Razem z Margot na szafot - bez win...dy

Obrazek użytkownika Krispin
Kraj

My tu gadu gadu, a chłop gruszki rwie. Tyle tylko, że to nie chłop, tylko komunistyczny młot (jakkolwiek go nazwiemy: ideologia marksistowska, marksistowsko-leninowska, NWO, gender czy LGTBe), który miażdży wszystko co spotka na drodze. I nie o gruszki chodzi, tylko o naszą wolność, fundamenty naszej demokracji, naszą przyszłość, nasz spokój, czyli... innymi słowy całe nasze życie. A nasze życie to nie gruszki na wierzbie i nie warto ich zasypiać w popiele.

 

Ostrzeżenia i teorie, które ujawnił Jurij Bezmienow (były agent KGB, zbiegły na Zachód w 1970 z ambasady Rosyjskiej w New Delhi) w wywiadzie, udzielonym amerykańskiej telewizji w roku 1984[1], pasują jak ulał do obecnej sytuacji w USA. Pod koniec wywiadu Bezmienow dokładnie charakteryzuje metodę prowadzącą do przejęcia kontroli nad innym państwem. Nie jest to - jak niektórzy nadal sądzą - działanie szpiegowskie w stylu starego, poczciwego Jamesa Bonda, ale najzwyklejsze długotrwałe, żmudne działanie destrukcyjne, potocznie zwane praniem mózgów. 

 

Psychologiczne oddziaływanie ma na celu zmianę postrzegania rzeczywistości w tak radykalny sposób, aby ludzie nie byli już w stanie wyciągać sensownych wniosków z natłoku informacji, które do nich docierają. Dzięki temu nie będą mogli skutecznie bronić siebie, swoich rodzin, otoczenia, w którym żyją, ani swojego kraju[1]. 

 

Te destrukcyjne działania można podzielić na cztery fazy: 

 

  1. demoralizacja (trwająca 15-20 lat); 
  2. destabilizacja (trwająca 2-5 lat)
  3. kryzys (trwający kilka tygodni) 
  4. normalizacja (długotrwała)

 

1. Proces demoralizacji polega na niszczeniu standardów moralnych i demokratycznych wartości i praw. To najdłuższa z faz. Nie jest trudno zrozumieć, dlaczego musi to trwać aż tak długo. Trzeba w tym czasie wyedukować generację studentów skażonych wrogą ideologią. Jeśli ideologię marksistowską „wpompuje się” - jak to ładnie ujmuje Bezmienow - w głowy trzech generacji studentów (gdyby liczyć od ery „flower power” ten warunek dawno byłby już spełniony) bez zbalansowania lub zderzenia tych „prawd” z podstawowymi ideami patriotycznymi, skutek jest łatwy do przewidzenia.

 

2. W fazie destabilizacji oddziałuje się na ekonomię, relacje międzynarodowe i obronność. W obszarach tak newralgicznych jak ekonomia i obronność (widać to doskonale na przykładzie Stanów Zjednoczonych) proces skażenia ideologią marksistowską postępuje błyskawicznie. Kiedy przypomnimy sobie, jak niepowetowane szkody wyrządziła w tych dziedzinach administracja Obamy, słowa Bezmienowa mogą wywołać dreszczyk przerażenia.

 

3. Doprowadzenie kraju na skraj kryzysu może zająć do sześciu i nie jest trudne w warunkach daleko posuniętej demoralizacji i destabilizacji. Przykładami są kraje Ameryki Środkowej.

 

4. Po brutalnym przejęciu władzy następuje „normalizacja”, która może trwać w nieskończoność. Modelowym przykładem jest inwazja na Czechosłowację w 1968 r.

 

Warto pamiętać, że studenci wyedukowani w latach 60. – w Europie to socjaliści i lewicowcy tacy jak Daniel Cohn-Bendit, Brice Lalonde czy „nasz kochany” Adam Michnik – są dziś na wysokich stanowiskach rządowych, w biznesie, mediach, systemie oświaty i edukacji.

 

Trudno się ich pozbyć. Odpowiednio „zaprogramowani”, reagują w odpowiedni sposób i nie są w stanie zmienić swojego sposobu myślenia. Nawet skonfrontowani z rzeczywistością, z nagą prawdą, nie są w stanie jej zaakceptować[1].

 

Skąd my to znamy? To wypisz wymaluj zachowania Tomaszka Lisa, Monisi Olejnik czy Anitki Werner (choć wymieniam tu jedynie marionetki o znanych twarzach). Po nitce do kłębka. Czy ktoś wyobraża sobie zmianę percepcji i zachowania tych osób? To właśnie ludzie, którzy w procesie demoralizacji przekroczyli pewien próg i dla nich nie ma odwrotu. Nie ma powrotu do normalności (a wolta Aleksandry Jakubowskiej może być jedynie wyjatkiem od tej reguły). Nawet postawieni przed ścianą, która przeczy ich narracji, nie widzą jej lub udają, że jej nie ma. Fakty nie mają dla nich znaczenia, mimo że mogą występować w „Faktach” lub „Faktach po faktach”. Jest po ptakach – mówiąc kolokwialnie. To tragiczna konstatacja.

 

Aby wyrugować takich ludzi ze społeczeństwa, a tym samym ochronić społeczeństwo przed wrogą ideologią, trzeba wyedukować w patriotycznym duchu kolejne pokolenie (na co potrzeba kolejne 15-20 lat), którzy będą mogli znowu działać zdroworozsądkowo, na korzyść społeczeństwa i swojego kraju. Ale żeby oni zaczęli działać za te 15-20 lat, trzeba zacząć ich edukować już dziś!

 

Najbardziej zabawna– jeśli można przewrotnie ująć to w ten sposób – jest myśl, że ci już zdemoralizowani ludzie, nazwani przez Bezmienowa pożytecznymi idiotami, są przez swoich mocodawców przeznaczeni do... odstrzału.

 

Szok poznawczy, który przeżyją w przyszłości - gdy na własne oczy zobaczą, co w praktyce oznacza przepiękne społeczeństwo, w którym panuje równość i sprawiedliwość społeczna – spowoduje ich niezadowolenie, głęboką frustrację i rewoltę. Ten szok zrobi z nich nowych dysydentów. Takich ludzi reżimy marksistowsko-leninowskie nie tolerują[1].

 

Marksiści-genderyści, czyli aktywiści LGTBe różnej maści i ras nie tolerują innych postaw i światopoglądów (przykład Margota jest wyjątkowo jaskrawy). Tolerancja jest ograniczona jedynie do swoich. Nie będzie miejsca na dysydentów - jak niegdyś w wersji komuny w najzabawniejszym jej, polskim baraku. Czeka ich los taki jak przeciwników politycznych w dzisiejszych Chinach, putinowskiej Rosji czy... francuskiej rewolucji, która w końcu pożarła swoje dzieci. Pytanie brzmi: kiedy nastąpi ten szok poznawczy i ludzie ci przejrzą na oczy?

 

otwartymi oczami nie widzą i otwartymi uszami nie słyszą ani nie rozumieją. Tak spełnia się na nich przepowiednia Izajasza:
Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie,
patrzeć będziecie, a nie zobaczycie.
Bo stwardniało serce tego ludu,
ich uszy stępiały i oczy swe zamknęli,
żeby oczami nie widzieli ani uszami nie słyszeli,
ani swym sercem nie rozumieli: i nie nawrócili się, abym ich uzdrowił. 
(Ewangelia Mateusza 13:13-15)[2]

 

Ktoś kiedyś zdradził mi odpowiedź na to pytanie. Dokładnie wtedy, gdy zobaczą - stojąc w kolejce na szafot – jak spada głowa ich poprzednika i... przyjdzie ich kolej. Pamiętajmy, że chcąc nie chcąc stoimy w tej samej kolejce. Tylko jak daleko za nimi?


[1] Jurij Bezmienow – wywiad z 1984 r.  
[2] Ewangelia Mateusza 13

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:8)

Komentarze

Ofiara reżimu Putina

 

Ofiara reżimu Łukaszenki

Ofiara reżimu PiS-owskiego

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1642869

Jeśli taki Margot jest ikoną opozycji, symbolem walki i nadzieją na odzyskanie władzy to Morawiecki będzie premierem do osiemdziesiątki. Później przekaże stery wnukowi.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1643004

Ten zadufany w sobie chłystek będzie popełniać coraz więcej błędów. Prędzej czy później wyprą się go nawet ci, którzy go dziś popierają. Rewolucja pożera własne dzieci - bez względu na płeć.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1643015

już się wypierają, lisy, gozdyry i podobni, zresztą nic innego, grają na różnych frontach

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1643048

Czym zajmuje się naród? Jakimś młodocianym parchem i cwelem co jedynie na Neonie mógłby być ich.... bochaterem

Amen

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1643053

wszystkim mediom pasuje nagłasniać ale to niedobre dla kraju. perypetie kilku gówniarzy wspieranych przez skłot i paru fanatyków. powinien istnieć jakiś kodeks etyki mediów, wg którego takie sprawy byłyby nienagłaśniane, tak jak pomysły różnych świrów na terroryzm, epatowanie okrutnymi zbrodniami itp. ale już za późno na to. w necie wykorzystuje się wszelkie tematy nie tylko do manipulacji ale już przede wszystkim popularności i kasy. chyba tylko nowym prawem możnaby coś zmienić, np. zakazem czerpania koszyści z przestępstwa przez sprawcę i osoby trzecie, równiez w postaci popularności z nagłaśniania no i zbiórek pieniężnych.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1643054

Czy nie zajmując się Margotem, coś zmienimy? Czy ignorując tego typu zachowania czegoś dokonamy? Czy może właśnie ośmieszenie takich głupków jest dobrą - jeśli nie jedyną - metodą? Bo oni świetnie te metodę stosują przeciw nam - ośmieszanie, kpienie, prowokowanie. Czy nie lepiej, żeby to oni się ośmieszali i odkrywali swoje prawdziwe cele, inteligentnie przez nas prowokowani?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1643242

Dla lewicy przemoc to normalka. Mają bogate doświadczenie. Niech lewica przypomni sobie jak przeprowadzała w Polsce kilkuletnią akcję pod kryptonimem "hiacynt", ściganie homoseksualistów, zakładanie im tzw. różowych teczek. Wg tzw. lewicy można tłuc każdego, kto im się nie podoba i kiedy przyjdzie im na to ochota. Popieranie socjopaty Szutowicza szastającego kasą otrzymana od lewaków na lewo i prawo robiącego wszystkich w konia, traktującego państwo i służby jak "frajera" to właśnie skutek takiego myślenia. Odpowiedzialność za czyny zabronione o znamionach przestępstwa to sprawa wymiaru sprawiedliwości, a nie polityków liczących szable kto za, a kto przeciw. To jest parodia państwa. Podobna sprawa z bandytą robiącym ustawki tzn. ustawiającym znaki "strefa wolna od lgbt" na terytorialnych granicach samorządów i miast. Robi Polsce w Brukseli porządnie koło "pióra" i jest bezkarny, nie ma władza pomysłu co z tymi "jajcarzami" zrobić. Pewnie, że są to prowoka je, ale kiedy zacznie rząd pilnować Konstytucji? Wtedy, jak komuchy zaczną nas wyrzucać z naszych domów?! Przepraszam czy teraz nad odpowiedzialnością każdego przestępcy (bo Michał Szutowicz jest zwykłym przestępcą) będzie się toczyć spory polityczne? Co mają do tego politycy? Przestępcami powinni zajmować się Policja, Prokuratura i Sąd. Zero pobłażania przestępczości i przestępcom. Zero pobłażania przestępcy Michałowi Szutowiczowi. Przestępcy do kryminału, tam jest ich i Michała Szutowicza miejsce! Pan Zybertowicz nazwał szambo perfumerią. Czemu to ma tak naprawdę służyć? A Zybertowicz z kancelarii Prezydenta próbuje Szutowicza usprawiedliwiać. Zybertowicz zwala na "środowisko". To myślenie i retoryka socjalistów. Niech ten Zybertowicz powie napadniętemu przez Szutowicza kierowcy, że go napadła "poranioną istota". Hańba Zybertowicz, Hańba! No cóż, tęczowo-zielone lewactwo to groźny nowy totalitaryzm. Tam gdzie się zaczyna ideologia LGBT, gender i zielona, kończy się wolność słowa, wolność wyznania, tolerancja do przytłaczającej większości, moralność, spokój i porządek publiczny, popatrzcie na USA, Niemcy czy Francję. Brońcie Polski przed tzw. Nową Lewicą i przed lewactwem Trzaskowskiego i PO.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1643461

LGBT-Margnioty bardzo lubią przemoc. Więc trzeba je zamknąć z kryminalistami! Jeżeli te amoralne LGBT-zboczeńce jak ten cherlawy, agresywny żydowski dupek Margniot deklarują, że muszą i lubią stosować przemoc (bo tak im nakazują ich starsi bracia faszystowscy marksiści), to trzeba tę żydolewacką, tęczową zarazę pozamykać w pierdlu razem z silnymi kryminalnymi bandytami pederastami! Niech im przetrzepią ich tęczowe, puste łby oraz te ich uniwersalne LGBT-odbyty, a wtedy Polacy będą mieli spokój na ulicach! Problem z Tęczową Zarazą w ma w zasadzie dwa aspekty - moralny i populacyjno-ekonomiczny. Moralny - bo przecież to jest nienaturalne, obrzydliwe, ohydne i nieestetyczne jeżeli np. faceci kopulują facetów w odbyt! I jeszcze do tego agresywnie, publicznie narzucają (opłacani milionami $ od impotenta żyda Sorosa) to ohydne zboczenie normalnym ludziom i co najgorsze biorą się za molestowanie i gwałcenie małych dzieci! No i jest aspekt populacyjno-ekonomiczny, który zadecyduje o tym czy Polska zniknie z mapy Europy czy nie ! W Polsce mamy przecież przyrost naturalny ujemny. W 2019 r. wyniósł on -1,4 na 1000 ludności. Żywych urodzeń przypadło 9,5 na 1000 ludności, a zgonów: -10,9. Populacja liczyła ponad 38,3 mln osób. Jeśli współczynnik dzietności wynosi ok. 2,1, to zapewnia tzw. zastępowalność pokoleń. Kobieta rodzi dwoje dzieci, które są w stanie zastąpić ją i jej męża. Jeżeli jest poniżej 2, to mamy ujemny przyrost naturalny tak jak w Polsce i to od dłuższego czasu. Współczynnik ten oscyluje pomiędzy 1,25 a 1,4 i jest jednym z najniższych w Europie. Takie LGBT-przyjazne i antychrześcijańskie kraje jak żydolewacko-hitlerowska 4-Rzesza radzą sobie z tym problemem w ten sposób, że otwierają granice dla milionów rozmnażających się jak króliki antychrześcijańskich islamistów. Ale ucywilizowanej , szlachetnej, chrześcijańskiej Polsce - aby nie zniknęła z mapy Europy - pozostaje wspierać Polskie Rodziny oraz zwalczać żydokomunistyczną, rodzinożerczą LGBT zarazę.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1643462

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Rebeliantka nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

https://wpolityce.pl/kosciol/515404-profanacja-w-tyncu-polnagi-mezczyzna-wszedl-na-oltarz

Cyt.: Półnagi mężczyzna wtargnął do świątyni Opactwa w Tyńcu i wskoczył na ołtarz. Uczestnik imprezy techno został odwieziony karetką na obserwację do szpitala - informuje portal dziennikpolski24.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1643013

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1643014

Wisconsin - Lider Antify zwinał sie w kłębek i zaczął płakać przy aresztowaniu. Posiadał przy sobie Miotacz ognia, granaty dymne i petardy.

Osobnik ten jest znany policji pod pseudonimem "Czerwony Komandor"

Antifa 'commander' cried in 'fetal position' after being caught with flamethrower, smoke grenades on way to protest

Matthew Banta was previously arrested — and posted bond — after allegedly pointing loaded rifle at cop

https://www.theblaze.com/news/antifa-commander-cried-fetal-position

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1643069

Lewica to dawni żydobolszewicy. A z żydobolszewikiem nie ma dyskusji, jest tylko jedna rozmowa - kulka. Takie 7 gramów ołowiu bezpośrednio w potylicę lub czółko.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1643464

Dzień dobry Państwu. To jest prawdziwa MARGOT, amerykańska Margot, a nie Polska podróbka Michał Sz., który jest zwykłym żulem z ciulem.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1643083