na samolot czy do szybkiego pociągu bo system im odpowie...”jesteś niezakfalifikowany”.

W USA jest kilkaset obozów koncentracyjnych za potrójnym ogrodzeniem dla przeciwników SYSTEMU czyli ludzi niepoddających się niewoli. To jest królestwo szatana.

W Lublinie podobnie działa e-sąd. Komputer przydziela karę na podstawie dokumentów.

Podobnie działa AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

Wprawdzie założenie tego automatu podobno było inne…ale stało się to co się stało.
To już nie teoria ale praktyka.
Pewne zmasowane, intencjonalne czynności użytkowników „sprzeniewierzyły” mechanizm i odwróciły stosunek dobrych blogerów do złych. Spowodowały to, że źli blokują dobrych i promują innych złych.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Verita

#1639652