Borys Budka krytykuje kolor warcinowy

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

Borys Budka jest sterowany pilotem z Czerskiej i zawsze protestuje przeciwko wszystkiemu, co może chociaż kojarzyć się z PiS [link]. Nawet kolor, nawet zapach. Nawet jeśli coś jest w Brukseli, budzi żywiołowy protest. Na przykład Manneken Pis.

Ani Borys Budka, ani cała Koalicja Obywatelska nie mogą zgodzić się na Manneken Pis. Proszę zwrócić uwagę na to, że to nie jest krytyka. To jest pisofobia, to jest całkowicie racjonalna nienawiść, złość i pogarda. To jest totalitarny program, całkowicie realny i absolutnie nachalny projekt całkowitej, totalnej eksterminacji. Chodzi o wypalenie rozżarzonym żelazem. Ta krytyka żadnej cnoty się nie boi, nie szuka rozwiązania, nie chce aby było lepiej. Czy te oczy mogą kłamać?
Ależ owszem, czemu nie i zupełnie tak. 

Jak donosi „Kurier Polski
Warszawa, 1 kwietnia 1922 roku - Dodatek Nadzwyczajny

Pan Julian Tuwim, którego portret namalował niejaki Witkacy, działając wspólnie i w porozumieniu z niejakim Antonim Słonimskim podali absolutnie niepewną wiadomość jakoby "angielskie lady noszą obecnie tylko kolor warcinowy. Jest to nowa barwa, którą wynalazł student czeski Pietraszek. Pozornie nie różni się od fioletu lub koloru żółtego, ale po dłuższym noszeniu przybiera odcień różowy i elegancki. Modne są tamże szpilki do nosa, futerały na grdykę i drobne strzępki z własnej skóry na przegubek. (-)

O prawdziwości tej wiadomości może poświadczyć swoim podpisem pan Antoni Słonimski.

Borys Budka nie może jednak zaakceptować koloru warcinowego, ponieważ nic nie wiadomo o tym, czy przypadkiem czeski student Pietraszek nie jest zamieszany w jakieś kontakty z PiS, a podpis nawet samego pana Antoniego na kilometr cuchnie pisem. Wystarczy podzielić podpis na sylaby i wszystko staje się jasne: pod-pis.

Kolor warcinowy jest więc absolutnie niedopuszczalny i zabroniony, ponieważ jest pilotem z Nowogrodzkiej sterowany, a remote control zapewne trzyma w rękach sam Jarosław Kaczyński. Koalicja Obywatelska nigdy nie zgodzi się ani na kolor warcinowy ani na Manneken PiS.

 __________________________________

Komunistycznym PO, PSL, SLD, żadnej Wiośnie ani Konfederacji
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy!

___________________________ 

następny - poprzedni

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

...poGrzegorzowy. Ten typ tak ma: Ballada o rycerzu z Chetyna

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1634069