Patointeligencja - ZDRADA ROZUMU

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Gdzie dyjaboł nie może, tam zsyła głupotę. I robi to naumyślnie. Ze złej woli. Tak mnoży skretyniałą elitę. Specjalna kasta, która nic nie rozumie, ale wszystko wie. Tak od tysiącleci dzieje się głupota, tak panoszy się zdrada rozumu i szatańska mentalność totalitarnych elit mieszających ludziom języki.

Zniszczenie budowy wieży Babel nie było pierwszym w ten sposób rozwalonym projektem w dziejach świata. Ani nie ostatnim. Totalitaryzm zawsze był posiewem szatana, zawsze był splotem chorych ambicji, porażeniem rozumu pychą, pogardą i nienawiścią. Największe tragedie znane historii i ewangelii zarażone były tragicznymi bakcylami prymitywnej żądzy władzy i pieniądza, zawistnej ambicji i totalitarnej mentalności, zrodzonej z braku zdolności rozpoznania tego co dobre, a co złe.

To jest klucz do zdefiniowania tego czym jest totalitaryzm - brak zdolności rozpoznania tego co dobre, a co jest złe.

Gdzieś w Płocku dziennikarz zadaje jakieś pytanie, nikt nie wie czy jest dobre, czy złe. Rafał Trzaskowski dyskretnie da znak, rozlega się wycie i już wszyscy wiedzą, że pytanie było złe. Nikt nie wie, że w cywilizowanym świecie nie ma złych pytań, a dobrze jest wtedy, gdy ludzie o tym wiedzą.
A totalitaryzm właśnie na tym polega, że totalitarne umysły o tym nie wiedzą i czekają na znak wiceprzewodniczącego partii.

Gdzieś w telewizji poseł Jacek Żalek wyraża pogląd, że gender czy tam LGBT+ jest ideologią. Co sobie myśli pani Katarzyna Kolenda-Zaleska nikt nie wie, ona ma inną instrukcję i ordynarnie wywala pana posła za drzwi. Uznanie ideologii towarzyszącej LGBT za ideologię jest zakazane, taki jest zapis cenzury jedynej słusznej partii. Nikt nie wie jaka jest prawda, decydują instrukcje nakazujące podporządkowanie się partyjnym nakazom prewencyjnej cenzury Głównego Urzędu Kontroli Prasy Publikacji i Widowisk Platformy Obywatelskiej, którego funkcjonariuszem jest pani Katarzyna Kolenda-Zaleska.
A totalitaryzm właśnie na tym polega, że totalitarna mentalność nie potrafi myśleć samodzielnie, totalitarny umysł musi być zdalnie sterowany, lubi to, co lubią inni, nienawidzi co mu każą.

Docent doktor habilitowany Andrzej Zybertowicz kandyduje do misji profesora zwyczajnego. Totalitarne umysły zaglądają do księgi zapisów Głównego Urzędu Kontroli Prasy Publikacji i Widowisk podległego Platformie Obywatelskiej. Funkcjonariuszy tego Urzędu wszędzie jest pełno, aż się przelewa od gorliwych wolontariuszy, pryncypialnych współpracowników w stalinowskim stylu. A w księdze zapisów cenzury jest zapis, ważny jak rozkaz Stalina: Zybertowicz Andrzej - doradca ob. Dudy Andrzeja, nielegalnego prezydenta nielegalnej Polski jest zakazany. Obaj są zakazani. I w poniedziałek 29 czerwca 2020 Prezydium Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów podjęło decyzję odmawiającą przedstawienia prezydentowi dr. hab. Andrzeja Zybertowicza do tytułu profesora w dziedzinie nauk społecznych. Oni oczywiście w dupie mają dorobek i jakość naukową tego tam, liczy się zapis cenzury prewencyjnej.
Na tym właśnie polega totalitaryzm. To jest jego najistotniejsza istota. Zdrada rozumu.

Cała Polska zamiast rozumu ma Rafała Trzaskowskiego. Cokolwiek nie powie, jakąkolwiek bzdurę palnie, on jest waszym słońcem, jest waszym światełkiem w tunelu, a gdy w czarnej kniei, w środku nocy zalśni wam jasne światełko, pamiętajcie to wasz jedyny przewodnik, genialny towarzysz Stalin.

A może Rafał, kto go tam wie. Najważniejsze, że on wszystko najlepiej...

UWAGA! BARDZO WAŻNY KOMENTARZ!

Zdrada rozumu nie jest działaniem mas naszego społeczeństwa. Absolutnie nie. Samo pojęcie jakichkolwiek mas, obojętnie jakich, rolniczych, robotniczych czy społecznych także jest wytworem totalitarnej mentalności. Zdrada rozumu następuje w bardzo niewielkiej grupie ludzi, którzy z zorganizowanej formie, posługując się bardzo nieuczciwymi środkami dążą do wrogiego przejęcia władzy.

To oni, w złej wierze, wszelkimi dostępnymi środkami, propagandą i dezinformacją apelują do najniższych ludzkich instynktów, posługują się kłamstwem, pogardą i nienawiścią - dążą do zaindukowania zdrady rozumu u nas wszystkich.

 _______________________________________

Komunistycznym PO, PSL, SLD, żadnej Wiośnie ani Konfederacji
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy!

_____________________________

następny - poprzedni

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)

Komentarze

Trzaskowski jest "mocny w gębie" w kontekście frazesów. Poza tym to cienki bolek

___________________________________

https://www.salon24.pl/u/degustathor/1055946,wieczny-pisuar#comment-18781334

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1637277

   Witam! To nawet nie da się nazwać zdradą. Żeby być zdrajcą, należy początkowo służyć słusznej sprawie. To jest zorganizowana i zmontowana przez służby byłego komunistycznego reżimu zorganizowana mafia przestępcza. To zostało celowo na szczeblu urzędniczym stworzone na wzór ośmiornicy. Chcieli na pokolenia zabetonować swój elektorat wyborczy przy pomocy zagranicy i agentury. Konstrukcja miała służyć, aby próby zrzucenia kajdan, były w zarodku paraliżowane, a całość miała służyć, jako lenno naszych największych historycznie wrogów za sowite granty. Celem, było zniszczenie w społeczeństwie woli walki. Ale, to im się nie udało. Po reelekcji Andrzeja Dudy, niewielu z Targowicy zostanie przy żłobie, bo ich sponsorowanie stanie się nieopłacalne dla obecnych mocodawców. Pozdrawiam! 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1637304

Taka jest prawda.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

michael

#1637306

Trzaskowski będzie przywracał do służby w policji specjalistów a Tusk Giertych i reszta pomiotow kochają narodowców. Koń by się uśmiał

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1637316

REPRINT

aby nie powiedzieć zaśmiecony.

Mianowicie:
Jeśli dokładnie zastanowić się nad programem politycznym każdego normalnego polskiego Narodowca, to jest on bardzo podobny do poglądów Mariana Kowalskiego, a polityczne jądro postawy narodowej jest nieomal identyczne z podstawą programową PiS. Z tego można by wyciągać wniosek, że PiS jest naturalnym sojusznikiem polskich Narodowców i odwrotnie. Patrząc ze strony PiS tak po prostu jest, taka jest prawda.

I dokładnie w tym momencie polityczne ugrupowania, wrogie polskiej myśli narodowej, ludzie "wewnętrznej i międzynarodowej partii antypolskiej" zechciały zrobić wszystko co możliwe, aby ten oczywisty związek PiS z polskimi Narodowcami zerwać. Zrobiono to starymi, dobrze rozpoznanymi komunistycznymi metodami, które pozwolę sobie nazwać "zaśmiecaniem polskiej postawy narodowej" rozmaitymi prowokacjami, infiltracjami oraz specjalnymi operacjami dezinformacyjnymi, tak aby wcisnąć pomiędzy Zjednoczoną Prawicę a Narodowców tyle punktów niezgody, tyle złego ile się da, tak podoginać narodowe doktryny, aby ich skonsolidowanie stało się tak bardzo trudne, że aż niemożliwe. Taka jest natura tej komunistycznej gry w divide et impera.

W ten sposób komuniści i wszelkie lewactwo odnosi wymarzony sukces. Narodowcy mają rzeczywisty choć absurdalny dylemat. Czy poprzeć raczej narodowego i patriotycznego Dudę, czy bezczelnie antypolskiego i antynarodowego lewaka Trzaskowskiego?

Wystarczy tylko przeanalizować te nawrzucane przez globalne lewactwo śmieci i kłamstwa sowieckiej dezinformacji, aby ten dylemat okazał się rozpaczliwie śmieszny. Słyszałem gdzieś dzisiaj w telewizorze ludzia, który deklarował się jako konfederacyjny wolnościowiec, który zdecydowanie deklaruje wolę głosowania na Trzaskowskiego. Nic, tylko się zastrzelić. Szczyt absurdu.

Pozostaje zrobić ten śmieciowy remanent, aby wykazać, że te wrogie polskiej myśli narodowej śmieci, nawrzucane w Konfederację, to albo rzeczywiście śmieci, albo rzeczywista dezinformacja.

Podejmuję się to zrobić.

Sojusz polskich wolnościowców z małym sowieckim Stalinkiem od George Sorosa osłabił mnie do rozpuku. Coś tak nierozumnego z niczym sensownym nie ma prawa się kojarzyć.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1637326

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

michael

#1637328

Ten plakat powinien wisieć w każdym mieście, miasteczku, wsi.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1637334

Oryginalne dzieło pana Janiszewskiego zawiera tylko cztery litery: "TRZA!" [link

Ja jednak jestem zdecydowanym zwolennikiem tezy, że Rafał Trzaskowski rzeczywiście "RozTRZAska Polskę w drobny mak!" i jest dla naszej Ojczyzny śmiertelnym zagrożeniem.

Dlatego staję w obronie przedstawionej wyżej przeróbki.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

michael

#1637342

Sprawdzam i weryfikuję wszystko co ociera się o moją przestrzeń edytorską. Dzięki temu czasem uchronię przyjaciół przed wpadką, czasem sam uniknę kłopotów, a zawsze służy to interesowi redakcji i wydawnictw na których panoszymy się ze swoimi wyczynami. Przez tę paskudną manię wykryłem rzeczywistą intencję autora tego plakatu. Tym razem żałuję, że pan Janiszewski jest po tamtej stronie, wielka szkoda, że nie wie co czyni.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

michael

#1637347

Sprawdzam i weryfikuję wszystko co ociera się o moją przestrzeń edytorską. Dzięki temu czasem uchronię przyjaciół przed wpadką, czasem sam uniknę kłopotów, a zawsze służy to interesowi redakcji i wydawnictw na których panoszymy się ze swoimi wyczynami. Przez tę paskudną manię wykryłem rzeczywistą intencję autora tego plakatu. Tym razem żałuję, że pan Janiszewski jest po tamtej stronie, wielka szkoda, że nie wie co czyni.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1637348

Autor plakatu JEDNOZNACZNIE opowiedział się po stronie "trzaśniętych"...niech zatem ten plakat wisi w biurach PO.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1637388

Patrząc na PiS oraz na działania Jarosława Kaczyńskiego przez ostatnie 30 lat, ze szczególnym skupieniem na ostatnim piętnastoleciu wiem, że idea Narodowa jest bardzo ważnym aspektem i nieodłącznym elementem wciąż rozwijającego się ruchu polskiej prawicy integrującej się wokół PiS. Mogę zaryzykować nieomal pewne twierdzenie, że nie ma PiS bez idei narodowej.

Wniosek:

PiS bardzo chętnie zaangażował by się w bliską współpracę z polskim ruchem Narodowym, gdyby nie jedno tylko, ale bardzo ważne zastrzeżenie:

Dziecinna wręcz niedojrzałość polityczna łącząca się z tragiczną wręcz nieodpowiedzialnością, polegającą na nie liczeniu się ani z bieżącymi ani długoterminowymi skutkami nie tylko aktualnych decyzji ale i wyborów strategicznych. To jest tak jak w biznesie, wiązanie się z nieprzewidywalnym partnerem może nieść ze sobą  tylko utrapienie,

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1637354

Jeszcze niedawno Trzaskowski mówił, że 500+ to rozdawnictwo, teraz zupełnie coś innego. Co będzie jak wygra?

Pewnie będzie to samo co robił Trzaskowski w rządzie Tuska i Kopacz- afery. Oto jedna z nich: Komisja do sprawa wat raport końcowy

"Tusk kierował do Sejmu projekty nowelizacji ustawy o VAT rozszczelniających system podatkowy pod pozorem znoszenia barier administracyjnych. "

https://www.rp.pl/Polityka/190909429-Komisja-sledcza-ds-VAT-przyjela-raport-koncowy.html

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1637483