Lewacka poprawność polityczna...

Obrazek użytkownika maciej1965
Idee

Po ostatnich protestach w USA głupota poprawności politycznej święci tryumfy. Pamiętam, że kiedy ta zaraza jeszcze nie dotarła do Polski, nie potrafiłem zrozumieć, dlaczego ludzie poddają się tak totalnie głupim nakazom i zakazom. 

Jednak czytając do czego dochodzi w tej chwili zaczynam na poważnie bać się o naszą cywilizację...

Nigdy bym nie przypuszczał, że w imię politycznej poprawności można zabrać strzelbę myśliwemu Elmerowi ścigającemu i tak bezskutecznie Królika Bugsa! Co więcej, strzelbę zastąpiono... kosą! A Bugs nadal dysponuje wybuchowym arsenałem - Elmerowi odpowiada laskami dynamitu. Czy ta bajka na skutek rekwizycji strzelby stała się wolna od przemocy? Bez żartów! Zresztą bez ciągłych pościgów i wybuchów nikt by jej pewnie nie oglądał. Ten humor jest oparty na kanwie komedii slapstickowych, takich jak np z Charlie Chaplinem. Czy śmialibyśmy się z Chaplina, który zamiast dostać np. tortem w twarz został nim poczęstowany na talerzyku?

Poza tym kosa Elmera skojarzyła mi się z wysmarowaniem cokołu pomnika Tadeusza Kościuszki. Gdyby lewacy zarządzający teraz studiem św. pamięci panów Hanna i Barbera wiedzieli, co potrafili zrobić z kosami podwładni Naczelnika Kościuszki, to pewnie tak skutecznej broni by Elmerowi też nie dali.Ale oni nawet nie wiedzą, kim był Kościuszko. A lewactwo na ulicach zniszczy każdy pomnik, być może nawet Martina Luthera Kinga, bo na brązie nie widać koloru skóry, a skoro wystawili mu pomnik, to pewnie biały faszysta...

Innym przykładem głupoty political correctness, tym razem ze Szwecji, jest decyzja firmy Lego, która poleciła wycofać z oferty wszystko, co mogło by się kojarzyć z Policją, Pewnie teraz policjantów zastąpią bojówkarze z Antify. W końcu w USA już nie w kontekście zabawek, ale na poważnie, domagają się rozbrojenia, a najlepiej likwidacji Policji. Ale w dzielnicach przez nich opanowanych "porządku" pilnują uzbrojone bojówki lewackie, pobierające haracz od przedsiębiorców i rabujący zwykłych obywateli. 

I wróćmy jeszcze do wytwórni Hanna Barbera. Ponownie w ramach politpoprawności dochodzi do ingerencji w tak zdawało by się niewinne filmy, jak przygody Toma i Jerry'ego. Przed filmami z tymi bohaterami mają pojawić się plansze z informacją, że: „Krótkie historyjki mogą przedstawiać pewne uprzedzenia etniczne i rasowe, które kiedyś były powszechne w społeczeństwie amerykańskim. Takie wyobrażenia były błędne zarówno wtedy, jak i dziś”. O co chodzi? Ano, w niektórych odcinkach pojawiły się nogi czarnej służącej! A w innych umorusany Tom przypominał murzyna! Okropność! Gdyby nie ta informacja nigdy bym na to nie zwrócił uwagi! A i tak nawet teraz taki wpis bardziej sugerowałby, że kotom nie powinno pozwalać się na gonienie myszy i, że kiedyś było to również niedopuszczalne.

Tyle, że to nie tylko dotyczy sympatycznych kota i myszy. Ponoć zagrożone takim wstępem są np. "Jumbo" czy "Piotruś Pan". Ba, nie obroniły się kultowe oskarowe produkcje. Bo HBO wycofała ze swoje platformy "Przeminęło a wiatrem". Ponoć murzyni na filmie byli za bardzo zadowoleni! A może dlatego, że to pierwszy Oscar dla czarnoskórej aktorki, która w ten sposób zdradziła swoją rasę?

My żyjemy jeszcze we względnie normalnym kraju. Ale musimy się pilnować. Po i w Polsce pojawiają się zwolennicy politporawności. Puki będziemy wybierać dobrze, to jesteśmy względnie bezpieczni. Zamiast deklaracji LGBT będziemy mieli Kartę Rodziny. Pamiętajmy za dwa tygodnie...

Za Niezalezna.pl

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:9)

Komentarze

Po TVN-owej manipulacji i zakrzyczeniu posła Jack Żalka (przepraszam, ale AŻ ŻAL DUPĘ ŚCISKA, kiedy się widzi kogoś, kto tak daje się ograć jak Żalek)  w sieci roi się od fejkowych "cytatów", że "LGTBe to nie ludzie", w rozumieniu "homoseksualiści to nie ludzie". Ludzie, czy to dzieje się naprawdę???

Trzeba być debilem, żeby nie rozumieć, co ten człowiek powiedział: LGTB to nie ludzie, to ideologia. Innymi słowy szyld LGTB to nie ludzie, ale hasło. Czyli nie walczymy z ludźmi tylko z ideologią (tak jak w duchu chrześcijańskim nie potępiamy człowieka tylko grzech). Jednak cwana i bystra towarzyszka z TVN zrobiła pokazowy przykład manipulacji i nie dała potem dojść rozmówcy do głosu.

Zdążył jeszcze dodać, że kiedyś nie było hasła LGTB, a homoseksualiści byli, bo byli i są. Ale w eter idzie przekaz: "powiedział, że homoseksualiści to nie ludzie".

Napisałem komuś (może to i komuś, nie wiem): dobrze mieć szacunek do każdego, ale też słuchać i myśleć. Nie tak dawno słuchaliśmy ambitnej muzyki, analizowaliśmy zaangażowane teksty, czytaliśmy między wierszami, a teraz łykacie tak ordynarną, chamską, bezczelną prowokację. Nie do wiary. Norwid z Kaczmarskim zapłakaliby nad wami rzewnymi łzami.

Jeśli ktoś usłyszał, że Żalek powiedział "homoseksualiści to nie ludzie", to ten ktoś i Kolenda-Zaleska przeoczyli zdanie o obozach zagłady dla nich. Nie usłyszeli! Naprawdę? Towarzyszka Kolenda-Zaleska ma poronione wizje i coraz usilniej stara się wmówić nam homofobię, rasizm i antysemityzm. Naprawdę coś trzeba zrobić z tą telewizją.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1634173

Skandaliczne zachowanie Kolendy wobec posła PIS-u to dopiero początek. Jak zwycięży kandydat spod znaku LGBT to będziemy przepraszać, że jesteśmy normalni.

ps.

To jest Marian. Marian jest wyborcą Bosaka.

Marian chce bić kobiety za to, że głosują na PiS.

Nie bądź jak Marian.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634185

"Jestem Polakiem a z tego wynika, że mam polskie, NARODOWE obowiązki" - To jest wyraz patriotyzmu.

Z preambuły Konstytucji RP, jaka by ona nie była: "my, Naród Polski - wszyscy obywatele Rzeczypospolitej"  wynika jasno, jakie obowiązki na Polkach i Polakach ciążą. Pięści wobec kobiet używać nie mam zamiaru, wyartykułuję jedynie dosadnie co o niej myślę.

Pan Marian Konarski wyraził swój osobisty stosunek do braku prawdziwego patriotyzmu, lub co najmniej do błądzenia we mgle. Co zrobi, jak się zachowa to już jego własna odpowiedzialność, również karna. Ponoć mamy demokrację, czyż nie? A może nie mamy demokracji?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1634192

Obrona tego pana jest wymuszona i fałszywa. Wymuszona, bo "nasz". A fałszywa, bo:

- albo zestawienie "Polak" plus "polskie, NARODOWE obowiązki" oraz "...dostanie z pięści prosto w nos. Kobieta także" nie pasują do siebie (lub pasują jak przysłowiowa pięść do nosa) i wtedy cała obrona jest po prostu fałszywa (bo wymuszona);

- albo zestawienie "Polak" plus "polskie, NARODOWE obowiązki" oraz "...dostanie z pięści prosto w nos. Kobieta także" pasują do siebie i wtedy zapewnienie, że jest się osobą kulturalną i wierzącą są z gruntu fałszywe.

Zwracam ponownie uwagę, że sformułowanie "jaka by ona nie była" jest niepoprawne. Jaka by nie była nie wiemy, bo by jej nie było. Poprawna forma to: "jakakolwiek by była" lub "jakakolwiek ona jest" - w tym wypadku właściwa jest ta druga forma.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1634310

Co do  bicia kogoś z patriotycznego obowiązku dlatego, że głosuje inaczej niż bym chciał...  szkoda słów, oczywista zgoda z opinią Kryspina.

Co do gramatyki, to uważam, że -  jakakolwiek by ona była/ nie była= jakakolwiek  ona byłaby - to jest polski tryb przypuszczający, forma poprawna.  Świadomie powyżej napisałam "niż bym chciał", a nie "niż chcę" ;-) tu jakiś językoznawca i mnie przekona, to jestem gotowa  to odwołać.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1634333

Takie są zasady gramatyki i nie ma się co przekonywać. Trzeba się podporządkować i stosować.

Wprawdzie profesor Bańko uważa, że to już forma dopuszczalna - czytaj: tyle osób popełnia ten błąd, że należy uznać, że nie jest to błąd (Bronek "bul" Komorosky też może się doczeka) - ale dla mnie ten pan nie jest już autorytetem. Nie jest od czasu, kiedy zabronił odmiany swojego nazwiska (prawdopodobnie nie zapałał miłością do form "Bańki", "Bańką") i domaga się używania wszędzie Bańko. A co ba to Fredro? Odmieniamy. A Stańko? Odmieniamy.

To fanaberie. Takie same jak zmiana nazwiska Giegroyć na Giegroyc (bo we francuskim paszporcie tak mu wpisali). A w związku z tym: jadę do - kogo? - Giegroyca. Nie. Nadal do Giegroycia (jakby pisownia była Giegroyć). Ale wymowa w mianowniku zastrzeżona jakby tam było zwykłe "c". Chore. Chore. Chore. Albo gruszki albo pietruszki. Nie. My mamy i to i sio.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1634409

Jeśli masz gdzieś taką zasadę gramatyki to proszę o link, bo  z tego co wiem, to tryb przypuszczający w języku polskim  wygląda właśnie tak,że do formy przeszłej dodaje się"by". Zanim napisałam poprzedni komentarz, to przeszukałam  internet i  nie znalazłam zasady na którą się powołujesz, ale wątpliwości  pozostały.

Póki nie dostanę źródła podającego inaczej, to przyjmuję , że zasada jest taka: czas teraźniejszy- tryb przypuszczający, na przykładach poniżej:

Idę - poszedłbym, bym poszedł

jest- byłoby, by było

śpię- spałbym, bym spał

Więc ponownie -  chcę się porozumiewać poprawną polszczyzną i jeśli masz źródło  z którego wynika, że  "jaki by nie był" to niewłaściwa forma to zapodaj link lub źródło, z którego to wynika (przypuszczam, więc pozwolę sobie na : "z którego by to wynikało).

Nie ma to nic wspólnego z odmianą nazwisk; prof. Miodek wyraźnie zaleca (oglądałam  ten odcinek), że  co do zasady je odmieniamy, chyba, że ktoś sobie tego nie życzy. Wtedy mamy uszanować wolę posiadacza nazwiska.

A jeśli chodzi o błędy językowe, co do których nie powinno być żadnych wątpliwości, to często na niepoprawnych mamy mylone końcówki - ą i -om, zdarza się nawet, że ktoś potrafi  bezpośrednio wymienić dwa rzeczowniki  w tej samej formie o raz napisać "ą" , a raz "om". Było coś takiego ciurkiem: "Ukraińcom i banderowcą"

Może  więc skorzystam z okazji:

 widziałem go z  jedną dziewczyną, butelką, filiżanką, panną, Ukrainką (liczba pojedyncza, rodzaj żeński, kim-czym)

przyglądałem się kilku dziewczynom, butelkom, filiżankom pannom, Ukraińcom i banderowcom, mężczyznom, chłopcom, butom (liczba mnoga , komu-czemu)

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1634423

Przecież: "nie o to chodzi by złowić króliczka, ale by gonić go, ale by gonić go, ale by gonić go!"

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1634428

...ale po co? Podobne pytanie można zadać po przeczytaniu twojego wpisu. Po co?

Moja pierwsza uwaga dotyczyła niepoprawnej konstrukcji "jaka by ona nie była". I jest ona niepoprawna. Tyle w temacie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1634443

...pedanciku: "mógłbym ty napisać wywód na temat pisania "nie" z przymiotnikami"

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1634445

"Moja pierwsza uwaga dotyczyła niepoprawnej konstrukcji "jaka by ona nie była". I jest ona niepoprawna. Tyle w temacie."

Po raz ostatni  (żeby dalej nie zaśmiecać wątku) proszę o podanie uzasadnienia, źródła, wyjaśnienia dlaczego jest to forma  (Twoim zdaniem) niepoprawna. Ja swoje stanowisko uzasadniłam. Proszę mnie nie zbywać, bo argument  "tak jest i tyle w temacie" to  mało.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1634450

OK, poświęciłam trochę czasu, przeszukałam internet i trafiłam na to:

słownik języka polskiego podaje tę frazę  i przykład z literatury:  https://sjp.pwn.pl/korpus/zrodlo/jaka-by-nie-byla;1650,4;1739.html .Trafiłam też na artykuł pod takim tytułem : https://dziennikpolski24.pl/jaka-by-polska-nie-byla/ar/3025898 

Z tego wnioskuję ,że chyba jednak jest to fraza poprawna. Nie mam żadnego stosunku emocjonalnego to tego faktu. Chciałam się po prostu upewnić jak jest naprawdę . Tyle w temacie :-)

I dokładnie tyle w każdym temacie - sprawdzić, by nie tkwić w błędzie. Często zmieniam zdanie w różnych kwestiach- jeśli ktoś mnie  merytorycznie przekona. 

 

 

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1634453

Nikogo nie broniłem. Wyraźnie wskazałem, że Pan Marian Konarski odpowiada za swoje postępowanie, również karnie. Reszta, w tym twe polowanie na błędy składniowe, stylistyczne w wypowiedziach świadczy tylko o braku merytorycznych przesłanek do dyskusji. Nie mam czasu ni ochoty, by przetrzepać twe wpisy. Znalazłbym niejedno potknięcie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1634422

...sprawdzę, albo dziękuje. Ale w zwyczaju tu jest przysrać komuś, mimo że uwaga nie jest złośliwa. I skorzystać. Oczywiście można zawsze olać i trwać w błędzie - jak to ktoś mi odpisał: nie zamierzam poprawiać.

Najlepszym memem ostatnich czasów jest ten ze staruszkiem, który mówi. Kiedy nie było Internetu, tylko w rodzinie wiedzieli, że jesteś...

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1634444

Cyt: "Ale w zwyczaju tu jest przysrać komuś, mimo że uwaga nie jest złośliwa". Nie przysrywaj, nie będzie reakcji.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1634446

żadnych kobiet bić nie wolno. Tych, co Twoim zdaniem, popierają Konfederację - też nie.

A tutaj mamy damskiego boksera na tym portalu i z Twojej strony tylko entuzjazm dla takich zachowań. Z litości nie dam linków do Twoich wypowiedzi, gdzie objawiałeś tą radość.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1634219

O co się go teraz czepiasz, przecież tu nie pochwala bicia kobiet, a jedynie wytknął takie zapędy zwolennikowi Konfederacji. Czytaj ze zrozumieniem, tu taką postawę otwarcie atakuje:

"Marian chce bić kobiety za to, że głosują na PiS.

Nie bądź jak Marian".

 Możecie się nie lubić, ale bądźcie wobec siebie uczciwi.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

M-)

#1634223

Cyt: "O co się go teraz czepiasz..." - Odpowiedź w tytule.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1634276

Husky nazwał swój wpis "Skandaliczne zachowanie", podał jego przykład idiotycznego wpisu p. Konarskiego, napisał, żeby nie iść tą drogą. Czy trzeba więcej przykładów, że potępia bicie kobiet? Więc wpis Rebeliantki z pretensjami pasuje tu jak pięść do nosa. Może i gdzie indziej napisał coś innego, ale pod moim wpisem pisze to co widzę i oczekuję uczciwej dyskusji. W tym tekście nie ma żadnej demagogii i manipulacji.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

M-)

#1634368

Powyższy mój wpis ktoś anonimowo zminusował. Jak się nie ma argumentów, to pozostaje anonimowe minusowanie zza węgła. Możesz dać minusa podły tchórzu, ale napisz dlaczego. Tyle, że wtedy trzeba by było wysilić intelekt i podać jakiekolwiek argumenty. 

Żeby było jasne, ja też stawiam minusy. Ale albo wtedy napiszę dlaczego, albo nie komentuję, bo ilość inwektyw i szczucia w tekście nie uzasadniają wszczęcia dyskusji. Do komentarzy w tym wątku dałem 1 minusa.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

M-)

#1634380

Uwazam, ze poniewaz Husky jest tu powszechnie znany jako demagog, manipulant i klamca, to dostal kontre niejako z rozpedu.

Ja sam czesto powstrzymuje sie w ostatniej chwili, by mu nie przylozyc minusa pod rzeczowum, czy pozytywnym komentarzem. 

Tak juz jest ze zla opinia ciagnie sie za czlowiekiem.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1634386

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Husky został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634389

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Leszek1 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Mowi sie "zadowolony", a nie zadowolniony, moj mily strupie.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1634455

między Rebeliantka a Haskim wyrażane publicznie pod każdym wpisem, szczególnie, kiedy kłócą się na tematy nie związane z meritum wpisu, pod którym ta kłótnia trwa. Ale tu będę konsekwentnie bronił Huskiego, bo został zaatakowany za słowa, których nie wypowiedział, co więcej wbrew tym słowom. A minusowanie merytorycznych odpowiedzi bez uzasadnienia uważam za nadużycie. Chciało by się zacytować słowa Jezusa wobec sługi arcykapłana (z całą pokorą, nie ośmielam się porównywać, ale słowa bardzo pasują): Jn 18:23 "Jeżeli źle powiedziałem, udowodnij, co było złego. A jeżeli dobrze, to dlaczego Mnie bijesz?"

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

M-)

#1634396

I znowu ktoś nie miał argumentów poza minusem. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

M-)

#1634402

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Husky został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

N przjmj sę mnsm tych pryszczy.Mn z prwdę nch mnsj hrtm l tk nszczęślw ż jk młm tk ndl mm tyl c...młm. Z 100 mnsów d nch dstłm 110 plsów d Plków
Jszcz chwlą sądą n dp.

 

Pzdrwm

Babies Lives Matter
White Lives Matter

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1634405

...chętnie odstąpię 500, 1000 czy 2000 punktów. Chodzi o bezsilność wobec głupoty i małostkowości. Może lekarstwem byłaby jawność stawianych ocen (przynajmniej niektórzy by się pohamowali), ale oczywiście to nierealne.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1634441

W necie mogłeś pogrzebać leniu: "wpływanie na opinię publiczną poprzez działanie obliczone na łatwy efekt, poklask" (demagogia)

oraz "forma zamierzonego i intencjonalnego działania komunikatem tekstowym, mającego na celu wywarcie korzystnego dla manipulatora wpływu na osobę lub grupę. Manipulacja dotyczy jednak bardziej relacji między nadawcą i odbiorcą, nie zaś użytych środków jako takich" (manipulacja)

Celowo użyłem CTRL-C oraz CTRL-V, by nie daj Boże nie zgubić jakiegoś przecinka. Nie dać ci pożywki do hejtowania.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1634435

Powtórzę zatem - bo to uwaga do wielu:

Możecie się nie lubić, ale bądźcie wobec siebie uczciwi.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1634311

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Husky został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634239

Prostacka wypowiedź, sowieciarzu. Nie, nie brałam leków. Na nic się nie muszę leczyć. Gdybym jednak musiała, to nic ci do tego.

Wkraczanie w dziedzinę czyjegoś zdrowia bez upoważnienia, jest drastycznym naruszaniem cudzych dóbr osobistych, a ciekawość w tym zakresie charakteryzuje totalistów.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1634281

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Husky został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634285

To była tylko agresywna prowokacja. Najlepiej coś takiego zignorować.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

AgnieszkaS

#1634286

Polak nie posługuje się sowieckimi metodami (sugerowanie adwersarzom jakichś chorób), a pisowiec nie powinien kompromitować partii prostackim znieważaniem kobiet.

Ja jednak coraz częściej myślę, że ty tak naprawdę jesteś sowieckim kretem, bo masz mnóstwo wypowiedzi, które wystawiają złe świadectwo PiSowi.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1634289

W takim razie powinna Pani wytknąć to samo innym mężczyznom na tym portalu, szczególnie tym, z którymi żyje Pani tutaj w wielkiej przyjaźni. Oni nie obrażają Pani ale stosują sowieckie metody w stosunku do innych kobiet. Pani ich za to nagradza punktami:

SolidarnyX:

Nie karmcie hamerykańskiego antypolskiego trola AS (...)Tak więc cały wpis AS i POdobnych antypolaków jest szczytem chamskiej bezczelności i oczernianiem Polaków - takie rzeczy moze robić tylko zdRadziecka antypolska dzicz - nie karmcie ich, z takimi się nie rozmawia, takich się...

Jestem jakim jestem:

Witaj SolidarnyX

Przyłączam się do twojej prośby.

Pozdrawiam.

https://niepoprawni.pl/blog/as/banderowcy

takich się... co? likwiduje? zabija?

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

AgnieszkaS

#1634306

W jednym z tekstów napisałem, że to czasy, które pozwolą nam zobaczyć rzeczy i ludzi takimi, jakimi są. To właśnie tego przykłady. Ludzie nie chcą wyciągać z tego wniosków, bo nauczyli się, że chamstwo i buta popłaca.

PS. Żalek to poseł Porozumienia, nie PiS. Ale sprawuje mandat już którąś kadencję i mógł się nauczyć, że trzeba uważać, jak formułuje się zdania - szczególnie na terytorium wroga.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1634309

trudno się nie zgodzić. Szanujmy ludzi jako takich, ale nie ich złe czyny i postawy.

Zło trzeba wprost nazwać złem.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

M-)

#1634366