Refleksje w temacie idiotów

Obrazek użytkownika jazgdyni
Kraj

 

 

 

 

 

 

Sędzia nie był na krótkiej liście Neumanna. Więc bez dyskusji trzy miesiące aresztu.

 

TVP Kurskiego i newsy Holeckiej powtarzały epizod 1000 razy w ciągu dnia.

Trzech zamaskowanych drabów przebija się przez tłum reporterów. Kamery, mikrofony robią ścieżkę. Pusta przestrzeń dla NIEGO.

Kręci się tylko jakaś mikropanienka z mikrofonem, bo kazali jej wpakować ten mikrofon Nowakowi w usta.

 

I idzie ON. To jest ważny występ. Ma tylko 15, góra 30 sekund. Lecz nikt nie ma wątpliwości, że ON jest najważniejszy. Nowak. Sławomir.

To jedna z tych chwil, na które zwykli śmiertelnicy czekają całe życie, a ona nigdy nie nadchodzi.

A oto ON, kolejny żulik z Wrzeszcza, czy innej Oruni, pokaże się milionom. Nie tylko Polakom. Jak Bóg da, to zademonstrują to nawet Aborygenom.

 

Nie ważne, że jutro mogą go dymać w kakałko – liczy się ta chwila. Przejdzie do historii.

 

Kur*a, pieprzona maseczka zakrywa twarz. A ON miał wyćwiczoną przed lustrem specjalną minę. Typu znudzenie i rozbawienie. Typu – no cóż...

Możecie mi skoczyć. Teraz robimy show, a w celi już czeka dobry stek i butelka wina. Niech dziatwa ma tę jedną chwilę, ha, ha ha – triumfu. Ja jestem Nowak. Sławomir.

 

Tylko 15 sekund, a sztuka jak Hamlet. I ta moja kwestia spokojnym znudzonym tonem do tłumu reporterów, a właściwie do całej prymitywnej i durnej Polski: - Chyba rozumiecie, że to polityczna ustawka. Ja jestem przyzwoitym człowiekiem.

 

Hmm... Przyzwoity człowiek... Tyle razy pytałem ojca, a potem przyjaciół i nikt mi nie powiedział co to znaczy. Więc przyzwoity jestem po swojemu. Ale jestem. Kaczka i Kamiński nie będą mi wciskać kitu, co oni sądzą o przyzwoitości. Kwaśne tumany.

 

 

Szołmen, ten, kogo wielbią tłumy, podziwiają faceci i kochają kobiety. Tak sobie siebie wyobraził. A to łachudra. Niedojrzały pętak, sam przed sobą i wszystkimi grający Twardziela. A w rzeczywistości zestrachany dzieciak, co juz sika w gacie i poci się pod wygolonymi pachami.

Wszyscy mogli się o tym przekonać słuchając podsłuchanej rozmowy z innym cwaniaczkiem, ministrem Parafianowiczem, gdy drżącym głosem dopytywał się – czy oni mogą mnie wsadzić?

 

Wypisz, wymaluj wzorcowa egzemplifikacja całej Platformy Obywatelskiej, kompletnie pustej w środku, gdzie wszyscy aktorzy grają głupie role z mołdawskiego wodewilu.

 

Ale Sławek Neumann każdemu obiecał: - Póki jesteś w PO, żaden sąd nie zrobi ci krzywdy. Wiadomo. Sądy są ciągle nasze.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)

Komentarze

Młody , wykształcony z dużego miasta
Coś jak tutejszy Zawisza Niebieski

 

 

Jak wózek dla oseska, to tylko taki model

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1639532

Dlaczego krótkiej? Obawiam się że lista Neumanna jest dosyć długa. Nawet bardzo. Przynajmniej na razie :)

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1639533

Wszędzie na świecie, szczególnie w zawodach, gdzie pozytywne cechy, nie tylko intelektu, lecz jak u rzemieślników, zdolności manualne, są ważne, prowadzi się rankingi. Ze skalą - od świetnego do fatalnego.

Część rankingów jest oficjalnych, chociaż poufnych. Najczęściej pracodawcy, lub jakieś władze oceniają, pracowników, specjalistów, konsultantów, itd.

Są też bardzo dobre rankingi społeczne, jak choćby internetowy "Dobry lekarz". Wystukujesz miejscowość, potem specjalizację i czytasz, jak poprzedni pacjenci oceniali.

Już na studiach mieliśmy indeksy, które są dowodem i historią naszych ocen.

Również na oficerskich stanowiskach na morzu byliśmy regularnie oceniani. Co było nadzwyczaj obiektywne, bo na kontraktach oceniali różni ludzie. A gdy już zebrałeś dużą ilość ocen excellent, czyli pochwał, to wskakiwało się na wyższy poziom, gdzie już nie byłeś jednym z wielu np. kaptanów, czy ETO, tylko personalnie Frode Olsen, albo Janusz Kamiński i do takich kierowano konkretne propozycje. To jest istniejące na całym świecie wyrobienie sobie nazwiska.

Czy istnieje jakiś oficjalny, lub choćby pół-oficjalny ranking sędziów, prokuratorów, adwokatów, radców, czy notariuszy? Nie słyszałem o takim. Istnieją wprawdzie jakieś szeptane oceny, albo właśnie notesik Neumanna, gdzie ma spisanych "swoich", albo "naszych" sędziów.

To musi tworzyć patologie i stąd jest także brak zaufania społeczeństwa do prawników, bo nigdy nie wiadomo do jakiego się trafi.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1639860

  Witam! To nie żaden "szołmen", tylko zwykły bandyta, członek przestępczej ośmiornicy Ryżego. Lawirował, aż włożył palce między drzwi. To za grubo, aby się wywinął. Teraz walczy o celę u nas, bo na Ukrainie będzie cienko.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1639560

Nowak pomagał nie tylko Trzaskowskiemu? "W sztabie Małgosi Sławek był praktycznie nieformalnym szefem. Lubiła z nim pracować". /Był silny Donaldem, był traktowany jako złote dziecko. Miał swój urok, ale w sumie to portret człowieka, który nigdzie poza polityką nie pracował. Widać było, że będą z nim kłopoty. Miał parcie na blichtr i luksus, który kosztuje mówi rozmówce, który był w rządzie obecnego szefa EPL/ https://wpolityce.pl/polityka/510857-nowak-pomagal-nie-tylko-trzaskowskiemu

Ps...Taki dobry a Małgosia tylko 2,5% ? HMND! Bo „pracowały” 2 tuzy intelektu i wiedzy. Nowak to taki ktoś, że nawet za uśmiech liczył sobie określoną stawkę. Jednym słowem „złoty Sławek” przy” złotym Donku”. Rozumieli się doskonale, jeden i drugi lubił „błyszczeć”. Słynna doktryna Sławka Neumanna brzmi „Jak jesteś w PO to my cię będziemy bronić jak niepodległości”. I co? Sławek Nowak jest w potrzebie a tu nikt w PO nie chce się do niego przyznać! Patrzcie lemingi. Prawie wasz ideał polityka. Młody, wysPOrtowany, przystojny, wykształcony, z dużego miasta, znający języki obce, dużo POdróżował i był ministrem a to złodziej, zdrajca i oszust. Zastanawia milczenie Chudego Ruja i ta jego obojętność na los przyjaciela. Wyjechał sobie na urlop jakby nic się nie stało a Sławek spędzi 3 miesięczny urlop w więzieniu. Udaje, że nie zna Sławka? Pomocnik cynika już nie fika. Nowobogacki Sławek mania wielkości okazała swoje oblicze. Wszystkich POkusa zdrady i złodziejstwa tam zaprowadzi. Czy może ktoś wie, kiedy odbędzie się licytacja tych setek złotych zegarków tego capo di tutti capo, zrobimy rodzinną ściepę i chcemy kupić jedną sztukę.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1639632

Czy bliski przyjaciel Rafau'a, były burmistrz dzielnicy Włochy, któremu do Maseratti same wpadały siatki wypchane solidną kasą, zaczął sypać kolegów z PO czy go tam sypią ziomki i wyborcy ukochanej Platformy? Ponoć ryczał jak dziecko podczas zawijania przez CBA.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1639633

"Sprawa ma charakter rozwojowy". Wiceminister Wójcik o kulisach postępowania wobec Nowaka. Sławomir Nowak prowadził działalność przestępczą zarówno w Polsce, jak i na Ukrainie, więc niezależnie w obu krajach mogą być prowadzone postępowania i w obu może zostać skazany powiedział w programie Telewizji Republika „Polityczna Kawa” wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik. Gość red. Tomasza Sakiewicza opisał przestępczy proceder, jakiego miał dopuścić się były minister. Pamiętajmy, że w Polsce były tworzone specjalne spółki, przez które miały być przepuszczane pieniądze, miał być podwyższany kapitał. On legalizował te łapówki w zamian za przedłużanie m.in. zgód na remonty dróg. Taki był ten proceder przestępczy, że utworzono specjalne spółki, które otrzymywały nielegalnie środki i po prostu uzupełniały kapitał zakładowy-tłumaczył Wójcik. Wyjaśnił również, że zgodnie z procedurami, co wynika z polskiego Kodeksu Procedury Karnej, tworzy się wspólne zespoły śledcze, aby np. nie powtarzać czynności. A więc w przesłuchaniu uczestniczą prokuratorzy jednego i drugiego państwa. W ramach ewentualnej umowy między krajami rozwiązywane są kwestie ekstradycyjne, zaliczania określania kar na poczet kar wymierzonych w innym państwie, ale przy zaliczeniu kary mogą być uwzględnione lata kary odbytej w jednym państwie przez drugie. O tym decyduje sąd. Czynności śledcze będą wykorzystane na poczet dwóch różnych postępowań mówił gość Telewizji Republika. Podkreślił, że „sprawa obejmuje lata 2016-2019 i ma charakter typowo korupcyjny”. Sprawa może mieć charakter rozwojowy. Mogą się pojawić nowe działania prokuratury. Trudno mi powiedzieć, czy zostaną postawione kolejne zarzuty. Zależy od materiałów, jakimi dysponują służby polskie i ukraińskie tłumaczył podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości. Odnosząc się do zarzutów o upolitycznienie sprawy wskazał, że „to jedno z najgorszych przestępstw popełnianych przez polityków, które są osobami zaufania publicznego”. Zarzut upolityczniania jest zabawny, bo postępowanie prowadzone jest przez służby w dwóch krajach. Na Ukrainie odbyła się specjalna konferencja prasowa poświęcona sprawie, na której dokładnie wyjaśniono, na czym polegały czynności przestępcze wskazał Wójcik, przypominając, że hasłami "upolitycznienia" szermowano również w sprawach Gawłowskiego czy Piniora.

Ps...Ryży szwabożyd odpowie za mord w Smoleńsku, a ukroirakijczyk semita Nowak za doprowadzenie do samobójstw przedsiębiorców na skutek upadłości firm budujących autostrady. Powinni do końca życia gnić w więzieniu. Teraz ta banda renegatów z PO będzie skowytać w Brukseli, że w Polsce faszystowscy siepacze Kaczyńskiego rozpoczęli masowe aresztowania. Tak to jest gdy ciemny chłoptaś pełni ważne funkcje. Ryży w Brukseli załatwiał pieniądze dla Ukrainy a chłoptaś je rozkradał z kumplami.Jeśli Sławcia posadzono to, ani chybi, musiał niefrasobliwie przytulić jakieś chazarsko - banderowskie pieniążki przeznaczone na ustrojstwo kaganatu a z tego nawet Tusk z Makrelą go nie wybronią. Sławuś będzie miał w pierdlu powodzenie, taki wysportowany, przystojny, hamerykański:) Chłopaki z pod celi będą się o niego biły:) Właśnie po to im była potrzebna władza. No i po to chcieliby do niej wrócić. Żeby kręcić lody na służbie zdrowia [Sawicka], meliorować i inwestować w Chorwacji [Gaweł], naprawiać drogi i dostawać zegarki [Nowak]. Cała Polska się z was śmieje. Komuniści i złodzieje. Sławek sypie, że aż miło. Stenotypistkę aż płaczę. Tak dużo sypie. Rudy już zniknął. Ponoć na St. Barth’s wśród swoich, widziano go tam, ale MI5 go przywiezie jak będzie trzeba, ta wyspa podlega pod koronę UK i MI5 jest tam aktywne.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1639732

"W PO wpadli w popłoch". Politycy boją się, że podzielą los Nowaka. Sprawa zatrzymania Sławomira Nowaka wstrząsnęła politykami PO – informuje dzisiejszy "Wprost".
"W PO wpadli w popłoch. Tam jest poczucie zbiorowego zagrożenia, bo kto im zagwarantuje, że nie będą następni. Nawet jak nie mają nic na sumieniu, to myślą, że może i tak coś się na nich znajdzie" – mówi w rozmowie z tygodnikiem jeden z polityków opozycji.

Zdaniem informatora "Wprost" politycy Platformy z jednej strony będą teraz starali nie przyznawać się do znajomości z Nowakiem, a z drugiej będę zapewniać, że to PiS go zamknął z powodów politycznych.

Rozmówca tygodnika przekonuje, że sprawa miała ruszyć już wcześniej, ale PiS wymógł wstrzymanie się z zatrzymaniem byłego ministra do zakończenia wyborów prezydenckich. Obawiano się, że widok płaczącego Nowaka w towarzystwie CBA może zaszkodzić Andrzejowi Dudzie.

Prokuratura o zarzutach wobec Nowaka
Sławomir Nowak został w zeszły poniedziałek rano zatrzymany przez funkcjonariuszy CBA pod zarzutem korupcji, prania pieniędzy i kierowania zorganizowaną grupą przestępczą, która miała za łapówki m.in. wyciągać z kłopotów ukraińskie firmy z branży drogowej lub gwarantować im kontrakty.

Kilka dni temu prokuratura przedstawiła długą listę zarzutów wobec dawnego ministra. Były polityk PO jest podejrzany o żądanie i przyjmowanie korzyści majątkowych i osobistych w zamian za przyznawanie prywatnym podmiotom kontraktów na budowę i remont dróg na Ukrainie, a także o pranie pieniędzy pochodzących z tego przestępstwa. "W jego efekcie uzyskał ponad 1 300 000 złotych" – czytamy w komunikacie prokuratury.

"Z obszernego materiału dowodowego wynika, że Sławomir N., jako szef ukraińskiej państwowej agencji drogowej Ukrawtodor żądał udzielania mu korzyści majątkowych i osobistych w zamian za decyzje o przyznawaniu prywatnym firmom zleceń w zakresie zamówień publicznych. Decyzje dotyczyły m.in. kontraktów na budowę i remonty dróg na Ukrainie oraz nadzoru nad realizacją już zawartych umów" – napisano w oświadczeniu.

Spółki na Cyprze
Według śledczych korzyści majątkowe od firm, które zdobywały zlecenia od Ukrawtodoru w efekcie przestępstw korupcyjnych, były przekazywane w gotówce albo za pośrednictwem założonych na polecenie Nowaka spółek zarejestrowanych na Cyprze i w Polsce.

"Kontrahenci Ukrawtodoru dokonywali wpłat na rzecz kontrolowanych przez Sławomira N. spółek m.in. pod pozorem zapłaty za usługi consultingowe, które w rzeczywistości nie były wykonywane, a także pod pozorem zwiększenia kapitału zakładowego tych spółek. Wpłacane środki następnie były rozdysponowane przez Sławomira N." – czytamy w komunikacie.

Obrazy za 56 tys. zł
Prokuratorzy ustalili, że w wyniku przestępczego procederu były polityk PO uzyskał ponad 1,3 mln zł. Część kwoty miała posłużyć do zakupu przez podstawioną osobę samochodu marki Range Rover Velar za 310 tys. zł i obrazów za prawie 56 tys. zł.

"Jak ustalono w śledztwie, w korupcyjny proceder była zaangażowana grupa przestępcza zorganizowana i kierowana przez Sławomira N., wśród nich podlegli mu pracownicy Ukrawtodoru oraz zatrzymani w Polsce Dariusz Z. i Jacek P. Były minister rozdzielał między nich zadania, polegające m.in. na kontaktach z przedstawicielami firm ubiegających się o zamówienia, przyjmowaniu gotówki oraz ukrywaniu przestępczego pochodzenia pieniędzy" – informuje warszawska prokuratura.

Podżeganie lekarza
Dariusz Z. i Jacek P. usłyszeli zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, prania brudnych pieniędzy oraz przyjmowania korzyści majątkowych. Sławomir Nowak jest dodatkowo podejrzany o podżeganie lekarza z Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie do wystawienia mu zaświadczeń lekarskich, którymi zamierzał posłużyć się do usprawiedliwienia swojej nieobecność w pracy na Ukrainie.

Zarzuty dotyczą okresu od października 2016 roku do września 2019 roku, gdy Nowak kierował ukraińską Państwową Służbą Dróg Samochodowych – Ukrawtodor.

Ps...Nikt uczciwy nie zostanie dopuszczony do struktur mafijnych. Tylko swój, złodziej. Cela+ się kłania dla najbardziej POtrzebujących...Za rządów PO, żeby nie naruszać statystyki, wsadzali za kraty biednych, za przysłowiowy cukierek. Cele były pełne i plan wykonany, a prawdziwi złodzieje mogli hulać ile się da. Dzisiaj płacz i panika, PO-wcy jeszcze próbują taktyki lgbt na ulicach, żeby zmylić top, ale mleko się już rozlało. Módlmy się, aby murzyni zgwałcili kołkiem analnym Nowaka w więzieniu za to co zrobił biednej Ukrainie. Rozumiem jeszcze, jakby Nowak okradał jakiegoś bogate państwo, ale Ukraina? Przecież ten facet nie posiada żadnego systemu moralności. Miejmy nadzieję, że anal w więzieniu odświeży mu ten korupcyjny umysł. Tfu mu w ten platformerski, przestępczy ryj antypolski. Wpadli w popłoch bo wiedzą najlepiej dlaczego...Dlaczego ta panika? Przecież w całej Polsce nie ma sędziego, co skazałby kogoś z PO. Neumann jasno to powiedział, no chyba, że opuścisz PO. Jak tak dalej pójdzie, to prawie cały "żelazny elektorat" PO znajdzie się za kratkami a PiS będzie miało problem bo wtedy PO-KO wygraną miałoby "jak w banku"...Najwyższy czas aby dobrać się do agenturalnej, złodziejskiej dupy Rudego sabotażysty. Spółki na Cyprze zakładał ten podatkowy optymalizator poszukiwany listem gończym

https://poszukiwani.policja.pl/pos/form/r6243703857,BRODOWSKI-DANIEL.html
a tak na marginesie zobacz ile firm jest umoczonych w Warszawie i poza, sprawdź w Google facet siedzi w dziesiątkach firm, już widzę jak wielu ma mokre pampersy...Wszyscy w PO są warci Przez osiem lat rządów pozwolili ograbić Polaków na ponad 2-4 bilionów złotych Samych kamienic w Warszawie oddali złodziejom 2 tysiące + odszkodowania Zamiast ludziom wyrzuconym na bruk dali złodziejom żeby mogli podzielić się z tymi praworządnymi sądami Tylko jeden Mossakowski otrzymał 50 kamienic Ile jedna kamienica kosztuje w Warszawie wystarczy pomnożyć przez 2 tysiące a całej Polsce ile oddano... 44 powody, aby rozliczyć dorobek PO+PSL: 1)2011 na żądanie Merkel Tusk daje 24 miliardy złoty naszych pieniędzy(z funduszu demograficznego który był przeznaczony na emerytury , renty,) na ratowanie EURO (2 Afera taśmowa 3) Afera hazardowa 4) Afera wyciągowa 5) Afera stadionowa 6) Afera autostradowa 7) Afera stoczniowa 8) Afera AmberGold 9) Afera Elewarru 10) Afera z informatyzacją MSW 11) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru 12) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci) 13) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 14) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 15) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 16) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) 17) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł) 18) Podniesienie VAT-u na wszystko 19) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 20) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 21) Podniesienie akcyzy na paliwo 22) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa) 23) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego 24) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej 25) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) 26) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego 27) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego 28) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego 29) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 31) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 32) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066) 33) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 34) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie) 37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego 39) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 40) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów); 41) Ograniczenie potencjału militarnego 42) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej 43) dzika prywatyzacja kamienic w Warszawie , ok 40tys. ludzi na bruku , spalono żywcem lokatorkę Jolantę Brzeską ... 44) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1639809

Nowe kłopoty "Pana Tik-Taka"...Były minister Sławomir Nowak nad Wisłą został zapamiętany za sprawą zegarka, którego nie wpisał do oświadczenia majątkowego. Teraz prokuratura zarzuca mu, że kierował grupą przestępczą, a za łapówki kupił m.in. luksusowego range rovera.

https://dorzeczy.pl/kraj/148306/nowe-klopoty-pana-tik-taka.html
Ps...Sławomir Pendolino Nowak pociągnie za sobą kolegów z PO. Tego najbardziej się boją w PO...Zegarmistrz za status świadka koronnego,,sprzeda"kilkunastu złodziei łapówkarzy z tej PO.ebanej partii ryżego niemieckiego dupoliza Tuska volksdojcza! z koperfildem-Grodzkim na czele!

To pogrążyło Nowaka? Zaskakujące doniesienia. Jak informuje TVN24, zarzuty postawione Sławomirowi Nowakowi opierają się na materiałach z odszyfrowanych wiadomości przesyłanych za pomocą... komunikatorów internetowych. Sławomir Nowak został w zeszły poniedziałek rano zatrzymany przez funkcjonariuszy CBA pod zarzutem korupcji, prania pieniędzy i kierowania zorganizowaną grupą przestępczą, która miała za łapówki m.in. wyciągać z kłopotów ukraińskie firmy z branży drogowej lub gwarantować im kontrakty. Z informacji do jakich dotarło TVN24 wynika, że Nowaka i jego dwóch zatrzymanych współpracowników mają obciążać wiadomości, które między sobą przekazywali za pomocą aplikacji szyfrujących takich jak Signal, Telegram czy Threema. Rozmówcy TVN24 podkreślają, że działania służb były podjęte zgodnie z prawem, gdyż zgodę na kontrolę operacyjną wydał polski sąd.
https://dorzeczy.pl/kraj/148390/to-pograzylo-nowaka-zaskakujace-doniesienia.html

Ps...Tak naprawdę to Nowaka pogrążyła PYCHA i poczucie bezkarności. Zgubiła go jego obsesja na punkcie afirmacji drogim zegarkiem a teraz o wiele, wiele droższym samochodem...Ale niemądry. Prawie jak w Restauracji Sowa, ale fajni kolesie. Widzicie wpadł nie dlatego, że był nieostrożny, czy na gorącym uczynku. Wpadł dzięki podsłuchom. Tam najwięcej można się dowiedzieć tak jak ze Sowy. Politycy PO nie są kompletnymi idiotami. Kręcić walki potrafią jak mało kot, by nie dać się złapać, a nawet jeśli to są sądy tak? Gawłowski jest beznadziejny w ukrywaniu. Teraz pomyślcie co by się stało gdyby wszystkim politykom założyć podsłuch. Neumann, Nowak to tylko kropla w morzu. To jest zorganizowana grupa przestępcza. Mogę używać takiego określenia, bo sąd uznał, że mieści się w granicach krytyki, a wyrok został wydany na podstawie krytyki PiSu przez jakiegoś profesora inteligenta. Nowak to cały obraz przestępczej organizacji PO. Wg PO łapówka to dowód wdzięczności. Wg Nowaka to zaradność biznesowa. Za Rządów PO i PSL istnieli w Polsce równi i równiejsi wobec prawa. Za kradzież batonika wartości 99 gr. Można było łatwo trafić do więzienia, za przejście nie po pasach na ławę sądową, ale za kradzież fabryki czy banku wartości setek milionów czy miliardów złotych można było tylko otrzymać prezydencki order. Czas na Tuska, Lewandowskiego, i tak PO kolei..On jest nacią, która pozostała w ręku śledczych..Korzeń siedzi głęboko i mocno w stwardniałej glebie. Nowak to pazerny na świecidełka matoł. Kraść Nowak trzeba umieć....ucz się od najlepszych...np. Aleksander Kwaśniewski...vel Stolzman....ucz się od mistrza...a zostaniesz Templariuszem jak on....za zasługi..Ale, że dowódcą Gromu został jełop bez wyobraźni....oficer służb specjalnych z wieloletnim stażem znający możliwości techniczne swojej branży, czyli po prostu półmózg i najprawdopodobniej złodziej. To jest kompletna porażka. Posiedzi oszust parę miesięcy i rura zmięknie, sypnie paru kolesi z ferajny gdyż będzie chciał złagodzenia wyroku dlatego platfusy posrane bo nie wiadomo po którego teraz CBA lub CBŚP załomota w drzwi i o której godzinie ale na pewno o świcie 4 może 5. godz.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1639813

Wśród bandziorów też są szołmeni. Dużo robią dla poklasku. Cała sylwetka Nowaka - trzydniowy zarost, wyżelowana fryzura, wystudiowany uśmiech i przylepiony wyraz znudzenia oraz wyższości, garnitur Armaniego, słynny zegarek, wywijane mankiety z drogimi spinkami do nich - to wszystko atrybuty lokalnego Lucky Luciano. Ciekaw jestem, czy sam pastuje sobie buty?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1639861

..  to spektakularne aresztowanie w Polsce to kolejny błąd "dobrej zmiany" bo ma swoje prawne konsekwencje, gdyż sprawa dotyczy przede wszystkim przestępstw popełnionych na Ukrainie i ewentualne wydanie sprawców ukraińskiemu wymiarowi sprawiedliwości wymaga ekstradycyjnej procedury sądowej a do tego nie dopuszczą "ich" sędziowie i adwokaci a w każdym razie zrobią wszystko wraz z poruszeniem całej machiny unijnej (łącznie z zarzutami o nieprzestrzeganiu w Polsce "ich praworządności") - by do tego nie dopuścić.

 Czas przewlekłego procesu i związane z tym koszty sądowe obciążą dodatkowo nasz polski budżet i dadzą totalnym okazję do manipulacji prasowych i insynuacji o sfabrykowanych dowodach czy nawet bezpodstawnych represjach "pisowskiej szarańczy" żerującej na nienawiści do zasłużonych działaczy PO.

 Nasz wymiar ścigania powinien zająć się przede wszystkim przekrętami w Polsce na szkodę naszego skarbu państwa oraz dalszym skutecznym ściganiem vatowskiej mafii, która pomimo wielu sukcesów CBA nadal ma się jeszcze niestety bardzo dobrze (unia przyznaje się do około 10% strat budżetu z powodu kradzieży vatu!)

 Czas byłby też najwyższy odpowiednio zaostrzyć kary za te przestępstwa do bezwzględnego przejęcia przez państwo z urzędu i z mocy prawa (bez długotrwałej procedury sądowej) całości ich majtku na który nie mieliby pokrycia w legalnych opodatkowanych dochodach. Niejeden z tych który już się "nachapał" schowałby się jak mysz pod miotłę i trząsł się ze strachu by jej ktoś nie ruszył do sprzątania a nie bezczelnie kradł dalej licząc na swoją bezkarność gwarantowaną układami z sędziami i adwokatami kolesi z wiadomej partii. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

niezależny Poznań

#1639593

Nie ma absolutnie żadnego błędu.

To jak najbardziej słuszne działania strategiczne. Wszystko po kolei. I we właściwym czasie i miejscu.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1639862

Marcinkiewicz szuka pracy. "Jestem niezwykle zmotywowany, ekstremalnie elastyczny i w pełni dostępny"

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1639600

Elastyczny to Kazimierz ma kręgosłup, szmata nie charakter. Ten gość wstydu nie ma za grosz, zamiast iść do pośredniaka afiszuje swoją maskę w internecie i poszukuje pracy. Elastyczny to ty jesteś, czego dałeś dowody plując wielokrotnie. Ale kto znajdzie ci tłumoku nową Izabel? A wystarczyło być po prostu uczciwym i nie miałbyś pacanie problemów. Żony tak łatwo nie zrezygnują ze swoich słusznych pretensji w kwestii alimentów. Pracuj, Kaziu, pracuj. A kiedy jakiś kolejny ślub :) Kaziu, poszukaj w warsiawce, w znajomych hotelach, może potrzebny im doorman. Albo jedź Kazek na Ukrainę. Zwolnił się etat PO Sławku Nowaku-Zegarku.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1639634

Wyobrażacie sobie co byłoby w kraju, gdyby nagle znowu te zachłanne i schapane bezwstydne złodzieje dostały się do koryta albo gdyby Trzaskowski został prezydentem, wszystko by blokował i wszystkich ziomków z PO uniewinniał.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1639636

Nie wiem czy to scena z "Kariery Nikodema Dyzmy" czy kolejna część "Killera"? Jedno jest pewne - ten drugi niebawem dołączy do pierwszego.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1639637

"Nowak chce wykorzystać czas za kratkami do nadrobienia zaległości w swojej pracy naukowej". I dlatego nie widzę przyszłości dla polskiej nauki. Ilu takich, podobnych do Nowaka wykłada obecnie na naszych uczelniach? I w końcu nie wiadomo czy to Ukraińcy czy Nowak wpadł w złe towarzystwo. Wziął się za naukę to jeszcze się nam zdoktoryzuje kolejny geniusz biznesu. Wsadzili za kraty magistra wyjdzie za lat parę doktor habilitowany Sławomir Nowak. Piekielnie zdolny, rozłożył kampanię Kidawy.... Z cyklu bajki dla lemingów. Żeby lemingom od razu zabrać argument - poniższe cytaty pochodzą ze strony magazynu TVN24:
"...Bundy zupełnie nie pasował do stereotypu zabójcy. Czarujący, przystojny, szarmancki. Ktoś taki nie mógłby mordować niewinnych dziewcząt. Na jego proces w sprawie ponad 30 zabójstw przyjeżdżały później dziewczyny z całej Ameryki, zafascynowane nim. - On tego nie mógł zrobić.
Jesteście pewni, że macie właściwego faceta? – pytały policjantów. "...Mordował i gwałcił bez cienia skrupułów - obcinał głowy ofiarom, roztrzaskiwał czaszki łomem, zostawiał odciski zębów na ciałach. Potem je porzucał. Mimo to w czasie głośnego procesu kobiety przychodziły mu kibicować, nawet gdy uznano go za winnego. Przystojny, inteligentny, uwodził je z taką samą łatwością, jak mordował. Broń mnie panie Boże aby moim zamiarem było choć w przybliżeniu porównywanie Nowaka do straszliwego seryjnego mordercy. Chodzi o sam fakt, jak miła powierzchowność może skrywać coś przeciwstawnego. Obrona Nowaka oparta na miłej jego powierzchowności jest co najmniej idiotyczna, ale jak widać lemingi łykną wszystko.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1639640

Witam i pozdrawiam

 

Rozpoznaję ten styl, więc się cieszę, że tu możemy dyskutować.

To wszystko to są mody nuworyszy. Po 90-tym oznajmiało się to koniecznością posłania dziecka na uniwersytety. Choćby najdurniejszy tuman, musiał zaliczyć uczelnię i zdobyć tego magistra. Ojciec, słynny dealer Trabantów, słono za to płacił.

A gdy już taki ciemniak, lub po dzisiejszemu - dzban, uzyskał jakąś tam pozycję w miarę publiczną, to wtedy musiał się koniecznie doktoryzować. Zasada jest jedna - im więcej literek przed nazwiskiem, tym większy prestiż i uznanie. Jak słynne - panie profesorze - do zaledwie maturzysty śp. Bartoszewskiego.

Następnie nastała moda, która nadal trwa, na pisanie osobistych książek. Przyjaciele bez przerwy nalegają - wydaj wreszcie te książki. A ja im odpowiadam - poczytajcie sobie pamiętniki Wałęsy, potem jego żony, książkę jakiegoś Hołdysa, Majdana, córki Kwaśniewskich, a na koniec pomnikowego autorytetu Wolnego Miasta - pisarza Chwina. Czy warto wchodzić do takiego środowiska pisarzy? A nobla nie dostanę, bo nie potrafię tak zgrabnie srać w swoje gniazdo, jak ostatnia Noblystka.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1639863

Matura agenta SS i Gestapo Bartmana aka Bartoszewskiego także wątpliwa. Cieszę się, że mnie rozpoznałeś. Pozdrawiam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1639876

Kolacja--czarna kawa kawałek masła i twarogu ogórek 4 kromki chleba podane na paterze...smacznego zero Internetu filmików porno... i tego typu luksusów, stara prycza z lat 80 tych, o materacu lepiej nie mówić, pościeli też z pieczątkami zakładu karnego ...a z kibla unosi się błogi aromat i tak go wita błogi świt przez więzienne kraty.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Wiesław P

#1639814

........wieszczyli że wróci na białym koniu - nie udało się. Szansą natomiast dla niego stal się Pegasus, który sprawi że wreszcie go dowiozą.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1639836

To nie koniec zarzutów, które prokuratura chce postawić Sławomirowi Nowakowi...To nie koniec zarzutów, które prokuratura chce postawić Sławomirowi Nowakowi. Ujawniamy kolejny przestępczy proceder byłego ministra w rządzie Donalda Tuska. Nie tylko brał łapówki za kontrakty drogowe, lecz też żądał pieniędzy od biznesmenów szukających przychylności u ukraińskich władz. „Złoty chłopiec PO” okazał się międzynarodowym oszustem marnej próby piszą na łamach tygodnika „Sieci” Marek Pyza i Marcin Wikło.

https://wpolityce.pl/polityka/511088-ujawniamy-nowak-moze-uslyszec-kolejne-zarzuty

Ps...Brawo, wreszcie jest realizowany program CELA+ Tak trzymać! Lubię takie wiadomości, kolejni popaprańcy powinni dołączyć do zegarka a przede wszystkim Tusk. Nowaka aresztowali za przekonania, był przekonany, że nie kradł. Sławek „złoty chłopiec” ryżego wełniałego fryca, typek o wyglądzie i mentalności prowincjonalnego alfonsa, kwintesencja platfonsów. Rudy szuja nabrał wody do ryja i udaje Sławcia nie zna. Powinni też za Tuska, Sikorskiego, Rostowskiego, Kopacz, Giertycha, Schetynę-całą tą nonszalancką łobuzerię. Może także pora wrócić do Ciecha i Kulczykowych autostrad? I jedno i drugie przyjąć jako zajęcie majątku. Przecież to były zwykle przekręty. Polakom nikt Tuska nie wybierał. Widać tylko mentalność PO-wskich wyborców i ich arogancję do pozostałej populacji kraju. Strach ogarnia człowieka jak myśli, co byłoby gdyby dalej rządziła PO! A jakie jest społeczeństwo, które jest tolerancyjne wobec kłamstw i korupcji, które głosuje na opozycję i nazywa siebie inteligencją.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1639875

Zarówno Pyza, jak i Wikło wiedzą znacznie więcej. Niestety, ich obowiązuje surowsze prawo dziennikarskie, niż takich publicystów, nawet z legitymacją, jak Ty i ja, więc mimo wiedzy pisać o tym nie mogą.

Wspomniałem, dlaczego Nowak na początku był nazywany Lolo Pindolo. To chyba był pierwszy duży przekręt, który wyszedł, a chłopcy zarobili. A teraz meczymy się z tymi kalekimi Pendolino.

Nie wyszedł raczej ich "Projekt Chopin". A lały się tam grube pieniądze. Tutaj szefował przyjaciel i mentor Tuska Jan Krzysztof Bielecki, wówczas prezes PEKAO SA. Lecz i Nowak brał udział w przekręcie. W USA za takie coś Bielecki by dostał pewnie 200 lat więzienia. A u nas nadal jest postacią pomnikową.

Jerzy Bielewicz ładnie opisał to tutaj - https://wpolityce.pl/polityka/156278-projekt-chopin-a-uklad-zamkniety-porazajacy-obraz-bezsilnosci-wobec-prostackiego-gwaltu-na-polskiej-gospodarce.

Nowak ma jeszcze wiele drobnych szalbierstw tutaj, w naszej Małej Sycylii. 

Czy to dlatego dzisiaj w Newsweeku w wywiadzie inny niesławny Sławomir - Nitras - obawia się o dalsze losy żony i dzieci Nowaka? Bo sam Lolo Pindolo to juz raczej wikt i opierunek ma zapewniony.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1639879

Zbyt dużo wpływowych ludzi ma zbyt wiele do stracenia, by Nowak mógł sobie pozwolić na sypanie kogokolwiek. Poza tym, już przyzwyczailiśmy się do tego, że na bazie dowodów uzyskanych drogą podsłuchów karani są wyłącznie ci, którzy podsłuchują. Należy więc z ogromnym dystansem podchodzić do sprawy złotego dziecka donalda tuska i całej platformy.. PiS przyzwyczaiło nas już do szumnych zapowiedzi, już się wydawało, że w końcu ruszy program CELA+. Paniczny strach paraliżuje PiS przed tym, by w końcu rozprawić się z przestępcami powiązanymi z poprzednią władzą i to się zemści. Totalniacy jeszcze nie dorwali się do władzy, a już zapowiadają surowe kary dla łamaczy konstytucji, dla funkcjonariuszy totalitarnej władzy PiS. Kamień na kamieniu nie zostanie po tym, jak totalniacy rozprawią się z obecną władzą. Na razie są zajęci likwidacją kont bankowych, o których wie Nowak. Dorobek całego życia trzeba przecież zabezpieczyć. Taki jeden, bardzo gruba ryba, wziął nawet urlop na tę okoliczność, a ponieważ boi się, że go namierzą, wyłączył telefony i Internet i nawet nie ma czasu hejtować na tweeterze. Parasol ochronny ciągle jest. Też nie wierzę w jakiekolwiek skazanie Nowaka bądź pojawienie się wątków, które uderzyłyby w bossów. Kasta i TW ciągle panują nad sytuacją.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1639894

Bank poniósł 86 mln zł strat. CBA doprowadziło do prokuratury 23 osoby - w tym byłych członków zarządu. 86 mln zł strat miał ponieść jeden z komercyjnych banków w związku z nieprawidłowościami przy udzielaniu kredytów na zakup nieruchomości. We wtorek zatrzymano w związku z tym 23 osoby, w tym byłych członków zarządu banku - podała prokuratura. Rzecznik prasowy Prokuratury Regionalnej w Poznaniu prok. Anna Marszałek przekazała, że śledztwo prowadzone przez CBA pod nadzorem poznańskiej prokuratury dotyczy działalności jednego z komercyjnych banków i udzielanych przez niego kredytów. Śledztwo jest wielowątkowe i rozwojowe. Pierwsze zatrzymania w tej sprawie miały miejsce w lipcu 2019 r., kolejne w styczniu tego roku. Wówczas zatrzymano 14 osób, w tym byłych prezesów zarządu banku, byłych członków zarządu, dyrektorów oraz pracowników banku, a także byłych i obecnych prezesów zarządu spółek wyłudzających kredyty oraz rzeczoznawców majątkowych wyjaśniła. Korespondent TVP w Berlinie Cezary Gmyz podaje na Twitterze, że chodzi o Plus Bank. Dodała, że ówczesne zatrzymania dotyczyły podejrzenia wyrządzenia strat w mieniu banku na kwotę 50 mln zł w związku z udzieleniem kredytu inwestycyjnego na sfinansowanie zakupu centrum wystawowego. Marszałek powiedziała, że w związku z jednym z wątków postępowania we wtorek zatrzymano łącznie 23 osoby na terenie woj. mazowieckiego i pomorskiego. Ten wątek śledztwa dotyczy wyrządzenia w mieniu banku szkody na kwotę co najmniej 86 mln zł wskazała. Chodzi o kredytowanie transakcji kupna a następnie sprzedaży nieruchomości, czyli przesuwanie i prolongowanie terminów spłaty kredytu przez kolejne aneksy. Zatrzymane osoby to pracownicy i byli pracownicy banków, rzeczoznawcy majątkowi - powiedziała prokurator. Dodała, że wśród zatrzymanych są także byli prezesi i członkowie zarządu banku, dyrektorzy i pracownicy, a także przedstawiciele i pełnomocnicy beneficjentów. Wcześniej, przy poprzednich wątkach tego śledztwa zatrzymani zostali rzeczoznawcy majątkowi powiedziała prokurator. Wszystkie decyzje zapadały w związku z kredytowaniem nieruchomości. Każda osoba podejmowała jakąś decyzję. Na razie nie chcemy mówić o szczegółach powiedziała Marszałek. Wyjaśniła, że zatrzymani jeszcze dziś zostaną przewiezieni na przesłuchanie do poznańskiej prokuratury.

https://niezalezna.pl/343120-23-osoby-zatrzymane-przez-cba-wsrod-nich-czlonkowie-zarzadu-jednego-z-bankow

Ps...Tak działo się za PO i PSL przez ponad 8 lat, a złodziei, oszustów i mafie nazywano byznesmenami. Prezesi i RN odpowiadają swoim majątkiem w tej sytuacji, tylko egzekwować. Zabrać im wszystkie majątki włącznie z mieszkaniami, domami by pokryć długi a bank do likwidacji.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1639898

Worek dopiero się otworzył. Nie milkną echa po aresztowaniu Sławomira Nowaka i jego dwóch kompanów. Już chyba nikt nie wierzy, że śledztwo zatrzyma się tylko na nim. Wątków, które pojawiły się przy okazji całej operacji, może być kilkadziesiąt. W niektórych z nich prokuratura już prowadziła śledztwa. Materiał zgromadzony przy sprawie Nowaka może więc poważnie przyspieszyć niejedno postępowanie. Blady strach padł na emerytowanych funkcjonariuszy służb specjalnych i jednostek mundurowych, z którymi interesy robił były dowódca GROM płk Dariusz Zawadka (drugi z zatrzymanych). Jego działania nie ograniczały się tylko do współpracy z Nowakiem, ale były dużo szersze. Zawadka promował w kręgach instytucji państwowych m.in. niektóre rozwiązania IT, do których poważne wątpliwości miała nie tylko Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, lecz także Służba Kontrwywiadu Wojskowego.

https://niezalezna.pl/343056-worek-dopiero-sie-otworzyl

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1639901

POwinni Ukry udupić Balcerowicza, który też kręcił lody na Ukrainie....Bo Balcerowicz i "POlmos"też tam byli umoczeni, że też coś cicho o nich..Polmosa i jego żony jakoś od kilku lat prokuratura nie może przesłuchać? Biedny Sławek, jak on sobie w tym areszcie poradzi? Aby miał wazelinę to pójdzie lekko. Przytulił był, ani chybi, jakieś chazarskie pieniądze a tego czynić nie wolno. Nawet sporo tego było
https://i.pinimg.com/564x/14/ea/f6/14eaf6b91d65c97e2bbd3ad42397db67.jpg

Sławek! Masz takiego?

https://i.pinimg.com/236x/99/ab/47/99ab470118e9d67dd59f3d067ece6570.jpg
Coś dla ciebie Nowaczuk:

https://i.pinimg.com/564x/4a/7f/74/4a7f74d260363543df80d7751c7ac067.jpg

Jakoś ryży folksdojcz zamilkł. Niby jest na urlopie, a pewnie szuka schronienia w jakimś kraju bez ekstradycji bo nawet dogorywająca ciotka Angela go nie ochroni. Zresztą odnoszę wrażenie, że tej sprzedajnej gnidy nikt w kołchozie nie lubi i będzie musiał szukać azylu poza kołchozem. A jak Angela kopnie w kalendarz, bo to też może się zdarzyć, Putinowi już nie jest potrzebna, to folksdojcz ma przerąbane.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1639951

Najbliższe trzy miesiące Nowak spędzi w areszcie śledczym na warszawskiej Białołęce. Były minister trafił do podwójnej celi, w której siedzi z współwięźniem. Nowakowi przysługuje obecnie jeden godzinny spacer dziennie. Raz w tygodniu ma ponadto prawo do zakupów w więziennej kantynie. "A jedzenie w więzieniu nie należy do wyszukanych: przykładowe śniadanie to zupa mleczna, chleb, margaryna i kilka plasterków wędliny" czytamy w "Super Expressie". Biedaczysko. Kawioru, ośmiorniczek i hawańskich cygar nie dają? To nieludzkie. Jak można tak traktować elitę? No i prysznic dwa razy w tygodniu po 5-6 minut maksymalnie. A zegarek? Czy pozwolono mu zachować? Pewnie po tyraniu na Ukrainie ma dużo lepszego sikora niż ten poprzedni za nędzne 40 tysięcy. Chyba, że teraz ma za 40 tysięcy euro. A Białołęka czeka i zaprasza elyty. Czekamy na resztę zakapiorów-Grodzkiego, Brejzę, Rabieja, Frasyniuka, Piniora, Nitrasa, Gawłowskiego, KOpacz, Spurek glonojada, Sutryka, Wadima Tyszkiewicza, OWSIAKA, Balcerowicza, Tuska, wesołą i tępą wdowę Adamowicz, etc. POdobych im malwersantów i ZDRAJCÓW ORAZ KABLI Z POKO.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640090

Na zdjęciu ma minę "zdziwionej " dmuchanej lalki ... , trening przed ukraińskim więzieniem ...? Powinien mieć 15 osobową celę i służyć tyłkiem wszystkim potrzebującym. POpapraniec..Ciekawe, czy Sławek zmieni orientację jak kolega z górnej pryczy zajedzie go w kichę? Bo przecież w ciąże nie zajadzie? Tak dobrze nie ma. Dobra rada..Nowak pamiętaj śpij zawsze tyłkiem do ściany, Nowak, masz mydło przy sobie, i zadek trzymaj przy ścianie pod prysznicem..A co z Tuskiem vel Oskarem ojcem Józefa Bąka i ojcem chrzestnym pana zegarka. Jakaś dziupla się chyba znajdzie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640096

ona uważa siebie za zwierze człekopodobne

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1639822

Ktoś na TT zadał mądre pytanie genialnej doktor Spurek:

   - A co z tasiemcem? Czy to też jest zwierzę pozaludzkie?

Chyba nie... myślę...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1639880

Sylwia Spurek została honorowym krwiodawcą. Wychodzi wieczorem na leżak i karmi komary.
Problem z Spurek jest taki, że w przeciwieństwie do Hołowni (który jest koniunkturalistą) ona jest autentyczną fanatyczką wierzącą w te bzdury, które wygaduje. To jest ten typ, co bez mrugnięcia okiem jest w stanie zabić sto osób, żeby .......ocalić jednego gołębia.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1639919

Prezes PZPN nie odpowiada na pytania, straszy prawnikiem dziennikarza „GP” i Telewizji Republika

https://niezalezna.pl/343303-prezes-pzpn-nie-odpowiada-na-pytania-straszy-prawnikiem-dziennikarza-gp-i-telewizji-republika

Ps..Teraz nie dziwi kariera za komuny i zezwolenie na transfer. Rudy wredny zaoczny magister, alkoholik i pieszczoch PRL. Niech pocałuje w dupę dziennikarzy z GP. Lato, Boniek, Nawałka - mniej niż 0 zero tylko układy i korupcja, a w tle PO KO. Jak to Boniek zatrudniał Mateusza Kijowskiego? To pytanie jest nad wyraz interesujące.

https://www.youtube.com/watch?v=A-wbnzeWyb4
W latach 80-tych spotkałem go w nowotelu w Sosnowcu. Zrobili na pokojach imprezę z kolegami, ale tylko on - nocą - wyszedł na hol (na schody) w szlafroku bez bielizny i paniom z recepcji chwalił się swoją rudą kitą. Obleśne to było!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1639973

Nowak ciągle wierzy, że wyjdzie na wolność? Jego adwokaci złożyli zażalenie na tymczasowy areszt: "Teraz czekamy na termin posiedzenia sądu". Pełnomocnicy Sławomira Nowaka złożyli dzisiaj w Sądzie Okręgowym w Warszawie zażalenie na decyzję o tymczasowym aresztowaniu byłego ministra w rządzie Donalda Tuska. Teraz Sławomir Nowak poczeka na posiedzenie sądu w tej sprawie.

https://wpolityce.pl/kryminal/511273-adwokaci-nowaka-zlozyli-zazalenie-na-tymczasowy-areszt

Ps...Moim zdaniem Pan Tik-Tak zmięknie, zwłaszcza jak posiedzi troszkę z recydywką ;-) Jego guru od łapówek AM (ten od infoafery) szybko poszedł na współpracę :) Z tego co wiem to ogólnie przestępstwa min kierowania grupą przestępczą i fałszowanie dokumentów są ciężkiego kalibru i tu raczej odpowiadanie z wolnej stopy nie wchodzi w grę. Tusk i PO, na głowie stają żeby u Kasty załatwić zegarmistrzowi zwolnienie z kicia. W celi ma dostęp do TVP INFO? On jest taki narcystyczny, lubi się oglądać…Po co ma wyjść z aresztu skoro w nim może liczyć na swoją ulubioną zabawę w podnoszenie mydła pod prysznicem? Jeśli trafi na rozgrzanego z kasty, to wyjdzie, i całujta go wszyscy w dziurkę. Złodziej chce zwiać do Izraela. A sędziego który go wypuści trzeba oskarżyć o udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Nasz kraj był dla poprzednio rządzącej pookrągłostołowej szajki PO-PSL zwykłym żerowiskiem, na którym się wypaśli i naszym kosztem wzbogacili, a po ew. odzyskaniu władzy chcieliby tu dalej buchtować. Pod rządami Tuska i jego sitwy mieliśmy pozostać „na marginesie” UE kosztem interesu Polski i losu Polaków. Uruchomiono rozgrabianie majątku narodowego na rzecz uwłaszczenia się na nim „postkomunistów” (głównie prominentów różnego szczebla władz PRL oraz kadr UB/SB i WSI) i spowodowano gigantyczne szkody gospodarcze oraz bezrobocie. To, że od kilku lat nasz rząd odnosi sukcesy gospodarcze i stać go na programy socjalne, a Prezydent RP i Premier jest szanowany i podejmowany za granicą, to ich drażni i wywołuje ataki nienawiści. Nasze władze są obrażane przez opozycyjnych „polityków” i ich wynajętych bojówkarzy, oraz obrzucane błotem przez obce, choć polskojęzyczne media. Dzisiejsza opozycja niby jest podzielona na poszczególne partie i ugrupowania, ale w praktyce działa razem i gra do jednej bramki. To ciągle ta sama „ośmiornica” wysuwająca tylko kolejne macki (jak np. „Nowa solidarność” czy „Ruch 8. gwiazdek” itp.) Łączy ich strach przed rozliczeniem z przestępstw oraz wsparcie pieniędzmi „szemranych” biznesmenów i przychylność „umoczonej” części „kasty”. To m.in. dlatego do dzisiaj nikt odpowiedzialny za nieodwracalne szkody z rozgrabienia majątku narodowego, a także liczne wielkie afery jak np. FOZZ-u, „Amber Gold”, VAT-owska, paliwowa, złodziejska reprywatyzacja itd. nie został ukarany. Niestety, nadal istnieje uzasadniona obawa, że zgodnie z wiadomą doktryną o bezkarności „swoich”, upolityczniona grupa sędziów będzie nadal wysługiwać się mafijnemu „układowi” i blokować najbardziej nawet słuszne oskarżenia…Każda bez wyjątku wypowiedź Tuska lub Sikorskiego o Polakach i naszym Państwie jest wroga, to świadomie głoszone obraźliwe oszczerstwa. To są prowokatorzy i sprzedawczyki, oni nie czują się niczym związani z krajem ojczystym. Obu ich łączy antypolskie nastawienie, oraz to, że mają bardzo dużo na sumieniu przez to zło, które popełniali kiedy PO-PSL było przy władzy. Dawno powinni zamilknąć, bo obydwaj zasłużyli na miana guru zdrajców, niestety ciągle bezkarnych, choć poziom ich nienawiści ciągle zaskakuje! To bezwstydni karierowicze, a ich haniebne wypowiedzi są coraz bardziej chamskie w obrażaniu Polaków. Jednemu i drugiemu woda sodowa uderzyła do głowy od czasu zrobienia niezasłużonej kariery i pieniędzy – Sikorski się w tym celu odpowiednio „wżenił”, a Tusk to osiągnął biegając jak kundelek i merdając ogonkiem koło kanclerz Merkel i innych co ważniejszych polityków, a obaj szkodząc Polsce za granicą i w kraju. Nawet premier GB i inni brytyjscy politycy, zaraz po Brexicie, z radością oświadczyli, że nareszcie nie będą musieli wysłuchiwać aroganckich uwag i pouczeń Tuska i Timmermansa. Jego „przyjaciel” Sikorski nie jest w niczym lepszy, dla obu „polskość, to nienormalność” i chcieli by wasalizacji naszego kraju pod groźbą kar finansowych, a nawet „Polexitu”! Pamiętajmy, że to obce, nieprzychylne nam, a głównie niemieckie media kłamstwami wykreowały wbrew woli Polaków Tuska i jego partię, a i teraz próbowały ulokować u nas kolejnego niemieckiego rezydenta i namiestnika, do blokowania „zbytniego” rozwoju krnąbrnego ich zdaniem kraju. W odczuciu Polaków niezrozumiałe jest, że tacy zaprzańcy (litościwie pominę nazwiska jeszcze kilku innych), mimo wyrządzania naszemu krajowi tylu szkód politycznych i gospodarczych, oraz notoryczną zdradę jego interesów nie są ścigani prawnie…A o machlojach szefa PZPN alkoholiku Bońku nic nie napiszecie, szkoda bo tam też jest grubo.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1639976

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1640155