Covid nie covid prognozować warto .

Obrazek użytkownika Karykaturzysta Warszawski
Idee
cywilizacja socjofilów

„Chiny Dogonimy”  . . .

Bez aktywnej  przedsiębiorczości nie ma rozwoju , bez rozwoju   nie nastąpi społeczny  dobrobyt , a to wszystko nie jest możliwe bez osób kochanych i niebywale energicznych  . . . czyli dzici!

Tak więc  ostatecznie , niezależnie od wszelakich , nawet mega wulgarnych ( do kwadratu ! ) manifestacji – zatruwających jadem przestrzeń publiczną , rację będą mieć ci,  którzy mają lub będą mieć dużo dzieci , do tego dobrze wychowanych i kształconych adekwatnie do potrzeb społecznych i zgodnie z własnymi  ich talentami .Tacy przejdą jak walec przez świat w najbliższej  przyszłości , reszta się doszczętnie wyabortuje , a nawet -cóż począć , nie pocznie .

Doświadczenie uczy , iż rodziny wielodzietne wychowują dzieci o wiele bardziej sprawne społecznie i o wiele częściej skłonne w dorosłym już życiu do posiadania własnych dzieci. Przykładów wiele… Moja teza o posiadaniu racji przez ludzi dzietnych w niedalekiej przyszłości prawdopodobnie będzie weryfikowana przez konieczność odzyskania potencjału społecznego ;  prysną mity jakoby wielodzietność była balastem , jest odwrotnie - rodziny wielodzietne są w znakomitej większości o wiele , wiele bardziej samodzielne niźli te z jednym potomkiem , zwłaszcza na wsi .

Symulacja dla Polski:

                                     jeśli w 2021 roku będzie 20tys rodzin wielodzietnych z przeciętną czwórką dzieci to tylko z tego tytułu w Polsce przybędzie 80tys dzieci , jeśli z tej osiemdziesięciotysięcznej społeczności za 20lat 30tys stanie się rodzicami czworga dzieci , to przybędzie 120tys, osób w roku 2041 .W 2061 roku  przy zachowaniu kultury wielodzietności tej specyficznej  i płodnej grupy rodziców przybędzie 400tys osób , a w 2081roku 1200000 , w 2101 roku 3000000 ,w 2121 roku 10mln. W 2141r.36mln. w 2161roku 120mln. , ale już w 2181roku może to być  . . . PÓŁ MILIARDA Socjofilów !!! Takie społeczeństwo to potęga.

 Nie będę dalej snuł tej żartobliwie poważnej symulacji  ,  to wystarczy . . . dodam , iż jeśli w 2021 roku takich wielodzietnych będzie 40tys. to ho ho ! ! !

Z inspiracji

„Chiny Dogonimy”  autorskie  wykonanie przez zespół -  Łydka Grubasa

 

Pozdrawiam

Karykaturzysta Warszawski 2021 03 15

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)