"KSIĘGA ZDRADY NARODOWEJ" - krok pierwszy

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

Czy chcemy aby żeby Polska była Polską, czy była złodziejską. Czy wybieramy zgodę na rabunek wszystkiego co polskie, zgodę na bezczelną grabież wszelkich narodowych aktywów, czy program budowy uczciwej Polski, program szacunku do Naszej Ojczyzny!

W życiu nie uwierzę, że minister Jacek Vincent Rostowski nie miał pojęcia o nieodpowiedzialnym rabunku w takiej skali, na jaką pozwalał rząd PO - PSL Donalda Tuska. Nigdy nie uwierzę, że ludzie aktualnej totalitarnej opozycji nie widzieli i pojęcia nie mieli ani o bandyckiej warszawskiej reprywatyzacji, ani równie dzikiej grabieży setek miliardów złotych zrabowanych pieniędzy VAT, albo Amber Gold...

Nie uwierzę że oni nie zauważyli dwu i pół tysiąca ton stuzłotowych banknotów bezczelnie zabranych z polskiego skarbca. Ślepi nie byli. To przecież minimum pięćdziesiąt dużych towarowych wagonów wyładowanych forsą. Prędzej uwierzą w to, że oni to mieli gdzieś. Prędzej trafia mi do przekonania to, że nasz polski los, że rozpacz tysięcy pokrzywdzonych polskich rodzin zwisa i powiewa im gdzieś poniżej pasa.

Ale to nie jest tylko program zgody na złodziejstwo i jego bezkarność. Jest jeszcze gorzej. Oni w tym złodziejstwie brali udział, oni to realizowali i teraz tego złodziejstwa zajadle bronią. Do naszej krwi ostatniej, to ich bój ostatni. To co widzę w kampanii wyborczej skłania mnie do zdecydowanego zabrania głosu - w całej polskiej opozycji widzę jawną zdradę narodową. Nie ma żadnej opozycji. Nie istnieje!
Dlatego stworzenie "Księgi Zdrady Narodowej" staje się konieczne, niezbędne i oczywiste

Postawmy sprawę na ostrzu noża.
O co w tym wszystkim chodzi!

W całym ich obozie politycznym jest tylko jedna wspólnota bezczelnej, bezbożnej i nieodpowiedzialnej zdrady, każdy punkt ich deklaracji politycznych to albo fałsz - czytaj bezczelne oszustwo polityczne, albo jawne działanie przeciwko podstawowemu polskiemu interesowi narodowemu. Czyli zdrada. 

Pierwszym krokiem jest jasne, zwięzłe i jednoznaczne ustalenie: po pierwsze kim oni są, czym to opozycyjne dydo na słomianych nogach jest, a po drugie o co im chodzi, dokąd oni zmierzają, jaki jest ich strategiczny cel i jak oni ten cel zamierzają osiągać - oczywiście w konkretnej relacji do naszej racji stanu, do naszego polskiego strategicznego celu. Później nastąpi postępowanie dowodowe

Najpierw bardzo krótko: 

Po pierwsze, oni są formacją totalitarną, oni ani nie są żadną polską opozycją ani tym bardziej nie są opozycją totalną, oni są wrogą Polsce, obcą formacją ideologicznego totalitaryzmu. Dokładnie na tym polega ich zdrada polityczna. Zdrada demokracji i dopiero w konsekwencji zdrada Polski.

Po drugie ich celem jest to, aby Polski wcale nie było. Ich nie interesuje jaka i czyja ma być Polska. Ich strategicznym celem jest to, aby pomiędzy Niemcami a Rosją jak najszybciej żadnej Polski już nigdy nie było. Dokładnie na tym polega ich zdrada narodowa.

Teraz zwięzłe uzasadnienie:
Powiedzieliśmy, że oni są formacją totalitarną. Współczesna formacja totalitarna jest zjawiskiem globalnym postępującym w ślad za cyfrowym rozwojem światowych systemów informacyjnych, komunikacyjnych i gospodarczych oraz międzynarodowych organizacji politycznych.

W pierwszej sprawie. Formacja totalitarna jest międzynarodową zorganizowaną grupą ludzi interesu przenikających swoim wpływem międzynarodowe organizacje politycznej współpracy międzyrządowej oraz pozarządowej (świadomie i celowo posługującej się agenturami wpływu oraz profesjonalnymi służbami specjalnymi), realizującą plan zniszczenia systemów etycznych i społeczno-politycznych w państwach, dążącą do wrogiego przejęcia władzy politycznej, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację prawa państwowego, w sposób zapewniający tej grupie przejęcie kontroli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji jej zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego. Ten cel ta zorganizowana grupa realizuje wszelkimi dostępnymi, nawet zbrodniczymi środkami [link]. To są oni

A w drugiej sprawie. Czego oni chcą. Mówiąc naprawdę zwięźle, im najordynarniej chodzi o pieniądze. Walczą o władzę, bo władza ułatwia dostęp do pieniędzy i do wszelkich bogactw, a im więcej władzy tym bardziej mogą być całkowicie bezczelni i nieodpowiedzialni. Żaden sąd im nic nie zrobi, bo sądy także są ich. Pod tym względem przykład Jana Śpiewaka jest symboliczny. Człowiek został skazany za to, że ujawnił złodziejstwo. A cel zniszczenia Polski jest bardziej ukryty, a jednoznacznie przejawia się dopiero w wyniku dokładniejszego grzebania w długoterminowych celach polityki międzynarodowej oraz ich infrastrukturze ideologicznej.

Trzeba jednak zdobyć się na wysiłek i przyjrzeć się krok po kroku i co raz dokładniej temu co się dzieje. Na przykład strategiczna zmowa Rosji i Niemiec, które realnie pracują nad zrealizowaniem rosyjsko-niemieckiego projektu "Eurazji", czyli wielkiego mocarstwa od Lizbony do Władywostoku, w którym miejsca dla Polski po prostu nie ma. Promotorzy tego projektu rzeczywiście chcą, aby pomiędzy Niemcami a Rosją już nigdy żadnej Polski nie było. To nie żart, to jest fakt - to prawdziwy, rzeczywisty faktycznie realizowany program likwidacji Polski.

Ten projekt zlewa się w całość z projektem federalizacji Europy, polegającym na stopniowym ograniczaniu suwerenności europejskich państw oraz likwidacji tożsamości narodów Europy. Suwerenność państw świata wszędzie jest atakowana. W USA, w Europie i wszędzie gdzie indziej. Zwalczana jest nie tylko niepodległość państwowa ale i samodzielność ekonomiczna, a nawet ideologiczna. Globalna rewolucja kulturalna po chińsku.

Konkretnym działaniem, konsekwentnie realizowanym najpierw przez rządy PO, PSL i SLD, a teraz jest nadal realizowany przez totalitarną opozycję program wyłączania samodzielnej "mocy i trwałości" polskiej gospodarkii". Jest to program, który ma doprowadzić do likwidacji polskiej samodzielnej siły ekonomicznej, polegający na likwidacji polskiego przemysłu, jego dekoncentracji i faktycznego totalnego "rozdawnictwa" fałszywie zwanego prywatyzacją.

To nie chodzi o "rozdawnictwo" w polityce społecznej czy demograficznej. To oni mają gdzieś. Chodzi o rozdawanie prawa własności do aktywów polskiej gospodarki. Kiedyś, dawno temu mówiono, że w Polsce nasze mają być ulice, a ich mają być kamienice. Tu nie tylko przykład Jana Śpiewaka jest symboliczny.

Tu, w tej sprawie łoskot należy robić w sprawie przekopu Mierzei Wiślanej. Tu drastycznie widać, jak bardzo pan Rafał Trzaskowski walczy o to, by Polak, chcąc kajakiem wpłynąć z Polski na polskie wody terytorialne w okolicy Elbląga, musiał płacić pieniądze w Moskwie za rosyjską wizę tranzytową.

Wiele takich procesów biegło i wiele z nich jest z upiornym wrzaskiem totalitarnej agentury powstrzymywane, ponieważ niestety pan Rafał Trzaskowski ma bardzo mocnych zwolenników w Unii Europejskiej, a także w naszym Kraju. To są ludzie, którzy bardzo nie chcą, aby były w dzisiejszej Polsce realizowane projekty podobne do programu odbudowy Polski Eugeniusza Kwiatkowskiego z lat międzywojennych.

Wystarczy rzucić jakieś hasło dla odwrócenia uwagi - na przykład "Polin" i mamy wszystko całkiem z głowy. Fakt - Polin jest wredne, a nawet paskudne, najczęściej jest skutkiem długoterminowych kontraktów zawartych przed rokiem 2015, których skutki ciągną się jak flaki z olejem, ale to Polin jest świetnym antypolskim narzędziem odwracającym uwagę od tego co tu i teraz wywrzaskuje pan Trzaskowski, który bezczelnie i patrząc nam prosto w oczy robi co innego, niż mówi.

Warto by było teraz, dzisiaj wydrukować "Księgę Zdrady Narodowej" całej totalitarnej antypolskiej opozycji. A pierwszym punktem aktów zdrady byłby totalitaryzm tej opozycji. Prawdziwy wredny totalitaryzm z bezczelnie i krok po kroku włączaną cenzurą prewencyjną, dyskryminującą kochających normalnie...

______________________________________________

Najważniejszym wejściem w problem, kardynalnym kanonem dalszej dyskusji jest jasny obraz takiej Polski, której obóz zdrady narodowej z całą energią się przeciwstawia, zwalcza z zapiekłą nienawiścią i pogardą. Zdrada narodowa która usiłuje nas ogarnąć jest formacją prawdziwie totalitarną [link], a nas  przede wszystkim musi  interesować JAK JEST?

JAKA MA BYĆ POLSKA, JAKIEJ POLSKI CHCEMY?

Odpowiedź jest prosta:

  1. Chcemy Polski Niepodległej,
  2. w której suwerenem są wszyscy polscy Obywatele,
  3. szanujący swoją Ojczyznę i jej historyczny dorobek,
  4. kontynuujący chrześcijańską kulturę, tradycję i wartości cywilizacji Rzeczypospolitej Obojga Narodów,
  5. która jest ostoją Poważnego Państwa Polskiego,
  6. które jest tak silne gospodarczo i politycznie, dzięki sile i mądrości swych Obywateli,
  7. by potrafiło potrafiło skutecznie dbać o interesy i aspiracje zarówno Obywateli jak i Polskiego Państwa,
  8. w stopniu zapewniającym w pełni demokratyczny ład polityczny, jakość życia i bezpieczeństwo Obywateli Państwa Polskiego,
  9. a także by Prawo i Sprawiedliwość były ostoją mocy i trwałości Rzeczypospolitej tak znakomitej, 
  10. by Polska w pełni zasłużenie mogła spełniać rolę regionalnego lidera europejskiego Trójmorza - wśród krajów wspólnoty europejskiej.

Tak nam dopomóż Bóg, by każda z tych właściwości prawa i sprawiedliwości została osiągnięta dzięki staraniom i pracy Obywateli polskiej wspólnoty [link].
Napisałem jedno długie zdanie, podzielone na dziesięć ponumerowanych wersów, a każdy z nich mówi o innej bardzo ważnej części polskiej racji stanu czyli polskiego interesu narodowego. Wystąpienie przeciwko nawet jednemu z nich jest groźnym występkiem, a czynne działanie jest już oczywistą zdradą. Każdy  polski Obywatel dopuszczający się takiej zbrodni jest winny zdrady narodowej, czyli mówiąc krótko jest zdrajcą, który powinien być skazany na karę główną. 

Aby było jasne, w XXI wieku najważniejszą częścią kary głównej jest infamia polegająca przede wszystkim na pozbawieniu biernego prawa wyborczego na zawsze. Człowiek skazany na karę główną nigdzie nie ma prawa być wybrany, nie wolno mu pełnić żadnej funkcji z jakiegokolwiek polskiego wyboru, ani żadnego mianowania lub powołania.  Nigdzie. 

Nie może być ani Prezydentem, ani ministrem, ani parlamentarzystą, ani w rządzie ani w samorządzie, ani w żadnym zarządzie, nie może być nawet starszym celi w najmarniejszym kryminale czy areszcie. Naprawdę nigdzie. Pozostaje takiemu tylko wstyd i hańba. 

Cholera jasna, czy ten gnój znowu trwa mać?

Nitras ante portas?

 

Komunistycznym PO, PSL, SLD, żadnej Wiośnie ani Konfederacji
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy!

* * * 

następny - poprzedni

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (głosów:13)

Komentarze

Jak widać nawet dziś są osoby, które taki artykuł potrafią ocenić na 1/5.

Przypomnę fragment "Manifestu do Narodu Polskiego i Narodów Zjednoczonych", który 1 lipca 1945 roku (niedługo rocznica) opublikowała Rada Jedności Narodowej (tuż przed samorozwiązaniem się), a właściwie tylko część nazwaną TESTAMENTem POLSKI WALCZĄCEJ.

W dziesięciu punktach zawarte są w nim wszystkie cele wojenne narodu polskiego i program Polski Walczącej Rządu Rzeczypospolitej Polskiej na emigracji. Wszystkie wielkie stronnictwa demokratyczne Polski Podziemnej (Stronnictwo Ludowe, Polska Partia Socjalistyczna, Stronnictwo Narodowe i Stronnictwo Pracy) tworzące tzw. czwórporozumienie wraz z innymi grupami politycznymi (Zjednoczenie Demokratyczne, Chłopska Organizacja Wolności, "Racławice" i "Ojczyzna"), tworzące Radę Jedności Narodowej, opowiedziały się za realizacją następujących postulatów:

1. Odzyskanie pełnej niezależności i suwerenności
2. Swobody demokratyczne
3. Reforma rolna
4. Poprawa bytu mas pracujących i udział ich w rządach
5. Samorząd terytorialny, gospodarczy i kulturalny
6. Odzyskanie ziem na zachodzie
7. Nienaruszalność granicy wschodniej
8. Związek narodów Europy Środkowej
9. Sojusz z demokracjami Zachodu i dobre stosunki z ZSRR
10. Prawdziwa demokracja międzynarodowa

Tak w 1945 roku wyglądały apele i postulaty ludzi nazwanych przez komunę „bandytami”, „zaprzańcami”, „renegatami”, "zdrajcami", "kułakami" i „świniami”.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
PAŃSTWO TEORETYCZNE JUŻ BYŁO
Każdy uczy się na błędach. Niektórzy z uporem maniaka chcą się uczyć na swoich

#1635352

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika olononame został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Niezrealizowane jeszcze zostały punkty:

1. Odzyskanie pełnej niezależności i suwerenności
2. Swobody demokratyczne
 ...
8. Związek narodów Europy Środkowej
9. Sojusz z demokracjami Zachodu i dobre stosunki z ZSRR
10. Prawdziwa demokracja międzynarodowa

Za dobre stosunki z ZSRR uważałbym realizację współpracy na zasadzie tylko wartości dodanej, zysku in plus dla Polski. Całkowita izolacja z Rosją jest głupotą rządzących. Ósmy punkt dziś należałoby dookreślić, w jakich granicach taki związek miałby funkcjonować. Na dziesiąty punkt niewielki mamy wpływ, Bruksela (UE) opanowana jest przez lewactwo, kontynuatorów komuny.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Polacy nie kłóćcie się.

#1635358

Od ponad trzydziestu lat oczekujemy Polski o ktorej mowisz. 

I od ponad trzydziestu lat patrzymy jak rzadza Polska tylko dwie frakcje partyjne.

Szczelnie zabetonowane, barierkami oddzielone od spoleczenstwa, zalutowane jak konserwa i nie przyjmujace do siebie nikogo, oprocz "swoich".

Jedna bezczelnie likwiduje nasz kraj, a druga deklamuje patriotyczne przemowienia, nie zamierzajac ukarac, czy chociazby pozbawic eksponowanych stanowisk przestepcow z tej, czy innej Partii.

Bo "pierwszy milion trzeba ukrasc". 

A kto chcialby naruszyc fundament umowy zawartej w Magdalence, jakim jest gruuba kreska, temu Partia - jedna czy druga, pokaze gdzie raki zimuja. 

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1635355

Jedna polska, a druga antypolska. Nie wolno wkładać tych dwóch formacji do jednej szuflady, ponieważ wtedy z Polski już nic nie zostanie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

michael

#1635467

Jedna polska, a druga arcy-antypolska!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Krispin z Lamanczy
PAŃSTWO TEORETYCZNE JUŻ BYŁO
Każdy uczy się na błędach. Niektórzy z uporem maniaka chcą się uczyć na swoich

#1635476

Zeby sprecyzowac dokladniej Twoj poglad, chyba powinno sie okreslic jedna partie - jako odgrywajaca role propolskiej.

Co do drugiej - nie mozna miec zastrzezen.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1635488

Chyba tylko pan ma kłopot z odgadnięciem :)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Krispin z Lamanczy
PAŃSTWO TEORETYCZNE JUŻ BYŁO
Każdy uczy się na błędach. Niektórzy z uporem maniaka chcą się uczyć na swoich

#1635494

O czym Ty mowisz?

Polska zostanie, tylko bedzie sie inaczej nazywala.

Na razie jestesmy kolonia UE, a nazywamy sie  trzecia, czy tez czwarta RP. (Podziekowac blizniakom)  

Jezeli WSI, czy inne sluzby opanuja nasz kraj, to bedziemy tylko kolonia Rosji tak jak za PRL - tamta nazwa moze zostac przywrocona.

Jezeli Zydzi opanuja calkowicie Polske (na razie posiadaja tylko dwa obszary eksterytorialne - muzeum Polin i Auschwitz, oraz czesciowo Belweder w czasie swiat Hanukah) jestem przekonany, ze Polska bedzie nazywala sie Polin.

I nie ma potrzeby opowiadac, ze zaba ma siersc, a PiS  to partia propolska, ktora tylko dla niepoznaki realizuje zydowskie interesy.

Pozdrawiam. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1635487

Co mówią, obiecują albo mają w swoich rzekomych programach następujący panowie kandydaci 1. Biedroń, 2. Bosak, 4. Hołownia, 6. Kosiniak-Kamysz, 7. Piotrowski, 8. Tanajno, 9. Trzaskowski, 10. Witkowski i 11. Żółtek nie ma najmniejszego znaczenia. To są ludzie antypisu. Jest ich tak wielu aby mogli mówić dowolne bzdury, każdy coś innego i tylko w jednym celu - aby odebrać możliwie najwięcej głosów Andrzejowi Dudzie. A także po to, aby przyzwyczaić swój elektorat do tego, że w drugiej turze należy być przeciwko kandydatowi numer 3, czyli przeciwko Dudzie.

Nie mają żadnego znaczenia żadne słowa wypowiadane przez tych kandydatów, istotna jest tylko warstwa emocjonalna której celem jest podprogowe oddziaływanie pogardą, niechęcią a nawet osobistą wrogością do pana Andrzeja Dudy. Cokolwiek nie opowiada pan Hołownia albo Kosiniak Kamysz - to są puste słowa, liczy się podprogowy ładunek insynuacji i kłamstwa w rodzaju określeń typu "człowiek sterowany z Nowogrodzkiej", "człowiek bez właściwości", albo "w walce z koronawirusem PiS nie zrobił nic", "w służbie zdrowia jest chaos" itd.

Jest to stara hitlerowska metoda, doskonale opanowana przez wszystkie totalitarne formacje. Żadnych argumentów, tylko obrzucanie łajnem, przy czym mogą to być nawet w 100% kłamstwa. Ważne jest w tej paskudnej propagandzie to, by zawsze coś z tego łajna oblepiło atakowanego człowieka lub zwalczaną formację polityczną. 

Radzenie sobie z taką narracją może być bardzo trudne, ponieważ nie jest łatwe znalezienie argumentów przeciwko pustosłowiu, w którym nie ma żadnych argumentów.
Jak znaleźć kontrargument przeciwko argumentom, których nie ma?

W sumie jest jeden Duda przeciwko dziesięciu facetom, którzy mają jedno zadanie zgromadzenia 51% głosów przeciwko jednemu kandydatowi. 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

michael

#1635419

Porównując historyczne postulaty polskich sił patriotycznych z lat czterdziestych ubiegłego wieku z tymi zapisanymi dzisiaj - to mimo wielkiej przestrzeni czasu i historii pomiędzy nimi - są do siebie bardzo podobne, łączy je ta sama polska idea Silnej, Niepodległej i Sprawiedliwej Rzeczypospolitej. 

I wtedy, pół wieki temu i dzisiaj mamy przeciwko tej wizji naszej Ojczyzny tych samych wrogów, takich samych, choć nie tych samych ludzi. Dla naszej wiedzy zaproponowałem pracę nad "Księgą Zdrady Narodowej", która musi być przygotowana krok po kroku, chociażby dlatego, że każda linijka, każdy z dziesięciu postulatów z historycznej czy dzisiejszej listy jest sam w sobie poważnym zadaniem, jest skutkiem i zarazem inspiracją do odpowiedzialnej pracy.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

michael

#1635420

bluźniercze mowy

 

w polskich progach

zdradzieckie zmowy

z rogatych głów

bluźniercze mowy

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

jan patmo

#1635456

Cześć

Nie wymyślono nic nowego. Projekt i plan działania ma już prawie 80. To dlatego w Brukseli stawia się pomniki Spinellemu.

Jest tylko zasadnicza różnica - gdy w 1941 Spinelli myślał o Europie, to zidiocieli miliarderzy tak sie tym zachwycili, że chcą tego dla całego świata.

To jest najprymitywniejszy, totalitarny i despotyczny komunizm, jakiego nawet Stalin nie zdołał stworzyć. I o to chodzi.

Manifest z Ventotene to dokładnie wykłada. Wystarczy tylko uważnie poczytać. Oto parę cytatów:

 

„Pierwszym zadaniem, bez rozwiązania którego wszelki postęp będzie tylko złudzeniem, jest ostateczne zlikwidowanie granic dzielących Europę na suwerenne państwa”, [dziś zamień Europę na świat]

„Wolna i zjednoczona Europa jest niezbędnym warunkiem dla wprowadzenia nowoczesnej kultury, której rozwój powstrzymał epokę totalitaryzmu. Jeśli tylko zostanie osiągnięty ten cel, będzie można podjąć znowu historyczny proces przeciwko społecznej niesprawiedliwości i przywilejom.” [nowoczesna kultura - Trzaskowski, Biedroń i reszta]

„Własność prywatna musi być – w zależności od sytuacji – zniesiona, ograniczona, skorygowana albo rozszerzona i to nie według jakichś dogmatycznych zasad.”

„Partia rewolucyjna nie może powstawać w decydujących chwilach w wyniku amatorskiej improwizacji, ale musi już teraz wypracować przynajmniej podstawowe stanowisko polityczne, sformułować linie kierunkowe własnej działalności i stworzyć własne kadry. Partia nie może opierać się na masie heterogenicznych elementów, których wspólnym celem – z uwagi na antyfaszystowskie korzenie – była negacja i załamanie totalitarnego reżimu, a które po osiągnięciu celu podążyły własnym drogami.”

„Ze stale rosnącej grupy sympatyków partia powinna wciągać do współpracy tylko tych, którzy europejską rewolucję uczynili głównym celem swojego życia, którzy z dnia na dzień świadomie wypełniają swoje zadanie i dbają o interes ruchu, również w najtrudniejszych warunkach nielegalności (pisane w 1941 r.) i tworzą stabilną sieć wspierającą płynną sferę ruchu sympatyków.”

„Nasz ruch czerpie pewność co do celów i kierunków działania nie z rozpoznania jakiejś nie istniejącej jeszcze woli ludu, ale ze świadomości reprezentowania najgłębszych potrzeb nowoczesnego społeczeństwa. Dzięki niej nasz ruch wyznacza linie kierunkowe nowego porządku, narzucając jeszcze nieuformowanym masom pierwszą społeczną dyscyplinę. Nowe państwo powstanie dzięki dyktaturze rewolucyjnej partii i dla nowej, prawdziwej demokracji.”

„Nieprzydatni starzy zostaną wyeliminowani, a wśród młodych trzeba obudzić nową energię.”

 

Interesujące prawda? Jesteśmy w trakcie realizacji. Gdyby jeszcze nie było Trumpa, Paskudnego UK, Orbana, Kaczyńskiego...

Polecam to ponad 10 letnie opracowanie.

https://www.historiasztuki.com.pl/strony/021-12-00-ANTYKULTURA-SYSTEM.html

 

Pozdrawiam

Ps. Widzę, że tematem powoli przyciągasz agenturę.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1635492

 

No cóż, taka ich praca ścierwojadów, jurgieltników i gównojadów zatraconych, kupionych fałszywą monetą.
Nic do nich nie trafia, może nawet dlatego, że jedynym sprzętem intelektualnie godnym ich pracy jest strzelanie w potylicę pistoletem marki Makarow.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

michael

#1635497

Jakim trzeba być debilem, nie znając ludzi, wypowiadać się o nich w ten sposób.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1635498

Bierzesz prawdziwych wrogów polskiej suwerenności do jednego wora z PiS, który powoli wybija Polskę na Niepodległość, sam siebie stawiasz na scenie w tej samej gromadzie jurgieltników i zaprzańców.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

michael

#1635598

Debilne pisanie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1635677

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#1635679

Chcesz cóś łodemnie, bo mi tu wirszem miodzisz.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1635683

Właśnie Prezydent A. Duda wylatuję z Balic do USA.
Pomódlisz się o szczęśliwą podróż dla Prezydenta?

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1635684

Życzę Dudzie i całej załodze i wszystkim na pokładzie szczęśliwej podróży do USA i z powrotem do Polski.

Oby Pan Bóg miał ich w Swojej opiece, tak jak Matka Boga Maryja.

Amen

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1635691