Burzliwe dwa tygodnie...

Obrazek użytkownika maciej1965
Kraj

Jak by nie patrzeć, czekają nas burzliwe dwa tygodnie. I w polityce i w pogodzie. Że burze mogą być bardzo dotkliwe, przekonaliśmy się w ostatnich dniach, gdy to zarówno w małych miejscowościach, jak i w stolycy mieliśmy z ich powodu prawdziwe powodzie. 

Pogoda nam w każdym razie nie odpuszcza. Nie odpuszczą i politycy. Wobec nierozstrzygnięcia w pierwszej turze, wyborów prezydenckich, już rozpoczęła się bezpardonowa walka o głosy wyborców. W przypadku Trzaskowskiego dochodzi do prawdziwych wolt, żeby zebrać głosy Bosaka. Jak powiedziała pewna zwolenniczka PO, zwolennicy Konfederacji powinni zagłosować na Rafała Trzaskowskiego, żeby później on mógł tą Konfederację zdelegalizować. Mam nadzieję, że wyborcy Bosaka mają instynkt samozachowawczy.

W ostatnią niedzielę byłem świadkiem rozmowy dwu osób, które nie chcąc złamać ciszy wyborczej rozmawiały o pogodzie, twierdząc, że będą burze i będzie dudniło i trzaskało. I, że wolą, żeby bardziej dudniło. Chyba nie wiedzieli, jak bardzo pogoda może popsuć kampanię Rafałowi od wybijającego szamba. Już dzień po wyborach Warszawa stała się "Wenecją północy". Szkoda tylko, ze kandydat-dubler pojechał w tym czasie poza stolycę, bo mógłby zostać jak śpiewał kiedyś Młynarski GondolJerzym znad Wisły. Zresztą i tak problemy z wodą są dla niego kompromitujące. 

Zapytany o ścieki, które spuścił do Wisły, stwierdził,  że właśnie po to są te wybory, żeby nie były mu zadawane podobne pytania. Uzasadnił to tym, że nie mają one nic wspólnego z rzeczywistością... Może w rzeczywistości na gwałt szuka immunitetu, żeby uciec od odpowiedzialności za zanieczyszczenie Wisły g.... w zeszłym roku?

Ja wszystkim życzę, żeby bardziej im dudniło niż trzaskało.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Dziwię się ludziom głosującym na Trzaskowskiego- czy oni nie pamiętają rządów PO PSL w których Trzaskowski był wiceministrem? Afery, kradzieże, podnoszenie wieku emerytalnego (chociaż przed wyborami mówili, że nie podniosą), zabrali pieniądze z OFE Polaków- można wymieniać w nieskończoność.

Przecież Trzaskowski będzie robił teraz to samo.

Już zmienia zdanie- niedawno mówił, że 500+ to rozdawnictwo- teraz coś odwrotnego.

Jak można wybrać takiego człowieka?

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1637308