EUROPO! SAMA TEGO CHCIAŁAŚ

Obrazek użytkownika jazgdyni
Idee

 

 

Komunizm...

 

Tak, za wszystkie nieszczęścia i to, co się dzieje dzisiaj, winię komunizm. Szatańską ideologię wymyśloną przez psychopatycznych wrogów ludzkości.

Diabelskie pomioty, które dla swoich egoistycznych celów, kłamstwem i oszustwem, bezwzględną brutalnością, pogardą dla wszystkich, którzy są poza ich sektą, zamordowali setki milionów, kolejne setki doprowadzili do nędzy i rozpaczy; zniewolili całe narody, a mieszkańcom państw dobrobytu odebrali rozum.

 

A na koniec, dzisiaj, zarazili cały świat potwornym wirusem, który dziesiątkuje narody, wszędzie tworzy chaos i niszczy wszystko – tradycję, styl życia, spokój i bezpieczeństwo, gospodarkę, więzi społeczne i państwowe struktury.

 

Oto efekt tego, że pozwolono komunizmowi trwać.

 

 

Nie zduszono komunizmu w zalążku. Już na samym początku. Wprost przeciwnie – wspierano go. Kto pomagał przeszmuglować krwiożerczego i zidiociałego ideologa – Lenina do Moskwy? Wiewiórki, czy Niemcy?

Kto wspierał i zapewniał pomoc dwóm podstawowym teoretykom ideologi mordu, nędzy i śmierci – Karolowi Marksowi i Fryderykowi Engelsowi? Czy nie Berlin, Paryż, Bruksela, Londyn, gdzie prowadzili swoją działalność?

Słusznie stwierdził jeden z niemieckich biografów Marksa, Leopold Schwarzschild, który w swej pracy z 1954 roku pośrednio obarczył go winą za wypaczenia socjalizmu w Związku Radzieckim, pisząc, że bez Marksa nie byłoby Lenina, rewolucji rosyjskiej i systemu sowieckiego.

 

"Z kolei niektóre dyskusyjne stwierdzenia Engelsa na temat dialektyki rozwoju w przyrodzie, w sposób dogmatyczny przyjęte przez wielu uczonych-marksistów nie tylko w ZSRR, ale i na Zachodzie, przez wiele lat hamowały rozwój nauk przyrodniczych. „Dla całych pokoleń komunistów – pisze biograf Engelsa Tristram Hunt – pisma Engelsa w dziedzinie nauk przyrodniczych i ścisłych stały się wytycznymi do prowadzenia badań w laboratoriach i poza nimi” [1]

Nauk przyrodniczych? Więc może także wytyczne Engelsa do prac nad stworzeniem SARS-CoV-2 z jego morderczą epidemią COVID19.

 

Tak oto dwójka zakręconych bojowników walki z burżuazją, oczadzeni filozofią Hegla i Feuerbacha, wywrócili porządek świata.

 

Nieszczęściem było, to, że w historycznym momencie, gdy świat miał już dosyć systemu feudalnego, monarchii, kolonializmu, starając się budować jakiś przyzwoitą demokrację i republiki, liberalnie dopuszczając do rozkwitu kapitalizmu, Szatan jak zwykle musiał włożyć swoje trzy brudne palce w d... i spowodować, że pierwsi opanowali kapitalizm zbiry i szubrawcy, a potem już było łatwo – wystarczyło jeszcze większych szubrawców, a nawet bandytów przedstawić jako zbawców narodów, ba... zbawców całego świata – wyprodukować komunizm i komunistów. Takich jak Stalin – despota i morderca, Pol Pot – paranoik i morderca, Che Guevara – lekarz-morderca, tfu – rewolucjonista i do dzisiaj symbol na koszulkach młodych idiotów.

 

Gdy komunizm, podobnie jak dzisiaj COVID19, zaczął rozlewać się po Europie, to mało było takich sił, które pojmowały grozę i niebezpieczeństwo. A wyraźny i jednoznaczny sygnał już w 1920 roku dostarczyła, na szczęście przez nas wygrana, wojna polsko – bolszewicka. My, Polacy, zobaczyliśmy czym jest komunizm. I bardzo nam się nie podobał. Lecz, jak to bywa – nie wszystkim u nas i w Europie.

Czy Europa nam podziękowała za ten wysiłek i heroizm? Nie podziękowała. Powiem więcej – wielu, nie tylko polityków, było na Polaków wkurzonych za to, że zatrzymali triumfalny pochód Stalina i jego bolszewików na zachód, aż do brzegów Atlantyku.

 

Wydaje mi się, że nadal wielu ważnych, czy to w Berlinie, Paryżu, Wiedniu i Madrycie, ciągle są wściekli na Polskę i starają się ją niszczyć, za to, że nie pozwoliła "pięknej idei komunizmu" rozkwitnąć w Europie.

 

Pamiętacie starsi, czego kazano uczyć się na pamięć?

 

Przeszłości ślad dłoń nasza zmiata,
Przed ciosem niechaj Kaczor drży!
Ruszymy z posad bryłę świata,
Dziś niczym – jutro wszystkim my!

I dalej:

Nie nam wyglądać zmiłowania
Z wyroków bożych, z pańskich praw.
Z własnego prawa bierz nadania
I z własnej woli sam się zbaw!

 

Autentycznie dziwię się, że organizatorzy tych współczesnych krucjat dziecięcych na ulicach polskich miast, nie propagują tego francuskiego, bolszewickiego coveru...

Z własnego prawa bierz nadania i z własnej woli sam się zbaw!

Ale by to brzmiało na Krakowskim Przedmieściu, czy Rondzie Dmowskiego. Przecież ta karykaturalna przywódczyni, Marta Lempart, wykrzykuje to do każdego mikrofonu przed nosem.

Komuno wróć!

Z poparciem szkolonych w Moskiewskich Pralniach Mózgów generałów i najbardziej ohydnych szpicli i donosicieli, typu Michał Boni.

 

 

Zgrozę opanowania świata przez bolszewię, szesnaście lat po polskim doświadczeniu z 1920, czyli dopiero w 1936 dostrzegła tylko Hiszpania, gdzie (i dlatego) wybuchła wojna domowa, a starający się ze swoimi siłami zwalczyć w swym kraju rodzący się komunizm, generał Franisco Franco, uważany jest przez tę walkę, przez światły Zachód i homosovieticusy reszty Europy, za tyrana, dyktatora, mordercę, zbrodniarza, gnidę, robaka, krwiopijcę........ . Tak, tak – lewactwo ma zawsze tysiące obelżywych określeń na przeciwnika, który im zalazł za skórę.

 

Więc my, dzielni i bitni Polacy, obywatele młodziutkiego, zaledwie dwuletniego państwa po 123 lata zniewolenia, nie tylko żołnierze, lecz także wszyscy - chłopi, urzędnicy, piekarze i stolarze, studenci i nasi Żydzi, zatrzymaliśmy potężne hordy bolszewików w ich marszu na Europę.

Zatrzymaliśmy rusko – mongolską bolszewię, dzicz i barbarzyńców. Chwała nam za to. Jeszcze raz – ktoś nam podziękował?

 

Lecz komunizmu nie zatrzymaliśmy. Szatańska ideologia śmierci, pejcza i nienawiści, pod hasłem – "niesiemy wam pokój", nigdy nie miała się tak dobrze jak dzisiaj, sterowana z Brukseli, Berlina, Paryża i Sztokholmu.

 

Ciii, ciiiii... Nie mówimy już komunizm, prawda? To nie za dobrze się kojarzy. Lepiej to rozbić na drobniejsze, wyglądające pozytywnie przedsięwzięcia:

 • ruch ochrony praw człowieka;

 • walka z ociepleniem klimatu:

 • ekologia i ochrona robaczków świętojańskich;

 • prawa kobiet – my emancypantki przeciw patriarchatowi;

 • LGBT+++.........+ (końca plusów nie widać);

 • STOP dziurom w Ziemi! Nie wyciągać z dołu jakiegoś paskudztwa, czarnych kamieni, czy śmierdzących fekaliami gazów;

 • multi-kulti. Tylko wymieszanie kultur świata, jak kapuśniaka z zupą jagodową, stworzy crème de la crème, który wszystkim będzie smakować;

 • kościół to opium dla mas! Już dawno trzeba było to zniszczyć.

 • Itd, itp, etc...

 •  

 

Kto może wymienić, co pozytywnego przez ten miniony wiek otrzymaliśmy od komunizmu?

 

 • setki milionów pomordowanych niewinnych ludzi;

 • miliardy, wliczając w to Chiny, Kubę, czy Wenezuelę, ludzi doprowadzonych do rozpaczy z powodu braku nadziei , że kiedyś skończy się nędza, głód, brud i brak godności, podczas, gdy ich przywódcy kąpią się w szampanie, zajadając najdroższy, astrachański kawior;

 • gułagi, obozy koncentracyjne, obozy przymusowej pracy i kliniki psychiatryczne, w których lokuje się wszystkich uznanych za wrogów komunizmu;

 • aborcję na życzenie. Szacuje się, że było to 300 – 500 tyś. zabiegów usunięcia ciąży rocznie. Dla jasności – to 3 – 5 milionów tylko przez 10 lat;

 • zdeprawowanie młodzieży, rok 1968, albo w Polsce Owsiak, indoktrynacja, pranie mózgu, niszczenie nawet naturalnych wartości, prymitywizm edukacji – wychowywanie posłusznych i uległych niewolników;

 • degradacja przyrody i rabunkowa gospodarka. Sadzenie przysłowiowych palm na biegunie i życie prostych ludzi za garstkę ryżu. Kołchozy i sowchozy, eksperymenty rolnicze, z których żaden się nie udał;

 • organizowanie i szkolenie terrorystów; grupy Baader – Mienhof, czyli Frakcja Czerwonej Armii – Niemcy, Brigade Rosse, Fronte Nazionale, czy Prima Linea – Włochy, Organisation de l’Armée Secrète – OAS, Action Directe – Francja. Warto dodać, że poszukiwany na całym świecie, niedoszły zabójca prezydenta Francji Charles'a de Gaulle, "Szakal" Carlos ukrywał się i prawdopodobnie również szkolił się w Polsce.

 • Nieustanny wyścig zbrojeń, gdzie łamie się wszelkie międzynarodowe traktaty, co niemalże doprowadziło do atomowej zagłady świata (kryzys kubański 1962); niezaprzestanie tajnych prac i eksperymentów nad zabronioną bronią chemiczną i biologiczną. Świeże dowody, to rosyjska trucizna Nowiczok i bardzo możliwe – wywołanie pandemii COVID19.

 

Państwo dobrze wiecie, że można by tak, szczególnie my – ci, co życie w komunizmie osobiście doświadczyli, tę wyliczankę kontynuować jeszcze przez wiele stron druku.

 

Lecz może, szczerze proszę czytelników o poszukanie w pamięci, bo ja nie zauważam – czy komunizm dał coś dobrego ludzkości?

 

Komunizm ponownie atakuje. Jak napisałem – pozmieniali flagi i nazwy. Teraz nie bronią proletariuszy krzywdzonych przez kapitalistów, bronią "prześladowanych" dewiantów seksualnych, czyli nowiutka całkiem ideologia gender i LGBT, bronią kobiety, które już się za komuny przyzwyczaiły, więc żądają skrobanek, kiedy tylko zapragną, bronią imigrację do Europy islamistów, którzy dobitnie mówią, ze nie będą się asymilować, a jak się osiedlą, to wprowadzą prawo szariatu.

 

Wyprowadzają na ulicę nieletnich, bo ci akurat nie chodzą do szkoły z powodu szalejącej na świecie wirusowej pandemii, na którą nie ma jeszcze leków i szczepionek. Auto-da-fé młodzieży i eutanazja seniorów?

Kolejny szatański pomysł komuny? Tych kilkudziesięciu czerwonych generałów po sowieckim szkoleniu? Oszalałej i raczej nie uroczej kobiety, zadeklarowanej lesbijki Marty Lempart i jej elity?

Czy może raczej tych knujących od 2015 roku przeciwko Polsce Sorosów i grona światowych lewaków.

 

Lewaków... Jaka nieadekwatna, miłosierna nazwa. Neobolszewia, spadkobierca bolszewii, która również usiłowała zamordować Jana Pawła II. Naszego Karola Wojtyłę...

 

 

......

 

Znowu przyjdzie całą noc nie spać. Bardzo możliwe, że właśnie ważą się losy przyszłości świata. A konkretnie – czy wygra w USA światowy komunizm.

Kandydat demokratów Joe Biden, to postać nieciekawa. Nie ma jednak najmniejszej wątpliwości, że to człowiek wspierany przez światowe lewactwo. Skorumpowany i zakłamany, na którego różne służby mają mnóstwo "haków", więc będzie posłuszny, "jadł z ręki" i "aportował na komendę".

Może już jutro dowiemy się, jaki nas czeka los.

 

 

[1] http://przeglad-socjalistyczny.pl/opinie/ideologie/1319-owczarz

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:5)

Komentarze

i bezczelnie istnieje minimum od 1789 roku i przez te wszystkie lata uczy się dostosowywania aktualnej maski i stosowanych narzędzi do wymagań czasu. Taki ZEITGEIST, dezinformacją przyssany do historii świata: WSPÓŁCZESNA DEFINICJA KOMUNIZMU  →  WNIOSEK O DELEGALIZACJĘ TOTALITARNEJ OPOZYCJI

#NieStrajkuję To co się w Polsce dzieje jest puczem starego totalitarnego reżimu komunistycznej PRL przeciwko demokratycznej władzy w Polsce, realizowanym pod fałszywą flagą. Celem tego puczu jest odebranie Polsce jej państwowej Niepodległości poprzez przywrócenie starego reżimu totalitarnej władzy i jej pasożytniczego systemu  [link].

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

michael

#1650710

Witaj

 

Jak widzisz, musiałem urazić jakiegoś zatwardziałego komunistę, który natychmiast tekst spałował. Tak, komuniści są ciągle między nami, a my zwalamy wszystko na biedne trolle. Lecz ciekawe... kto to może być? Desantowcy z Leona to wiadomo.

Swoją drogą dokładnie sprawdzałem podpisy pod Listem Czerwonych Generałów. Naszego kangura tam nie ma, co zrozumiałe, bo chyba wyżej majora nie podskoczył. Jest tam natomiast admirał Toczek, z którym na Leonie, gdzie był regularnym blogerem, pewne wymiany zdań toczyłem. Nie zauważyłem, a może przegapiłem, generała Wileckiego, który był kiedyś najważniejszy na Leonie i był takim duchowym opiekunem Opary, jak powiedzmy Karol Marks Lenina.

Ja historycznych początków też sięgam do Rewolucji Francuskiej. Te lewicowe podniecenie na kanapach, choć lepiej powiedzieć, na fotelach ginekologicznych, jak żywo przypomina komiczną parodię, tych wszystkich ówczesnych rewolucjonistów.

Tu przypomnę, zastanawiając się, kto okaże się jakobinami, którzy przypomnę, przemianowali się na Stowarzyszenie Przyjaciół Konstytucji. Więc tu widziałbym honorowe miejsce dla wielkiego Lecha "Bolka" Wałęsy. Tylko jeden szkopuł - rewolucja ścięła wszystkich przywódców jakobinów. No, gdyby to była pani Lempart, albo pani Płatek, to nie mam wątpliwości, że bez głowy byłyby mądrzejsze.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1650725