Propaganda Moskwy: stare łajdactwa starych łajdaków

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski
Kraj

Waść machasz jak cepem… - rzucił Wołodyjowski Kmicicowi widząc, jak ten radzi sobie z szablą. Antyukraińska propaganda Moskwy też jest jak od cepa

Wraz z nowymi zbrodniami wojennymi Rosji, w sieci mnożą się dezinformacje o Ukrainie. Niedawno natknąłem się na takiego mema:


Pochodzi ze strony: ]]>http://dziennik.artystyczny-margines.pl/]]> NB. owszem, jest to margines...

W rzeczywistości zdjęcie najprawdopodobniej przedstawia ofiary rosyjskiej zbrodni wojennej w Nemmersdorf w Prusach Wschodnich w czerwcu 1944. Zob. ]]>http://www.deutscherosten.de/Russen.htm]]> i ]]>http://jungefreiheit.de/wissen/geschichte/2014/zeitsprung-zurueck-in-die-barbarei/]]>. „Najprawdopodobniej”, bo Niemcy stosowali dezinformację na skalę niewiele mniejszą od sowieckiej, nie wiemy więc, w jakich okolicznościach zginęły ofiary. Jednak zdjęcie jest niemieckie.

Na tej samej stronie („dziennik marginesu”) znajduje się słynne zdjęcie powieszonych dzieci z podpisem sugerującym, że to rzekomo ofiary UPA:

W rzeczywistości zdjęcie przedstawia czwórkę dzieci powieszonych w 1923 r. pod Radomiem przez chorą psychicznie Mariannę Dolińską (zob. ]]>http://pl.wikipedia.org/wiki/Marianna_Doli%C5%84ska]]> ) Sprawa ta była milion razy prostowana, ludzie zorientowani ją znają, co jak widać nie przeszkadza dzieciom i wnukom ormowców i kabewiaków. Zamordowane dzieci Dolińskiej niedawno kłamliwie jako rzekome ofiary UPA przedstawił Max Kolonko.

Sowieci i ich polscy pomocnicy chcą po raz drugi zamordować swe ofiary, tym razem mordując pamięć o nich. „Lecz ludzi dobrej woli jest więcej”… Gdy wiedza o fałszerstwach stanie się powszechna, propaganda i dezinformacja Sowietów przynosić im będą skutki odwrotne od zamierzonych. Stąd ten artykuł.

 

Mariusz Cysewski

Kontakt: tel. 511 060 559

ppraworzadnosc@gmail.com

]]>https://sites.google.com/site/wolnyczyn]]>

]]>http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn]]>

]]>http://mariuszcysewski.blogspot.com]]>

]]>http://www.facebook.com/cysewski1]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.2 (9 głosów)

Komentarze

Witaj

 

Jest liczne grono idiotów, za młodych, aby coś wiedzieć na prawdę. W dzieciństwie byli straszeni cyganem i ukraińskim rezunem. Uraz pozostał, a wrodzona tępota nie potrafi uporać się z prymitywnym schematyzmem.

Tak samo bąją się wilka w lesie.

Nigdy nie dość wyjasniania, prostowania historii i ujawniania oszustw.

 

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-1

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1462586

http://niepoprawni.pl/polecanka/zamachowcy-klamcy-i-zbrodniarze-na-uslugach-kremla
 

która pokazuje jak podła jest propaganda Kremla: 

Widziała, jak w Słowiańsku „ukraińscy zbrodniarze ukrzyżowali chłopca”, była „ofiarą z Wołnowachy”, teraz jest „świadkiem wybuchu trolejbusu w Doniecku”.

Pokazana niedawno w rosyjskiej telewizji jako pasażerka poszkodowana podczas zamachu na autobus w Wołonowasze, to rosyjska aktorka Galina Pyszniak. Obsadzana jest w specyficznych rolach.

 

Pozdrawiam @Autora

Vote up!
4
Vote down!
-1

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1462612