Polska to nie hodowla francuskich piesków

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Ciągle mam jeszcze przed oczami żałosny obrazek jak Angela Merkel posuwając się do rękoczynów pociąga energicznie Ewę Kopacz kroczącą w niewiadomym kierunku po czerwonym dywanie podczas wizyty w Berlinie. Był to zagraniczny debiut nowej polskiej premier, która zachowywała się wtedy jak krowa wchodząca w szkodę i szarpana przez gospodarza za wiszący u jej szyi łańcuch. Obraz ten nabiera dzisiaj wymiaru niemal symbolicznego. Kopacz naznaczona na stanowisko przez Tuska, któremu właśnie Merkel załatwiła miękkie lądowanie w Brukseli, stała się podobnie jak on sam zakładniczką Berlina i ciągle porusza się po salonach tak jak wówczas po tym czerwonym dywanie czekając na kolejne szarpnięcie łańcuchem instruujące ją, w która stronę ma człapać. Musze przyznać, że ta sytuacja wywołuje u mnie mało komfortowe, a nawet złowieszcze doznania. Oto ja – obywatel niemal 40 milionowego państwa zmuszony jestem do oglądania premier polskiego rządu, która miota się niczym przerażona norka w klatce i wyraźnie oczekuje na kolejne uderzenie niemieckiego hodowcy prętem w kratę by zorientować się, w która stronę w danej chwili ma uciekać.

 

Kryzys z uchodźcami ukazał nam jak na dłoni patologie niszczące nasze państwo. Do momentu, aż Merkel sama nie przyznała się do błędu w sprawie polityki imigracyjnej i nie podjęła decyzji o kontroli i uszczelnieniu granic, polskie władze, a także służąca im dziennikarska psiarnia nie widzieli żadnych problemów i zagrożeń w przyjmowaniu na terytorium Polski tysięcy imigrantów. Mało tego każdy, kto ośmielił się mieć odmienne zdanie był natychmiast w mediach flekowany i nazywany łże-chrześcijaninem, ksenofobem, a nawet nazistą. Sejmowa debata na temat inwazji uchodźców pokazała z kolei, że w Polsce pod rządami PO-PSL z tą nieszczęsną Kopacz na czele rządu nie ma miejsca na rozsądek i jakieś choćby szczątkowe poczucie odpowiedzialności za państwo. Na złość Kaczyńskiemu i w obliczu wyborczej klęski ta banda zwykłych politycznych miernot, szkodników i partaczy wraz ze wspierającymi ją medialnymi funkcjonariuszami jest gotowa nie tyle sobie ile nam Polakom odmrozić uszy tylko po to aby Berlin był zadowolony, a Tusk sprawował drugą kadencję, jako Cysorz Eurokołchozu.   

 

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nam nie wyszło. Sprawa uchodźców spowoduje falę politycznych nawróceń Polaków i nawet ci, którzy nigdy nie głosowali na PiS będą skłonni w październiku oddać głos na polityków twardych i stanowczych, a nie brukselsko-berlińskich lizusów i mięczaków. Obecny imigracyjny kryzys do reszty odsłonił nam także nie tylko dziadowską atrapę, jaką jest polski rząd i państwo, ale ukazał też w całej krasie antypolską gębę sporej części środowisk żydowskich, które całą sytuację wykorzystały, jako kolejny doskonały pretekst do uderzenia w Polskę i Polaków traktując nas niczym spluwaczkę wystawioną na pastwę lewackiej międzynarodówki.

 

Niemal natychmiast, jakiś selekcjoner powołał kadrę łajdaków, którym celem było zaatakowanie nas ze wszystkich możliwych flank. Konstanty Gebert rzucony został na odcinek amerykański by za pośrednictwie dziennika „New York Times” szkalować Polaków. Z kolej z USA oddelegowano do Niemiec Tomasza Grossa by ten na łamach tamtejszego wpływowego dziennika „Die Welt” po raz kolejny zademonstrował swoje dzikie antypolskie opętanie. Na odcinku krajowym w „polskie nazistowskie i łże-chrześcijańskie” piersi bili się wszyscy z Aleksandrem Smolarem, Agnieszką Holland i „Gazeta Wyborczą” na czele. Skąd ten dziki apetyt środowisk żydowskich na sprowadzanie muzułmańskich uchodźców do Polski?  Dlaczego zachowywali się tak jak gdyby stanowili forpocztę masonerii, która również zabrała głos wystosowując „Apel masonów Europy w sprawie uchodźców”, w którym czytamy: Obediencje wolnomularskie przypominają, że przypływ imigrantów jest nie ciężarem, lecz szansą dla przyszłości Europy. Jeśli przypomnieć sobie historię kontynentu, który był miejscem tak wielu migracji, obecne dramaty muszą zainspirować nowe podejście do tego trudnego tematu. […] Obecna tragedia musi stać się tyglem odrodzenia i odnowienia europejskiego marzenia. Obediencje wolnomularskie oczekują działań zmierzających w tym kierunku.

 

Czy ten fragment nie przypomina stanowiska „Gazety Wyborczej”, TVN i TVN24, lisiego „Newsweeka”, komuszej „Polityki” i całej tej medialnej lewackiej zgrai sępów krążących nad Polską? Czy nie brzmi niemal identycznie jak apel podpisany przez Michnika i 12 wydawców europejskiej prasy? Warto pamiętać, że w tym „tyglu odrodzenia” za pomocą „wielkich migracji” mieszał już kiedyś Stalin przemieszczając całe narody i mieszając je z innymi. O co w takich wymuszanych siłą procesach chodzi? Jest to nic innego jak potraktowanie ludzi niczym zwierzęta w celu stworzenia poprzez wyspecjalizowaną hodowlę nowej rasy. Oczywiście na samym początku trzeba opracować wzorzec hodowlany i eliminować osobniki o cechach uznanych za nieprzydatne, a nawet groźne. Później sprowadza się reproduktorów nawet z dalekiej zagranicy, których celem jest utrwalenie w hodowli nowych i pożądanych cech. Jakie cechy trzeba wyeliminować u Polaków by stworzyć z nich rasę potulnych niewolników upodobnioną do francuskich bezbronnych salonowych piesków? Oczywiście przede wszystkim trzeba odciąć nas od chrześcijańskich korzeni, tradycji i własnej historii oraz patriotyzmu. Trzeba zniszczyć ducha wolności, który towarzyszy narodowi polskiemu od pokoleń.

                                                                                        

Na koniec warto dość mocno i dobitnie wyartykułować pytania do sporej części środowisk żydowskich w Polsce z tymi skupionymi wokół „Gazety Wyborczej” na czele. Kto wam dał moralne prawo do dyktowania Polakom jak mają żyć i czym się w swoim życiu kierować? Jakie macie moralne prawo by ciągle narzucać nam wizje Polski i to w taki sposób jakbyście byli niekwestiowanymi autorytetami oraz nieskazitelnymi mędrcami, którzy pozjadali wszystkie rozumy? Czy nie widzicie, że nie godzi się i nie wypada, aby w większości potomkowie dziczy, która przybyła tu w kufajkach i walonkach za armią czerwoną uczyli Polaków jak mają żyć i w co wierzyć? Czy nie wygląda to tak jakby sutener uczył nas życia w cnocie, notoryczny alkoholik trzeźwości, a złodziej uczciwości? Kto dał wam prawo by mówić nam, jacy mamy być, jak mamy żyć, jakie wartości mamy kultywować, a jakich nie? Stroicie się w szaty sprawiedliwych i moralizatorów, a sami reprezentujecie moralność alfonsów, szpicli i donosicieli, których ojcowie i dziadowie wyrządzili naszemu narodowi tak wiele krzywd. Już sama ta spuścizna nakazywałaby przynajmniej siedzieć cicho. Skąd ta buta i krygowanie się na włodarzy Polski?

 

Wydaje się, że główną przyczyną naszego przyzwolenia na takie zachowania są cechy, które ciągle u nas Polaków dominują, a których na każdym kroku nam się odmawia. To jest ta polska tolerancja, gościnność, przyjazne usposobienie w stosunku do innych nacji oraz wyrastająca z chrześcijaństwa nasza łagodność i dobroć, którą niczym barbarzyńcy błędnie poczytujecie za naiwność i głupotę. Widać już jak na dłoni, że zbyt wielka nasza otwartość i gościnność nie zawsze popłaca, bo niektórzy goście są jak ryby i już po trzech dniach zaczynają cuchnąć. Sądzę, że lekcja z uchodźcami wyleczyła kolejne rzesze Polaków ze złudzeń. Wierzę, że coraz bliżej jest dzień, w którym Polacy przestaną na każde propagandowe zawołanie trząść palmą tylko po to by złodzieje i zdrajcy zbierali kokosy.      

          

 Artykuł opublikowany w Warszawskiej Gazecie

Nowy numer Polski Nieodległej już w kioskach

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:20)

Komentarze

"Kto wam dał moralne prawo do dyktowania Polakom jak mają żyć i czym się w swoim życiu kierować? "

 

Po atrofii religijnej judeowiary  w niektórych środowiskach żydowskich pozostało tylko absurdalne w tej sytuacji przekonanie o charakterze wręcz rasistowskim, że są narodem wybranym i że to oni dyktują prawo moralne. Nadal uważąją się za Mojżesza?  A może uznali się za zbiorowe wcielenie Mesjasza? Coś tam mają nie tak w charakterze narodowym.

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1494697

Zetjot sugerując że wielu spośród Żydów utraciło wiarę w Boga Jedynego, Wiekuistego, Wszechmogącego, Tego Który Jest. Przy czym - zachowalo jakąś pozostałość wiary, przy demonstracyjnie okazywanym ateiźmie będącym w istocie wiarą w nicość! I przy trwającym gdzieś w głębokich pokładach podświadomości oczekiwaniu - nie oczekiwaniu na Mesjasza. W tym nowym "poziomie" wiary/niewiary własny naród zaczyna być przedstawiany jako "mesjasz" - z wszelkim wynikającymi z tego przywilejami władcy. Czyli "klękajcie Narody". Niestety - mają pecha z takim rodzajem "wiary" . A jeśli porównać biblijne proroctwa dla tego Narodu - to czeka ich jeszcze ostateczne prześladowanie, które przeżyją tylko nieliczni, wierni Bogu, rzeczywiście wybrani. A w  dodatku - to byłby jeden ze znaków czasów ostatecznych.

Obyś żył w ciekawych czasach - jak mówi chińskie przekleństwo.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1494706

Pani Katarzyno Pieknie! Tyle w temacie! Pozdrawiamy Pania!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1494732

Witam! Pozdrawiam przy okazji autora tekstu! Jestem katolikiem ,od pokolen jestesmy!Zadne nadiperefererencyjne szalone tezy idiotow calosci nie zmienia! Kochajmy nadal Polske,Prawda sie sama z nasza pomoca obroni! Co do wyborow,Polska sie juz obudzila!Wszyscy maja Polske w sercu! To jest koniec rzadow bandytow! Klaniam sie!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1494730

Płonne nadzieje na dobrą zmianę władzy, płonne nadzieje na to, że Polacy się obudzą. Jak słusznie zauważył G. Braun "Gdyby Polacy mogli coś zmienić głosując, to zabroniono by Polakom głosowania".

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

              

#1494700

Ale spróbować nie zawadzi, jak w Sierpniu 1980. Pieczone gołąbki same nie fruną do gąbki.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1494701

Nie czas już na kombinacje, PIS to jedyna i ostatnia szansa, byśmy odbili żydo ubeckiej POlszewi Polskę.

Kto tego nie rozumie, będzie rozbijał głosy na mało znaczące partie prawicowe, a tym samym, będzie wsPOmagać POlszewie, by ta z PSLem czy Petru zrobić koalicje.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1494709

Witaj! Zle oceniasz caloksztalt! Nie wiem jakimi Polakami sie otaczasz! Moi znajomi ,a nie tylko z PISu , w ktorej tej opcji jestem wierny od poczatku z wyboru sumienia ,tak wszyscy ida glosowac za Polska! To jest koniec POlszewi! Czas na ludzi kochajacych Polske! Czas na ludzi z AK ,ktorzy zawsze mieli umilowanie kraju,ojczyzny na pierwszym miejscu! Klaniam sie!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1494731

PO-banda to nie tylko mięczaki ale przede wszystkim jurgieltnicy, służący obcym za pieniądze. Dla nich sumienie czy honor zastapiły setki euro zarabiane za dokonywanie spustoszeń i zniszczeń w Polsce....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1494755

Pięknie Kokosie to wszystko Ująłeś. Sama PRAWDA. Nic dodać nic ująć.  Jeśli chodzi o żydów, to osobiście uważam, że to jest  bardzo wredna nacja. Paskudna w każdym wymiarze. Tak zaglądając w stare biblijne teksty, aż właśnie w te mojżeszowe czasy, kiedy to faktycznie byli tam, tym narodem wybranym, przypominam, że Mojżesz przekazał im bardzo wyraźne polecenia i Prawo, które otrzymał na Synaju. Nie zacytuję, w tym momencie, ale to każdy może sam sobie odszukać. Dostał ten naród wybrany ( wtedy ), PRAWO, którego miał przestrzegać. I w tymże PRAWIE danym ludowi przez BOGA, stało bardzo wyraźnie, podkreślone mocno ostrzeżenie:

.........JEŻELI NIE BĘDZIECIE PRZESTRZEGAĆ SŁOW MOICH, WYGONIĘ was z ZIEMI, KTORĄ wam DAJĘ I USUNĘ was SPRZED OBLICZA MOJEGO I ROZPROSZĘ was PO CAŁEJ ZIEMI I W NIENAWIŚCI BĘDZIECIE U WSZYSTKICH NARODÓW.....

Tak się stało. To jest wredna nacja, paskudnych osobników, których BÓG, STWÓRCA Wszechrzeczy usunął precz sprzed Swego Oblicza za ich zachowanie, za nieprzestrzeganie Boskich Przykazań.                                               Polacy, Polski Naród okazał im przyjaźń i gościnność i litość przed wiekami, wtedy, gdy wszystkie nacje goniły ich precz od siebie. 

wredny naród odpłaca nienawiścią i pogardą dla swych dobroczyńców, vide Geremek.

Powinniśmy ich usunąć z terenów Polski. Są wśród nich porządni ludzie. Byli zawsze. Niech zostają. Ale to są krople w oceanie.  Mają swój kraj, swoją ziemię, niech s.......ą !  Jak im TU nie pasuje.

Ale mordy w kubeł !

Nie macie żadnego prawa, by uczyć nas Polaków czegokolwiek i prostować cokolwiek, grossy, szechtery stolzmany i inne.....według waszych porębanych, wypaczonych, chorych wzorców !

HOWGH ! 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1494764

A gdzie podklad muzyczny do tego tanca ;-))))))

 

https://youtu.be/-0QmWIysf40

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1494790

https://youtu.be/SCdlWfp2S2w

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1494791