Czy to koniec demokracji w Stanach?

Obrazek użytkownika jazgdyni
Świat

Nie ma co się dziwić, że wczoraj rozgoryczeni i wściekli ludzie, którzy przyjechali pokonując nawet tysiąc kilometrów, , wtargnęli na Kapitol, bo podobne do warszawskich, waszyngtońskie "elyty" nienawidzą Trumpa, gdyż bezlitośnie patrzał ich na brudne ręce.

 

 

nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy Józef Stalin

 

Piszę na gorąco parę słów, więc przepraszam za chaos.

 

 

Nikt nie ma wątpliwości, że najważniejszym elementem demokracji jest głosowanie. Uczciwość tego ważnego procesu decyduje w sposób dosłownie zerojedynkowy, czy jest demokracja, czy nie.

 

Gdy głosujący wyborcy nie mają pewności, czy ich głos został sprawiedliwie, to jest bardzo źle.

Nikt spokojnie nie toleruje bycie oszukanym. Często więc protestuje i ma do tego prawo.

 

Pół roku temu dopingowaliśmy naród białoruski, gdzie ewidentnie satrapa Łukaszenko sfałszował wybory.

Cały świat (Chiny i Rosja nie) poparł protest Białorusinów. Polska aktywnie im pomagała, w rezultacie czego Łukaszenko zaczął gromadzić armię na polsko – białoruskiej i litewsko – białoruskiej granicy.

 

W dniu, w którym amerykański Kongres ma złożyć cyrograf zatwierdzający zwycięstwo Joe Bidena w wyborach prezydenckich, do czego ma wątpliwości więcej niż połowa Amerykanów, demonstranci w Waszyngtonie po walkach z policją, gdzie życie straciło pięciu ludzi, weszli do Kapitolu.

Mają prawo do protestu. Czują się oszukani wynikami wyborów.

 

Donald Trump w poprzednich wyborach został uczciwie wybrany głosami Amerykanów. Choć już wtedy były manipulacje przy wyborach.

Donald Trump szanowany przez obywateli widzących w nim kogoś, kto będzie w stanie przełamać faktycznie rządzący z bunkrów neo-bolszewicki deep state.

Z tego też powodu, Trump był znienawidzony przez wszystkich uzurpujących sobie władzę nad wszelkimi aspektami życia obywateli i działania państwa. To m.in. Najbogatsi ludzie, szczególnie z grupy HI TECH, albo Krzemowej Doliny, media i propaganda; hollywoodzcy i nowojorscy artyści, żydowscy prawnicy i lobbyści; administracja stanowa i terenowa i co niestety najgorsze – wymiar sprawiedliwości i stróże prawa.

Trump musiał już od początku walczyć z potężną ośmiornicą, jak wiemy silnie wspieraną przez Chiny i Rosję.

 

Wybory prezydenckie były skandalem, ewidentnie zmanipulowane, niemalże na poziomie wyborów na Białorusi.

Praktycznie wszystko, jak w soczewce, skupiło się na stalinowskiej doktrynie – "nie ważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy".

W niektórych stanach (Pensylwania), wprost bezczelnie i brutalnie wyrzucano obserwatorów.

 

Nie ma co się dziwić, że wczoraj rozgoryczeni i wściekli ludzie, którzy przyjechali pokonując nawet tysiąc kilometrów, , wtargnęli na Kapitol, bo podobne do warszawskich, waszyngtońskie "elyty" nienawidzą Trumpa, gdyż bezlitośnie patrzał ich na brudne ręce.

Telewizja TVP Info jest tak beznadziejna i głupia, że na eksperta i komentatora zdarzeń zaprasza jakiegoś prezesa izby, który oznajmia, że protestanci wynoszą z Kapitolu krzesła i sprzęt, co świadczy o rabunkowych pobudkach. Ten małomądry "ekspert" nie może sobie wyobrazić, ze w ten sposób protestujący usiłują sparaliżować obrady Kongresu.

 

Ewidentnym elementem, każdej totalitarnej władzy, a w najwyższym stopniu każdej bolszewii, jest cenzura.

 

Właśnie parę godzin temu Facebook, You Tube i Tweeter, zablokowały konta, uniemożliwiając wpisy ciągle będącemu prezydentem USA Donaldowi Trumpowi.

 

Tu już nie ma co ściemniać. Maski opadły. Neokomuna pod szyldem demokratów, jak mongolska chorda, zdobyła wszystko, by opanować Stany Zjednoczone.

 

Czu uczciwi Amerykanie mają jeszcze szansę, by obronić się przed oszustami i szubrawcami?

 

Odpowiedź ma wielkie znaczenie dla całego świata. A dla nas, dla Polaków w szczególności.

 

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:10)

Komentarze

Niestety Ameryka wchodzi w okres wielkiego chaosu i anarchii, wywołanymi wspólnie przez chińskie służby i lewactwo wszelkiej maści...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1657870

Te wydarzenia będą miały tragiczne konsekwencje. Żadne brednie i zadymianie przez "komentatorów" i "interpretatorów zawodowych" nie pomogą. Prawda lewacka wyszła na wierzch, jak oliwa. 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1657871

- posuwając się już do bezczelnych, masowych fałszerstw wyborczych (znamy je i w powojennej stalinowskiej Polsce) - doprowadził do buntu Amerykanów.

Żeby zrozumieć to co dzieje się w USA należy oddzielić "ziarno od plew" i zadać sobie podstawowe pytanie

- kim w USA są demokraci ? -

(konkretnie chodzi mi o same władze partii i samą wierchuszkę bo wsparcie w społeczeństwie mają dzięki ogłupiającym Amerykanów hasłom czysto komunistycznym tak jak u nas za PRL-u , czyli gang złodziei mówi o praworządności, szacunku do robotnika, praca dla wszystkich, konstytucja - czyli zakłamane mordy wypchane frazesami a wszystko dokładnie robią odwrotnie).

1) czy są tylko opcją polityczną Amerykanów ?

2) czy obcą agenturą (niekoniecznie sowiecką bo mogą być izraelską co poprzez ich sympatie do Izraela jest bardzo prawdopodobne) ?

- bo pro-polskie nastawienie Pana Prezydenta D.Trumpa z partii Republikanów znamy i wiemy że służą pokojowi na świecie i obronie Polski przed czerownym i ludobójczym ścierwem które wymordowało wiele milionów naszych Rodaków.

Wpływ Żydo-bolszewików na wydarzenia w USA wydaje się być realny i potwierdzony i stało się to nie na drodze rewolucji tylko etapowaniu i małymi kroczkami (ponad 50% Kongresmenów to Żydzi lub ludzie z nimi sympatyzujący).

Jeśli wygrają demokraci to bardzo źle to wróży całemu światu a Amerykę czeka stagnacja i wojny choć taki Makron czy Ursula z UE widzą dla siebie doraźne korzyści i poganiają USA w swoich wypowiedziach do kamer aby jak najszybcieli zaprzysiężyli Bidena.

Amerykę czekają bardzo trudne czasy bo na pandemię nałoży się złodziejstwo i nugusostwo komunistów (jak u nas za platformy - to ten sam sort) - zwani tam dla zmylenia Amerykanów domekraturami. Ameryka i Świat cofnie się w rozwoju o wiele lat.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1657872

A lewactwo dopełni tego zniszczenia.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1657873

on raczej nie, ale ci, którzy stoją za nim - na czele z Kamalą Devi(l) Harris.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1657880

na buźkę i wszystko jasne

uma nima.......

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1657923

   Witaj! Janusz, nie chciałbym być złym prorokiem, ale chyba już u nas w kraju w głowach Targowicy kiełkuje myśl, że jeżeli tam można, to dlaczego w Polsce POdobnie można będzie "demokratycznie" przekręcić przyszłe wybory. Czasu jeszcze dużo, ale myślę, że wszawica już będzie stadnie się głowić... Żle się stało, bo pewnikiem Niemcy zostaną ambasadorem Unii w relacjach z USA, ba będą nas próbowali wypchnąć z obecnej roli. Oby Niemcy nie zostali nagle ambasadorem NATO w naszym regionie. Nie wiem, jak teraz będzie z Repolonizacją mediów, szkolnictwem i sądami, bo Niemiecka Unia, dopiero teraz zacznie nas grilować, a Lewizna u nas w kraju poczuła krew...Też piszę na gorąco. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1657892

Mialem cos skrobnąc samodzielnie ale skoro jest okazja pod notką kolegi to pozwole sobie na kilka uwag.

pierwsze

trafnie sprawe ujął Targalski. https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/dr-targalski-zdobycie-kapitolu-mia%C5%82o-na-celu-niedopuszczenie-do-przes%C5%82uchania-%C5%9Bwiadk%C3%B3w-fa%C5%82szerstw/ar-BB1cx7Yz

"Dr Targalski: zdobycie Kapitolu miało na celu niedopuszczenie do przesłuchania świadków fałszerstw"

wnioski: to deep state wywołał zamieszki aby skonsumować fałszerstwo wyborcze. zarówno dyskusje nad użyciem 25 poprawki aby odsunąć Trumpa z urzędu na 10 dni przed końcem kadencji jak i lawinowe dymisje z otoczenia Trumpa świadczą o tym że Trump wciąż jest niebezpieczny dla lewaków. Stał się symbolem wzmacniania USA i ten symbol próbuje zniszczyć lewacka elita USiA.

Jeśli Trump nie będzie miał wyroku, nie odejdzie w niesławie, z pewnością będzie budował mocną opozycję wobec czerwonej zarazy.

drugie

GIEŁDA "

USA: ​Na Kapitolu zamieszki, na giełdzie rekordy

Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/gieldy/aktualnosci/news-usa-na-kapitolu-zamieszki-na-gieldzie-rekordy,nId,4970387#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

to bardzo zła informacja dla euro-azji. Jak to często powtarzał trader21 kapitał lubi stabilność co ewidentnie pokazywała sytuacja na giełdzie przed zamieszkami. Teraz jestem pewien zarządy wielkich banków oraz imperialnych państw podejmują stosowne działania przeciw dolarowi. Przypuszczam że zostaną przebudowane sojusze i łancuchy dostaw z uwzględnieniem ewentualnej wojny domowej w USiA.

trzecie

IZRAEL

Juz samo wystąpienie prezydenta Izraela pro-bidenowskie mówi wyraźnie kto stoi za obecną operacją na Kapitolu. Pro-rosyjskie sympatie, przebudowa świata na wielowektorowy. Izrael kładzie lagę na światowego hegemona. Od dawna uważałem że ci przywódcy mają nierówno pod sufitem. Przyczyny zrozumiałe - skoro pociągają za sznurki tak w ameryce jak i europie są pewni że będzie git!

Gdy upadnie dolar skończy się 9 000 000000$ bezzwrotna pomoc dla państwa położonego w Palestynie. Izrael będzie sie ewakuował tylko gdzie? :-(

czwarte

Niemcy.

PIS przytomnie już od zakończenia wyborów USiA zaczął skwapliwie wykonywać polecenia Berlina. PO niema się z czego cieszyć bo Niemcy potrzebują silnej Polski do rozwoju własnego, co z niemałym zaskoczeniem ostatnio zaakcentował Jacek Bartosiak.

Tak że ten tego szanowni blogerzy.. "spokojna wasza rozczochrana"

Już niemiecki antysemityzm, stale narastający musi starszym braciom dawać do myślenie - POLIN - no raczej tam nie odpoczną.

piąte

ROSJA

W mojej subiektywnej ocenie upadek USiA to dla Rosji bardzo zły scenariusz. Nie będzie miała czym straszyć Chin. Chińska obecność na syberii nabierze nowego wymiaru.

 

Miejmy nadzieję że czerwona zaraza szybko wykończy USiA i znajdą się tam ludzie zdolni do chińskiego zamordyzmu który skutecznie zamieni ten wielki kraj w Królestwo Amerykańskie. Jego władca zaś weźmie właścicieli google facebooka i tweetera na przesłuchanie.

"Dlaczego zablokowaliście wiadomość prezydenta USA Donalda Trumpa która nawoływała do rozejścia się w pokoju?" przecież tym sposobem wywołaliście wojne domową, ludobójstwo i zamach stanu. Kara: publiczna gilotyna włascicieli i managerów tych zacnych serwisów internetowych, konfiskata mienia i infamia dla rodzin zdekapitowanych zbrodniarzy.

Zapewne ten wspaniały sprawiedliwy scenariusz nigdy sie nie ziści bo światem rządzi diabeł.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

norwid

#1657901

w kontekście TYCH obecnych wyborów w USA.

Wtedy podobnie"wybierano" Baracka Obamę.

Był "wybrany" przed wyborami.

Pamiętam, że widziałem na ekranie komputera jakiś oficjalny dokument, na kórym widniał podpis prez. Baracka Obamy, który jeszcze żadnym prezydentem nie był.

Czas, czyli data ukazania się tego oficjalnego dokumentu wskazywała bez żadnych wątpliwości, że wybory dopiero nadchodzą.

A elekt był już "wybrany".......

No i wygląda na to, że dzisiejszy bidet takim samym "zwycięzcą" jak wtedy tamten barak.

Przypominam sobie, że TEN list Matki zamordowanego Jana Pawła, jak i całą tragiczną historię, upubliczniono w polskiej prasie już dobrze po wyborach. Chyba dopiero w Styczniu, choć daty dokładnej nie pomnę.

No ale wniosek nasuwa się jeden - gdyby sprawa stała się znana wszystkim zaraz po tej okrutnej zbrodni, miliony amerykańskich obywateli nie zagłosowałoby na baraka.

:

https://wiadomosci.wp.pl/usa-brutalny-mord-zolnierza-i-jego-zony-lawa-przysieglych-chce-najwyzszych-kar-6082104514651265a

 

JAN PAWEŁ PIETRZAK story

:

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/w-tyl-glowy/wf83v

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1657922

Konrad Berkowicz:
„Jak to jest, że w przypadku protestów na Białorusi przywódcy świata zachodniego każą władzy ustąpić, a kiedy lud tak samo zbuntował się przeciwko wynikom wyborów w USA to te same osoby wzywają protestujących do zachowania spokoju?”

Prawdziwa przyczyna oszustwa wyborczego w USA.
Historyczny Apel z jakim Benjamin Franklin zwrócił się do kierownictwa młodego państwa około 235 lat temu:
Oto (przyczyna) z jakim apelem Benjamin Franklin zwrócił się do kierownictwa młodego państwa około 230 lat temu:

"Panowie, mamy u nas przykrzejsze zagadnienie od zagadnienia rzymskiego: jest nim żyd. W którym tylko kraju osiedlili się żydzi, zniżyli jego poziom moralny, zburzyli jego standard kupiecki, szydzili z jego religii, podkopywali ją. Stworzyli państwo w państwie.

Są oni wampirami - a wampiry nie żyją z wampirów. Nie potrafią oni nigdy żyć i utrzymać się wśród samych siebie. Utrzymać się i żyć potrafią tylko wśród chrześcijan i innych narodów, które nie należą do ich rasy.

Jeśli nie oddalą się oni z naszego kraju mocą naszej konstytucji, stanie się pewne, że w przeciągu mniej aniżeli 200 lat, przybędą do nas w takiej masie, że będą na czele dominowali i kraj pochłoną. zmienią formę rządzenia, za którą my, Amerykanie, przelewaliśmy krew, oddawaliśmy życie i narażaliśmy na szwank naszą wolność, a nasi potomkowie będą pracowali, aby przysporzyć im majątku, gdy oni będą w swoich kantorach zacierali ręce. Przestrzegam was, panowie, że jeśli na wszelkie czasy nie usuniecie żydów z waszego kraju, dzieci i potomkowie wasi przeklinać was w grobie będą!"

Te ostrzeżenia zostały zlekceważone, a ekspansja Żydów do USA rosła tym mocniej, im kraj ten stawał się - dzięki przedsiębiorczości i pracowitości białych imigrantów z Europy (w tym Polaków, co mocno podkreśla w swojej książce Henry Ford) - zamożniejszy i nowoczesny. Wymownie oddają to statystyki opublikowane przez Komitet Żydów Amerykańskich (American Jewish Committee), a więc instytucję w kwestiach żydowskich raczej wiarygodną.

W roku powstania Stanów Zjednoczonych Ameryki (1776) szacunkowa liczba Żydów wynosiła od 1000 do 2500. Sto lat później (początki kapitalizmu) było ich już około ćwierć miliona, a w 1920 roku - gdy gospodarka wolnorynkowa zaczęła przynosić wymierne efekty - żydowscy buchalterzy skalkulowali liczbę swoich ziomków w USA w granicach 3.300.000 - 3.604.580. W 2001 roku American Jewish Committee ocenił liczbę Żydów w USA dokładnie na 6.155.000.

Stanowi to niespełna 2 proc. obywateli USA lecz w tym wypadku liczy się nie ilość, a jakość. Ściślej zaś - ulokowanie i pozycja Żydów w kluczowych segmentach każdego państwa; od finansów, poprzez administrację, oświatę, naukę i gospodarkę aż do mediów.

Henry Ford w swojej książce pt. "Międzynarodowy Żyd" wykazał jednoznacznie, iż decydująca pozycja Judejczyków w najważniejszych strukturach amerykańskiego państwa nie jest bynajmniej wynikiem ich predyspozycji intelektualnych lecz konspiracyjnej solidarności plemiennej nakazującej lokować "swoich" wszędzie tam, gdzie jest dostęp do pieniędzy i świadomości gojów, czyli nie-Żydów.

Pierwszą z preferencji wymownie określa mało znany fakt, iż najokrutniejszą z organizacji gospodarczych działających na terenie USA wbrew prawu była nie mafia włoska lecz żydowska, a osławiony Al Capone to "mały pikuś" przy żydowskim bandycie i zwyrodnialcu o personaliach Lansky vel Meyer.

Preferencję drugą, czyli docieranie do świadomości (czytaj: ogłupianie) gojów uosabia wielki przemysł filmowy, absolutnie zdominowany przez Żydów. Dzięki temu w ponad 400 filmach poświęconych tej nacji, wyprodukowanych w Hollywood nie ma ani jednego, który pokazywałby żydostwo w złym świetle. Gwoli ścisłości - dotyczy to także filmów o tematyce gangsterskiej.

Odnosząc się do przestróg Benjamina Franklina, nie sposób zbyć milczeniem takiej kwestii jak wyjątkowa naiwność i podatność Amerykanów na żydowskie pranie mózgów. Jego efektem jest nie tylko zgoda na finansowanie z kieszeni amerykańskich podatników tworu o nazwie Izrael (roczne dotacje do tego geszeftu wynoszą 5 - 6 miliardów dolarów) ale także poświęcanie życia tysięcy młodych "ochotników" w imię żydowskich interesów na Bliskim Wschodzie czy przyzwolenie na deprawowanie amerykańskiego społeczeństwa przez żydowskie media. Ba, nawet lepiej poinformowani (vide: Franklin) masoni stali się z czasem tępymi narzędziami w rękach Sanhedrynu, realizując nakreślone przez Żydów cele z podziwu godnym zaangażowaniem. Dotyczy to również absolutnej większości prezydentów USA, z Clintonem i dwoma Bushami na czele.

Na zakończenie coś zamiast puenty; około 80 proc. Amerykanów płci męskiej poddanych zostało zabiegowi obrzezania. Wśród nich nie brakuje wielu osób mieniących się chrześcijanami wyznania rzymsko-katolickiego. Można zatem przyjąć założenie, iż obecni obywatele USA cierpią także na nieodwracalne obrzezanie mózgów. A to sprawia, że dzisiaj ethos amerykańskiej przedsiębiorczości, moralności i praworządności stał się dawno przebrzmiałą legendą.

Żydzi już o tym wiedzą. Na usilnie lansowanych w hollywoodzkich filmach Murzynach, Latynosach oraz narkomanach, pedałach i innych dewiantach dużych pieniędzy zrobić się już nie da. Wszak nawet pasożytnicza jemioła czerpie życiodajne soki tylko z drzewa zdrowego.

Stąd mocny żydowski kurs na kraje Europy środkowo-wschodniej, z Polską na czele. Tu jeszcze nie brakuje durniów zauroczonych amerykańskim mitem o pucybucie, który staje się milionerem. Można wykorzystać ich umiejętności, pracowitość i gotowość na wszelkie wyrzeczenia. Zanim zorientują się co jest grane i kto faktycznie zgarnął największe profity z ich krwawicy, będą zbyt starzy i zbyt niedołężni, aby naprawić swój błąd. Pozostanie tylko wegetacja albo eutanazja.

Benjamin Franklin nie tylko odkrył mechanizm wyładowań atmosferycznych i wynalazł piorunochron. Dał Amerykanom również patent na swoisty żydochron. Niestety, nie skorzystali z jego geniuszu w tej materii. Dzisiaj są najbardziej zadłużonym u żydowskich lichwiarzy i najbardziej ogłupiałym przez żydowską propagandę społeczeństwem na świecie. Tracą zastawione hipotecznie domy, dają się zabijać w Iraku, Afganistanie i na innych frontach wyznaczanych przez swoich żydowskich namiestników. Czy naprawdę musimy iść śladem, jaki wytyczają ci biedni obrzezańcy?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1657928

Jaruzelski po wyłączeniu telefonów w grudniu w 1981 został przez cały świat okrzyknięty dyktatorem. Mark Zuckerberg w styczniu 2021 wyłącza globalny Facebook według własnego uznania w tym Prezydentowi USA i twierdzi, że czyni to w obronie demokracji a lewactwo to łyka

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1658230