A. Halicki i R. Sikorski chcą by Polska została bez grosza

Obrazek użytkownika michael-abakus
Humor i satyra

Panowie Andrzej Halicki i Radosław Sikorski razem z panem Markiem Prawdą, dyrektorem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, działając razem i w porozumieniu wspólnie demonstrują swoją wolę i nadzieję na to, że Polska pozostanie bez grosza. Pan Marek Prawda idzie jednak dalej w swoich marzeniach. Przekonuje, że Polska może pozostać „bez grosza” jeśli chodzi o planowany fundusz odbudowy.
Hau, hau, hau:

"Można przecież stworzyć fundusz odbudowy bez Polski czy Węgier, na podstawie zwykłej umowy międzyrządowej i zrealizować ten projekt z pominięciem blokujących go państw. Polska w imię walki o przeforsowanie swojego stanowiska może więc pozostać bez grosza z nowego „planu Marshalla”, a mimo to będzie związana zapisami dotyczącymi praworządności w ramach wieloletniego budżetu"
- Przekonywał polski urzędnik Komisji Europejskiej [link].

Mój komentarz:
To co ci panowie wygłosili wygląda na owoc wielkiego wysiłku opozycyjnych kauzyperdów, którzy usiłowali grzebiąc w unijnych paragrafach wykombinować jakąś prawniczą sztuczkę, aby za wszelką cenę pozbawić Polskę należnego jej finansowania z tytułu polskiego członkostwa w Unii Europejskiej.

Widać wyraźnie, że marzeniem życia tych panów jest zniszczenie Polski ze szczętem, tak aby kamień na kamieniu między Odrą a Bugiem nie pozostał, a pomiędzy Niemcami a Rosją żadnej Niepodległej Polski już nigdy nie było.

Komunistycznym PO, PSL, SLD, żadnej ideologii ani Konfederacji
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy!

________________________ 

następny - poprzedni

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1650885

mają dość głupawe przekonanie, że dotychczasowe powodzenie Polski w relacjach międzynarodowych wynika z dobrych układów z Donaldem Trumpem i liczą na to, że gdy nowym Prezydentem USA zostanie Joe Binden, to Polska ma już przechlapane i będzie można jeździć na niej jak na łysej kobyle. Znowu będzie można kraść i spokojnie łupić nasz Kraj tak, jak to za minionej epoki bywało. Taką mają nadzieję.

Panuje tu stary komunistyczny mit o tym, że o wszystkim decydują układy [link]. Rządzi ten, który ma wtyki wszędzie tam, gdzie potrzeba, a im wyżej, tym grabić można więcej. To na szczęście jest rozzuchwalenie idiotów.

Głupota tych ludzi jest gorsza od zarazy, a ich naiwność graniczy z kretynizmem. Pazerność i pogarda zaślepia, a głupców wręcz obezwładnia.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

michael

#1650886

Halicki Andrzej postkomuna z KLD następnie UD, UW i Po-TO(totalna opozycja) człek nieźle wyszkolony przez czerwoną zarazę. Należy wspomnieć, że pan Andrzej miał zaszczyt doradzać niejakiemu Lewandowskiemu, kiedy ten zaczął swoją rewolucję przy reprywatyzacji narodowego majątku. Co do drugiego, który usilnie chce kreować się na angielskiego dżętęmenela to jak widać na załączonym obrazku słaby efekt - zwykły żul z pod budki z piwem i w głowie pusto.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Lolek Wielki

#1650921

Zarówno Zdradek jak i Halicki to klony Tuska, antypolskiego konfidenta, po raz kolejny udowadniają komu służą i skąd otrzymują polecenia działania przeciw Polsce - zero zdziwienia...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1650938

ci dwaj żydzi powinni dawno być aresztowani, pluć Polsce pluć Polakom... ach szkoda słów!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1650939

Nie wiem kim byli dziadkowie, rodzice Halickiego, Sikorskiego tudzież pozostałych domagających się pozbawienia Polski należnych traktatowo funduszy!

Pierwej kwestia formalna, zasadnicza.
Żadne dopłaty, to fundusze, które bogate państwa UE są należne Polsce z tytułu zlikwidowania na ich życzenie i polecenie polskiego przemysłu, branży rolniczej , itd. przez uległe rządy, kld, sld, sdrp, AWS przed podpisaniem w Kopenhadze traktatu oraz potem przez demolkę Polski przez PO.
Żadne łaskawe dopłaty, ale rekompensata za naszą zgodę na ich towary bez cła na nasze terytorium.

Zatrzymam się przy Halickim.
Czy jakikolwiek Polak?, nadałby synowi imię Armin, na cześć germańskiego wojownika, zdrajcy, który wychowany w Rzymie-został ekwitą, potem zdezerterował i wystąpił przeciw przyciołom.
Zrobił to Halicki.
Przypomnijcie sobie negatywne opinie, o przygłupie Halickim, wypowiadane u Sowy m.in. przez Sikorskiego.

Teraz przeciw Polsce.

Tego nie robią żadni eurodeputowani w PE, KE z żadnego kraju poza tymi szmalcownikami.

Ani francuscy mimo kilkuletniego stanu wyjątkowego, czy brutalnego rozprawiania się z żółtymi kamizelkami.
Tak samo z Bułgarii, gdzie od wielu miesięcy trwają protesty antyrządowe, z Malty i Słowacji po zamordowaniu dziennikarzy śledczych.
Tak samo ci z Katalonii!

Ci z peło i sld jedyni w swoim rodzaju, obrzydliwi, odrażający szmalcownicy donoszący na polski rząd, na Polskę Niemcom, Berlinowi, Merkel.

Z tego grona mogę od biedy "zrozumieć" !!! wdówkę Adamowicz, skoro jej dziadek wrócił z robót przymusowych z III Rzeszy tak obdarowany, obkupiony, że mogła za te fanty sześć mieszkań kupić.

pzdr

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1650958