Oczy diabła i bestie gwałcące małe dzieci

Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

OCZY DIABŁA” - CAŁY DOKUMENT PATRYKA VEGI.

Dokument nie dla ludzi wrażliwych i o słabych nerwach, gdzie czteroletnie dzieci oddają do burdelów na pastwę pedofilów, lub na handel organami dla bogatych ludzi, by ratować ich własne dzieci. I to też dzieje się w Polsce w Trójmieście.

Dokument jest tak drastyczny, że ja za pierwszym razem nie wytrzymałem i wyłączyłem, musiałem się przełamać by dokończyć oglądanie.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Oczywiście nie zarzucam, że takie przypadki są nieprawdziwe, ale sądzę, że dla potrzeby filmu zostały "zagrane" przez aktorów. Wątpię, aby "mamusia" tak ochoczo się zgadzała na przeznaczenie swego dzieciątka do burdelu, a a najgorszym przypadku na części zamienne. Z uśmiechem - niejako - na ustach. Mamuśka znalazła sobie lipnego tatuśka, który wziął i zginął z dzieciątkiem zaraz po urodzeniu dzieciątka i nikt nic nie wie, ale reżyser wie, że do burdelu w Niemczech.

I pan reżyser wziął i znalazł mamuśkę, wykradł mafii, ukrył i ponagrywał. Co oczywiście nie zmienia postaci faktu, że interesy się robi.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1660433

Jest pan poważnym człowiekiem i przeżył pan już wiele lat, a bajki opowiada, jakby się pan co dopiero urodził i nie wiedział co się na świecie dzieje.

A aborcja i eutanazja na życzenie to też wymysł, a przecież dobrze wiemy, co jest dochodowe to hieny się tym zajmują, jak dzieci dla pedofilów, czy jako dawcy organów za grube setki tysięcy euro.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1660452