Absurd! Polska 2050 Hołowni chce kar za pokazywanie zdjęć zabitych nienarodzonych dzieci.

Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

Czyżby politycy formacji Polska 2050 Szymona Hołowni zrozumieli, że aborcja to coś obrzydliwego? Chcą, by zakazane było publiczne pokazywanie zdjęć i grafik, przedstawiających skutki aborcji, czyli zabite nienarodzone dzieci. Internauci nie zostawiają suchej nitki na tym pomyśle.

Chcemy postawić tamę wizualnym sadystom, którzy napawają się drastycznymi zdjęciami rozszarpanych płodów. Po konsultacjach z samorządowcami @pl_2050 proponujemy zmianę art. 51 KW - do wykroczeń chcemy dodać zdjęcia i grafiki, które mogą wywoływać szok i traumę —  napisała na Twitterze Hanna Gill-Piątek z formacji Szymona Hołowni.

 

Wielu internautów komentuje pomysł formacji Polska 2050. Podkreślają, że według zwolenników aborcji podobno sama aborcja jest normalnym zabiegiem medycznym, jak zatem patrzenie na jego skutki może wywoływać „szok i traumę”. Inni zwracają uwagę, że skoro sadyzmem ma być pokazywanie skutków aborcji, to czym w takim razie jest jej dokonywanie aborcji.

Jeżeli „wizualnymi sadystami” są osoby, pokazujące rozerwane płody, to jak nazwać aborcjonistów, którzy odbierają życie nienarodzonym oraz kobiety, które się temu „zabiegowi” poddają? 

Mówienie, pisanie i nagłaśnianie na temat skutków aborcji będzie ścigane? Niezły zamordyzm, chce nam wprowadzać ugrupowanie Hołowni.

Hołownia ma zastąpić Palikota, KOD-y, UBewatali od Kasprzaka i służebnice szatana, czarne macice od Lampart I wspomagać V kolumnę lewactwa z PO, by pokonać PiS i wraz z PO rządzić.

Już widać zarysy płaczka Hołowni na wizji TV, co partia będzie robiła gdy dostanie się do sejmu. Walka z kościołem i pozwolenie na aborcje. Śluby tej samej płci i adopcja dzieci przez pederastów i lesbijki i ich wychowywaniem. 

PiS ma wiele za uszami, ale to jedyna partia która może zatrzymać marsz lewactwa i nie pozwoli na zabijanie dzieci nienarodzonych i adopcji dzieci, przez przez pary pederastów i lesbijek.

Nie można pozwolić by lewactwo zdobyło władzę, więc trzeba się łączyć, a nie dzielić. A wszystkie urazy i dąsy odłożyć, gdy wróg zaczyna atakować i chce zniszczyć Polskę Narodowo - Katolicką.

A zrobić państwo lewacko - kolonialne, bezwyznaniowe z bananowym rządem.

To od Was Polacy będzie zależało, jaka ta nasza Polska będzie.

Jezu Ufam Tobie.

 

https://wpolityce.pl/polityka/534026-polska-2050-chce-kar-za-pokazywanie-skutkow-aborcji?fbclid=IwAR1Azyc049ARVnbx4LFdE3f6bATRl5i9BtqoQXj9rd8q7v4tznE7PYi3Dfg

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:7)