Odebrać Boga, rodzinę, własność i państwa narodowe

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Świat

Czego chcą globalistyczni demoliberałowie i siły lewackie? Otóż odebrać cztery podstawowe rzeczy: Boga, rodzinę, własność i państwa narodowe.

 
Idealnie wpisuje się w to idea NWO, która zakłada m.in.[1]:
 
- powstanie jednego państwa o ogólnoświatowym zasięgu, z jednym funkcjonującym systemem monetarnym (z naciskiem na pieniądz elektroniczny), które będzie znajdować się pod kontrolą oligarchów i ich następców. Liderzy wybierani będą spośród elity, w której panować będzie system przypominający średniowieczny feudalizm. Oznacza to oczywiście likwidację państw narodowych,
- funkcjonowanie jednej religii w formie kościoła państwowego (new age). Zakazany będzie m.in. Kościół Katolicki. Odebrany nam ma być więc Bóg,
- infiltrowanie, powszechną kontrolę, monitorowanie audiowizualne i identyfikowanie wszystkich jednostek ludzkich, np. poprzez czipowanie a ponadto ogłupianie ludzi (zmniejszenie lub pozbawienie ich wrodzonej lub nabytej inteligencji) i ich spauperyzowanie (zubożenie) oraz atomizację,
- radykalne ograniczenie osobistej wolności ludzi, które ma być realizowane poprzez wmówienie ludziom, że to jest konieczne dla ich dobra i bezpieczeństwa (np. w przypadku terroryzmu czy epidemii),
- zniesienie instytucji małżeństwa. Dzieci mają być odbierane rodzicom już na początku i wychowywane mają być w specjalnych państwowych instytucjach. Rodzina i więzi rodzinne mają stać się historią,
- dozwolenie i propagowanie aborcji, eutanazji, przy powszechnej sterylizacji na żądanie (lub przymusowej) a ponadto promocję mulitikulturowości, gender, zboczeń LGBTQ+, new age, postaw nihilistycznych i konsumpcjonistycznych oraz wielu innych anaturalnych zachowań ludzkich,
- brak własności prywatnej i całkowite zmonopolizowanie gospodarek przez wielkie korporacje państwowo-oligarchiczne, czyli koniec kapitalizmu i klasy średniej, nawet w obecnej, wykrzywionej formie,
- drastyczne ograniczenie liczby ludności na świecie m.in. poprzez lokalne wojny, kontrolowane epidemie, szczepionki powodujące bezpłodność, eugenikę, GMO a także szybko rozprzestrzeniające się choroby i głód,
- wymieszanie ras, kultur i narodowości w taki sposób, aby powstał jeden politpoprawny, multi-kulturowy model człowieka pozbawionego wszelkich korzeni i wartości oraz na wskroś liberalnego i lewicowo wyzwalająco tolerancyjnego [2] wobec anaturalnych zmian dokonywanych na społeczeństwie.
 
Całość tych poszczególnych celów tworzy jeden cel główny, a wszystkie one ze ze sobą sprzężone i realizowane wspólnie tak, aby współprzyczyniały się do powodzenia tej całości. Oznacza to, że są one współzależne a warunkiem pozwalającym na budowę NWO jest ich jednoczesna realizacja.
 
Osiągnięcie tego Nowego Porządku Świata (NWO) musi być poprzedzone rewolucją kulturowo-ideologiczną jaką Ci lewaccy i chorzy na władzę oraz majętni ludzie chcą przeprowadzić na całości społeczeństwa, przy czym w swoim dążeniu do jej realizacji są skłonni nawet poświęcić życie innych.
 
Owa rewolucja odbierając nam Boga, rodzinę, własność i nasze państwa ma stworzyć z nas bezwolne istoty, zatomizowane, zhomogenizowane pod względem potrzeb i spauperyzowane, o niskiej uśrednionej inteligencji z brakiem indywidualizmu, którymi bardzo łatwo będzie można manipulować i rządzić. A wtedy elity będą w końcu mogły utworzyć ich marzenie: Jeden Rząd Światowy.
 
A jak to może pośrednio wyglądać z błyskotliwą przenikliwością pokazuje zrealizowany dość dawno film "Harrison Bergeron":
 
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/xs_oVaCG-zk" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
 
 
 
(oglądam go od czasu do czasu i widzę, że c oraz nam bliżej do takiego świata - najlepiej film skopiować, bo szybko niknie z YouTuba)
 
Oczywiście lewaccy globaliści od dziesiątek lat realizują swój cel bardzo powoli, etapami wedle strategii "gotowania żaby", którą w odniesieniu do LGBTQ+ idealnie przedstawił Rabiej mówiąc mniej więcej: "najpierw związki partnerskie, potem małżeństwa jednopłciowe a potem przyjdzie czas i na adopcję dzieci przez takie pary". Nachalna promocja ideologii LGBTQ+ prowadzi zresztą zarówno do rozpadu tradycyjnego modelu rodziny, jak i odbiera nam Boga. Ponadto zaburza tradycyjne rozumienie miłości i dobra sprowadzając wszystko do relatywizmu wobec tych i innych pojęć w ujęciu dotychczasowego ich definicyjnego określenia.
 
Od 2014 roku Rothschildowie przeprowadzili szereg konferencji dotyczących ich programu Inclusive Capitalism, który oznacza ni mniej ni więcej niż zastąpienie korporacyjnego kapitalizmu nowym kapitalizmem globalnym opierającym się na wywłaszczeniu z wszelkiego majątku prywatnego posiadanego przez ludzi oraz jego późniejszej redystrybucji. Program ma na celu zniwelowanie dysproporcji w dochodach oraz ochronę dóbr naturalnych naszej planety. Lynn de Rothschild żona lorda Evelyna de Rothschild oraz jej poplecznicy niby krytykują własny bankowo-korporacyjny kapitalizm i popierają program zrównoważonego rozwoju, ratyfikowany przez kraje członkowskie ONZ na początku lat 90-tych. Projekt opracowany w 1992 roku przez ONZ nosi nazwę Agenda 21 i zakłada ochronę planety, naturalnego środowiska poprzez upaństwowienie i redystrybucje światowego bogactwa. Agenda 21 jest więc nowym programem światowego komunizmu w którym każda jednostka będzie partycypować w kosztach ratowania planety i zyskach związanych z jej eksploatacją [3]. Pięknie to wszystko brzmi, ale przecież ktoś tym globalnym kapitałem i jego redystrybucją musi zarządzać, nieprawdaż? I tu globaliści widzą rolę swojego Jednego Rządu Światowego.
 
Państwa narodowe są obecnie niszczone nie tylko wewnętrznie (atak na: tradycję, historię, wiarę, wartości, patriotyzm, język, zwyczaje, rodzinę, narodowość w postaci islamskiej imigracji, itp), ale też zewnętrznie poprzez różnego rodzaju unie, z których ma - po ich połączeniu - powstać jedna Unia Światowa, czyli Rząd Światowy [4]. Dla nas przede wszystkim łatwo jest to analizować poprzez dotychczasowy kierunek rozwoju Unii Europejskiej i kształt dyskusji na temat czy UE ma być Jednym Federacyjnym Państwem czy też Europą Ojczyzn zachowującą istnienie poszczególnych państw narodowych. Efekty nieszczęsnych działań globalistów widzimy niestety niemal w każdym kraju Starej Europy. Nasza jej część na szczęście jeszcze opiera się przed tą rewolucją ideologiczno-kulturową, choć ta walka jest coraz cięższa, nawet w Polsce... gdzie prawdopodobnie niemal połowa Polaków odda w wyborach prezydenckich swój głos na kandydata globalistów R. Trzaskowskiego.
 
W Polsce zbliżają się wybory prezydenckie. Najpewniej dojdzie w nich do drugiej tury, w której rywalami będą: dotychczasowy prezydent oraz kandydat PO-KO R. Trzaskowski. Staniemy więc przed wyborem: albo akceptujemy rewolucję ideologiczno-kulturową globalistów, albo też będziemy dalej budować swoje niezależne i suwerenne państwo narodowe, z zachowaniem swojego kraju, wiary, własności i rodziny jako naturalnego związku kobiety i mężczyzny. Nasz polski wybór jest tylko jeden, bo nie wyobrażam sobie, aby można było głosować na R. Trzaskowskiego... mimo, że można mieć dużo pretensji i zastrzeżeń do prezydenta A. Dudy.
 
 
[2] https://www.youtube.com/watch?v=A4rYpQMF1Ns Tolerancja wyzwalająca - w przeciwieństwie do tolerancji tradycyjnej, która obejmuje tolerowanie a nie zwalczanie - oznacza nietolerancję wobec wartości konserwatywnych zanim one zaczną być dominujące. Inaczej ujmując tolerancja wyzwalająca jest prewencyjną nietolerancją wobec inności w postaci tradycyjnych, prawicowych wartości. Warto zwrócić uwagę, że tolerancja wyzwalająca mogła pojawić się dopiero wówczas, gdy - jak w przypadku krajów Starej Unii - osiągnięto już stadium wyjałowienia społeczeństw z tradycyjnego rozumienia świata, gdzie króluje już politpoprawność, multikulturowość, cenzura prewencyjna, gender, LGBTQ+, New Age, itd a wartości tradycyjne zostały sprowadzone do odmienności a nie normy. I właśnie tolerancja wyzwalająca ma nie dopuścić do odrodzenia się wartości prawicowych, konserwatywnych. Stąd m.in. taki atak na wszystkich, którzy te tradycyjne wartości reprezentują, atak na osoby prywatne i publiczne oraz atak na media niezależne, też internetowe.
[4] Więcej na temat różnych unii: http://krzysztofjaw.blogspot.com/2012/02/co-nas-czeka-jeden-rzad-swiatowy.html

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com
Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

W Trójce wyłączono posła w trakcie wywiadu. A, nie, sorry, to w TVN24.

Andrzej Duda: 'Trzeba zlikwidować TVN24!".

A, nie, sorry, to Trzaskowski o TVP INFO

Wolność słowa.

A, nie, sorry, nie dla wszystkich.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634245

   Witaj! Koncesja dla TVN 24 kończy się 26 września 2021 r. Wszelki czas, aby zamknąć historię tej antypolskiej gadzinówki.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

ronin

#1634496

PO zapowiedziach Czaskoskiego o likwidacji TVP proszę o informację jakie media prywatne kapitału niemieckiego i Sorosa powinne być wyrzucone z naszego kraju w trybie pilnym

TVN - 86.3%
Gazeta Wyborcza -6.8%
Newsweek -3.1%
ONET -3.7%

8431 głosów

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634531

Gdybyście mieli zostawić pod opiekę wlasię dziecko, to komu je zostawcie, prezydentowi Dudzie  czy Czaskoskiemu lub Biedroniowi?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634392

  Witam! Trzaskowskiego wyhodowano ( edukacja sponsorowana przez Sorosa), jako młodszy klon Tuska. Jego przewodnim hasłem wyborczym, jest wepchnięcie Polaków w rolę "pucybuta" Niemiec.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1634486

Zaczynamy kolejny tydzień kampanii i kolejny tydzień wsparcia dla naszego Prezydenta

Pełna mobilizacja

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634487

Duskonala diagnoza istniejacego stanu rzeczy,

Nalezalo by uzupelnic Twoje spostrzezenia faktem, ze ten proces jest konsekwennie realizowany w Polsce od trzydziestu lat.

Bardzo delikatnie i powoli, by Poacy nie spostrzegli sie, ze sa gotowani jak ta slynna zaba.

Serdecznie pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1634548

Dziękuję za miłe słowo. Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1634710

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Husky został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Przydnt: Stję pd bł-czrwną flgą, n pd tęczwą.

Z t, ż n zgdzm sę n przmycn d szkły trśc chrktrz dlgcznym; z t, ż t pwdzłm, zstłm ztkwny n Zchdz w krj. (&hllp;) N lękm sę n będę sę lękł, wy tż sę n lękjc &ndsh; pwdzł, cytjąc słw Jn Pwł , przydnt ndrzj Dd. &ndsh; Zpwnm mch rdków, którzy ttj stją pd tęczwym trnsprntm flgm, ż chcż różnmy sę, b j stję pd flgą bł-czrwną, t n przszkdz tm, żbyśmy sę sznwl &ndsh; pdkrślł.

 

< hrf="https://www.tvp.nf/48533261/przydnt-stj-pd-blczrwn-flg-n-pd-tczw-l-msmy-s-sznwc">https://www.tvp.nf/48533261/przydnt-stj-pd-blczrwn-flg-n-pd-tczw-l-msmy-s-sznwc

Babies Lives Matter
White Lives Matter

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1634586

szanowac pederastow i innych zboczencow z LGBT. 

Bardzo mi przykro, ze ja nie czuje do nich szacunku. 

Raczej wstret i pogarde.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1634635

Dodałbym jeszcze litość i propozycję leczenia choroby psychicznej. Bo normalnością toto nie jest.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1634765

Niepoprawni to wiedzą, jak to sprzedać dalej ? I Koniecznie w pigułce. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Zakamarnik

#1634617

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Husky został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Prezydent Andrzej Duda zaprosił na środę (17 czerwca) na godz. 11.30 do Pałacu Prezydenckiego Roberta Biedronia oraz jego matkę Helenę Biedroń.Matka Biedronia chętnie wychodzi z synem do ludzi, bo czuje się bezpieczna. Wie, że przy świadkach Robert jej nie jebnie.
 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634762

oznacze, ze jej nie przypierdoli, czy tylko, ze jej nie wyrucha?

Podziwiam bogaty wachlarz slownictwa - tak charakterystyczny dla bylych Esbekow. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1635174

Jesteś prawdziwie NIEPOPRAWNY ;)

Zapomniałeś chyba o jednym, te psy nie rozróżniają płci, a Biedroń robi za kobitke.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1635179