Jak to się robi fachowo

Obrazek użytkownika jazgdyni
Idee

 

 

 

 

 

 

 

Szkopska gadzinówka, która na polskim obszarze nie powinna mieć racji bytu zadziałała na ostro.

Dotychczas na takie paszkwilanckie manipulacje pozwalał sobie tylko Jerzy Urban. Widać, że ma zdolnych uczniów, dodatkowo wspartych niemiecką nauką i techniką w dziedzinie robienia ludziom wody z mózgu.

 

 

Tego typu prasa rynsztokowa, eufemistycznie nazywana bulwarówkami (Fakt jest kopią niemieckiego rynsztokowca Bild) nie ma, jak solidne media, dociekać prawdy i zdobywać informację, tylko szokować sensacją. Im drastyczniej, tym lepiej.

 

Często wymyśla się fakty i zdarzenia, albo tworzy się półprawdy i słowne manipulacje.

Gazeta Fakt już wielokrotnie była pozywana do sądu, gdzie zazwyczaj przegrywała i musiała płacić niemałe odszkodowania. Lecz widocznie mają to wkalkulowane w swoją działalność i się tym nie przejmują.

Taką sprawą była choćby sensacja o romansie dziennikarza Maxa Kolonko z panią Rosati. Musieli w sądzie za te bzdury słono zapłacić.

 

Fakt praktycznie tworzył i długo był jego szefem Grzegorz Jankowski, którego mimo wszystko podziwiam, bo jest to człowiek utalentowany i bardzo sprytny. Potem został wydawcą również gadzinowego kanału tv "Superstacja", a teraz jest na wizji gwiazdą Polsatu.

Otóż Jankowski i jego gazeta już w 2006 roku wykręcił identyczny numer z tym, który omówię poniżej. Zamieścił na tytułowej stronie wielkie zdjęcie powszechnie znanego w Koninie redaktora lokalnej gazety z krzykliwym tytułem >>TEN ZBOCZENIEC JEST WOLNY<<. Za to kłamstwo i manipulację musiał brukowiec zapłacić pokrzywdzonemu 100 tysięcy zł.

 

 

Jak wiemy dokładnie, prezydent Andrzej Duda w marcu tego roku, podpisał akt łaski likwidujący zakaz zbliżania się do rodziny, oskarżonemu o pedofilię konkubinowi, który skończył odsiadkę całej zasądzonej kary więzienia, zresocjalizował się i jak stwierdził to jego kurator, sądy pierwszej i drugiej instancji, a także prokurator generalny, zmienił się na tyle, że kara izolacji od rodziny stała się bezsensowna, tym bardziej, że to właśnie rodzina, pokrzywdzeni, którzy wybaczyli, zwrócili się o ułaskawienie i uchylenie wyroku.

Takie są fakty, mimo, że opozycja już rozpętała medialną awanturę pod tytułem >>PREZYDENT UŁASKAWIŁ PEDOFILA<<

 

Gdy wydawało już się, że wszystko jasne – kto chce prawdy, ten już wie, a kto nienawidzi Dudy, to ma jeszcze jeden kłamliwy kwiatek do bukietu – niemiecka gadzinówka Fakt postanowiła zagrać jeszcze ostrzej kopiując schemat zastosowany w październiku 2005 przez Jankowskiego, zamieszczając całostronnicowe zdjęcie, oczywiście na pierwszej stronie, prezydenta Dudy z wybijającym się podpisem umieszczonym na zdjęciu >>TRZYMAŁ CÓRKĘ, BIŁ PO TWARZY I WKŁADAŁ JEJ RĘKĘ W KROCZE<<

Znacznie mniejszą czcionką umieszczono poniżej pytanie: Panie Prezydencie, jak mógł Pan ułaskawić kogoś takiego?

 

Nie ważne jest, że skłamano, iż prezydent ułaskawił pedofila, bo ten swoje odsiedział do końca, tylko to, że

TAKIE GRAFICZNE ZAPROJEKTOWANIE STRONY TYTUŁOWEJ NA PIERWSZY RZUT OKA NARZUCA KAŻDEMU ODBIORCY WRAŻENIE, ŻE TO PREZYDENT JEST PEDOFILEM I KAZIRODCĄ.

 

Nie wiem, czy pomysł takiej strony tytułowej powstał w Polsce, czy w Niemczech. Tak, czy inaczej jest to profesjonalna robota, Nawet jeżeli sąd zasądzi milion złotych kary i publiczne przeprosiny, za obrazę głowy państwa, to medialni złoczyńcy uznali, że przed wyborami warto jest tyle zapłacić.

 

Od dawna, praktycznie od początku, od roku przejęcia władzy w 2015 i publicznego programu działania Schetyny >>ULICA I ZAGRANICA<<, Prawo i Sprawiedliwość wraz z koalicjantami ma duży problem z barbarzyńską podłością i brutalnego grania bez jakichkolwiek reguł opozycji. Mimo wszystko są na tyle przyzwoici, że nie potrafią ostro odpowiedzieć na ordynarne zaczepki i prowokacje i pozwalają sobą bezkarnie pomiatać. Nie może to się oczywiście podobać elektoratowi.

 

Paskudna prowokacja niemieckiej gadzinowej gazety rodzi wiele pytań:

    • czy ten fałszywie odebrany komunikat z pierwszej strony Faktu odbierze Andrzejowi Dudzie w kolejnej turze wyborów 1 lub 2% głosów? Jest to ważne, bo taka jest właśnie różnica między kandydatami w sondażach.

    • Czy ta prowokacja redakcji Axel Springera była inspirowana przez władze niemieckie? Wówczas jest to ewidentne wpływanie przez jedno państwo na wybory w innym.

    • Dlaczego Dobra Zmiana nie potrafi się nauczyć unikania pułapek? Czy naprawdę trudno o najlepszych strategów i doradców? Przegrano z gnuśności, lub może z nadmiernej pewności siebie Senat. Pozwolono głupio się wykiwać z przeprowadzeniem wyborów regulaminowo 10 maja. Nie zdołano zneutralizować wicepremiera Gowina. To dużo błędów w krótkim czasie.

 

Mamy wraz z dniem dzisiejszym 6 dni, by jeszcze coś zyskać. Coś spektakularnego musi prawica uczynić by wygrać.

Wielogodzinne transmisje spotkań prezydenta z mieszkańcami miast w TVP stają się kontr-produktywne. Ileż razy można słuchać praktycznie tego samego?

Jakaś rakieta musi z Nowogrodzkiej wystrzelić.

 

.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:16)

Komentarze

Pokazany na zdjęciu hitlerowski Volkischer Beobachter (Ludowy obserwator) był prekursorem prasy gadzinowej, gdzie też w pewnym okresie regularnie pisywał Hitler.

Można przypuszczać, że najbardziej cyniczny propagandzista komuny, Jerzy Urban, mistrz prowokacji i insynuacji, zakładając tygodnik "Nie" tam czerpał wzory.

Tak też można powiedzieć, że niemiecki "Bild" i polska wersja "Fakt" są spadkobiercami nazistowskiej VB.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1637689

Sytuacja jest taka, że niemieckie fejkszczujnie oraz cała postkomuna zagnieżdżona w instytucjach walczy resztkami sił "o życie". To prawdopodobnie ostatni ich bój, dlatego czeka nas tydzień bardzo brudnej kampanii z ich strony. Oj wiele się dla nich zmieni po wyborach,
WIELE!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1637702

Masz rację. To bój o życie.

I to nie tylko walka w historycznym trójkącie Polska - Niemcy - Rosja. To praktycznie wojna światowa - MY kontra ONI.

ONI chcą ponownie stworzyć neo-niewolnictwo. MY to ma być ciemny motłoch. Taki sowiecki. Bez rodziny; dzieci pod opieką państwa, komuny, kołchozy, pełna kontrola, inwigilacja. Biali, czarni, żółci i tęczowi dokładnie wymieszani.

A ONI mają wszystko, co zapragną/

Gdy przegramy, my, tutaj, Polska, to wtedy oni mają otwartą drogę od Estonii do Bułgarii. To potężny rezerwuar i laboratorium eksperymentalne. Tusk właśnie zaczynał proces i pokazał, jak to będzie wyglądać: - robole do zmywaka i szparagów, dziewczyny myc okna i podcierać tyłki; ziemia, przemysł, woda, drogi, ulice, kolej w ich ręce.

Dla nas egzystencja.

Dla nich pełnia życia.

Taki właśnie jest plan. 

 

Ps. Dodam, że obecnie aż 43,5% Axel Springer już należy do amerykańskich żydów - KKR = Kohlberg Kravis Roberts - https://en.wikipedia.org/wiki/

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1637793

Tylko idiota z PO może odczytać z tego brukowca,  że Prezydent Andrzej Duda jest pedofilem....OBRZYDLIWE.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3
#1637754

Lecz Fakt ma duży nakład i mało zwrotów.

Ktoś to kupuje, prawda?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1637794

  Janusz, my za tydzień uczcimy zwycięstwo A.Dudy szampanem, a Oni  "ciepłą wodą z kranu". Pozdrawiam!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1637761

Oby!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1637782

Dzisiaj będzie rozgrywka z debatą. Najprawdopodobniej Trzaskowski nie pojawi się, bo on rozmawiać nie potrafi. Dla mnie to zupełna wydmuszka z braku lepszego.

A co jeszcze nas zaskoczy i wkurzy do soboty? Coś na pewno będzie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1637795

Obawiam się, że to nie koniec. Oni nie są jedyni. To będzie kilka uderzeń.

Głos na Trzaska to głos na jawną sodomię, na naukę masturbacji w przedszkolach i ofensywę LGBT w szkołach, na liberalizację prawa aborcyjnego, na ataki na Kościół, na spłatę roszczeń żydowskich...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1637762

   Zapomniałeś chyba najważniejszego dla Niemców. Reparacje wojenne. To dlatego tak jadą, bo targowicę kupią, za koperty.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

ronin

#1637776

Tak - groźba wiszących nad nimi reparacji strasznie ich denerwuje. Uciekają. Lecz gdy nadal zostanie prawica, będą się musieli z tym zmierzyć.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1637796

Pełna racja.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1637777

Jak widać, przekraczają już ostatnie granice.

 

pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1637797

Przygnębiające jest WRAŻEnie - <głosowania na władze Polski>...

(Z rosyjskiego) WRAŻE = wrogie

Wrogie -> WRAŻE, NIE głosowanie - na sprawiedliwość - czynnych władz Polski,  doStarcza przygnębiające sumy (SUMień)

głosowania - losowania losu (starczych ofiar) <niemieckich obozów zagłady życia (ogłady) kapitałów życia Polaków>.

Do głowy Polaka nie wchodzi szkodliwy wybór POlityka antypoloniZmów.

Antypolsko zorientowani Ludzie POsiadający głowy zajęte wrogimi manipulacjami (depopulacyjnymi) - nie mają miejsca w głowie, na myśli o dobru Polski.

Prawdopodobnie więcej objętości na obojętność i obcość wobec dobra Polski, Mają w odBycie...

Wobec takiego ego...- na wet, nawet nie za​​​​​​​trudniają głowy, do polskiego wyboru Głowy Państwa.

Od bytu Polakiem, Ludzi boli głowa(?) - od polskich domySłów...

Pozdrawiam. J. K.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1637861