Czy to znaczy, że ktoś nas jednak chce wykastrować?

Obrazek użytkownika jazgdyni
Świat

 

 

Wiecie już, co to jest WIELKI RESET? Nie?

 

No to zapnijcie pasy i trzymajcie się fotela.

 

 

Sam jestem marzycielem i lubię pofantazjować. Ale tak tylko niewinnie. I owszem, chciałbym bardzo, by świat był lepszy. Nie tylko dla mnie – dla wszystkich lepszy.

Ale utopistą nigdy nie byłem i nie będę. NIGDY!

 

Czy ludzi, którzy są utopistami; którzy są zafiksowani na jakiejś idiotycznej, nieprawdopodobnej idei, mogę nazwać kretynami? Albo jakoś podobnie?

A jeśli na dodatek są obrzydliwie bogaci, albo mają dostęp do potężnej władzy, to kim wówczas są? Potworami?

 

Patrzcie kto staje się nagle twarzą tej tradycyjnej bzdury, której się obawiamy i od lat zwalczamy – NWO – Nowy Porządek Świata.

A ponieważ ta idea wq*wia wielu rozsądnych ludzi na całym świecie, to teraz nazwano to – Wielki Reset.

Ten, który daje swą gębę dla projektu, to 70 chłystek, wieczny nieudacznik, którego nawet matka ledwo toleruje, książę Karol. Tenże sam "mądry" człowiek, którego doradczynią w sprawie planety jest szwedzkie durne dziecko, Greta Thunberg.

 

Następca brytyjskiego tronu książę Karol wygłosił przemówienie w trakcie wirtualnych obrad Światowego Forum Gospodarczego. Mówił o tym, że wyzwania po koronawirusie mogą stać się przyczynkiem do zbudowania lepszego, bardziej sprawiedliwego świata. [1]

 

Gdyby to tylko komiczny synek, jednakże następca tronu Zjednoczonego Królestwa gadał bzdury, machnąłbym ręką i zrzuciłbym to na karb częstych dewiacji zdrowotnych, występujących nagminnie w starych, arystokratycznych rodach.

Ale nie, za Wielkim Resetem stoją murem między innymi Klub Rzymski, Gorbaczow, ONZ, IMF i Światowe Forum Ekonomiczne.

 

Po przetoczeniu się zaplanowanej epidemii obecnie Klub Rzymski, Gorbaczow, ONZ, IMF i Światowe Forum Ekonomiczne wezwały, by wykorzystać nadarzającą się okazję i dokonać od dekad planowanego Resetu. Do tej globalistycznej grupy obecnie dołączył książę Karol.

[2]

 

A to już teraz jest bardzo, bardzo poważne.

 

Jeszcze nie tak dawno miałem nadzieję, że NWO to taki fajny temat do snucia przy alkoholu, pijanych i znudzonych miliarderów, posiadających, w parę osób, połowę majątku całego świata.

Jednak nie, najstraszliwsza z teorii uważanej za spiskową, własnie w tych dniach, chyba nie jako prezent gwiazdkowy dla ludzkości, właśnie ujrzała światło dzienne.

 

Nie będę się wgłębiał w szczegóły tego ich, bodajże pięciopunktowego planu, bo to wymaga poważnego, dogłębnego opracowania.

Zaznaczę tylko takie cymesy:

 

Wszyscy ludzie na Ziemi, w imię braterstwa ludzkości MUSZĄ zostać zaszczepieni przeciwko SARS CoV-2

 

Niech żyje wolność i demokracja! Co na to protestujące macice?!

 

Aby zabezpieczyć naszą przyszłość i produktywność, musimy rozwinąć nasz model ekonomiczny i postawić ludzi i planetę w centrum globalnego tworzenia wartości. Jeśli trzeba wyciągnąć jedną krytyczną naukę z tego kryzysu, musimy postawić naturę w centrum naszego działania. Po prostu nie możemy tracić więcej czasu”. [2]

To Karol peroruje.

 

Mamy tylko jedną planetę i wiemy, że zmiana klimatu może być kolejną globalną katastrofą o jeszcze bardziej dramatycznych konsekwencjach dla ludzkości. Musimy dekarbonizować gospodarkę i ponownie dostosować nasze myślenie i zachowanie do natury ” [2]

A to Klaus Schwab (w dowolnym tłumaczeniu – niemiecki błazen), prezes Światowego Forum Ekonomicznego (Davos). I jeszcze dodał:

 

Konieczny jest wielki reset, aby zbudować nową umowę społeczną, która będzie szanować godność każdego człowieka. Światowy kryzys zdrowotny ujawnił brak stabilności naszego starego systemu pod względem spójności społecznej. Nie możemy też odwrócić się od zła rasizmu i dyskryminacji. Musimy wbudować w tę nową umowę społeczną naszą odpowiedzialność międzypokoleniową, aby zapewnić, że sprostamy oczekiwaniom młodych ludzi. ” [2]

 

A Evening Standard radośnie podsumowuje:

 

"Globalne media i sieci społecznościowe zmobilizują miliony ludzi, umożliwiając im dzielenie się swoim wkładem, a także zapewniając im dostęp do dyskusji na dorocznym spotkaniu w Davos." [3]

 

Czy Państwo czujecie to co ja? Może się mylę?

Orban z Kaczyńskim i kto tam jeszcze się do nich przyłączy, mają chociaż 0,001% szansy, by przeciwstawić się już prawie, prawie nowym władcom świata?

 

 

A na koniec, żeby jeszcze odebrać resztki dobrego humoru, jesli ktoś jeszcze go ma, poinformuję Drogich Czytelników, że przeobrażanie świata ma być przeprowadzane według reguł masońskich.

 

.

 

 

.

[1] https://www.money.pl/gospodarka/pandemia-szansa-na-reset-swiatowej-gospodarki-ksiaze-karol-liczy-na-nowe-otwarcie-6517593122797697a.html

[2] https://globalna.info/2020/07/06/ksiaze-karol-oglasza-plan-wielkiego-resetu-ktory-ma-uratowac-swiat-po-pandemii/

[3] https://www.standard.co.uk/news/uk/prince-of-wales-announces-great-reset-programme-global-economy-a4458631.html

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)