Komu służy R. Trzaskowski?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj


Komu służy kandydat na prezydenta R. Trzaskowski? To pytanie zaczęło być zasadne po jego wypowiedziach na temat kluczowych inwestycji w Polsce oraz po analizie jego dotychczasowych działań i wypowiedzi.

Kim tak naprawdę jest kandydat totalnej opozycji oprócz tego, że jest apologetą środowisk LGBTQ+? To kolejne pytanie narzucające się w momencie jego wystartowania w wyborach ogłoszonych przez Marszałka Sejmu na dzień 28.06.2020 roku.

R. Trzaskowski zapowiada zaprzestanie lub czasowe zablokowanie wielkich polskich inwestycji, t.j. Centralnego Portu Komunikacyjnego i Przekopu Mierzei Wiślanej. A może też budowy Via Baltica? Tego typu myślenie nakazuje też domniemywać, że nastąpi również zaniechanie innych dużych inwestycji infrastrukturalnych jak odbudowa sieci dróg i przystanków kolejowych, nowych dróg szybkiego ruchu, odbudowy sieci przystanków autobusowych czy też państwowych (poprzez spółki, w których państwo ma znaczący udział lub są przez państwo kontrolowane) inwestycji takich jak ta w Policach czy rozbudowa Gazoportu w Świnoujściu. A co z Balic Pipe? Czy tę strategiczną energetycznie inwestycję też zamierza zastopować R. Trzaskowski?

Nietrudno zauważyć, że niemal wszystkie te inwestycje są Polsce potrzebne, szczególnie podczas wychodzenia z kryzysu poepidemicznego. Ale też gdyby nawet nie było owego kryzysu stanowią zwiększenie gospodarczego znaczenia Polski w Europie i na świecie. Poza tym zwiększają też bezpieczeństwo (nie tylko energetyczne) państwa. Silna bowiem gospodarka jest podstawą rozwoju Polski i stania się przez nią silnym partnerem w relacjach polityczno-gospodarczych. A kołem zamachowym gospodarki są wszelkie rodzaju inwestycje, w tym te cywilizacyjne o ogromnym rozmiarze, ale też i małe, które są ważne dla "małych ojczyzn" Polaków.

W dużym skrócie. Gospodarkę napędza popyt wewnętrzny, nadwyżka eksportu nad importem oraz właśnie inwestycje (publiczne i prywatne). Wszystkie te czynniki powodują ogólnie wzrost PKB (niezależnie od metodologii jego obliczania). 

 

W czasach kryzysu szczególnie jest to ważne, bowiem duże inwestycje publiczne tworzą miejsca pracy i zapobiegają wzrostowi bezrobocia. Tym samym gospodarka nie ma tendencji zwijającej - inwestycje te to też zysk firm wykonujących (poddostawców)  i płace ich pracowników a to z kolei przekłada się na wzrost skłonności do konsumpcji (zwiększenia popytu wewnętrznego - efekt keynesowski), co z kolei prowadzi ostatecznie do wzrostu produkcji, skłonności do inwestycji i eksportu dóbr i usług. Wysoka skłonność do inwestycji w konsekwencji prowadzi do dalszego wzrostu produkcji i eksportu dóbr, co oznacza też dalszy spadek bezrobocia i zwiększenie konsumpcji, co przekłada się na wzrost PKB. Można wyobrazić sobie, że PKB rośnie dzięki inwestycjom jak kula śniegowa puszczona w ruch. Oczywiście ważne jest to, żeby nie przeinwestować, ale na pewno nad tym czuwają ministerstwa: finansów, rozwoju i aktywów państwowych, i za to będzie można ich rozliczać.  Oczywiście oprócz inwestycji o charakterze publicznym, globalnym, strategicznym i polepszaniu się sytuacji gospodarczej kraju rosną też inwestycje prywatne: małe, średnie i duże, rozwija się sektor prywatny gospodarki.     

Komu więc takie zaniechanie inwestycyjnego rozwoju służy? Zapewne nie Polsce, ale krajom lub grupie krajów, dla których tego typu polskie zamierzenia inwestycyjne są zupełnie "nie na rękę". Przecież nawet laik może zauważyć, że budowa CPK - wobec istnienia podobnego huba w Niemczech - jest zwiększeniem polskiej konkurencyjności wobec właśnie tego kraju. Czyż R. Trzaskowski działa na rzecz Niemiec? Pytanie wydaje się retoryczne. A Przekop Mierzei Wiślanej jest bardzo negatywnie postrzegany przez Rosję podobnie jak budowa rurociągu Balitc Pipe (który zresztą też jest negatywnie postrzegany w Niemczech). Czyż więc R. Trzaskowski reprezentuje interesy Rosji w Polsce? Pytanie wydaje się retoryczne. Ta konfiguracja poddaństwa wydaje się bardzo niebezpieczna dla Polski, bowiem realizuje cele kondominium niemiecko-rosyjskiego. 

Powyższe podejście do Polski jest powrotem do budowy państwa z dykty, gdzie jest tylko ch...j dupa i kamieni kupa", z którą mieliśmy do czynienia przez całe osiem lat rządów PO-PSL, do budowy państwa jako zaplecza spauperyzowanej siły roboczej i państwa, które będzie gospodarczo wykorzystywane przez inne kraje. Polska ma bowiem ogromne zasoby naturalne i wody geotermalne, jest też, ze względu na lasy,  "płucem Europy". Ma piękne Morze Bałtyckie i takież same góry i jeziora. Jest też samowystarczalna żywieniowo i powoli - ze względu na wysoką jakość - staje się dużym eksporterem żywności. Taka Polska jest "łakomym kąskiem", szczególnie dla naszych wschodnich i zachodnich sąsiadów, którzy historycznie już niejednokrotnie dawali temu przykład. Po co im silna gospodarczo i cywilizacyjnie Polska?

No i pozostaje jeszcze tajemnicze powiązanie R. Trzaskowskiego z Grupą Bilderberg i jedną z Fundacji G. Sorosa, której był stypendystą. Dodatkowo jego uczestnictwo w Europejskiej Radzie Spraw Zagranicznych (European Council on Foreign Relations - ECFR) jest też zastanawiające i skłaniające do powstania wątpliwości co do jego samodzielności politycznej. Czy reprezentuje on też interesy globalistów i zwolenników "społeczeństwa otwartego"? [1]. Pytanie pozostawiam otwarte.

Wcześniej pisałem, że R. Trzaskowski był przewidywany do kandydowania na prezydenta Polski w roku 2025, ale okoliczności zmusiły jego decydentów do wystawienia go teraz [2]. Jeżeli tymi decydentami są jedynie siły związane z naszymi sąsiadami to jestem spokojny o wynik wyborów. Natomiast jeżeli już dziś stanowi rolę marionetki w rękach globalistów to wygrana A. Dudy będzie trudniejsza. 

 

Istnieje też niebezpieczeństwo, że gdyby R. Trzaskowski wygrał to szefem Biura Bezpieczeństwa Narodowego zostałby znany antypolak Radosław Sikorski. Dodatkowo jest niemal pewne, że w przypadku zwycięstwa będzie torpedował wszelkie decyzje rządu PiS i większości sejmowej, co miałoby doprowadzić do przedterminowych wyborów parlamentarnych (o tym dziś zagaworzył Marszałek Senatu T. Grodzki).  

Kim zatem jest i co sobą reprezentuje R. Trzaskowski? Czy jest politykiem niezależnym, który chce dobra Polski, czy też pionkiem na szachownicy, którego pozycje są określane przez innych, niekomicznie Polsce przychylnych? Czy zamierza "zwijać" czy rozwijać Polskę? Odpowiedzi można poszukiwać analizując też postawę i działania jego środowiska politycznego a ono na pewno Polskę ma w rzyci, co pokazały ich rządy. 


[1] http://krzysztofjaw.blogspot.com/2020/06/likwidacja-lub-niepodlegosc-polski-z.html
[2] http://krzysztofjaw.blogspot.com/2020/05/czy-r-trzaskowski-mia-startowac-za-5-lat.html

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

Agent Moskwy i Berlina! Ten kandydat na kandydata jest politycznym lewactwem i bezczelną agenturą i Rosji i Niemiec. Dowody jego wrednej antypolskiej misji opublikował on sam osobiście. Usłyszałem o tym przypadkiem w kilkusekundowej migawce w czwartkowym programie Michała Rachonia "Jedziemy". Dziennikarskie osły we wszystkich programach, telewizjach oraz internetowych portalach przegapiły tę informację, albo co gorsza bezrozumnie ją zignorowały.

Po prostu mandryle w polityce informacyjnej. Tak dalece znikła ta informacja, że nigdzie, nawet w Google jej nie widać. Ale znalazłem na tak zwanym portalu samorządowym. Musiałem tę informację zweryfikować, sprawdzić czy Michał Rachoń na fejka się nie nadział. Ale jest. Znalazłem.

https://www.portalsamorzadowy.pl/..." Trzaskowski apeluje do rządu: Zawiesić trzy najbardziej kontrowersyjne inwestycje"

Jest to program likwidacji trzech inwestycji:
● likwidacji przekopu Mierzei Wiślanej, zgodnie z politycznym celem Rosji
● likwidacji budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego, zgodnie z niemieckim interesem politycznym.
● plan likwidacji inwestycji w utrwalenie Pamięci Narodowej przez Polską Fundację Narodową zgodnie z antynarodowym i internacjonalistycznym zamiarem marksistowskich, czerwieńszych od malin komunistów.
To jest mniej więcej tak, jak gdyby ktoś w czasach II Rzeczypospolitej proponował zlikwidowanie planów Eligiusza Kwiatkowskiego i zgłosił plan likwidacji budowy miasta i portu w Gdyni oraz budowy Centralnego Okręgu Przemysłowego oraz
walczył po sowieckiej stronie razem z Polrewkomem, w wojnie 1920 roku.

Wtedy i dzisiaj byłoby to świadectwo zdrady narodowej i tyle. 

A on, jak naiwne cielę zgłasza taki projekt. Tylko tym jednym pomysłem powinien być całkowicie skompromitowany. Do końca. To, że dziennikarze opozycyjnego magla z Agory siedzą cicho, to rozumiem, milczenie owiec na prawicy, do znaczy, że tam pracują mandryle i pawiany.
czw., 28.05.2020 - [KIM ONI SĄ I CZEGO CHCĄ?]

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

michael

#1633013

Więc mamy identyczne spostrzeżenia i poglądy. 

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

krzysztofjaw

#1633015

Ale w jaki sposób można coś ugrać? Wzbudzając niepewność, wątpliwości.

Czy to lub tamto na pewno jest potrzebne? Oczywiście nie. To z "naszych pieniędzy", a trzeba... to i tamto. Lepiej zrobić tamto lub to. To jest gra na nastrojach. Na niepewności niezdecydowanych i sceptyków. Znam wielu ludzi, z pozoru inteligentnych, którzy CPK traktują jak jakiś wybryk, wyraz megalomanii. Czy trzeba wiele, żeby tych ludzi przekonac, że mająrację?

Przypomnę, że szatan w raju też miał tę samą metodę. "Czy Bóg naprawdę powiedział...?", "Na pewno nie umrzecie". I to wystarczyło. Jeśli ktoś nie jest pewny, jest w równowadze nietrwałej, łatwo go "poruszyć".

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1633021

Wyhodowano takiego belzebuba...wstyd dla Polski.

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1633023

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

michael

#1633019

Wie ktoś jak głosowali dziś Konfederaci za  udzieleniem wotum zaufania Premierowi Mateuszowi Morawieckiemu

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1633020

Bosak, Winnicki nie głosowali 9 głosowało przeciw...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1633022

Tradycyjnie.Tak jak SB-ecja i cała tępa opozycja .

Koń Federacja Rosyjska głosowała przeciw

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1633024

Łączy ich nienawiść i pogarda, do wszelkich polskich marzeń i aspiracji.

Oczywistą i wierutną bzdurą jest gadanie o kłótniach w zwartych szeregach totalitarnej opozycji, nie ma żadnego konfliktu. Nikt z tej rzekomej opozycji nie jest w konflikcie z kimkolwiek z tej rzekomej opozycji. Ani Kosiniak-Kamysz, ani Biedroń, ani Bosak, ani Budka albo Trzaskowski nie jest w w żadnym sporze z innym uczestnikiem antypolskiej koalicji. To jest tylko teatr, to jest "marketing polityczny", to jest manipulacja a nawet oszustwo polityczne, którego celem jest wprowadzenie polskiej opinii publicznej w błąd.

Za wotum zaufania do rządu opowiedziało się 235 posłów, 219 było przeciw, a dwóch się wstrzymało. Według informacji na stronie Sejmu, wniosek o wotum zaufania dla rządu poparło 235 posłów PiS, przeciw opowiedziało się 134 posłów KO, 48 posłów Lewicy, 28 parlamentarzystów klubu PSL-Kukiz15 i dziewięciu posłów Konfederacji.

Głosowanie w sprawie udzielenia wotum nieufności ministrowi Łukaszowi Szumowskiemu. Za wnioskiem opowiedziało się 213 posłów, przeciwko było 237, nikt nie wstrzymał się od głosu. Wniosek poparli posłowie klubów opozycyjnych: 130 posłów Koalicji Obywatelskiej, 49 - Lewicy, 24 posłów PSL-Kukiz15 oraz 9 posłów koła Konfederacji i poseł niezrzeszony Ryszard Galla. Jak jedna brygada antypisu staną zawsze po jednej stronie, zawsze razem jak jedna sowiecka brudna blać.

Oni wszyscy razem, bez względu na partię polityczną i wszelkie poglądy i interesy, jak kiedyś proletariusze wszystkich krajów połączyli się we wspólnym imperatywie kategorycznym - w pogardzie i nienawiści do PiS i do suwerenności Polski. Koalicja Obywatelska, Lewica, PSL i Konfederacja. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

michael

#1633080

Ja nie jestem czlonkiem Konfederacji i nie czuje zadnej nienawisci do rzadu.

Jednak nie mam do niego odrobiny zaufania, widzac, ze zamierza zrobic z Polski = Polin. 

To znaczy, przekazac Polske w rece zydowskie. 

Wlasnie Premier otwarcie o tym powiedzial.

Ale niektorym moze sie to podobac.

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1633097

Nie jestem zaślepionym miłośnikiem PiS ani wielbicielem pana Premiera, mam przekonanie, że działania każdego rządu powinny być obserwowane krytycznie. Słuchałem paru przemówień pana Mateusza Morawieckiego i o ile pamiętam nigdy nie mówił, ani nigdy nikt mnie informował by słyszał, że ktokolwiek z polskich władz, łącznie z panem Premierem chociaż wspominał o tym, że planuje albo chce przerobić Polskę na Polin.

Więcej powiem, opowieści o zamiarze zrobienia Polinu z naszego kraju są koszmarną bzdurą i propagandową prowokacją usilnie wtłaczaną przez wszelkie sowieckie agentury i rosyjskie media działające w celu forsowania ich propagandy poza granicami Federacji Rosyjskiej. Władze Federacji Rosyjskiej robią to wyłącznie w zamiarze wsparcia rosyjskich celów ich polityki imperialnej.
Takie metody Rosja stosuje od setek lat i zawsze korzysta z takich form destabilizacji krajów, które są celem ich napaści.

Fakt polegający na tym, że politycy i niestety wielu sympatyków Konfederacji daje się nabrać na tę rosyjską prowokację jest po prostu żałosny i przynosi Polsce ogromną szkodę.
A szkoda ta polega na tym, że spora grupa polskich patriotów w wielu różnych ważnych dla Polski sprawach głosuje razem z komunistami z lewicy SLD i lewackimi przyjaciółmi komunistów z PSL i PO.

Czy mam gratulować rosyjskim służbom za przekabacenie niektórych Polaków na antypolską stronę, zgodnie z ich sowieckimi interesami?
Czy mam gratulować GRU sukcesu w przerobieniu Konfederacji na rosyjską agenturę?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

michael

#1633117

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Leszek1 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Masz dosyc ciekawe podejscie do tematu  Polin, ale przeciez nie mozesz wymagac od rzadu, by Cie o tym informowal!

Mnie wystarczaja dzialania praktyczne.

Jezeli otworzysz troche szerzej oczy, to jestem pewien, ze tez je dostrzezesz.

No, chyba, ze nie chcesz.

Pozdrawiam.

P.S.

Nie bardzo rozumiem na jakiej podstawie imputujesz mlodym ludziom krzyczacycm ryzykowne haslo: - "Raz sierpem raz mlotem..."  przynaleznosc do rosyjskich tajnych sluzb?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1633191


Grzecznie proszę o znalezienie w tym wystąpieniu jakiejkolwiek wzmianki o tym Polin i podanie, w której minucie tego nagrania ta informacja jest.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

michael

#1633118

To się zaczęło bardzo dawno temu, chyba nawet  w siedemnastym wieku, kiedy sąsiednie mocarstwa opłacały przeróżnych jurgieltników, później, już w czasach zaborów, były takie antypolskie organizacje jak HaKaTa i wiele innych. Po odzyskaniu Niepodległości, w okresie międzywojennym antypolską aktywnością trudnili się niektórzy zagraniczni politycy tacy jak David Lloyd George, międzynarodówka komunistyczna, która już wtedy posługiwała się antynarodową politykę zwaną komunistycznym internacjonalizmem.

Przykładem takiej polityki są szczególne antypolskie zasługi Billa Geberta, ojca jednego ze współczesnych redaktorów Gazety Wyborczej. Bill Gebert był współzałożycielem Komunistycznej Partii USA prowadząc wyjątkowo wrogą Polsce polityką, otwarcie wspierając zawarcie przez hitlerowskie Niemcy paktu ze stalinowską Rosją zwanym jako pakt Ribbentrop - Mołotow. Bill Gebert współpracował z sowieckim NKWD, a w szczególności z generałem Wasilijem Zarubinem, szefem rezydentury sowieckiego w Waszyngtonie, człowieka, który osobiście prowadził selekcję polskich jeńców wojennych do mordowania w Kozielsku i Katyniu.

I Bill Gebert, taki człowiek po 1947 roku wjechał do Polski, razem z pozostałymi komunistami przywiezionymi przez stalinowskie NKWD i sprawujące władzę w Polsce, którą dopiero od niedawna prawie że straciło, przechodząc do totalitarnej opozycji. A Bill Gebert był prominentem PRL, jednym z przywódców Światowej Federacji Związków Zawodowych, redaktorem naczelnym "Głosu Pracy" czyli organu komunistycznej Centralnej Rady Związków Zawodowych, był ojcem jednego z aktualnych ważnych dziennikarzy Gazety Wyborczej. Antynarodowa i antychrześcijańska doktryna była i jest jednym z podstawowych praw komunizmu wynikających wprost z marksizmu-leninizmu.

Po historycznym przełomie i teoretycznym upadku PRL na przełomie lat 1989 i 1990, symbolicznym początkiem tej samej polityki pogardy stał się esej Jana Józefa Lipskiego "Dwie Ojczyzny, dwa patriotyzmy...", który był motywem inicjującym w całej michnikowszczyźnie, kontynuującej politykę "wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości", o której pisał i mówił Jarosław M.Rymkiewicz.

Może i za te słowa i wiele innych słów prawdy Adam Michnik i jego gazeta skarżyła Jarosława M. Rymkiewicza do sądu i organizowała inne represje za przeciwstawianie się antypolskiej polityce pogardy. Te wszystkie działania antypolskich jurgieltników współczesnej antypolskiej opozycji widzę mając w pamięci tradycję prawdziwych wrogów demoralizujących Polskę, wrogów symbolizowanych przez Nikołaja Riepnina, Hakatę, Billa Geberta, Jana T. Grossa, przez całą michnikowszczyznę aż do współczesnej zarażonej lewackim komunizmem totalitarną opozycję, skrajnie zdemoralizowaną, zionącą prymitywnym chamstwem oraz szokującą pychą i pogardą.

Zdumiewające jest dla mnie to, do jakiego ogromu niekompetencji i głupoty trzeba się posunąć, by wpisywać się do takiego towarzystwa, które moim zdaniem już przed wiekami straciło zdolność honorową, a dziś podszywa się pod polskie elity. 

A imię ich, to nie żadne czterdzieści i cztery, lecz bezczelni jurgieltnicy.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

michael

#1633161

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1633029

A gdzie ten pajac ma buty?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1633114

J.Kaczyński nazywa posłów opozycji „chamską hołotą”.

Szacunek Panie Prezesie za tak delikatne sformułowanie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1633030

Może sonda wskazana? 

Bo w przeszłości, nie tak bardzo dalekiej, "pan" Leszek Miller, nazwał kiedyś opozycję - naćpana hołota!  Ciekaw jestem, bardzo, które określenie bardziej pasuje do tej dzisiejszej hołoty............. 

Może obadwa przymiotniki łącznie należy używać??? Jeno dylemat jaka kolejność lepsza. Czy chamska naćpana, czy też naćpana chamska. 

Może ktoś wymyśli trzecią opcję?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1633190

Wczoraj Sejm przyjął ustawę o dodatku solidarnościowym autorstwa Pana Prezydenta Andrzeja Dudy

Kto głosował przeciw pomocy dla pracowników?

Ano,

 

 

Dziwić się, że opozycje JK nazwał chamską hołotą ? Przecież jak najbardziej na taka nazwę zasługują, czego Konfederacja jest  tu przykładem.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1633057

  Witaj! Ktoś Cię skarcił, za ujawnienie faktu. Dobra ustawa, ale NIE, bo PISu. Teraz widać, że kukizów i konfederatów utworzyki WSIoki, podobnie jak POszustów. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

ronin

#1633063

Coraz bardziej sceptycznie podchodzę do Konfederacji. Swego czasu miałem nadzieję, że coś z tego będzie po pozbyciu się JKM. Teraz widzę, że nie i straciłem jakąkolwiek nadzieję na partię narodową, endecką. Zwolenników tej idei czeka chyba budowanie czegoś od nowa. Głosowania razem z totalną dyskwalifikują ich w moich. Mogliby chcociaż dla niepoznaki wstrzymywać sie od glosu. E tam, znów WSI-oki i tego typu maczają ręce w kształtowaniu naszej sceny politycznej. 

Pozdraiwma 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

krzysztofjaw

#1633064

Konfederacja mogła mieć pewne zastrzeżenia do części uregulowań. Widać to było po głosach wstrzymujących się. Jakoś nie odnosisz się Krzysztofie do wniosku Pana Brauna w debacie i głosowaniu: https://www.youtube.com/watch?v=sOPvKAhL-eo przywołanym przez @Rebeliantka w tym poście https://niepoprawni.pl/comment/1632916#comment-1632916

Może skomentujesz tę sytuację w odniesieniu do polskiego patriotyzmu. Wpisywanie się w szczucie na Konfederację przypomina mi działania totalniaków.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1633071

Olewam konfederacyjne portalowe pryszcze ciepłym moczem.

To plankton

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1633084

Bezsilność różne ma oblicza.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1633086

Od teraz

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1633087

temu samemu panu, co Morawiecki, Duda i Kaczyński. Dziś, wreszcie Morawiecki powiedział o clou swojej misji, w Polin. Z mównicy Sejmu, z uśmieszkiem Judasza powiedział, że wreszcie teraz, na naszych oczach, zaczyna się NWO. Powiedział to, a raczej wykrzyczał ekstatycznie, do uśmiechniętej opozycji. Do swoich kiwających z aprobatą głowami, kolegów. Oni wiedzą o tym od początku kadencji. Ktoś przecież im płaci i nagradza premiami! To właściciel tego brudnego kraju, pan Rockefeller z przydupasami, pokroju Sorosa, Busha, Clintona czy Rothschilda. Przejrzyjcie, dostępne na kliknięcie taśmy Sowy. Co ten geniusz, ze wzgórza Synaj, mówi o Polakach?. Polakom? Miska ryżu, zapierda... do śmierci i jeszcze smaczniejsze epitety. On, ten parch, nami gardzi! Pójdziecie głosować na mniejsze zło? Ja tam kupię sobie procę i będę ich eksterminował po jednym!...Żadnych wyborów, żadnego poparcia, kłonica w garść i po łbach!.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4
#1633096

czyli temu, który zafundował mu dokształt.

:

 https://www.facebook.com/messages/t/100015639488417 

po16 minucie można zobaczyć  zdjęcie dokumentu, no i facjatę obrzydliwą 

"dobrego" wujka

sponsora........

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1633101

Trzaskowski może być finansowany przez Niemcy w zamian za obietnicę zablokowania super lotniska (to konkurencja dla Berlina) i zrzeczenie się roszczeń do reparacji wojennych. Może byc finansowany również przez Putina za blokowanie przekopu Mierzei Wiślanej.

Trzaskowski- Byłem na spotkaniu grupy Bilderberg- po poparcie, czy pieniądze?
Bilderberg to nieformalny rząd świata, międzynarodowe stowarzyszenie polityków i ludzi biznesu.
Trzaskowskiemu zależy na finansowaniu, czy poparciu tych ludzi, którzy po jego wyborze przyjdą po przysługę.
Państwo Polskie powinno zabronić napływu pieniedzy z zagranicy dla kandydata na prezydenta.
https://www.money.pl/gospodarka/grupa-bilderberg-zwyczajne-spotkanie-przywodcow-czy-nieformalny-rzad-swiata-6512856759810177a.html

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1633122

Panie Rafale Tszaskower, proszę o pomoc! Mój dziadek miał kiedyś w Varshe kamienica. Boi się, że przed śmiercią jej nie odzyska, a ma już prawie 160 lat!

Podpisano

Dziennikarz z Saskiej

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1633260