Dwa światy...

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Nie wiadomo jeszcze, kto wygrał wybory prezydenckie. Wszystko wskazuje, że A. Duda. Oby!

Mnie natomiast utkwił jeden obraz a mianowicie pokazanie ludzi w obydwu sztabach wyborczych. W sztabie A. Dudy mnóstwo flag biało-czerwonych, Mazurek Dąbrowskiego, owacje, Sto Lat... a w sztabie R. Trzaskowskiego ludzie bez polskich flag, bez polskości w sercu, nawet bez flag unijnych, czyli takich jakie można się było u nich spodziewać.

Dwa odmienne światy Polaków. Czy jest możliwość znalezienia między nami wspólnego języka? Może tak, ale po co? Ta agresja ze strony ludzi popierających R. Trzaskowskiego nie wróży nic dobrego i z nimi normalni, patriotyczni Polacy nie mają nic wspólnego. I chyba tak pozostanie, nawet gdyby wyniki okazały się inne.

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

tam też było wiele chorągiewek biało-czerwonych. Te same schematy propagandy, uwłaszczyć się na symbolach narodowych. Niektórzy muszą sobie codziennie przypominać iż są Polakami, bo mogli by zapomnieć.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-9

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1638488

No niby masz racje ludzie z natury koniunkturalności    a co mieli stracić prace? Ale w sercu była Polska i dlatego powoli wychodzimy z niewolnictwa!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1638499

ktoś tu potrzebuje pomocy

Przepraszam, ale autentycznie się martwię.

Jak ktoś:
...się śmieje - to jak głupi do sera
...zadowolony - to głupek, bo nie wie, co go czeka
...chwali - to nie zna dnia o zachodzie słońca
...gratuluje - to na pewno fałszywie
...jest dumny z Polski - to wieśniak lub nieuk, albo jedno i drugie
...wywiesza flagę - to faszysta
...i tak można bez końca.

Może czas już zmienić lekarza?

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1638505

100/100 - myślę, że nie tylko zmienić lekarza, ale również "klinikę"...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1638512

Może ktoś już to wspomniał w komentarzach, ale mnie najbardziej szokuje to, że jednak niemal 50% wyborców jest tak zmanipulowanych, że aż strach się bać. Ja rozumiem te 30% twardego i antypolskiego elektoratu PO-KO. Ale te dodatkowe prawie 20% naprawdę jest już tak wyjałowionych z myślenia, że głosuje na antypolaków, złodziei, antypatriotów? Dziwne. 

Tym niemniej PiS ma teraz pewien problem. Ja wskazuję tu na młodych ludzi, którzy tak naprawdę nie są wyrobieni politycznie i ta grupa wymaga szczególnej "opieki" i uświadamiania czym i jaka Polska ma być. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1638523

Kolejną sprawą do załatwienia po wyborach to zmiany w uczelniach państwowych, tam nie było żadnej lustracji i weryfikacji kadry naukowej, profesorowie (towarzysze z PZPR) nadal przy władzy i uczą polską młodzież o wyższości lewactwa nad normalnością i ludźmi ceniącymi swoją.Przez pięć lat uczelnie wyprodukują kolejne setki tysięcy lemingów i będzie tylko gorzej. Uniwersytety to największa reduta neomarksizmu, a tzw. reforma Gowina tylko to umocniła.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638531

wymagają przecież nowej kadry. I tu mamy problem.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1638586

"Ta agresja ze strony ludzi popierających R. Trzaskowskiego nie wróży nic dobrego"

Owszem, a wręcz wróży jak najgorzej.
W komentarzu na gorąco pierwszy zauważył to Ziobro zwracając uwagę na pilną potrzebę zmiany polityki medialnej, a ja bym tu jeszcze dorzucił konieczną zmianę polityki pobłażania ekscesom. Tylko to się jakoś nie może przebić do decyzyjnej "góry", nie wiadomo dlaczego...

 

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0
#1638500

kiedyś była kara banicji.

Przywrócić nam, i stosować!

łajdaków odstawiać do granicy.

Wykop!!!

I POLSKA BĘDZIE JAK NOWA.............

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-1
#1638506

Sądzę, że wreszcie PiS winien wprowadzić program CELA+ a ponadto właśnie przestać się zachowywać tak strachliwie wobec ekscesów opozycji, ekscesów łamiących prawo. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1638525

Od jutra esbeckie metody. Chaos, być może zamieszki, podważanie wyników, skargi do UE. Już zaczynają. Przegrali bardzo dużo, a dawno nie byli tak blisko. 3 RP słania się na nogach, ale jeszcze żyje. PIS i PAD muszą dokończyć dzieła. Teraz, albo nigdy.
ps.
Rząd i PAD na wakacje teraz, naładować energię i na jesień z głową orzemy po całości. Nie ma już nic so stracenia, następne wybory są przegrane jak nie pokażą zdecydowania a i to może nie pomóc.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638536

Zgadza się, to już chyba naprawdę ostatni dzwonek. Albo coś się zmieni albo mamy klęskę jak w banku.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1638544

Bo są dwie Polski. Jest Polska patriotów, wartości, szanujących historię, mających wizję Polski silnej gospodarczo, militarnie, politycznie. Polaków chcących wolności od nacisków, ograniczeń idących w poprzek naszych marzeń i starań o Polskę lepszą, bogatszą, uczciwszą, przyjazną obywatelom. I jest Polska ludzi którzy kradną nasze pieniądze, oszukują nas w obcych mediach pisanych w języku polskim. Polska kast i bogatych oszustów. Polska obcych fundacji i dziwnych narad z udziałem Żydów. Polska zdrajców uciekających na europejskie salony, zapewniających, że pieniędzy nie ma i nie będzie... Są dwie Polski w granicach tego państwa. Prezydent Duda chce się dogadywać z tą drugą „Polską”. A ja pytam, czy należy podejmować próbę dogadywania się ze złodziejami, zdrajcami, wrogami? Czy tak ma wyglądać nasza droga do lepszej Polski? Polski budowanej na fundamencie kłamstwa i złodziejstwa, które nigdy się nie wyparło i nie wyprze swoich metod i swoich dążeń? Które nigdy nie przeprosi i nie uklęknie przed nami w pokorze i przyznania się do błędu? Czy mamy oczekiwać zmiany w stosunku do naszych oprawców i morderców, którzy winni są śmierci 96 Polaków w Smoleńsku? Czy budowane pojednanie na zgniłym fundamencie pozbawionym składników prawdy, wyrzeczenia się zła i zadość uczynienia, będzie prawdą? Prawdą jako fundament naszej przyszłej Polski? Czy raczej będzie to kolejne oszustwo? Kłamstwo założycielskie? Które z kolei?

NIE. To jest mój sprzeciw wobec prób wmanewrowania Polaków w nic nie wart kompromis złodzieja, oprawcy, bandyty, oszusta i zdrajcy z kimś kto sam nie podpisał się pod tak podstawowym a niezbędnym bo kluczowym prawem eliminującym kasty sędziowskie, co uniemożliwia usunięcie polskojęzycznych mediów i prowadzenie wydajnego reformowania innych elementów państwa.

Jesli na pajaca z patykiem w tyłku, wyciągniętym na za pięć dwunasta z nikąd, głosuje tyle milionów ludzi to, musi to zastanawiać. Zdumiewać. Dlaczego?

Odpowiedź może być tylko jedna. Ktoś tych ludzi zmanipulował, wyprał im mózgi, omamił. Bo znam osobiście conajmniej tuzin takich ludzi i wiem, że nie mają żadnych profitów z tego procederu niemieckiej propagandy ani osobistych korzyści z popierania zaprzanców i złodziei. A jednak popierają zło! 
 

Głosowałem na Dudę nie będąc przekonanym do jego osoby, ale jako mój sprzeciw i jedyny możliwy akt pochodzący z mojej woli, przeciwko groźbie objęcia urzędu przez notorycznego oszusta, kłamcę i anty Polaka. Pajaca z patykiem w tyłku. Ale moje mniejsze zło nadal pozostaje złem.

Nie ma mojej zgody na dwie Polski. Ale tę drugą należy wypalić goroącym żelazem. Jeśli tego nie zrobimy... Ktoś nas znów oszuka i znów będziemy się dziwili swojej naiwności.

 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-1
#1638507

Dokładnie też tam mam jak Ty .Czyli smutno jest mi ,widząc taki wynik.I WSI śpi sobie dalej spokojnie.Tak jak ofiary Smoleńskie.Smutno mi.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

Mateo

#1638508

Masz Pan wiele racji. Też uważam, że "zgniłych kompromisów nie może być". A zresztą one są po prostu niemożliwe wśród wyborców. mamy tych, co kochają Polskę i tych, co jej nienawidzą lub przynajmniej czują do niej niechęć. Ja wiem, że wielu zwolenników R. Trzaskowskiego zagłosowała nie za nim a przeciw PiS-owi i A. Dudzie. Pisałem już w czasie kampanii, że jest to podejście szczeniackie i krótkowzroczne. Może jednak z tymi ludźmi jakoś będzie można się dogadać, ale raczej to jest mniejszość. 

Obawiam się też jednego: aby dziś PO-KO nie przyszło do głowy wyprowadzać rozemocjonowanego elektoratu na ulice polskich miast a oni są do tego zdolni. Dobrze, że jest sezon urlopowy. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1638529

Jestem zaskoczony tym, że część Polaków prawie 50 procent tak wierzy kłamcom oszustom i złodziejom z PO. Przecież ci ludzie wraz ze służbami specjalnymi PRL przez 8 lat okradali Polskę, oszukiwali społeczeństwo i pomagali złodziejom. Tak dzieje się w Warszawie. Jakim trzeba być głupcem aby wierzyć w to co mówi Ubeckoesbecki miot, kłamca, nierób i żyd Trzaskowski. Przecież ten człowiek kłamie w żywe oczy tak jak żydoszwab Tusk a jednak zyskuje poparcie prawie połowy głosujących Polaków. To się w głowie nie mieści. Czy naprawdę nie widać jak Polska zmieniła się na lepsze od 2015r. Ja to widzę. Gospodarka i finanse, pomoc dla rodzin, wojsko i inwestycje. Liczą się z nami na świecie. To jest skok cywilizacyjny. A jednak część Polaków woli marazm, biedę i uzależnienie od Berlina i Brukseli. Duda to nie jest Prezydent z mojej bajki. Po zawetowaniu ustawy sądowniczej/prawdopodobnie by córka skończyła prawo i nie była szykanowana/ stracił moje poparcie ale nie było drugiego kandydata w miarę uczciwego i do tego Polaka z krwi i kości więc głosowałem na niego. Ubeckoesbecki miot, kłamca, nierób i żyd Trzaskowski doprowadziłby do walki na górze a konsekwencje mogłyby być dla Polski i Polaków bardzo duże. PO to esbecja, ubecja MO, WSI wspierana przez część czerwonych sędziów i prokuratorów, wszyscy urzędnicy, cała administracja, budżetówka, przeróżne resorty i służby głosowały na eurokratę Trzaskowskiego, a jest ich w kraju ~12 milionów.. ich rodziny również. Poza tym resortowi emeryci których jest przeogromna ilość, rodziny ubeckie, wszyscy oni przeciwko PiS. To oni rządzą w tej mafii.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

Wiesław P

#1638511

REPRINT [link]

50% : 50% Mało kto docenia ogromny sukces polityczny tego wyniku

Oczekując na drugą turę wyborów, nieomal całą swoją energię życiową wkładałem w nadzieję na sukces Andrzeja Dudy. Nadal jest to jeszcze nadzieja, ale wiedząc, że jest to nadzieja na to, aby Polska była Polską, trzeba docenić jak potężną wagę ma to rozstrzygnięcie.

Ale też widzę jak mało kto docenia polityczną wartość zbliżenia się do proporcji 50% : 50% pomiędzy PiS a antypisem, ze względu na rzeczywistą wartość tego wyniku. Dementuję mit o tym, że ten pojedynek był wyrównany. Rafał Trzaskowski miał prawo mieć uzasadnione przekonanie, że ma zwycięstwo wyborcze w kieszeni.

Wynik tych niby demokratycznych wyborów zawiera w sobie skutek zbrodniczego oszustwa wyborczego faktycznie zrealizowanego przez totalitarną opozycję w warunkach realnej nierównowagi pomiędzy prawdą a kłamstwem w ośrodkach masowego przekazu. Sztab Rafała Trzaskowskiego realizował wprost kampanię nienawiści. Uczciwy pomiar proporcji siły oddziaływania propagandy antypis oceniam na 75%, a wartość siły oddziaływania informacyjnego PiS oceniam co najwyżej na 25%. 

75% siły propagandy antypisu jest skutkiem przytłaczającej przewagi nośników informacji. Po stronie antypis mamy trzykrotną przewagę siły mediów informacyjnych: Polsat, TVN, praktycznie wszystkie wydawnictwa prasowe, cały rynek prasy lokalnej zdominowany przez niemieckie koncerny medialne i do tego jeszcze różne soki z buraka lejące rzeki brudnego kłamstwa. Gdyby liczyć uzbrojenie armii agresji propagandowej, to oni monopolizowali swoją dezinformacją minimum 75% rynku informacyjnego. Dlatego opinia pani Agaty Kornhauser-Dudy obiecującej, że nie udzieli wywiadu redaktorowi Pawłowi Wrońskiemu przez najbliższe 100 lat jest absolutnie słuszna. To jest właściwa odpowiedź. 

Ale mimo tej przewagi gigantycznej przewagi medialnej, mimo lejącej się rzeki parszywego kłamstwa, mimo tego, że antypolski i totalitarny chamski monopol informacyjny trzymał władzę na poziomie 75% czwartej władzy marketingu politycznego, to fakt, że mimo tej drastycznej przewagi  został zrealizowany wynik 50% do 50% jest ogromnym sukcesem świadczącym o ogromnym rozsądku i odpowiedzialności polskich wyborców. 

Polska racja stanu i Polacy okazali się silniejsi od obozu zdrady narodowej.

Mimo tego, że przynajmniej połowa z tych 50% głosujących przeciwko suwerennej Polsce jednak dało się oszukać i padło ofiarą agresji antypolskiej dezinformacji. I mimo tego oszustwa – zwyciężyła prawda.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

michael

#1638513

No nie wiem czy nie doceniamy tego sukcesu. Ja doceniam, bo przyznam się szczerze, że całą niedzielę żyłem w napięciu i strachu jaki będzie wynik. O 21 wybuch radości, jeszcze trochę skrywany. Poczekałem do drugiej i okazało się, że Dudzie rośnie. To jakoś mnie uspokoiło a rano jeszcze urosło o 0,21%. Jeszcze się ostatecznie nie cieszę, ale chyba ostateczny wynik już się nie zmieni (nie mam sił jeszcze przeliczać tych głosów, które nie dotarły i porównywać ich z rozkładem w pierwszej turze). Jeżeli tak będzie, to wygrała Polska, ale...

... teraz będzie już ze strony opozycji "jazda bez trzymanki". To będzie jeden wielki jazgot w kraju i za granicą w kierunku uznania tych wyborów za nieważne przez Sąd Najwyższy. Mam nadzieję, że Polacy już dość mają tego politycznego chamstwa i wszystko rozejdzie się po kościach. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1638533

ja też mam i miałem wiele pretensji do A. Dudy. Ale powiem szczerze, że bardzo uradowało mnie jego zwycięstwo. Teraz po prostu trzeba wymagać i patrzeć prezydentowi na ręce. To będzie jego ostatnia kadencja, więc już nie będzie na postronku J. Kaczyńskiego (jak to niektórzy mówią) a będzie odpowidał za swe dzieła przez Bogiem, narodem i historią. ma wielkie szanse stać się najlepszym prezydentem po 1989 roku. Dla wielu już jest, ale może się zapisać na kartach polskiej historii jako prawdziwy mąż stanu. Dużo sobie obiecuję po tej kadencji. Oby tylko nie zostały to li tylko marzenia...

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1638530

Bogu niech będą dzięki! To zwycięstwo, już na pewno się nie zmieni. Brawo Prezydent RP Andrzej Duda, który po raz drugi ocałił nasz kraj od złych rządów, wpierw Komorowskiego, a teraz Trzaskowskiego. Dokonał tego w naprawdę wielkim stylu wpierw właściewie prawie nieznany, a teraz w obliczu ciężkiej pandemii koronawirusa. Brawo patriotyczna część naszego narodu, raz jeszcze stanęliśmy na wysokości b. trudnego zadania. Wielka mobilizacja! Teraz widzimy, jak na dłoni, iż liczył się dosłownie każdy oddany głos, każda nasza aktywność w ostatnich tygodniach. Wreszcie brawo niepoprawni blogerzy i blogerki, przez te tygodnie i dni wykonaliśmy wielką robotę, której teraz nie sposób przeliczyć, oszcować, ogarnąć. I tylko sam Pan wie najlepiej, kto dał najwiącej serca, czasu, talentów, zachodu i zapału. Niech dobry Bóg nam wszystkim wynagrodzi. To jest czas wielkiej radości, dziękczynienia! Jakże Bogu dziękuję, że dziś rano nie obudziłem się w innej, pro tęczowej ojczyźnie. Wiem, że przeciwnika nie możemy lekceważyć, tak jest naprawdę silny i wpływowy ale póki co, daliśmy oto solidarny odpór. Zwyciężyliśmy! Tak trzymać! Kochani: Wielka Feta! Z wołyńskim Szczęść Boże STRoch

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1638514

Też się cieszę ze zwycięstwa A. Dudy. Nie spałem prawie całą noc, ale faktycznie liczył się każdy głos. Ale w normalnym kraju A. Duda winien wygrać już w pierwszej turze: 70:30 i byłoby po kłopocie. Znaczy to, że jeszcze do tej normalności czeka nas długa droga. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1638538

Krzysztofie zwycięstwo jest bezapelacyjne, wielkie i bezcenne!  Dokonane bowiem w niezwykle trudnym czasie pandemii koronawirusa i wobec wielkiej nagonki z zepsutej Europy, a szczególnie z bogatych i bliskich Niemiec. Ale nie tylko niestety, choćby taka ambasador USA niejaka Mosbacher. Może czas na jakieś ważne zmiany wśród dyplomatów?! Na szczęście jest jeszcze b. porządny i swojski Prezydent USA Donald Trump. Nadto zwycięstwo Prezydenta RP Andrzeja Dudy jest jakże wymowynm świadectwem dla zepsutej Europy, iż Polska chce pozostać przy wierze Ojców, iż Polska nie chce demonicznej ideologii gender!

Ale jest jeszcze inne wielkie, bezcenne dobro z tych wyborów. Mianowicie my Polacy mamy wielką, straszną, brzemienną w skutkach słabość do tzw. patosu narodowego, jacy to niby jesteśmy święci, wielcy i najlepsi. Broń Boże coś powiedzieć, nasrać jak to mawiają do swego gniazda! Otóż tu i teraz, w tych oto wyborach, wyszło szydło brudne, b. brudne z worka (z gniazda). Otóż w naszym narodzie jest wielu ludzi, którzy wybierają dobrowolnie zło, którzy wg tych złych zasad życiowych, chcą żyć, którzy opowiadają się otwarcie po stronie cywilizacji śmierci i którzy właśnie publicznie stanęli pod sztandarem diabła. Szatan ten ma zaś wypisane czarno na białym: gender, homozwiązki, promocję abrocji, eutanazji, in vitro, surogację, pedofilię, zoofilię, pornografię, masturbację, kluby go go, wolne związki na kocią łapę, ateizm czynny, legalizację lekkich narkotyków, pracę w niedzielę itp

Dlatego jest wielkim dobrem raz, że zwyciężyliśmy, a dwa że wielu gostków, zwących się buńczucznie Polakami, wczoraj odkryli kim naprawdę są i do czego ich zwyczajnie jak wilków do lasu, ciągnie. Wielki rodak, mąż stanu, książe kościoła, Sługa Boży kard. Stefan Wyszyński na to tak prosto mawiał: "Tylko pod krzyżem tylko pod tym znakiem Polska jest Polską, a Polak jest Polakiem!". Naprawdę mamy co świętować! W górę serca i szklanice! Zdrowia.....! Wielka, narodowa feta! Gorąco Cię pozdrawiam raz jeszcze Krzystofie. STRoch

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1638552

Niedługo coś skrobnę o międzynarodowym znaczeniu zwycięstwa A. Dudy. Niemniej w skali naszej Ojczyzny możemy powiedzieć, że ją uratowaliśmy przed lewactwem neomarksistów. A naprawdę bałem się o ten wynik, bo po stronie RT uruchomiono wszystko: zagranicę, plugastwo, nienawiść, pychę, złość, kłamstwo, zło wszelakie. To było starcie o Polskę i jej przyszłość.

Wiem, że teraz będzie wrzask po stronie totalnych, ale niech sobie krzyczą. Wybory wygrała Polska!!!

Również serdecznie pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1638565

Zwycięstwo nad Niemcami zawsze smakuje najlepiej

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638520

Siła oszustwa agresywnej i brudnej kampanii politycznej na poziomie "ośmiu gwiazdek". A tak zwane elity są zachwycone własnym chamstwem i wulgarnym językiem, którym popisują się przed równie knajacką publicznością. 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

michael

#1638532

Poziom "ośmiu gwiazdek" wymaga naprawdę dogłębnego zbadania stanu umysłu elit III RP, w tym dziennikarzy czy celebrytów różnej maści. Oni są zwichrowani na punkcie własnej wyższości. Mówią o nas: plebs a sami nie zdają sobie sprawy, że oni tym intelektualnym plebsem są. To coś takiego: idiota i wariat nie wie, że jest tym idiotą i wariatem. I chyba tak jest z tym naszym establishmentem III RP. Mam jeszcze inne przemyślenia, ale to na inny post... po opadnięciu emocji wyborczych. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1638568

Wali jedynki jak leci

Pryszczaty pajac w spódnicy

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638547

"..Szaleństwo to niemożność przekazania swoich myśli. Trochę tak, jakbyś znalazła się w obcym kraju - widzisz wszystko, pojmujesz, co się wokół ciebie dzieje, ale nie potrafisz się porozumieć i uzyskać znikąd pomocy, bo nie mówisz językiem tubylców..." Paulo Coelho

Oby ci tubylcy opuścili Polską Ziemię........ ale Czy za czasów Chrystusa nie było podobnie......

Dziękuję za wartościowy wpis,

Pozdrawiam, z Panem Bogiem

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1638559

 

A nie mówiłem że po wyborach będzie czystka w zagrancznych mediach . Oczywiście zrobią to po amerykańsku. Odprawy itp.

Następna będzie Stokrotka .

 

https://plejada.pl/newsy/justyna-pochanke-odchodzi-z-tvn-kiedy-ostatni-dzien-pracy/442wthe

Będzie prowadzić Wiadomości o 19.30 zamiast Holeckiej ??

 

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638560

Jarosław Kaczyński był tam gdzie trzeba było być, Czyli  u Naszej Matki na Jasnej Górze ‐

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński spędził niedzielny wieczór wyborczy na Jasnej Górze – potwierdził w poniedziałek rzecznik sanktuarium o. Michał Legan.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638562

Ktoś jednak nad nami czuwa. Jasnogórska Madonna ma nas w swojej opiece i warto być z nią w trudnych okresach. 

Naprawdę to były wybory o wszystko!

Pozdrawiam Cię serdecznie i z radością

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1638572

W gminie Końskie w II turze wyborów prezydenckich zwyciężył Andrzej Duda. Urzędujący prezydent uzyskał niemal dwukrotną przewagę nad cykorem z KO

Według danych udostępnionych przez Państwową Komisję Wyborczą, w niedzielnym głosowaniu w gminie Końskie udział wzięło 19 848 osób z 28 842 uprawnionych. Frekwencja wyborcza podczas II tury wyborów prezydenckich w tym rejonie wyniosła 68,82 proc.

Na Andrzeja Dudę swój głos oddało 12 073 mieszkańców Końskich.

7 609 osób zagłosowało na cykora Rafała .

Łącznie urzędujący prezydent RP uzyskał 61,34 proc. wszystkich wyborców. 38,66 proc. wyborców postawiło krzyżyk przy  Czaskoskim - oznacza to, że na polityka opozycji poparło niemal dwukrotnie mniej wyborców.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638563