Galeria Pogaduszek...

Obrazek użytkownika maciej1965
Humor i satyra

Grafiki rysowane na aktualne tematy szybko przemijają. Tu, na Niepoprawnych może być widocznych tylko 5 najnowszych. Czasem coś wisi kilka dni, a czasem, po kilku godzinach znika. Trudno mieć pretensje do kogoś, że wstawia swoje prace i usuwa prace poprzednika. Taki los. Ale postanowiłem swoje grafiki upchnąć w jednym wpisie. To nic, że za dwa, trzy dni zniknie ze strony głównej. Ale zainteresowani będą mogli tu wpaść i zobaczyć co kiedyś wyprodukowałem.

 

Nie, żebym był przeciwko noszeniu maseczek. Wiem, że ze względów epidemiologicznych jest to wskazane. Ale też zaczyna to być coraz bardziej męczące... Chciało by się wrócić do normalności... Tylko kiedy?

 

Sławomir N. po wyjściu z aresztu odgrażał się: "Przyjdzie czas na prawdę, przyjdzie czas na odwojowanie tego wszystkiego. Pewnych rzeczy mi już nie zwrócą."

Na zwrot czego oczekuje? Czyżby pieniędzy ukrytych w meblach? W sumie po ostatnich sądowych cudach i za równie skuteczną, jak w przypadku jego zwolnienia protekcją Donalda T., może i tego się doczeka...

Za Niezalezna.pl

 

Dziś sędzina zwolniła z aresztu Sławomira S. Miesiąc temu niezawisły sąd utrzymał areszt na polityka Platformy O. argumentując decyzję groźbą mataczenia i ucieczki podejrzanego. Co się zmieniło od zeszłego miesiąca? A..., wypowiedział się Donald Tusk i skrytykował trzymanie podejrzanego w areszcie. Niezawisły sąd uznał więc, że wskazówki byłego premiera w niezawisły sposób mówią jaką należy podjąć decyzję. Ciekawe... Niezawiśle czy niezawiślej?

Za Niezalezna.pl

 

Trzaskowski postanowił powiązać opłaty za wywóz śmieci w Warszawie z zużyciem wody. Właśnie policzyłem, że gdyby takie opłaty wprowadzono w moim mieście, to przy moim zużyciu wody z marca musiałbym zapłacić za wywóz śmieci dwa razy więcej niż płacę obecnie. Warszawiacy mają więc wybór: albo więcej będą płacić za wywóz śmieci, albo zaczną oszczędzać wodę. Tyle, że wodę można oszczędzać mądrze, albo trzeba rezygnować z zastosowań niezbędnych, w tym z higieny. 

Może Trzaskowski liczy na to, że przy nowych opłatach Warszawiacy ograniczą korzystanie z wody, co zapewne zwiększy możliwości feralnej "Czajki". W końcu im mniej wody pobranej z wodociągu, tym mniej wody koniecznej do oczyszczenia... Tylko ten smród, jak ktoś zrezygnuje z higieny osobistej...

 

Prezydent Biden zaliczył upadek na schodach Air Force One. Oby nie pociągnął za sobą całych Stanów Zjednoczonych...

 

Poseł lewicy, Maciej Gdula, zawziął się na powieść Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy". Zarzuca jej rasizm, kolonializm i patriarchalizm.

Za Niezalezna.pl.  Zapraszam też po resztę tekstu na: "Stasiu i Nel, czyli siewcy rasizmu i kolonializmu..."

 

W USA trudno być bohaterem narodowym. Właśnie lewactwo uchwaliło, że w San Francisco patronami szkół nie mogą być jedni z największych bohaterów Stanów Zjednoczonych, bo okazali się niepoprawni politycznie. W sumie, to żyli zgodnie z duchem swoich czasów. To, że ktoś miał niewolników kiedy wszyscy wokoło ich mieli, nie umniejsza jego zasług w tworzeniu nowej demokracji, która z czasem doprowadziła zresztą do zniesienia niewolnictwa. 

Co do samych bohaterów, uznano, że są to postacie związane z "niewolnictwem, wyzyskiwaniem pracowników, prześladowaniem kobiet, dzieci lub osób queer i transpłciowych, łamaniem praw człowieka i naruszeniami środowiska oraz zwolennicy przekonań rasistowskich".

Jeśli tak dalej pójdzie, to wycofają z obiegu banknoty 1, 2 i 5$...

Ale lewakom z BLM I Antify to przeszkadza. Ciekawe, kogo osadzą na opuszczonych miejscach? Bo ludzi pokroju Waszyngtona czy Lincolna na pewno nie mają...

Za Niezalezna.pl

 

Bart Staszewski, słynny z wieszania gdzie popadnie tablic o strefach wolnych od LGBT, udzielił wywiadu telewizji ALJAZEERA z Kataru. Poskarżył się na prześladowania ruchów LGBT w Polsce. W muzułmańskiej telewizji! W kraju, gdzie za homoseksualizm idzie się na min. 7 lat do więzienia! W Katarze nie ma LGBT - FREE ZONE. Tam jest LGBT - FREE COUNTRY.

Za Niezalezna.pl

 

Zaraza poprawności politycznej toczy Stany Zjednoczone. Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej Hollywood (HFPA) poszukuje właśnie czarnych dziennikarzy, żeby nie zostać oskarżone o brak integracji i różnorodności. Organizacja dostała się w ogień krytyki, ponieważ ma prowadzić ceremonię rozdania Złotych Globów. Nie jest ważne, że spełnia inne warunki parytetowe, a po prostu żaden czarnoskóry dziennikarz do nich nie należy nie z powodu rasizmu, ale ponieważ nie było chętnych. 

Ciekawe, kto jako kolejny ugnie się pod butem lewackiej krytyki? Może teraz pora na Ku-Klux-Klan?

Za Niezalezna.pl

 

Szef PO, Borys Budka ogłosił, że jego partia ma receptę na kryzys. Jeśli przejrzeć składniki, to okaże się, że da się przy pomocy tej recepty wywołać całkiem spory kryzys. 

Czyli tym razem PO wyszło?

 

Jeśli Facebook zawodzi, trzeba wybrać nowe, bardziej pluralistyczne formy komunikacji. Może Albicla?

Zapraszam: https://albicla.com/Maciej1965

 

Ktoś w sieci zamieścił dwa zdjęcia pani Lempart. jedno, jak widzi ją TVN, a drugie, jak widzi ją TVP. Przypomniał mi się w związku z tym pewien stary kawał. Widoczny na załączonym obrazku...

 

Facebook zbanował Australię! Już nie nielubianego prezydenta, ale cały kraj! Robi się coraz bardziej interesująco...

Za Niezalezna.pl

 

Borys Budka na inauguracji "koalicji 276" ogłosił, że wystarczy, żeby 5 posłów przeszło na "jasną stronę mocy", żeby doszło do nowych wyborów i, jak liczy, do uzyskania przez oPOzycję większości 276 głosów koniecznych do zablokowania veta Prezydenta. Exodus posłów już się rozpoczął... Ale chyba nie o takim marzył pan Budka. Posłowie opuszczają jego ugrupowanie i uciekają do Ruchu 2050 Hołowni. Już niedługo utworzą sobie koło poselskie tego ruchu. No cóż, kto mieczem wojuje...

 

Dziś mieliśmy dzień bez mainstreamowych mediów. Protestowali przeciwko propozycji opodatkowania wpływów z reklam i na dzisiejszy dzień zawiesili swoją działalność, zarówno w TV, radiu, prasie papierowej i internecie. Czy ich brakowało? Mnie nie. Dzień był wyjątkowo spokojny. A i kłamstw w mediach jakby mniej. No, może z wyjątkiem tego na czarnych tablicach, że jest to protest w obronie wolnych mediów. Bo w rzeczywistości była to obrona kasy. Bo jak mówił klasyk: "Kasa Misiu, kasa..."

 

Rafał Wpadka Trzaskowski w wywiadzie dla Radia Zet wygłosił mądrość: "Czyste powietrze truje nas i jest odpowiedzialne za mnóstwo zgonów w Polsce, natomiast jeśli chodzi o tę propagandę TVP Info, że niby „Czajka” się przyczyniła do jakiejś katastrofy ekologicznej, były znacznie przesadzone".

Widać pan Rafał tak się przyzwyczaił do smogu w Warszawie, że nie potrafi sobie wyobrazić, że powietrze może być czyste. A może nawdychał się oparów z "Czajki" i teraz czuje wstręt do czystego powietrza?

Za Niezalezna.pl

 

Dwa dni temu Borysław Budka i Rafał Trzaskowski reklamowali się na konwencji PO, że "wiedzą jak zmienić Polskę". Dziś w Warszawie reporter TVN wraz z Białorusinem pchali autobus, który nie potrafił ujechać na nieodśnieżonych ulicach. Jak widać pan Trzaskowski więcej czasu poświęcił zmienianiu Polski, nie pytając zresztą o zgodę Polaków, niż przygotowaniem zarządzanego przez siebie miasta do zimy. Ponoć piaskarki wyjechały dopiero o godz. 9:00 rano. 

Może warto zacząć od rzeczy mniejszych, a dopiero potem brać się za większe...

Za Niezalezna.pl

 

 

PO pochwaliło się, że wie, jak zmienić Polskę... Akurat tego się boję. Bo nie wiem, na co chcą ją zmienić?

 

 

Komentarz Widgeta do mojego poprzedniego rysunku (Gdyby "Zakochany kundel", do którego również się doczepiono, zakochał się w samcu, usunięcie go byłoby homofobią ;) ) nasunął mi pomysł na rysunek poniżej. Jeśli ktoś chce się doszukiwać dodatkowych aluzji, to proponuję poszukać twarzy komentatora z rysunku w filmie "Piękna i Bestia". W wersji z aktorami postać ta przesunęła granice filmów wytwórni Disneya w kierunku produkcji tak nowoczesnych, że ja bym się zastanawiał, czy pozwolić je swojemu dziecku, ba, nawet czy samemu oglądać.

Sam Walt Disney też by tego chyba nie pochwalał, ale niestety, nie żyje i nie może zaprotestować...

 

Disney usuwa z platformy streamingowej dla dzieci stare filmy w Stylu Piotrusia Pana, czy Dumbo. Są ponoć pełne niesłusznych zarówno wtedy, jak i dziś stereotypów. Filmy te zostają natomiast na platformie dla dorosłych, ale z "krytycznym" komentarzem. Widać kapitan Hook ciągle nie zdecydował się, żeby swój statek zamienić w klub dla gejów...

 

"Wysokie Obcasy" zamieściły tekst pt.”Idziemy na ulicę. Ciepło. Wygodnie. Bezpiecznie”. Jest to reklama ubrań, butów i innych gadźetów niezbędnych do protestowania Strajku Kobiet. Ceny proponowanych produktów powalają. 

Jeszcze kilka takich publikacji i mało którą Julkę będzie stać na pójście na rozróby Marty Lempart. Bo przecież niemodnie ubrana nie pójdzie drzeć mordy bo to byłby obciach wobec "psiapsiółek"...

Za Niezalezna.pl

 

Owsiak ogłosił, że WOŚP "zagra" jutro razem z feminazistkami ze Strajku Kobiet. Ładny sojusz - "Róbta co chceta" - "W*********ć". 

Jakim trzeba być hipokrytą, żeby zbierać na chore dzieci i współpracować z komandami aborcjonistek? Od dawna miałem złe zdanie o Owsiaku, ale teraz sięgnęło ono dna. Sojusz błyskawicy z serduszkiem mam nadzieję zaowocuje ich wzajemną destrukcją.

Za Niezalezna.plJak podają źródła, inaugurację prezydentury Joe Bidena będzie ochraniało 21 tyś żołnierzy Gwardii Narodowej. Kapitol przypomina ponoć twierdzę. No cóż, widać boi się, że ludzie upomną się o skradzione wybory. Jakby miał czyste sumienie, to takie środki były by zbędne...
 

W USA podnoszą się głosy tzw. "Demokratów", żeby z filmu "Kevin sam w Nowym Jorku" usunąć kilkusekundową scenę z Donaldem Trumpem kierującym głównego bohatera do lobby hotelu. Przypomina mi się Orwell i jego "Rok 1984"...

Za Niezalezna.pl

 

Facebook i Twitter zablokowały profile prezydenta Donalda Trumpa. Widać lewactwo nawet na kilka dni przed końcem kadencji panicznie boi się jego wpływu na uczciwych amerykanów. Podobnie media przerywanją transmisje z jego wypowiedzi starając się zagłuszyć wszystko, cokolwiek chciałby przekazać ludziom. W USA pojawia się cenzura gorsza niż kiedyś w krajach komunistycznych. Lewacy wzorując się na "Roku 1984" Orwela chcą chyba całkowicie wymazać z historii prezydenta, który był ich wypadkiem przy pracy i zablokował na 4 lata niszczenie korzeni chrześcijańskich Stanów Zjednoczonych.

Przy okazji właściciele mediów społecznościowych pokazali swoją prawdziwą twarz. Uderzenie w urzędującego ciągle Prezydenta jest pokazem, że i inni niepokorni mogą mieć zablokowane kąta, jeśli nie zaczną myśleć jak lewackie elity. Z drugiej strony widać, jak media w styli Facebooka czy Twittera uzależniły nas od siebie. Wtopieni w wirtualną rzeczywistość nie potrafimy otrzymywać informacji z niekontrolowanych źródeł. Może i to warto przemyśleć...

Za Niezalezna.pl 

 

Kongres USA zatwierdził "wybór" Joe Bidena na stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych. Prezydent elekt może więc już oficjalnie odbierać gratulacje od głów innych państw. Szczególnie ma mu czego gratulować Aleksander Łukaszenko. W końcu amerykańskie standardy wyborcze wreszcie dorównały białoruskim wzorcom...Antyszczepionkowcy dotarli do schematu nanochipa, który Bill Gates chce nam wszczepić wraz ze szczepionką na koronawirusa. Jak na nanochip, to schemat jest raczej prosty. No tak, bo to schemat... efektu gitarowego! Teraz na pewno wszyscy gitarzyści chętnie się zaszczepią :-)

Za Niezalezna.pl

 

Jaki można wyciągnąć wniosek z afery z zaszczepieniem wybranej grupy artystów z puli szczepionek dla służby zdrowia? Że teraz ludzie ci powinni wspomóc osobiście walkę z pandemią. Np.zatrudniając się jako salowe w szpitalu... Bo wiedzy medycznej mają chyba nie za wiele. No, może ktoś z nich grał w serialu "Daleko od noszy"...
 

Dodatek do GW - Wysokie Obcasy na swojej okładce sprofanował wizerunek Najśw. Marii Panny. Przedstawił obraz Maryi w maseczce z feminazistowską błyskawicą i z czarną parasolką, podpisując go, iż nawet Ona założyła maseczkę z logiem zbrodniarek dążących do mordowania dzieci nienarodzonych. 

Uważam, że na tej okładce powinny znajdować się zupełnie inne postacie: Lenin i Hitler,  propagatorzy aborcji.na życzenie. Oni na pewno chętnie założyli by takie maseczki. Ba. Hitler w końcu posługiwał się na co dzień nadrukowanym na nich runem błyskawicy...

Za Niezalezna.pl

 

Strajk Kobiet głosi: TO JEST WOJNA!

Tak, to jest wojna. I to feminazistki zafiksowane na punkcie mordowania dzieci są w niej agresorkami. I każda wojna wiąże się ze zbrodniami wojennymi. W tej wojnie zbrodnią wojenną jest mordowanie niewinnych dzieci, nazywanej dla płytkiego uspokojenia sumień zbrodniarzy aborcją. Tak jak w latach 40-tych mordowanie Żydów hitlerowcy nazywali "ostatecznym rozwiązaniem kwestii żydowskiej". I są zbrodniarze. lekarze aborcjoniści, ale też dilerki tabletek śmierci, które w pierwszych dniach feministycznej rozróby reklamowały swój podły biznes smarując na ścianach kościołów numer telefonu do swojej infolinii. 

A jak są zbrodnie i zbrodniarze, to nich pamiętają, że po 1945 była Norymberga...

 

Donald Tusk zaprosił do Brukseli panią Marię Lempart. Ponoć, żeby burzyć mury i budować mosty. Pani Lempart w burzeniu jest dobra. Zapewne gorzej z budowaniem...

 

Pani Klaudia Jachira podczas dzisiejszego wystąpienia w Sejmie zdobyła się na chwilę szczerości. Powiedziała, że wstydzi się być Polką. A ktoś ją zmusza do bycia Polką? A może i my się wstydzimy. Wstydzimy, ze Polką jest pani Klaudia...

Za Niezalezna.pl

 

NIVEA wypuściła przed świętami na rynek krem ze znakami błyskawicy łudząco podobnymi do nazistowskiej błyskawicy tzw. "Strajku Kobiet". Teraz tłumaczą, że kampanię zaplanowali przed wybuchem rozrób lewackich feminazistek. Możliwe, że kampanie reklamowe planuje się przez wiele miesięcy. Ale lewackie rozróby trwały już od ponad miesiąca i wypadało by się wstrzymać z taką kampanią. 

Teraz krem tej starej skądinąd firmy będzie się kojarzył z drącymi mordy i roznoszącymi koronawirusa lewaczkami. Może użyją go jako środka poronnego?

Za Niezalezna.pl

 

Krzysztof Mieszkowski ogłosił, że KO składa w sejmie ustawę, na którą czekali wszyscy artyści. Ma ona powołać specjalną radę, która określi, kto jest artystą, a kto nie. Zapewne kryteria będą bardzo czytelne. Kto lewak, ten artysta. Inni, nie dostaną bumagi i będą mieli szczęście, jeśli nie zostaną aresztowani za nielegalną działalność artystyczną. Na szczęście rządzi PiS, który szanuje różnorodność (czasem za bardzo) i nawet "artystom", którzy non stop go atakują przyznaje obecnie zapomogi na przeżycie kryzysu spowodowanego koronawirusem. 

Więc tylu "ludzi sztuki"atakuje PiS? Liczą na to, że zostaną zakwalifikowani do licencjonowanych artystów? Oby się nie przeliczyli....

Za Niezalezna.pl


Dotykanie miejsc oznaczonych znakiem błyskawicy grozi porażeniem elektrycznym i w konsekwencji śmiercią lub kalectwem!

PS.

Żeby nie kalać swojego zawodu, błyskawica na znakach ostrzegawczych urządzeń elektrycznych jest czarna i ma grot. Elektrycy odżegnują się od tzw. "Strajku Kobiet". Poniżej symbol elektryczny:

 

W Warszawie można w jednej z kawiarni nabyć opłatki z nazistowską błyskawicą Strajku Kobiet. Ciekawe, jakie życzenia można składać łamiąc się takim opłatkiem? Wszystkiego najgorszego, złapania koronawirusa i wyp.......ć!

To tak, jeśli ludzie walczący systemowo z religią zapominają, że w zasadzie wszystkie nasze tradycje z niej wynikają. Ale przynajmniej takim opłatkiem zapewne chętnie się podzieli przewodnicząca Rady Warszawy, Ewa Malinowska-Grupińska, która w zeszłym roku domagała się świeckiego spotkania opłatkowego, bez udziału duchownych...

Za Niezalezna.pl

 

Prezydent "stolycy", Rafał Trzaskowski, postanowił postraszyć stołecznych policjantów. Uważa, że rzetelne wypełnianie (wreszcie) przez policjantów ich obowiązków i rozganianie pandemicznej wylęgarni wirusów pod nazwą "Strajku Kobiet", jest uleganiem politycznym naciskom. Powiedział, że jeśli "policjanci stołeczni i kierownictwo stołecznej policji będzie się poddawało naciskom politycznym, to nie wyobrażam sobie innego rozwiązania jak zawieszenia tego typu wsparcia, które idzie w miliony złotych". 

Uważam, że Policja powinna posłuchać Trzaskowskiego. A konkretnie wezwania do nie poddawania się naciskom politycznym. Przypomnę też, że Trzaskowski jest politykiem, a jego wspomniany wyżej szantaż jest naciskiem politycznym. Tak więc Policja powinna go zignorować i nareszcie zrobić porządek z zadymiarzami spod znaku nazistowskiej błyskawicy, siejącymi na swoich sabatach zabójczym wirusem..

Za Niezalezna.pl

 

Pani Lempart z tzw. "Strajku Kobiet" nie wpuściła na konferencję prasową dziennikarzy, między innymi TVP, TV Republika czy Gazety Polskiej. Dziennikarzy konserwatywnych mediów nazwała psami. 

Nic dziwnego, że feminazistki boją się niezależnego dziennikarstwa. Podobnie mieli ich komunistyczni i nazistowscy idole. Wolna i niezależna prasa była dla totalitaryzmów zagrożeniem. No, bo w końcu jacy to dziennikarze, którzy ośmielają się zadawać jaśnie oświeconym "elytom" niewygodne pytania? Przecież wcześniej powinni byli przesłać je do zatwierdzenia! 

 

Feminazistki z tzw. "Strajku Kobiet" przekroczyły kolejną granicę nienawiści. Opublikowały plakat z płonącym kościołem w który uderzają ich nazistowskie błyskawice. To jawne wzywanie do nienawiści, podżeganie do podpaleń. Nawet hitlerowscy Niemcy nie publikowali plakatów, na których przedstawiali by ludzi palonych w synagogach czy stodołach. Ale skądinąd wiemy, że to robili. Tyle, że nawet naziści wstydzili się takiego zachowania i starali się ukryć swoje zbrodnie. Wściekła feministki nie czują już takiego wstydu. Wprost wzywają do nienawiści religijnej.

 

Posłanki lewicy urządziły happening w Sejmie. Rozbiły portret kardynała Dziwisza, a następnie pozamiatały rozbite szkło. Internet zauważył głównie to sprzątanie. Okazało się, że ponoć nowoczesne i wyemancypowane posłanki lewicy wpisały się w stereotyp kobiety - kury domowej i sprzątaczki. Ich sprawa.

Ale ciekawe, co zrobiły po sprzątaniu? Może wsiadły na miotły i odleciały na Łysą Górę?

Za Niezalezna.pl

 

Bądźmy dumni z niepodległej Polski. I pilnujmy jej, bo wolności i niepodległości nie mamy danej na zawsze. Trzeba o nią dbać i ją pielęgnować...

 

W USA okazało się, że nie potrafią przeprowadzić porządnie głosowania korespondencyjnego. Pakiety wyborcze otrzymali 190 latkowie (czyżby pomagali spece od warszawskiej reprywatyzacji?), a wiele pakietów dotarło pod adresy, pod którymi uprawnieni już dawno nie mieszkają. Dziwnym trafem tam, gdzie były przekręty, rządzą Demokraci.

 

Biden już ogłosił się prezydentem USA. Wobec informacji o matactwach przy tych wyborach, mam nadzieję, że sądy nakażą ponowne przeliczenie głosów i pomogą odkręcić fałszerstwa, szczególnie te, które wyszły przy głosowaniu korespondencyjnym. Nigdy nie myślałem, że będę musiał zgodzić się z Łukaszenką. Ale dziś odnosząc się do krytyki własnych oszustw wyborczych (dla mnie oczywistych), wskazał na przekręty w USA i zapytał, czy ktoś w Europie odważy się żądać powtórzenia wyborów w Stanach Zjednoczonych? I tu jestem z Łukaszenką zgodny - wobec skali oszustw wybory w USA powinny być powtórzone. Na Białorusi też, ale tu zapewne Łukaszenka ma inne zdanie :-)Pewna dzieweczka wybrała się na protesty przeciwko zakazowi zabijania dzieci. Ale trochę się zmęczyła i naraz zorientowała się, że nie wie jak się dostać do domu. Bo zablokowała sama komunikację, zrobiło się późno, a Policja jakoś nie chce jej odwieźć do mamuśki. Biedna dziewuszka... 

A było nie pchać się na lewacką rozróbę, było nie uczestniczyć w nielegalnym zbiegowisku, było nie roznosić zarazy! Jak się przejdzie po nocy kilka kilometrów do domu, to może smarkuli przejdzie ochota do łamania prawa i popierania lewactwa, które tak czy siak ją wydyma...

Za Niezalezna.pl

 

Moje ciało - moje prawo? Dziecko poczęte też ma już swoje ciało. Co z jego prawem? 

 

Ze względu na idiotki ze "Strajku kobiet" rośnie lawinowo ilość zakażeń COVID 19. I trudno się dziwić, jeśli przy dozwolonych zgromadzeniach do 5 osób, lewacka dzicz wyłazi tłumnie na ulice. Sami proszą się o chorobę. A później będą szturmować szpital polowy na PGE Narodowym. Ba, może nawet będą chciały, żeby przyszedł do nich kapelan z ostatnim namaszczeniem. Bo nawet Jaruzelski w obliczu śmierci hołdował powiedzeniu: "Jak trwoga, to do Boga"...
 

 

W Niezalezna.pl znalazłem plakat wzywający feminazistki do marszu na Sejm. Skojarzenie nasuwa się samo...

 

Lewactwo przesadziło. Ataki na kościoły zaprowadzą tę bandę na równię pochyłą. Bo Polacy mogą wiele wybaczyć, ale nie walkę z Kościołem. Komuniści na tym się wyłożyli.

Lewackie bojówki tzw. "Strajku kobiet" uderzyły dziś w świętość - weszły ze swoimi zbrodniczymi postulatami do świątyń,. przerwały Msze Św., pomazały ściany kościołów. Dla mnie są równi nazistom od Adolfa Hitlera. Te same metody, ta sama ideologia, nawet takie samo logo bojówek. Bo jeśli ktoś zwróci uwagę na logo "Strajku kobiet",  to zauważy charakterystyczną błyskawicę. Ale na stronie feminazistek jest też inna wersja tego loga: dwie równoległe błyskawice.

Zupełnie jak logo Die Schutzstaffel der NSDAP (sztafety ochronne NSDAP), znanego nam pod skrótem SS. 

Jakby się bliżej przyjrzeć, to widać więcej podobieństw, które zamieszczam na grafice poniżej. Jest też jeszcze jedno. Całkowita ilość ofiar nazistów waha się w granicach 50 do 80 mln. Tymczasem liczbę ofiar aborcji w samym tylko 2019 roku szacuje się na 42 miliony. 


Konstytucja zdradziła lewactwo! Tak jej "bronili", tak gardłowali na marszach KOD-u, a tu naraz okazało się, że wynika z niej zakaz mordowania dzieci nienarodzonych podejrzanych o możliwość bycia chorymi. 

Lewactwo wypełzło na ulicę w proteście. Protestują przed TK, przed siedzibą PiS-u i przed domem wicepremiera Kaczyńskiego. Tylko, ze pomylili adresy. Równość dzieci nienarodzonych z narodzonymi obywatelami i zakaz ich dyskryminacji ze względu na stan zdrowia wynika wprost z Konstytucji RP. Ale lewactwo jest głupie i nie potrafi zauważyć tej prawdy. No tak, bo przecież przed Konstytucją trudno protestować. Łatwiej zwalić na tych, którzy potrafili z ustawy zasadniczej wyczytać prawa dzieci nienarodzonych do życia i przerwać rzeź niewiniątek. 

 

Trzaskowski odpalił dziś swój ruch. Na szczęście zrezygnował z mieszania do tej szemranej inicjatywy nazwy "Solidarność", za co jako członek Związku akurat serdecznie mu dziękuję. Ruch nazwał "Wspólna Polska". Wspólna, czyli czyja? Bo chętnych do spółki może być sporo...

Za Niezalezna.pl

 

Jaki może być największy upadek adwokata?

Stosowanie metod swoich klientów w celu uniknięcia postawienia zarzutów.

Za Niezalezna.pl

 

Donald Tusk tak skomentował zatrzymanie Romana Giertycha pod zarzutem działania na szkodę jednej ze spółek: "Roman Giertych naraził się władzy ujawniając jej korupcyjny charakter i broniąc jej oponentów. ... Nie darują mu tego."

I tu chyba prawie zgodzę się z Tuskiem... Giertych został zatrzymany nie tyle dlatego, że „ujawniał korupcyjny charakter władzy”, ale, że może go ujawnić. W końcu tak bardzo współpracował ostatnio z PO, był adwokatem jej prominentnych działaczy, że na pewno zna od podszewki większość przekrętów tej partii z czasów, gdy sprawowała przez 8 lat władzę... Dla śledczych tropiących afery jest bezcenny jako świadek koronny. Tyle, że jakby zaczął sypać, to oni rzeczywiście mu tego nie darują...

Za Niezalezna.pl

 

Prezydent Duda wykazał się na Twitterze znajomością gatunków zwierząt. Na pytanie internautki o zwierzę ze zdjęcia odpowiedział, że to opos. Ale rzetelna wiedza Prezydenta nie w smak była opozycji. Jej politycy zaatakowali głowę państwa, zarzucając jej, że zamiast wirusami zajmuje się małymi ssakami. Widać dla przedstawicieli partii opozycyjnych lepszy byłby prezydent, który jest ignorantem we wszystkich dziedzinach i wali gafę za gafą. 

Nie bez powodu opozycja okazała się być raczej OPOSycją. 

Za Niezalezna.pl

 

Pani Katarina Barley, niemiecka wiceprzewodnicząca Parlamentu Europejskiego wzywa do finansowego zagłodzenia Polski i Węgier poprzez odcięcie od funduszy europejskich. Coś wyjątkowo skandaliczne w ustach niemieckiej polityk. Czyżby zapomniała, że jej rodacy 80 lat temu chcieli unicestwić Polaków między innymi poprzez ich zagłodzenie? Ta pani, reprezentantka niemieckich socjalistów, postawiła się w jednym szeregu z ideologią Narodowo Socjalistycznej Partii Niemiec Adolfa Hitlera. 

Za Niezalezna.pl

 

Bart Staszewski znalazł sobie zajęcie w postaci doczepiania pod nazwami miast fałszywych tabliczek informujących, że są one strefami wolnymi od LGBT. Zdjęcia z tak spreparowanymi znakami zamieszcza na swoich mediach społecznościowych. Co więcej, mimo, iż już dwa miasta wytoczyły mu sprawy w sądzie, ogłasza, że będzie takie fałszywki nadal produkował. 

Może więc czas na Polskę jako strefę wolną od Barta S.? ...Grupa około 50 ambasadorów z wielu krajów w Polsce napisało list w sprawie obrony praw społeczności LGBT w naszym kraju. Takie działanie chyba nieco wykracza poza ich zakres obowiązków. Już kiedyś ambasador Cesarstwa Rosji, niejaki Replin, wtrącał się w nasze sprawy i na dobre to Polsce nie wyszło. Taka działalność staje w sprzeczności z misją dyplomatów, którzy raczej powinni reprezentować swoje kraje, a nie polskich obywateli. Chyba starają się o status "persona non grata".

Ale, jakby czuli się tak ważni, że mogą wpływać na prawodawstwo i zwyczaje kraju, w którym są gośćmi, przypomnę ostatnią zwrotkę piosenki Jacka Kaczmarskiego "Ambasadorowie":

"Byli – i nie ma ich, ach – cóż za wielka strata!
Jak nazywali się? Któż dzisiaj tego świadom?
Ach! Georges de Selve! Obiecujący dyplomata…
Ach! Jean de Dinteville, francuski ambasador…”

Jacek Kaczmarski, Ambasadorowie

Ich nie będzie, a Polska pozostanie...

 

Pani Ursula von der Leyen stwierdziła, że "rodzina to rodzina, niezależnie od tego, w jakim kraju członkowskim zdecyduje się mieszkać". To zawoalowana próba wciśnięcia nam tylnymi drzwiami tzw. małżeństw homoseksualnych. A może i nie tylko takich...

Za Niezalezna.pl

 

Kolejny sędzia, tym razem z Wrocławia, pokazał, że logika jest zupełnie mu obcą nauką. Orzekł, że można obniżyć karę dla gwałciciela, bo skoro podczas gwałtu zaatakowana 14-to latka nie krzyczała, to gwałtu.... nie było! A to, że za kilka dni miała 15-te urodziny uznał za uzasadnienie, żeby nie skazać sprawcy za pedofilię. Czy sędzia nie wpadł na to, że bała się krzyczeć, żeby jej dodatkowo nie pobił, a może nawet zabił? Czy nie słyszał, że można być wręcz sparaliżowanym ze strachu? Przecież to wciąż mała dziewczynka. Trudno komentować i strach myśleć, że taki sędzia może kiedyś rozpatrywać twoją sprawę...

 

"Warszawo ma! Patrz w oku mym łza, 
bo nie wiem, czy jeszcze zobaczę Cię jutro,

Warszawo ma!"

Jak rządzi Trzaskowski, to nigdy nic nie wiadomo...

 

Sad Okręgowy w Warszawie rękami swojego sędziego odbudowuje cenzurę prewencyjną. Dawna siedziba Urzędu Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk przy ul. Mysiej jest już chyba od 30 lat inaczej zagospodarowana. Tak więc nowy urzad pewnie powstanie w siedzibie sądu...
 

 

Za czasów młodości Zbigniewa Bońka cenzura szalała w PRL-u. Niepokorni autorzy mogli trafić na listę zapisów cenzorskich i z zasady być wykreślani z wszelkich publikacji. Ale, żeby samemu się na taką listę pchać? Dziś tak zrobił słynny Zibi. Sędzia Rafał Wagner zakazał pisać o nim red. Nisztorowi. Co więcej, w uzasadnieniu wymienił pełną listę, o czym w związku ze Zbigniewem Bońkiem pisać nie wolno! Czyli zastąpił dziennikarza. Co więcej, w co najmniej połowie wymienionych przez niego punktów, opisanymi tam sprawami powinien zająć się z urzędu prokurator. 

Co więcej, postanowienie dotyczy red. Nisztora, czyli inni mogą pisać do woli! Ale i tak, postanowienie to łamie konstytucyjny zakaz cenzury prewencyjnej. A sędzia podlega w swojej niezawisłości ustawom, w tym szczególnie tej zasadniczej. Może powinien mu ktoś o tym przypomnieć? A może dostanie wtedy sądowy zakaz pisania o Konstytucji?

Za Niezalezna.pl

 

Strach pomyśleć, co by było z CZAJKĄ, jakby ten facet zjadł grochówkę...

Za Niezalezna.pl

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:14)

Komentarze

Nawet niezłe podsumowanie, może właśnie przyda się takie okresowe zestawienie. W zalewie internetowej kultury obrazkowej w sieci pełno grafik, jakże często schematycznych przeróbek w aktualnym temacie, tu zaś widać własną myśl i wykonanie. Może nawet jakaś nivea się pokusi? No i ta na poły mangowa Miss Hitler całkiem przyjemnie wyszła, nie ma co się wstydzić drobnych fetyszy czy uczuć estetycznych, zwł. w porównaniu do różnych przodowniczek wyskrobywania ;-)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1653771

Bo jest mangowa. Ja w zasadzie nie rysuję, ale tworzę kolaże. Sam rysuję karykatury polityków, a i to na podkładzie zdjęć. Za to mam kilkadziesiąt tysięcy (to nie pomyłka) grafik wektorowych, które można dowolnie przerabiać i montować. Szukałem kobiety w mundurze SS i znalazłem na jakiejś stronie z mangami. Tylko podmieniłem twarz, bo tamta miała za sympatyczną.

A tą galerię chcę na bieżąco uzupełniać i jak zniknie ze strony głównej dawać po swoich grafikach linka do niej dla zainteresowanych. Niestety silnik programu pod którym Gawrion tworzy Niepoprawnych nie umożliwia tworzenia zintegrowanych galerii, ale to może być jakieś pośrednie rozwiązanie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1653774

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Husky został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1653890

Do biedronki przyszedł żuk,
W okieneczko puk-puk-puk.

Panieneczka widzi żuka:
„Czego pan tu u mnie szuka?”

Skoczył żuk jak polny konik,
Z galanterią zdjął melonik
I powiada: „Wstań, biedronko,
Wyjdź, biedronko, przyjdź na słonko.
Wezmę ciebie aż na łączkę
I poproszę o twą rączkę”

Oburzyła się biedronka:
„Niech pan tutaj się nie błąka,
Niech pan zmiata i nie lata,
I zostawi lepiej mnie,
Bo ja jestem piegowata,
A pan - nie!”

Powiedziała, co wiedziała,
I czym prędzej odleciała,
Poleciała, a wieczorem
Ślub już brała - z muchomorem,
Bo od środka aż po brzegi
Miał wspaniałe, wielkie piegi.

Stąd nauka
Jest dla żuka:
Żuk na żonę żuka szuka.

 

("Żuk" Jana Brzechwy)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1662280