Proces niszczenia Polski dobiega końca

Obrazek użytkownika Krzywousty
Kraj

Mając chwilę czasu proszę kliknąć na poniższy link i wysłuchać uważnie. Ciekawsze niż własne teksty:

 

 

Kontynuacja tego procesu ma się w najlepsze a nazwiska i metody znamy, prawda? Są obecni i na tym portalu. Link poniżej a komentarz zbędny:

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

Mamy powyżej (przed sobą @Krzywoustego) - prawdziwy test - niepoprawnych.pl Optymistów ...>CzyTających<

Wynik kolejnego testu - niepoprawnego "zainteresowania" (zalinkowaną) prawdą -> wskazuje, że ludzie współczesnych społeczeństw - nie chcą znać prawdy, bo boją się prawdy... (o "medycznych" i o metodycznych spOsobach do niszczenia Polski)

Pozdrawiam. J. K.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1667593

- do naśladowania pewnycyh działań pokazywać Rosję.

Tracę wiarę i zaufanie do tej bandy lamusów Kaczyńskiego i tych starych pierdzących dziadów na zdechnięciu którzy z niczym nie mogą sobie poradzić i do dziś ukrywają i złodziei ze SKOK-ów jak i zamachowców z katastrofy Tupolewa.

Żadna afera nie wyjaśniona do końca a Plichta z Amber Gold połowę śmiesznej kary spędził na Karaibach z przerwą kary ze względu na "stan zdrowia".

Te PiS-owskie ciule chyba celowo tak grillują Polaków ale to jest coraz trudniejsze do zniesienia.
Powiem Wam prawdę - na Kaczyńskiego i na to jego pie*dolenie głupot w TV nie moge już patrzeć i go słuchać. Dziś jego widok tak mnie wku*wia jak Urbana za komuny.

To zalinkowane wyżej kazanie Księdza (wysłuchałem całość) - w 100% pokrywa się z tym o czym piszę ostatnio - czyli jak PiS-owskie łajzy zostały skorumpowane za ukradzione wszystkim Polakom pieniądze ze SKOK-ów !!!!

- to nie są miliony tylko miliardy złotych !!!! tak mi się wiara w PiS przerodziła w nienawiść do tych ćwoków (z wyjątkiem do Pana Premiera M.Morawieckiego który jako jedyny jest dla mnie wzorem)

Zobaczcie jak Rosja rzuciła Twittera na kolana a ta plaskata Kacza d*pa nic nie potrafi i zasrany tchórz jakich mało na świecie:

https://niezalezna.pl/388950-rosja-nie-odpuszcza-twitterowi-ograniczenia-przedluzone-do-polowy-maja

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1667673

za język,za porównania ,wciąż mamy Swięto Zmartwychwstania,Swieto wielkiej Ofiary ,wielkiej Miłosci Tego ,który na Krzyżu oddał Życie za nas

Więcej empatii,mniej nienawiści  

Bóg Zmartwychwstał, Alleluja  Amen

@Zwyczajny Polaku,zmusiłes mnie do czegoś czego nie robie,  czyli do postawieni Ci  minusa, zal,serdecny zal

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

gość z drogi

#1667679

- jest o najwyższym znaczeniu dla naszej Ojczyzny i dla Narodu Polskiego.
Nie ma na dziś nic ważniejszego bo nadciąga katastrofa !!!!

W Powstanie Warszwskie AK-owcy po krótkiej modlitwie szli strzelać do wroga co też nie licowało z wiarą katolicką. To się nazywa wyższa konieczność.

Mój wcześniejszy komentarz jest wyrazem frustracji z powodu zaniechań naprawy Polski przez obecnie sprawujących władzę.

Tak - bardzo się zawiodłem na nich i wiem że wielu moich Rodaków też tak to odbiera.
Oni czekają, czekają, czekają - na co ? - aż się przedawni odpowiedzialność za kradzież pieniędzy ze SKOK-ów ?

Wygląda że to archiwum w Krakowie palili razem z Platformą Obywatelską bo "cisza jak makiem zasiał". To był najdłuższy pożar w historii Polski - trwał 4 dni. Musieli dziure w ścianie wybić bo wszystko gasło z braku tlenu.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1667681

Najwięcej możliwości - do niewyobrażalnego obrażania i zbrodniczego naruszania praw obywatelskich Polaków - mają niestety ""funkcjonariusze wymiarów sprawiedliwości" - zniewoleni "politycznymi przyczynami" >>nie ścigania przestępstw popełnianych przez funkcjonariuszy publicznych, lub przez nich zleconych <<...

Gdy taki system wŁADania Podatnikami "Państwa Prawa" został pOddany "konstytucyjnemu" artykuŁOWI 44.. (dopuszczającemu    nie ściganie zbrodni "Łowców Skór", dopuszczającemu nie ściganie zbrodni - "sądowniczego" dopuszczenia do sprzeDAWANIA Polakom  - zagranicznych  "Dopalaczy" - do zorganizowanego szkodzenia zdrowiu i życiu , zwykłych Polaków...

Co może uczynić jeden Człowiek - przeciwko miliardowym interesom "Łowców Skór"- biorącym przykład z fa(ł)szyZmów antypoloniZmów samorządowych - totalnie demoralizujących "demokracje jednoosobowych POstanowień sąDoWnicTWa"...

Od 18 grudnia 1997 roku, sam testowałem system samorządowych antypoloniZmów - zorganizowanego szkodzenia zdrowiu i życiu Polaków..

Przy systemowym - wielokrotnym umarzaniu ścigania - metodycznych zbrodni "medycznych" - trzykrotnie prawnie (prawie skutecznie) Prokurator Generalny i Krajowy - trzy razy przyczynili się do "wznowienia" ekspertyzowania - policyjnych dowodów zbrodni szpitalnych -"konstytucyjnie" do nie ścigania - samorządowych antypoloniZmów.

Przez 23 lata- mojego (jednoosobowego testowania) samorządowych układów "Łowców Skór" i ich POokrągło stołowych wpływów na "praworządność" sądownictwa "wymiarów sprawiedliwości" - narosły stosy "stosownych" zwłok sądowniczych, z którymi ogromne środowiska ludzkie, nie wiedzą co zrobić (jak teoretyczni sędziowie ?)...

Co dopiero może zrobić jeden Człowiek - pan J. Kaczyński, sam w teorEtycznym Państwie Prawa.

Za dobre powodzenie politycznej misji Nowego Ładu - mogę dla Rzeczpospolitej Polski zrzec się emerytury i innOwacyjnie pracować do śmierci...

Tylko, czy łódzkich   samorządowców - POddanych "Łowców Skór" - będzie teorEtycznie stać ? - na oddanie mi mojego parku maszynowego, którym od 1989 roku mogłem innOwacyjnie służyć gospidarce Polski.

Wynikiem mojego doniesienie do prokuratury (w 1997 roku ) - wiedzy o zbrodniach szpitalnych - była samorządowa akcja kradzieży mojego dorobku produkcyjnego - zrealizowana dwutygodniowym wywożeniem moich maszyn w czerwcu 2014 roku - do siedzib kontrahentów antypoloniZmów "Platformy Obywatelskiej" ...

DokŁADne  dane znane są byłemu premierowi Donaldowi Tuskowi i ówczesnemu rzecznikowi prasowemu Komendanta Policji Polski.

Pozdrawiam. J. K.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1667724

Dzięki wspaniałomyślnemu umożliwianiu - niepoprawnym.pl - prezentowania prawdy dla Polaków.

Tylko prawda i jej ludzkie  polityczne oblicza, mogą jeszcze uratować Polskę - dla dobra świata ludzkiej oświaty.. 

NiepoPrawnie serdecznie pozdrawiam. J. K.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1667781