Jak lewactwo nie pozwoliło obudzić Śnieżki i Śpiącej Królewny...

Obrazek użytkownika maciej1965
Humor i satyra

Uwaga dzieci! Królewna Śnieżka oraz Śpiąca Królewna według feministek nie powinny nigdy zostać ocalone! Otóż uznały one ustami dziennikarek "San Francisco Gate", że pocałunek prawdziwej miłości, którym odpowiedni Książę uratował każdą z tych bohaterek jest de facto nieuzasadnionym molestowaniem. „Tego mają być uczone dzieci – że pocałunek jest możliwy nawet wtedy, gdy obie zaangażowane strony nie wyraziły na to zgody? I to jest OK?” - napisały autorki po wizycie w Disneylandzie, gdzie doznały szoku, że można tak wykorzystać nieświadomą niczego Królewnę. 

Dodatkowo nie ma dla nich znaczenia, że pocałunek ten przywrócił niebogi do życia, a więc wynikał z wyższej konieczności. I, że później wyraziły na niego zgodę, bo w końcu każda ze swoim księciem wzięła ślub i żyły długo i szczęśliwie. Ale to też zapewne szokuje współczesne feministki. Bo jak to można tak homofobicznie - kobieta z mężczyzną? W małżeństwie i normalnej rodzinie? I to jeszcze długo i szczęśliwie? 

Dodam, że teraz współczesny Książę powinien bać się ratować swoją Księżniczkę w chwili zagrożenia życia, stosując sztuczne oddychanie metodą usta - usta. Bo czy ona wyraziła wrednemu szowiniście i zboczeńcowi zgodę na taki obleśny ratunek?

Za Niezalezna.pl - Królewna Śnieżka i zakazane pocałunki

Zapraszam też do "Galerii Pogaduszek".

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

zaklętym w żabę?

To znaczy - on chciał być (podobno) pocałowany i odczarowany, ale istnieje wersja, że został odczarowany, gdy królewna rzuciła nim (żabą) o ścianę. Czy więc chodziło o "dopuszczalną przemoc" (domową)? Co więc bywa dopuszczalne?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1671114

  Witam Szanowną Panią! Kiedyś pracując w ratownictwie górniczym miałem takie dwa przypadki bezdechu, ale w tych dwóch sprawach początkowy temat, bo koledzy z pozytywnym skutkiem dalej. Potem zainteresowały mnie już sprawy wybuchowe...Chyba faceci potrzebują adrenaliny...,żart... Jakieś rozbrajanie ładunków MW.  Ale wszystko zdroworozsądkowe służąc cały czas obecnej ukochanej Ojczyżnie Jagielońskiej, czyli Piłsudskiego. Indokrynacja dzieci, napawa Panią zdecydowanym oburzeniem. Ja Panią zapewniam, jak ta dalsza czerwona zaraza, kryjąca się za różnymi antypolskimi radykalnymi posunięciami, to my, a jest nas wielu wyciągniemy żelazo na tę agenturalną hołotę. Tusk nigdy nie wróci do Polski, bo kilkaset Polaków powiedziało, że go osądzi wzorem AK. Drażliwe słowa, ale dla mnie naturalne Polskie. Oni miśki za biurek prowadza politykę obstrukcji, a my powinniśmy "grzać"historyczne fakty Najjaśniejszej. Dlaczego mam się bać mówić prawdę Polskiej większości?. Jak to jest Droga Pani, że tu na NP szkaluje się Polski Patriotyzm? Kłaniam Się Szanownej Szacownej Pani! Proszę nie odpowiadać, bo to nie było moim celem, a być może Pani kłopotem! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1671121

Jest nas wielu, którzy staramy się, jak umiemy, służyć naszej ukochanej Ojczyźnie, Polsce Jagiellońskiej. 

Święta miłości kochanej Ojczyzny,
Czują Cię tylko umysły poczciwe !
Dla ciebie zjadłe smakują trucizny,
Dla ciebie więzy, pęta nie zelżywe.
Kształcisz kalectwo przez chwalebne blizny,
Gnieździsz w umyśle rozkoszy prawdziwe.
Byle cię można wspomóc, byle wspierać,
Nie żal żyć w nędzy, nie żal i umierać.

To, że od lat działa post-sowiecki przemysł trollingu, skierowany zwłaszcza przeciw Polsce - nic nowego - co także widać na naszym tutaj blogu.

To, że tak bardzo musimy wygrać bitwę o umysł, o dusze naszych następców - między innymi tak właśnie czynimy.

Czy jakaś forma terroryzmu politycznego (np. w stylu III Proletariatu) byłaby metodą walki - ja nie sądzę. Choć np. "mój" Duńczyk waśnie tak uważa, biorąc zwłaszcza pod uwagę polską sytuację geo-polityczną.

Ale wszystkich "bardziej katolickich niż sam papież" - plus catholique que le pape (même), tak bardzo krytycznych wobec własnej Ojczyzny (z uwagi na częstokroć fałszywie pojmowaną "wierność" przykazaniom) chciałabym przestrzec przykładem z Pisma Świętego (Biblii), gdzie kraje "pomagające" Bogu karcić jego "naród wybrany" - narażały się same na surową karę Bożą.

Umiłowani, nie wymierzajcie sami sobie sprawiedliwości, lecz pozostawcie to pomście [Bożej]. Napisano bowiem: Do Mnie należy pomsta. Ja wymierzę zapłatę - mówi Pan (Rz 12:19) lub po grecku - 

μη εαυτους εκδικουντες αγαπητοι αλλα δοτε τοπον τη οργη γεγραπται γαρ εμοι εκδικησις εγω ανταποδωσω λεγει κυριος, co wprawdzie potrafię przeczytać, ale nie w pełni rozumiem, toteż nie mogę dyskutować.

Nie mniej uważam, że dla zdrajców - płatnych, czy "polieznych idiotow" miejsca w Polsce być nie może. Słowo Prawdy w takiej walce ma potężną moc. Nie musimy się bać - stając w Prawdzie.

Bardzo serdecznie pozdrawiam,

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1671132

bez wyraźnej zgody 

 

paranoje poprawności

lewactwa zboczonego

nie wolno ratować

metodą usta w usta

bez wyraźnej zgody

nieprzytomnego!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1671218

... w Anglii pojawił się problem na kolei. Ale po kolei :-)

Homoterroryzm poprawności politycznej w natarciu. Tym razem ofiarą padł konduktor angielskiego pociągu, który przywitał pasażerów słowami: „Dzień dobry Panie i Panowie, Chłopcy i Dziewczęta”. Miał pecha, w pociągu podróżowały dwie "osoby niebinarne", które go o dyskryminację, bo poczuły się wykluczone tymi słowami. Linie kolejowe poparły popaprańców i jeszcze ich przeprosiły za słowa swojego pracownika. Cóż, teraz w brytyjskich pociągach albo pasażerów nie będzie się witać w ogóle, albo konduktor będzie dłużej czytał listę witanych płci, niż będzie trwała podróż. 

Za Niezalezna.pl i Tomasz Łysiak

Jedzie pociąg z daleka,

Ne hetero nie czeka.

A konduktor tęczowy

Ma do gejów przemowy.

 

Wita wszystkie płcie grzecznie, 

Sporo ich ostatecznie.

Jeśli jakąś pominie,

Jeszcze ujdzie za świnię.

 

Lecz parowóz nie ruszy,

Maszynista się wzruszył.

Bo w tęczowej maszynie

Tłoki chodzą w kominie!

 

Niebinarni, gdy chcecie,

Gdzieś dojechać na świecie,

Za auto się uznajcie

I z peronu odjeżdżajcie!

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1671375