Polacy nie dorośli do rządów opozycji? Kuriozalny wpis senator PO

Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

"Senator PO Barbara Zdrojewska postanowiła podzielić się swoimi rozważaniami na Twitterze. Jej zdaniem nie powinno się pytać tylko o to, czy to opozycja jest gotowa do przejęcia władzy, ale należy zastanawiać się nad tym, czy… polskie społeczeństwo jest gotowe na rządy opozycji. Takie postawienie sprawy wywołało rozbawienie w sieci".

"W sieci zamieszczono masę komentarzy, odnoszących się do wpisu Barbary Zdrojewskiej. Niektórzy żartują z wpisu senator PO, inni podkreślają, że tego typu wpisy raczej nie pomagają opozycji w walce o poparcie Polaków".

"Tylko ciężka praca i wyrzeczenia będą dobre dla Polaków i Polski, a nie rozbestwienie społeczeństwa Polskiego populizmem i podarkami PiS-u. Polacy chcą zarabiać godne pieniądze i nie emigrować i nie chcą być obywatelami drugiej kategorii. Pisze senator PO Barbara Zdrojewska".

Pani senator Zdrojewska, czy pani myśli że Polacy już zapomnieli wasze 8 lat "wspaniałych rządów" które z Polaków zrobiło nędzarzy, bo tysiące firm zbankrutowało prze waszą politykę. Miliony młodych Polaków musiało emigrować za chlebem, bo takie było ukryte bezrobocie i sięgało ponad 20 procent. A wy z PO i PSL nawet wyciągaliście swoje łapska po zasiłek zmarłych, odbierając rodzinie za pochówek z kwoty 6 tysięcy 200 zł i zostawiając rodzinie już tylko 4 tysięcy. Tak jak ukradliście pieniądze Polaków z OFE, wciskając Polakom że to nie są pieniądze Polaków, jak to głosił Tusk.

Pamiętamy także waszą "dbałość o Polskę i Polaków" praca do 67 roku życia i płaca minimalna do 1700 zł brutto i podwyżki dla emerytów od 1,50 do 3 zł. A każda akcja sprzeciwu przeciw wam, Tusk czy Kopacz wysyłało ZOMO by ostro pałować i strzelać do ludzi. I dzisiaj pani bezczelnie pisze że Polacy nie dorośli do waszych rządów. A tysiące waszych afer schowanych pod dywan i ochrona was przez sądy. Takich rządów znów chcecie gdy dorwiecie się do koryta. By zaraz odnowa założyć Polakom kaganiec, a bieda by znowu zagościła w Polsce. A Polacy jak dawniej jechali do Niemiec by zbierać szparagi. Dzisiaj nawet Rumuni nie będą zbierać szparagów za trzy euro na godzinę.

PiS kryształowy nie jest, ale swoimi ustawami zlikwidował biedę wśród dzieci i dorosłych i nie które rodziny, za rządów ZP, pierwszy raz pojechali nad morze czy w góry. A wy z pogardą że "Kiepscy przyjechali nad morze czy w góry" bo to waszych chorych głowach myśleliście, że tylko wam to się należy. 

"W 2021 roku minimalne wynagrodzenie za pracę wyniesie 2800 złotych brutto. W 2020  najniższa pensja została ustalona na poziomie 2600 zł brutto. Rząd przyjął już rozporządzenie w sprawie wysokości "minimalnego wynagrodzenia za pracę" oraz wysokości minimalnej stawki godzinowej w 2021 r., która będzie wynosić 18, 30 zł". A do tego 13 i 14.

"A to płaca minimalna za PO, 01.01.2015 1700 zł brutto i 5 zł na godzinę" i pozwolenie rządu PO, na obniżanie pensji dla pracowników, jak właściciel będzie mieć taki kaprys. A jak pracownik będzie protestował to wypad z zakładu i może iść sobie do sądu.

Takie wielkie różnice na korzyść PiS-u, to dzięki zlikwidowaniu mafii paliwowej i mafii że zwrotów podatkowych, a za PO te mafijne struktury działały sobie legalnie, nie pokojone przez rząd PO-PSL.

Pani Zdrojewska, to nie Polacy nie dorośli, to wy PO nie dorośliście by rządzić. Drugiej terapii szokowej przez was z PO, już wam nie pozwolimy.

 

https://wpolityce.pl/polityka/546206-polacy-nie-dorosli-do-rzadow-ko-kuriozalny-wpis-senator?fbclid=IwAR0RFDCwW78jGXso-8I4eywKKl69i1vmY16VYg_G5Y9SDgzQVk8ZNW8vxKA

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:15)

Komentarze

Skopiowałeś artykuł i nie wiadomo co jest cytatem, co nie jest, co jest Twoim komentarzem. Ja się tylko domyślam. Mogą powstać roszczenia o naruszenie praw autorskich. A po co?

Temat jest na tyle prosty, że mógłbyś w 10 sekund znaleźć oryginał jej tłita, zrobić jakiś wstęp i skomentować to tworząc autorski artykuł. Proszę dopracuj artykuł ;)

---
A co do meritum. Oni nie dość, że nie są nawet w 10% przygotowani na rządzenie, to jeszcze są w 100% bezczelni. PO to partia zdrajców, oszustów. Strach myśleć co by było gdyby nie przejęcie przez PiS władzy.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1668151

Już to migiem robię i dzięki i już jest to zrobione.

Jestem spokojny człowiekiem, ale gdy słyszę PO i tych zdrajców i sprzedawczyków, to krew się u mnie gotuje. Nie trawię te niemieckie gnidy.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1668152

Gdyby  doszli do władzy,  to nas załatwią na dwa pokolenia co najmniej,  a oby nie gorzej. Oddać kraj we wladanie ludziom którzy tylko myślą  że są Polakami, to jak nowe rozbiory.Tak to z zapowiedzi, nie tylko pani  Zdrojewskiej wygląda - jedyny plus jest taki, ze wcale się z tym nie kryją, nie owijają w bawełnę, tylko wala prosto z mostu  co szykują Polakom gdyby przejęli ster władzy.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1668181

... a coraz więcej "wykształconych" ma coraz większe wymagania. Choćby na Niepoprawnych (niedaleko szukać).

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1668185

Ileż można jechać na  500+.? Gdzie te wszystkie obiecane reformy? Od ustawy o IPN i reformy sądownictwa począwszy, przez program cela+, nacjonalizację mediów i 100 innych obietnic? Mam nieco znajomych z dołów, a właściwie  już byłych dołów partyjnych,  jeden po drugim odchodzą zniesmaczeni... Policja chroniła  marsze  "wściekłych  macic", a rozpędziła Marsz Niepodległości, a teraz na czym się skupia?

Dziś  skurczybyki jedne doprowadziły do zamknięcia klubu fitness, w którym jako "kadra" trenowałam sobie. Wczoraj trzy naloty policji, kontrola skarbowa i kontrola sanepidu. Powiedzieli, że jak klub się nie zamknie, to będą non-stop naloty, kontrole i sparaliżowanie działalności. Poszłam złożyć zeznanie na policję, policjanci sami przepraszali i mówili, że im wstyd , że w czymś takim uczestniczą, jeden zrezygnowany dodał, że już mu wszystko jedno, ale nie po poszedł do policji aby się takimi  głupotami zajmować, że dostali nakazy z Warszawy, aby wszelkimi metodami doprowadzić do zamknięcia wszystkich klubów fitness, inaczej  polecą im po premii, będą nagany, sankcje itp.  Że na razie nie kazali im robić nalotów dywanowych na kościoły, ale  lekkie naciski już się zaczynają i ci policjanci boją się do czego może dojść jeśli takie rozkazy dostaną.  Bratanek znajomego jest policjantem, dowiedziałam się, że dostali limity mandatów jakie mają nakładać na ludzi za  nienoszenie szmatek, jak się nie wywiążą z ilości mandatów to po premii i /lub  nagana za niewywiązywanie się z obowiązków służbowych 

Mój rząd nie rzucałby aparatu represji przeciwko obywatelom. Mój rząd był za Beaty Szydło i jeszcze w dużej mierze do ostatnich wyborów, nawet do tych prezydenckich, ale teraz to prawie takie samo barachło się zrobiło jak te peowce i cała reszta zgrai. Zeszli do poziomu  ledwo o włos wyżej  niż tamto badziewie.

I możecie sobie minusować i głosić,że jestem ruskim agentem i co tylko. Jeśli aparat przemocy będzie nadal  wykorzystywany przeciwko obywatelom (zastrzyków w kajdanach  póki co nie robią, więc jest jeszcze pole do popisu) to nie dostaną mojego głosu i już. Młodzież już została utracona-  ta albo pójdzie za oszalałą lewicą, albo zwraca się w stronę konfederacji. Teraz tracą starsze pokolenie np. mnie, a najstarsze wymiera.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1668202

Tym "bardzo wykształconym i wypasionym" z PO (i nie tylko) marzy się, by zwykli Polacy za ciężka pracę i wyrzeczenia mogli się rozkoszować dietą Niesiołowskiego, składającą się ze szczawiu z kolejowych nasypów i  mirabelek z przydrożnych rowów!  

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1668199

od Grada ,co to nam gradobicie zaserwował ,

od tuska, który bawił sie w piłkarza zamiast pracować,

od sławka zegarka,,od nawiedzonych dwu takich,co to latają jak dawna IRCHA,od Grasia,co to pilnował niemieckiej chałupy  i nie tylko itd 

od młodej lekarki zwanej ewą,i beksy lali,co to lody kręciła i płakała rzewnymi łzami

c.d,n

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1668274