Bezradny, śmieszno-straszny, brzydko starzejący się D. Tusk...

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
KawiarNIA

Podobno człowiek starzeje się tak jak wyglądało jego życie. Można być u końcu życia i mieć twarz oraz oczy pełne spełnienia i radości, ale też upływające lata mogą wyryć na gębusi i w oczach wszystko to, co może być najgorszymi cechami osobowości: złość, zawiść, nienawiść, frustrację, zło, zazdrość... i właśnie wydaje mi się, że wszystko to dzisiaj możemy zobaczyć nie tylko na twarzy D. Tuska, ale też obserwując jego mowę ciała. Te cechy jeszcze podkreśla ciągle zaciśniętymi z furią nienawiści dłońmi...

Czy te oczy mogą...

Donald Tusk / Źródło: Newspix.pl / Stanislaw Krzywy

I ta pięść...

fot. Janos Kummer/Getty Images

Cała mowa ciała...

Donald Tusk / PAP / Marcin Gadomski

 

Spójrzmy na jego wykrzywione w dół usta... aż normalnego i cieszącego się życiem człowieka po prostu odrzucają. A oczy? Ileż w nich złości, nienawiści i pogardy dla innych. Rzucają wszem i wobec jakby piorunami zła i frustracji... Jakby mogły to by zabijały...

Donald Tusk / Shutterstock

 

A poniżej jego zacietrzewiona reakcja na zwycięstwo V. Orbana w wyborach parlamentarnych na Węgrzech. 

 

Ten szał wściekłości spotęgowany zapewne jest tym, że nasz Donaldinio w swojej własnej osobie pojechał na Węgry wspierać węgierską opozycję. I... znów okazał się pechowcem...

Tusk i Orban, Budapeszt, 15 marca 2022 roku / autor: autor: PAP/EPA

 

A ta jego sfrustrowana i zawistna twarz robi się naprawdę coraz brzydsza... w miarę jak nic mu nie wychodzi i nie może zrealizować poleceń Niemców i Rosjan. 

 

Do Polski powrócił na rozkaz A. Merkel aby obalić władzę PiS. I co? Ano nic, bo PiS ma się bardzo dobrze i z pewnością wygra kolejne wybory. A do tego ten moskiewski człowiek w Warszawie okazuje się bezradny, bo jego protektor W. Putin okazał się - ku zaskoczeniu niemieckich elit – ludobójcą i teraz Donald musi nagle zmieniać swoją narrację na antyputinowską. 

 

Doprawdy... jak on się w tej antyrosyjskiej roli męczy a przecież było tak pięknie i żółwikowo radośnie po tragedii smoleńskiej. 

Donald Tusk i Władimir Putin 10 kwietnia 2010 r. na miejscu katastrofy smoleńskiej (fot. KPRM)

 

Chociaż bywają takie sytuacje, że sam on, Donald Tuska choć stara się być miłym...

]]>https://youtu.be/IwO8ar4trjk]]>

 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/ ]]>

kjahog@gmail.com 

 

Jeżeli moje teksty nie są dla Państwa obojętne i szanują Państwo moją pracę, to mogą mnie Państwo wesprzeć drobną kwotą. Z góry wszystkim darczyńcom dziękuję! 

Nr konta - ALIOR BANK: 58 2490 0005 0000 4000 7146 4814 

Paypal: paypal.me/kjahog

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

Gdyby miał, już dawno spaliłby się ze wstydu. Przypominanie tego, co mówił wcześniej to woda na... nasz młyn. Historia nie takich jak on przemieliła.

Vote up!
5
Vote down!
0

Krispin z Lamanczy

#1643150

- ale sumienie - ma : czyste !

Czyste - czytaj - nie używane !!!

Vote up!
4
Vote down!
0

ke-fas

#1643157

Dla mnie on ma wyraźne symptomy psychopatii a szczególnie jednej z jej cech, czyli zubożenia życia psychicznego, kompensowane narcyzmem i skrajnym wyczuleniem na przejawy niedoceniania On uwielbia być w centrum zainteresowania i jak jego decyzje są nietrafne to wtedy dostaje nienawistnego oczopląsu a twarz staje się koszmarna. Poza tym on czuje się Niemcem i ma "wrażliwość" niemiecką a u nich empatia jest na ostatnim miejscu w hierarchii wartości. Są egoistami i egocentrykami. 

Pzdr

Vote up!
4
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1643191

Nienawidzący polskiego patriotyzmu Tusk jako wierny przydupas sowieckiej agentki Merkel - łącznie z postbolszewicką, mafijną PO - wykonują wszystkie antypolskie działania dyktowane im przez rosyjską agenturę w UE i w Niemczech.

Sowiecko-rosyjska agentura w Niemczech jest liczna - włączając obecnego kanclerza Niemiec zakochanego w sowieckiej tzw. NRD. Olaf Scholz jako zdeklarowany marksista z Hamburga współpracował z organizacjami w NRD.

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1643153

Merkel, Scholz, Schulz... przecież to zawsze była agentura sowiecka... na tronie niemieckim. A jak już do tego dochodziła niemiecka mentalność i niemiecki rasizm ("rasa Panów") to ta mieszanka była i jest wybuchowa. Dlatego jestem i germanofobem i ruskofobem. 

Pzdr

Vote up!
4
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1643192