Oczywista prawda "Stół zdrady z Magdalenki" Wojciech Ziembiński : "....    Jeszcze mam dalej mówić co tu jest grane w Polsce ?! DZISIAJ ?! Ja to mówię jako PRZESTROGA! bo ja odchodzę aNIGDY NIE MOŻNA ODCHODZIĆ o TYCH SPRAWACH OBOJĘTNIE ! ...."

Obrazek użytkownika Maria Magdalena
Kraj

.ZAWSZE WALCZYŁ O PAMIĘĆ NARODOWĄ !  .....ZAWALCZMY JUTRO I MY ! 

0 min "  „ Był Człowiekiem który miał odwagę gdy inni milczeli twierdzić   „Non possumus!”.  ..bo są są dwa Przykazania  Wierności Bogu i Ojczyźnie....MOCNE !

4.45 min "....    Jeszcze mam dalej mówić co tu jest grane w Polsce ?! DZISIAJ ?! Ja to mówię jako PRZESTROGA! bo ja odchodzę ale NIGDY NIE  MOŻNA ODCHODZIĆ o TYCH SPRAWACH OBOJĘTNIE ! ...."

......ZAWSZE WALCZYŁ O PAMIĘĆ NARODOWĄ ! 

Fragment reportażu ""BYŁ TAKI KTOŚ ". Wojciech Ziembiński, wybitny patriota, człowiek honoru i czynu, który kochał swoją Ojczyznę Polskę. To jest wzór do naśladowania dla młodzieży.

Był Taki KTOŚ Wojciech Ziembiński. Dokument 2000 r.

Wojciech Ziembiński (ur. 22 marca 1925 w Gniewie, zm. 13 stycznia 2001 w Warszawie) – polski działacz społeczny i katolicki, uczestnik opozycji politycznej w okresie PRL.

.... a mówiąc w czasie Swych ostatnich dni......... że jest świadomy, że Jego świadectwo.....reportaż.... ujrzy światło dzienne gdy On będzie już pochowany w Polskiej Ziemi......

.........BYŁ TAKI KTOŚ......

 NIE MOŻNA OBCHODZIĆ TYCH WSZYSTKICH ZAPOMNIANYCH OBOJĘTNIE ! 

Walczmy o Pamięć Narodową i Tych Wszystkich Poległych Patriotów !

Bóg, Honor, Ojczyzna !

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

Lezka sie zakręci ......podziękowania Górali / małego Góralka/ za pięknie sprawowaną Mszę Swiętą przez abp Marka  Jędraszewski

....Jeszcze Polska nie zginęła !........

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1640245