Bardzo mi się nie podoba zwycięstwo antypisu 58% : 42%. W pierwszej turze!

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Ani przez sekundę nie miałem i nadal nie mam cienia wątpliwości, że wszystkie partie antypisu to jedna partia antypolska, posługująca się tymi samymi totalitarnymi metodami. To jest ta antypolska partia, o której pisał dwieście lat temu książę Adam Jerzy Czartoryski:

W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli Ojczyzny wolnej i niepodległej i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie.

Nie mam wątpliwości, że każda z partii tak zwanej opozycji została włączona do walki tylko w jednym celu, aby nawałą propagandy oszukać i pokonać Polskę. Usłyszałem triumfalne pierwsze przemówienie Rafała Trzaskowskiego i słyszałem wyraźnie - on leci PiS-em - on nasze argumenty i własną podłość obraca przeciwko PiS.

Ten człowiek przejął nasze słowa i cele, mówi to, co spokojnie mógłby powiedzieć każdy z nas, Andrzej Duda, albo nawet Jarosław Kaczyński. Mówi to co jest dla nas oczywiste i godne szacunku - i wiem jedno - że on kłamie. Z całą świadomością,  z pełną zimnej krwi złą wolą - kłamie!

O tym świadczą fakty, konkretne i namacalne fakty. Ten człowiek opowiada to, co każdy uczciwy człowiek jest gotów przyjąć za prawdę i nie potrafi uwierzyć, że to jest bezczelne kłamstwo, że to jest oszustwo polityczne użyte z całą bezczelnością tylko w jednym celu - aby nas i was wprowadzić w błąd.

To jest stara metoda wszystkich totalitarnych dyktatur, taką propagandą posługiwały się nazistowskie Niemcy Adolfa Hitlera i komunistyczne Sowiety  Lenina i Stalina. Oni to robili tak samo, identycznie jak robi to dzisiaj cały antypis.

Absolutnie musi nastąpić koniec cackania się z tymi draniami, którzy zamierzają wykończyć Polskę. Czas polecieć z grubej rury. 

Mamy dwa tygodnie na to, aby polecieć z nimi na twardo, żywą gorącą prawdą. Przecież ten typ obrzydliwie łże. A jego łgarstwo jest jak Dydo na słomianych nogach. Jakie nadużycia PiS? Jasne, nikt, żadna polityczna rzeczywistość nie ustrzeże się przed złodziejami. Ale facet palnij się w rozum, wasze złodziejstwo, hurtowa grabież leciała w setki miliardów, które zostały przez nas wykryte, ujawnione i zatrzymane - takie są fakty. To wasze złodziejstwo trzeba zatrzymać, o waszym złodziejstwie trzeba twardo informować. 

 _______________________________________

Komunistycznym PO, PSL, SLD, żadnej Wiośnie ani Konfederacji
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy!

* * * 

następny - poprzedni

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:21)

Komentarze

Niestety fatalne błedy... nierozliczone afery PO, skarga nadzwyczajna , brak pomocy pokrzywdzonym, Polska to nie Polin, 447, zydo fobia, no i efekt mlodych - 19% tylko  glosowalo na Dudę! pozdr

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-8

prof Rycho

#1636800

To, że jesteśmy krajem z niedorozwojem umysłowym u niektórych obywateli jest faktem i nie chcę tu nikomu ubliżać.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636803

sporo okupantów pozostało.Tych 30% nie można i nie należy tak lekko określać(niedorozwojem umysłowym).Te 30%ma jasny zadeklarowany cel.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

mirek

#1636815

a potem drugi, wszystkie miliony ukraść. I pierwszy miliard ukraść i nigdy nie przestać kraść...

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

michael

#1636844

według której wszystkie miliony spokojnie można ukraść, a ukarany będzie ten, co złapał złodzieja. Jak na przykład Jan Śpiewak. Albo Mariusz Kamiński. Sądy mają służyć złodziejom. 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

michael

#1636845

  Witaj! Nie ma sądów, nie ma afery. Ta scheda wszarzy nadal obecna.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1637079

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0


"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć"   George Orwell
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1636848

Ktoś się da nabrać na narrację Trzaskowskiergo ułożoną wedle wzoru

" patrzeć w przód, żeby było tak jak było" ?

Aż tak głupi to ludzie nie są.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1636888

JESTEM ABSOLUTNIE PEWIEN, ŻE MYŚL NARODOWA JEST ZDROWYM I BARDZO MOCNYM ŻRÓDŁEM "MOCY I TRWAŁOŚCI RZECZYPOSPOLITEJ" I DLATEGO POWINNA BYĆ POWAŻNYM NURTEM STRATEGII PiS.

Mam także przekonanie, że polska patriotyczna myśl narodowa faktycznie jest żywym i rzeczywistym składnikiem politycznej myśli Zjednoczonej Prawicy. Niestety, powierzchowna atrapa narodowej symboliki uległa wrogiemu przejęciu przez antypolską agenturę, która wykorzystuje uproszczoną, albo nawet zdegenerowaną makietę narodowych idei do antypolskiej dywersji politycznej.

W ten sposób konfederacyjni pseudonarodowcy wykorzystują rzekome narodowe idee do kierowania polskich wyborców na antypolskie ścieżki. 

Przypis:
Ta sama konfederacyjna ściema dołącza do swojego fałszywego nurtu inne ukradzione i podobnie wykastrowane strumienie liberalnej myśli ekonomicznej, które wzmacniają siłę przekierowania polskiej patriotycznej młodzieży na manowce. W ten sposób pan Janusz Korwin Mikke od dziesiątków lat wcielił się w rolę zaczarowanego fletu uprowadzającego polskich młodych patriotów poza Polskę. Zwracam uwagę, że historia tej politycznej ściemy od lat jest bardzo podobnie aranżowana. Przypomnę realną politykę "Kolibra" albo "UPR".

Ten komentarz dotyczy bardzo trafnej diagnozy Upartego zawartej [TUTAJ]

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

michael

#1636895

Jednym z zadań JKM jest przyciągać i deprawować moralnie i  mentalnie młody polski narybek a później już inni biorą go w obróbkę, np. na uczelniach. Przyboczni JKM, ci młodsi,  są najczęściej i amoralni nie do końca zborni emocjonalnie, ale to dla "sprawy" JKM lepiej. Jednym z przykładów tego, co się w tej partii, zwłaszcza w Warszawie dzieje, w końcu  partia "wolnościowa" / liberalno - wolnościowa :) / była znana , chyba sprzed 2 lat?, jest gdzieś w internecie, sprawa zarażenia  kiłą kilku młodych działaczek partii przez jednego z najbliższych współpracowników JKM . Sprawa wyszło wobec chwilowego oburzenia młodych dziewcząt, bo jedna chciała sprawę oddać do sadu, uważała , że  zarażający kiłą współpracownik JKM był tego świadom. Okazało się, że chodziły ze skargą do "szefa", czyli JKM, ale on je zbywał, że niby "nie jego sprawa". No, jak "wolnościowy" - liberał obyczajowy to nic dziwnego. Czy tak zachowuje się człowiek godny miana człowieka, czy stary, zepsuty cap  dla niepoznaki noszący "konserwatywną" muszkę ?. Choroby weneryczne szerzyły się zastraszająco wśród i przez  sowieckich, komunistycznych agitatorów i towarzyszy jeżdżących po Rosji i Europie z pochodnią "wolności". Mówił o tym Żebrowski. Gospodarze musieli im udzielać swoich żon i towarzyszek by pokazać "szczerość" swoich poglądów. To jest błoto. I Bosak wciągnął młodych narodowców w moralne błoto, bez ubrudzenia się z tego nie wyjdą, ale część kiedyś zrozumie i wyjdzie. Powinni mieć jakąś narodową i moralnie zdrową alternatywę.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

janksero

#1637103