Pascha Kościoła - Koścół zejdzie do podziemii - Dziś wyruszamy w BÓJ z Maryją !

Obrazek użytkownika Maria Magdalena
Idee

Do boju ! Może to Twa ostatnia walka ! WIELKA NOWENNA POMPEJAŃSKA rusza DZIŚ !

]

 37 min,   Fulton Sheen " ,,,w ostatecznych czasach , Szatan - Antychryst przebierze się w dobroczyńcę i filantropa..." de facto nagi król

Kim jest TA co wyłania się z pustynii ? ,,,,,, 

POLECAM PONIŻSZE ROZWAŻANIA RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO, których CENTRUM rozważań jest PRZENAJŚWIĘTSZA EUCHARYSTIA ! 

Pozdrawiam serdecznie, 

Nie zmarnuj tego czasu...

Do boju !

AVE MARYJA ! 

z Panem Bogiem !

Agnieszka Nowak

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

Nowenna pompejańska zwana jest nowenną nie do odparcia z tego powodu, ponieważ Matka Boża dała obietnicę, że każdy, kto odmówi przez 54 dni różaniec modląc się o konkretną łaskę, ten ją otrzyma.Objawienie Matki Bożej z tą obietnicą zostało opisane przez bł. Bartola Longa.

Nie ma co ukrywać, że nowenna jest dla wytrwałych twrdzieli! Przez 54 dni odmawiamy codziennie 15 tajemnic różańca modląc się w jednej intencji oraz dodając do „standardowych” modlitw różańca kilka krótkich modlitw początkowych i końcowych. Aby się nie pogubić, warto zaznaczyć sobie w kalendarzu dni rozpoczęcia i zakończenia nowenny wraz z dniami przejścia części błagalnej (pierwsze 27 dni) w dziękczynną (drugie 27 dni).

Instrukcja nowenny pompejańskiej

1. Różaniec. Nowenna pompejańska opiera się na różańcu. Każdy chyba widział już w swoim życiu różaniec, lecz nie każdy umie się nim posługiwać. Zatem przypomnijmy, czym jest modlitwa różańcowa. Różaniec składa się z trzech części (radosna, bolesna i chwalebna). W 2002 r. Jan Paweł II dodał część światła, której nie musimy odmawiać w nowennie pompejańskiej (chociaż warto! – więcej…). Każda część różańca liczy 5 tajemnic. Z kolei każda tajemnica to jedna dziesiątka różańca. Tajemnice te rozważamy modląc się na danej dziesiątce. Tak więc policzmy: 3 części różańca x 5 tajemnic daje 15 dziesiątek do odmówienia codziennie w nowennie pompejańskiej.

Nowenna pompejańska krok po kroku

Najpierw żegnamy się znakiem krzyża. Potem podajemy intencję i mówimy: „Ten różaniec odmawiam na Twoją cześć, Królowo Różańca świętego”. Przechodzimy do modlitw początkowych różańca (Wierzę w Boga, Ojcze nasz, 3 Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu) – odmawiamy jeden raz, na początku nowenny w danym dniu. Następnie odmawiamy różaniec – piętnaście tajemnic (15 dziesiątek) – nie musisz wszystkich na raz.

Po skończeniu różańca modlimy się krótką modlitwą (błagalną lub dziękczynną – zobacz niżej). Wystarczy tę modlitwę odmówić raz na dzień, na końcu różańca. Na samym końcu modlimy się modlitwą „Pod Twoją obronę” oraz trzy razy z ufnością i wiarą mówimy: „Królowo Różańca świętego, módl się za nami!”

Więcej informacji znajdziesz pod tym adresem:

https://pompejanska.rosemaria.pl/2011/06/nowenna-pompejanska-krok-po-kroku/

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1630174

Pozdrawiam serdecznie, 

Z Panem Bogiem i ukochaną Naszą Królową i Czułą Mamusią Maryją, która nade wszystko nie jest drobiazgowa;

może ,,,, pewnie tak! ! ......dostrzega każdą ułomne starania Swoich dzieci

LOGIKA KRZYŻA

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1630476