Nie lubię tych panów i pań - "KSIĘGA ZDRADY NARODOWEJ"

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

Wymienione niżej osoby, na które skarży się Poczta Polska, nie korzystają z biernego prawa wyborczego w wyborach prezydenckich, a ich działania nie mają nic wspólnego z kampaniami któregokolwiek z kandydatów w tych wyborach. Po prostu nie lubię tych ludzi z powodu nieustannie powtarzanych chamskich wybryków i dalekich od wszelkiej kultury prowokacji oraz niewybrednego języka ich obelg i otwarcie wyrażanej pogardy. Chodzi oczywiście nie tylko o tych posłów, na których skarży się Poczta Polska, a którzy szczególnie często wdają się w tego rodzaju zadymy [link]. Z tego co tacy ludzie robią i jak to czynią wynika, że oni ani Polski ani Polaków nie lubią, wstydzą się swojej polskości, a co więcej ani nie rozumieją, ani nie szanują naszej kultury, historii ani też naszego dorobku cywilizacyjnego, nie czują żadnej więzi z naszą Ojczyzną i nie poczuwają się do żadnej lojalności. Bóg, Honor i Ojczyzna a także Służba Polsce - to dla nich puste pojęcia bez znaczenia.

Wcale nie chodzi akurat o tę awanturę w sprawie poczty. Chodzi o ich ewidentne demonstracje pogardy, nienawiści i niestety bezczelnego kłamstwa ukrywanego pod fałszywą osłoną wolności słowa i swobody wypowiedzi.

Jest takich polityków bez liku, takich jak na przykład Marek Sowa, którego występy w telewizji są dobrą ilustracją takich zachowań, Izabela Leszczyna, która pogardliwie opowiadała o spotkaniu Prezydentów Donalda Trumpa z Andrzejem Dudą jako o spotkaniu handlarza bronią z dyplomatołkiem, Piotr Borys, Grzegorz Furgo i dziesiątki podobnych wzorców chamstwa, kłamstwa i wzgardliwych obelg. Defilada takiego chamstwa do wglądu [link]. 

Niech symbolem ich totalitarnego pożegnania z kulturą będzie popis Marii Nurowskiej: "Miałam możliwość zobaczyć te twarze, a właściwie mordy. Oni mają ordynarne ryje i to jest wszystko elektorat PiS. A ich baby! Nie lepsze". Prawie ta sama klasa, co bon mot Radosława Sikorskiego o odmiennym okablowaniu pisowskiego mózgu.
Co racja to racja. Aby popisywać się takim chamstwem i pogardą rzeczywiście trzeba mieć inne okablowanie mózgu. Mniej więcej na poziomie niedojrzałego emocjonalnie mandryla.

Przypisy:
*) Transport miejski w Warszawie organizują Niemcy. Kierowca, który był sprawcą wczorajszego wypadku 26 czerwca 2020 roku, pracował dla firmy Arriva, która współorganizuje transport miejski w stolicy. W ubiegłym roku władze stolicy - czyli Rafał Trzaskowski - podpisały z Arrivą umowę na 291 milionów złotych. Spółka należy do Deutsche Bahn. A ta z kolei jest w 100 proc. własnością niemieckiego państwa [link].
**) Statecide - Potrzebny jest termin prawa międzynarodowego, definiujący nowy typ zbrodni, podobny do pojęcia "ludobójstwa" (genocide) wymyślonego przez Rafała Lemkina. Proponuję słowo "statecide" (państwobójstwo) - jest to zbrodnicze wykorzystanie prawa państwowego, prawa międzynarodowego oraz globalnych instytucji do grabieży na niespotykaną do tej pory skalę - najczęściej pod pozorem pomocy międzynarodowej. Ofiarami tej instytucjonalnej grabieży padają całe państwa. (21.09.2016 [link]).

 

Komunistycznym PO, PSL, SLD, żadnej Wiośnie ani Konfederacji
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy!

* * * 

następny - poprzedni

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:9)

Komentarze

Kategoria instytucjonalna nowego porządku światowego finansowanego przez grupy kapitałowe, albo lepiej mówiąc oligarchie finansowe Rockefellerów, Sorosa lub Rothschildów przekształciły się w ideologiczną globalną formację totalitarną, która zbiera w sobie wszelkie historyczne zjawiska społeczne, ustrojowe i polityczne w globalnej rodzinie międzynarodowych instytucji, która nieomal jak pandemia wywala z posad bryłę świata i ogarnia Nowym Porządkiem (New Deal). Ośrodkami krystalizacji takich działań są wielkie międzynarodowe rządowe i pozarządowe instytucje, które odbierają suwerenność wszystkiemu co suwerenne, by totalitarnie rządzić wszystkim. Ten totalitaryzm jest zdefiniowany jako system rządów reżimu politycznego podporządkowującego wszystko jednej obowiązującej wszystkich ideologii, przy pomocy której ten system w pełni kontroluje społeczeństwo i stara się nadzorować wszystkie aspekty funkcjonowania państw oraz życia publicznego i prywatnego na tyle, na ile jest to możliwe.

Już dawno temu nadałem tej formacji nazwę "Państwobójstwa" czyli "Statecide"**). Mówiąc nieco szyderczo - ten ryt geopolityczny zmierza do odebrania wszelkim Narodom i wszelkim bytom społecznym i państwowym wszelkiej suwerenności i wszelkiej Niepodległości, by ustanowić jedną władzę komunistycznego dobrostanu i masowego centralizmu demokratycznego, zwanego niekiedy demokracją liberalną. Antynarodowy post marksistowski "internacjonalizm" obraca się z wręcz nazistowską nienawiścią przeciwko wszelkiej tożsamości narodowej i ciągłości kultury i nauki.
Im więcej liberalizmu z ich strony, tym więcej utraty naszej wolności, tym więcej utraty wszelkich praw po naszej stronie.
Jednym z przykładów takich projektów jest federacyjne imperium Eurazji od Lizbony do Władywostoku. Tak wygląda koncepcja oligarchii Rockefellerów, Sorosa i związane z nią działania rodzimych aktywistów antypolskiej totalitarnej piątej kolumny.
Nitras ante Portas.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

michael

#1636522

Wilgotność powyżej 50% będzie suuuuper!

Ale w granicach 48% (bardzo prawdopodobna) jest jak najbardziej do zaakceptowania!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1636525

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

michael

#1636566

antypolska sfora

 

to prymitywne tłuki

antypolska sfora

znaki rozpoznawcze

tęcza i Aurora

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1636609

Zarząd Poczty Polskiej S.A. złożył skargę do marszałek Sejmu Elżbiety Witek na liczne kontrole poselskie podejmowane w ciągu ostatnich dwóch miesięcy przez posłów Koalicji Obywatelskiej. Działania te uderzają w interes ekonomiczny firmy - poinformowała spółka w czwartkowym komunikacie.

Wedle Poczty Polskiej skarga dotyczy działań Katarzyny Lubnauer, Roberta Kropiwnickiego, Marcina Kierwińskiego, Michała Szczerby, Jana Grabca, Konrada Frysztaka, Zbigniewa Konwińskiego, oraz Dariusza Jońskiego. [link]

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

michael

#1636567

Oby gówno nie zalało naszego kraju......

Narodzie, załatw to w pierwszej turze, bo szkoda zdrowia i pieniędzy

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1636592