Czy coś by nam jeszcze pozostało?

Obrazek użytkownika jazgdyni
Kraj

Bez zdziwienia, lecz z głęboką irytacją dowiedziałem się, przy okazji tragicznego wypadku autobusu, że komunikacją miejską w Warszawie zarządza niemiecka firma (?!)

 

W Gdańsku poprzedni prezydent miasta Adamowicz oddał Niemcom we władanie całe ciepłownictwo i całą kanalizację.

Dostawa i wydobycie wody też nie jest od dawna w polskich rekach.

 

Mam niemalże całkowitą pewność, że we wielu polskich miastach jest tak samo.

 

Nie jest żadną alternatywą wyprzedaż majątku gminy naszym nieudacznikom, ale dobrym znajomym lokalnej władzy.

W Gdyni Szpital Miejski z dużymi dobrymi tradycjami, oddano w ręce człowieka, który zniszczył dobre imię i jakość leczenia w tej placówce. Ludzie chorzy, już w karetce na sygnale wołają – tylko nie do Szpitala Miejskiego!

 

Popatrzmy, co Polsce i Polakom by pozostało, gdyby w końcu nie zwyciężyło opamiętanie.

 

Prawdopodobnie połowa gruntów rolnych została by sprzedana obcym właścicielom. Nawet pod koniec, gdy już weszła ustawa zabraniająca obcokrajowcom wykupu polskich ziem, ci uciekali się do działań przestępczych, skupując pola na tak zwane słupy.

Zresztą jest to powszechny proceder stosowany w całej nieuczciwej gospodarce.

 

Pamiętamy dobrze walkę którą toczyliśmy z ekipą Tuska i Komorowskiego, którzy za naród zdecydowali i obiecali żydowskim roszczeniowcom nienależne pieniądze, uzyskane ze sprzedaży lasów. Nasza akcja "Ratujmy Polskie Lasy" niewątpliwie pomogła temu, że uchwalana o północy ustawa nie przeszła zaledwie paroma głosami.

A nasze lasy to prawie 30% terytorium kraju.

A gdybyśmy tak zsumowali te grunty rolne i lasy puszczone w dziki i drapieżny kapitalizm, to już połowa terytorium kraju należała by do obcych. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że tak by było.

Jedyne szczęście, że ta wyprzedaż państwa trwała przed inwazją Chińczyków, bo ci ogołociliby Polskę dokumentnie.

 

A to tylko fragment garażowej wyprzedaży.

 

Niewielu zdaje sobie sprawę jak mocno była zaawansowana sprzedaż Orlenu i Lotosu – jedynych polskich dużych zakładów petrochemii.

Do tego, jak bonus dołączony był gdański Port Północny.

Jak parę lat temu przybijałem tam z norweską ropą, albo odwrotnie, ładowałem ruskie paliwo, to na terenie bazy paliwowej słyszałem więcej języka rosyjskiego niż polskiego.

Bodajże nawet nadzorująca ten strategiczny punkt ochrona też była rosyjska.

Tu nie tylko władcy samorządowi, ale władza centralna miała decydujący głos.

 

Całą polską chemię, Azoty, czy Police, które własnie wybijają się na europejską czołówkę, miał kupić ruski oligarcha Wiaczesław Mosze Kantor. Tak, ten "przyjaciel Polski", który zorganizował w Jerozolimie w rocznicę Auschwitz wielką konferencję, by Putin, jego przyjaciel, mógł sobie popluć na Rzeczpospolitą.

 

Pani premier Kopacz likwidowała te paskudne, nieekologiczne kopalnie węgla kamiennego (największe złoża w Europie), nawet strzelając do górników(litościwa kobieta – tylko gumowymi kulami), po to, by gdy te tylko upadną, sprzedać je za grosze niemieckim drapieżnikom.

 

Mieliśmy świetne polskie browary, ale już nie mamy. Nasz cukier był naszym bogactwem i chlubą. Teraz jest chlubą Süddeutsche Zucker AG. A szynki, wędliny, które spożywasz, to nawet nie wiesz, że mimo polskich nazw, też już nie są nasze.

I jak u nas w szynce było 4% wody, to teraz jest 20%.

 

Polskie Linie Lotnicze LOT też już miały potencjalnego nabywcę. Kto wie, czy nie w tym celu zmontowano aferę Amber Gold, w której nawet jako "malutki" pionek zatrudniony był syn ówczesnego premiera Tuska. Są spory, kto ostatecznie miał przejąć polskie lotnictwo – czy niemiecka Lufthansa, czy ukraiński oligarcha Ihor Kołomojskij.

 

Zapewne Państwo potraficie wyliczyć jeszcze kilkadziesiąt własnych przykładów. Bo działo się ostro i nikt specjalnie z tym się nie krył, gdyż było to całkowicie zgodne z doktryną ekonomistów-oszołomów Sachsa i Balcerowicza.

 

A teraz proszę się zastanowić: z czym, jako naród byśmy pozostali?

 

A gdybyśmy zaczęli za bardzo podskakiwać, to by nas wykończono podatkiem katastralnym, czym się grozi od lat.

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:32)

Komentarze

Przejęcie niemal w 90 procentach mediów, wykupywanie ziemi i przedsiębiorstw, wspieranie separatystów, czyli Ruchu Autonomii Śląska, przyznawanie obywatelstwa niemieckiego osobom, których przodkowie byli wpisani na Volkslistę – tak w największym skrócie można nazwać rozszerzanie przez Niemców swoich wpływów po 1989 r. Polskie władze przez szereg lat dawały na to przyzwolenie 

Niemcy szczególną uwagę poświęcają Polsce zachodniej, a zwłaszcza terenom, które przed II wojną światową nie należały do Rzeczypospolitej. To właśnie tam ekspansja niemiecka jest najbardziej widoczna. I to nie tylko dlatego, że niektóre miejscowości mają dwujęzyczne tablice informacyjne: nazwy są w języku polskim i niemieckim. Najważniejsze są wpływy w mediach i gospodarce. Największe media i ważne przedsiębiorstwa zostały sprzedane – często za przysłowiowe grosze – niemieckim właścicielom.

Kontynuacja polityki Hitlera

Niewiele osób w Polsce wie o tym, że w polityce niemieckiej wobec naszego kraju nadal jest obecna spuścizna Adolfa Hitlera. I tak na przykład niemieckie obywatelstwo mogą uzyskać osoby, których przodkowie znajdowali się na Volksliście. Jest to wprost napisane na stronach ambasady niemieckiej i wszystkich znajdujących się w Polsce konsulatów: „W celu uzyskania obywatelstwa niemieckiego należy w tym przypadku udokumentować, że ojciec lub dziadek zostali wpisani na tak zwaną niemiecką Volkslistę”. – To jest skandaliczna sprawa. Ten zapis pojawił się kilka lat temu i polskie władze na to nie zareagowały. To nic innego jak pochwała zdrady i nagroda za kolaborację – mówi "Gazecie Polskiej" prof. Tadeusz Marczak, wrocławski historyk.

Kontynuacja polityki Hitlera przejawia się także w podejściu niemieckich polityków do sprawy mniejszości polskiej. – Przed II wojną światową Polacy w Niemczech mieli status mniejszości narodowej, a zmiana nastąpiła w wyniku rozporządzenia Hermana Goeringa z 1940 r., które obowiązuje do dziś – podkreśla Dorota Arciszewska-Mielewczyk, posłanka Prawa i Sprawiedliwości, która od lat upomina się o prawa Polaków w Niemczech i walczy z kłamstwem historycznym.

Przeciw Międzymorzu

Rozmawiający z „Gazetą Polską” prof. Tadeusz Marczak zwraca uwagę, że polityka Angeli Merkel jest niechętna wobec idei Międzymorza. – Zintegrowany obszar Międzymorza byłby graczem geopolitycznym na globalną skalę, a wydarzenia polityczne z ostatniego 1,5 roku pokazują, że jego integracja nie jest bynajmniej sprawą beznadziejną. Tym bardziej że po zwycięstwie Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich można liczyć na wsparcie ze strony USA – mówi naukowiec.

Niemcy są zainteresowane współpracą z krajami Międzymorza, ale z każdym z osobna. – Integracja krajów Międzymorza jest dla Niemców niekorzystna, ponieważ zjednoczone ze sobą państwa z tego regionu są poważnym zagrożeniem przede wszystkim w kwestii gospodarczej i politycznej. Niemcy dążą do uzależnienia krajów Europy od siebie, a zjednoczenie państw Międzymorza uniemożliwi te zapędy – mówi "Gazecie Polskiej" dr Jerzy Targalski, politolog.

 

 //Strona niemiecka okopała się na wygodnej dla siebie pozycji. Głosi zatem, że uznaje granicę na Odrze i Nysie Łużyckiej, ale nie uznaje polskiej własności na Ziemiach Odzyskanych. Równie często zresztą padają ze strony niemieckiej oświadczenia, że w zjednoczonej Europie granice tracą swój sens//

zauważa prof. Tadeusz Marczak.

Słowa naukowca znajdują potwierdzenie w rzeczywistości – wystarczy przypomnieć kwestię wykupywania ziemi, mediów czy polskich przedsiębiorstw. Niechlubną rolę w tym procesie odegrał Donald Tusk – „wygaszanie” przez jego rząd przemysłu stoczniowego było na rękę naszym sąsiadom zza Odry. – Podczas jednego ze spotkań pani kanclerz Angela Merkel wyraźnie powiedziała, że przemysł stoczniowy jest narodowym przemysłem niemieckim. Z kolei prezes Wismaru stwierdził wprost, że eliminacja z rynku Stoczni Szczecińskiej uratowała Wismar – mówi "Gazecie Polskiej" Andrzej Strzeboński, prezes Szczecińskiego Parku Przemysłowego.

Trzeba podkreślić, że gdyby nie sprzeciw polskich rolników, wiele terenów dostałoby się w ręce niemieckich właścicieli. Za swój protest na terenie Pomorza Zachodniego drogo jednak zapłacili: przed wyborami parlamentarnymi w ubiegłym roku zostali zatrzymani i prokuratura postawiła im zarzut udziału w zorganizowanej grupie, a także utrudniania przetargów organizowanych przez Agencję Nieruchomości Rolnych w Pyrzycach. Rolnikom grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Po zatrzymaniu szczeciński sąd, na wniosek prokuratury, zdecydował o ich aresztowaniu. Wcześniej wszyscy zatrzymani przez lata brali udział w protestach rolniczych w sprawie wykupu polskiej ziemi za pośrednictwem tzw. słupów przez osoby z obcym kapitałem w Szczecinie i Warszawie. Zdaniem rolników szczecińskie organa ścigania nie zrobiły nic, żeby ukrócić przestępczy proceder pozbywania się polskich gruntów. W samym tylko powiecie pyrzyckim już ponad połowa ziemi została wykupiona lub jest dzierżawiona przez spółki z Niemiec i Danii.

Po aresztowaniach Jarosław Kaczyński nazwał działania szczecińskiej prokuratury próbą zastraszenia polskich rolników. – Kto doprowadził do tego, że w tej akcji bierze udział prokuratura, policja? Że ludzie, którzy przystawiali broń do głowy, aby wymuszać sprzedaż gospodarstw, są na wolności, a rolnicy, którzy walczyli o polską ziemię, znajdują się w więzieniu przy bardzo trudnej sytuacji rodzinnej? – pytał wówczas Jarosław Kaczyński na konferencji prasowej. Na początku tego roku rozpoczął się proces osób, które broniły polskiej ziemi przed wykupem przez niemieckich właścicieli – na ostateczny wyrok trzeba będzie jeszcze poczekać.

Szczególną ekspansję widać także w mediach – Niemcy są właścicielami lokalnych gazet niemal w 90 procentach, m.in. tygodników, stacji radiowych i portali internetowych. Aktualnie Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego pracuje nad ustawą dekoncentracyjną, która ma zminimalizować zagraniczne wpływy w polskich mediach. Tak jak jest to w Niemczech, gdzie żaden obcy kapitał nie ma udziałów w niemieckich mediach.

https://telewizjarepublika.pl/oto-jak-niemcy-kolonizuja-polske-koniecznie-przeczytaj,49344.html

Podoba mi się!
22
Nie podoba mi się!
-6

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636392

Cóż chcesz. Niemcy to Niemcy. Zawsze...

To nie był wzięty z sufitu pomysł aliantów po II WŚ, by Niemców wysterylizować i pozbyć się tysiącletnich kłopotów.

Podoba mi się!
21
Nie podoba mi się!
-4

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1636403

"Niemcy powinno się bombardować co 50 lat, profilaktycznie, bez podania przyczyny”

Winston Churchill 

Podoba mi się!
18
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636407

A Rosję? Tak pytam. Niemcy i Rosja są zaangażowani do pokonania słabego przeciwnika. Obojętnie jak byś nie patrzył to paraliżująca bliskość i potencjał jest bardzo toksyczny. USA jest gwarantem stabilności Polski, nawet gdy trzeba sprzedać ślubne obrączki. Wolna Polska nigdy nie będzie istnieć pod kontrolom Niemiec i Rosji. Kropka.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1636568

Że PKS-esem rządzi żydowska firma.

Jaki z ciebie niewiniątko, a na portalu NP udajesz światowca i najmądrzejszego, a każdego kto nie myśli jak ty za głupka.

Jakoś wy pisiory tego faktu nie zauwarzacie i omijacie szerokim łukiem, co żydowskie już jest.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-14
#1636402

Nie zauważamy

Podoba mi się!
18
Nie podoba mi się!
-7

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636406

I bardzo dobrze, właśnie widzę i tak geszefciarze trzymać.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-11
#1636409

Spieprzaj domokrążco z tego blogu. Nie ma tu miejsca dla twoich durnych uwag.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-7

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1636424

Aż mu kita stanie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-9
#1636521

Unbelievable aggression, fury and rage !!!!!!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-7

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636528

 

 

You can kiss me in ...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-9
#1636530

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Husky został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636534

Filthy words in a poor taste!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

casium

#1636556

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Husky został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

What opponent such words

sorry

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636561

 

Shit you have it in your head, and you are scabby.

 

If you can't win hard, fight with the opponent's method

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7
#1636562

Ten kto ci to podesłał znów zrobił cię w babmbuko

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636563

ale na poważnie to temat jest- nie ma go? Proszę o merytoryczną odpowiedź.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1636443

Nie rozumiem? Co jeszcze wyjaśnić?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1636472

Chyba się zaplątamy w nieporozumieniach, bo ja nie widzę żadnego wyjaśnienia. Może coś przegapiłam..

To jeszcze raz- czy jest temat do wyjaśnia z tą izraelską firmą i PKS-ami? Czy nie ma tematu?

Padł zarzut, to chciałabym się dowiedzieć coś więcej na ten temat. 

Pytanie było skierowane do Huskiego, który na ten temat  wymienił komentarze z jjj, ale zamiast merytorycznej odpowiedzi zakończyło się na  zwróceniu uwagi na błąd ortograficzny.

 Tak więc czekam na  jakieś merytoryczne  komentarze w tym temacie (Huskiego lub kogokolwiek, kto coś wie na ten temat), bo powiem szczerze, że nie podoba mi się organizowanie transportu w stolicy przez Niemców, ale  też nie zachwyca mnie  informacja  o dofinansowywaniu transportu  międzymiastowego  (obiło mi się o uszy, że jest dofinansowywany) poprzez dopłaty dla firmy z jakiegokolwiek innego państwa.

 

 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1636486

Do mnie?

Ja nic nie pisałem o PKS-ie , a tutaj "moim" przewoźnikiem jest  National Express ponoć w "rękach" żydów

8-)))))

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636490

ale liczyłam, że coś wiesz na ten temat i będziesz w stanie się do tego odnieść.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1636498

Przepraszam ale jeszcze nie wiem.Nie jestem  człowiekiem wszystkowiedzącym, specjalista z każdej dziedziny 

Dyplom mam ale nie kupny

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636500

Jeśli już jesteśmy w temacie żydów to wiem że upływem lat rośnie liczba „ofiar” Holokaustu, podobnie jak zadośćuczynienia. 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636501

konkretów nie szukaj. Przedsiębiorstwa PKS oddane w ręce niemieckie podałem Ci w innej dyskusji. Zwróć uwagę na to, że rynek przewozów międzymiastowych przejęła najpierw firma z bocianem Polski Bus, kapitał szkocki, teraz zielone autobusy FlixBus, spółka z siedzibą w Niemczech. 

PLL LOT nawiązał ścisłą współpracę z firmą Izraelską. 

Tu konkretów i prawdy nie szukaj, jeśli zapytasz o sprawę newralgiczną to usłyszysz, że jesteś "onucą". 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-10

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1636502

Pytanie, co jeszcze zarządzający w Warszawie oddali Niemcom? Bo czuję, ze nie tylko komunikację miejską.I taka bardziej ogólna refleksja. Przecież dobrze zarządzane przedsiębiorstwo dowolnych usług komunalnych (prąd, gaz, parkingi, transport, śmieci, itp.) zawsze przyniesie zyski. Ludzie nie zrezygnują z żadnej z tych rzeczy. Naprawdę muszą na tym zarabiać Niemcy i Francuzi 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636474

Ortografia się kłania: "A tego też nie WIEŻ", poziom klasy II SP...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4
#1636473

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Swojej dupy pilnuj, bo sam jesteś nie lepszy, a mundrować się chcesz.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-14
#1636475

 Jesteś fantastyczny. Chwytasz sens w jednej chwili.

 

Siadaj kujonie i naucz się tematu, a nie gramatyki (i szkolnej ortografii).

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1636479

Pod karzdym wpisem zostawia swoje odhody...

8-)))))))

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636482

Ciężko chory człowiek. Biedny chłopek.Wszystko go tu przerasta. Gryzie trawę.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-7

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1636488

Srają gdzie popadnie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8
#1636491

Do Satyra lub Markowej, biegusiem po nauki, "miszczu" Satyr ci dokładnie twoje braki wykazał i je ładnie opisał, pseudo dziennikarzu.

Podstawówka się kłania, a innych stary ośle chcesz uczyć. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-10
#1636489

Przecież przed chwilą była przedstawiona seria faktów o sprzedawaniu Polski, Polaków, Polek razem z całym polskim majątkiem przez udających  właścicieli całej Polski komunistycznych właścicieli - razem ze skumplowaną z nimi mafią ludzi od Balcerowicza, Tuska, Pawlaka i całej chmary różnych sprzedajnych prostytutek politycznych od PO, PSL, SLD razem z całą chmarą niedbale przefarbowanych komunistów i Ruskich sługusów od totalitarnej albo głupawej opozycji, nie pomijając Konfederacji.

Zaledwie wczoraj dowiedzieliśmy się jak sprytnie wasz ulubieniec, Rafałek od naprawiania Polski taśmą klejącą sprzedał warszawską komunikację miejską niemieckim kolejom państwowym. Można godzinami opowiadać o złodziejstwie i bezczelnym rabunku uprawianym przez durnowatych cwaniaków bez pojęcia, skakunów i koni z Giertychowej stajni, którzy potrafili pozwolić na podp...olenie kasy, która załadowana do towarowego pociągu nie mieści się w 50 wagonach i waży dwa i pół tysiąca ton stuzłotowych banknotów. To z samego VAT. Krysza na grabież setek miliardów złotych polskiej kasy. Nie miliony a miliardy zajumanej kasiory. To się panu JJJ bardzo podoba. Prawda?

A dlatego jaśnie postępowy JJJ japę drze o pisiorach, które z wielkim trudem i jeszcze z wielkimi kłopotami i wcale nie do końca zablokowali spory kawał tego ruskiego kaparstwa i próbują odzyskać to, co jeszcze możliwe. Jedyni faceci, którzy to w realu robią.

A ty, dumny facet JJJ nigdy na to nie pozwoli.
A jego ulubieniec Rafałek obnosi się z towarzystwem pół polskiej, pół sowieckiej generalicji, która zespół w zespół ze sprzedajnymi adwokatami i ich nadzwyczajną kastą kombinuje jak sprzedać waszą i naszą skórę i oczywiście cieszy się jak głupi w deszcz, że szanowny pan JJJ chce wyruchać z polityki jedynych facetów, co faktycznie robią wszystko co potrafią by skutecznie zablokować tą komunistyczną ruję i porubstwo.

Tawariszcz JJJ dopilnuje aby zamknąć w pierdlu wszystkich pisiorów, aby w powszechnej kradzieży, grabieży i mafijnym kaparstwie nikomu nie przeszkadzali
Kumam i stawiam hipotezę, że JJJ w ten sposób sprzedaje całą Polskę i wszystkich pisiorów za pół litry i trzy używane krawaty z mokotowskiej szubienicy. Może w podziękowaniu koledzy generała Piotra Pytla pozwolą panu JJJ, by zrobił sobie focię w czapce marynarskiej z Aurory.

W nagrodę za walkę z pisiorami, za rodinu, za stalinu, za sawiecki sajuz!

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-3

michael

#1636537

Trwa 12 godzina dramatu dziennikarzy TVN24. oraz "dziennikarza" z  Neon-u

 

Nałożono na nich ciszę od kłamania i od nienawiści.

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-6

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636431

Na dodatek bodaj należy do państwa. Niemieckiego państwa. By nie budzić emocji zmienili nazwę na hiszpańską.

Problem jednak nie w tym że niemiecka, ale w tym że polscy idioci nawet dziurawe gacie będą ubierać byle nie były polskie... Wydaje się że tych idiotów jest już mniejszość - tylko jak wyeliminować ich z życia publicznego?

Wczoraj miałem spotkanie biznesowe z przedstawicielami rządu USA. Żadna rządowa agencja nie może kupować niczego w czym amerykański wkład jest niższy niż 51%. Dotyczy to nie tylko komponentów. Końcowy montaż  musi odbywać się na terenie Stanów. W Stanach nie tylko Arriva musiała by być w 51% amerykańska, ale ich autobusy również.

W moim konkretnym przypadku cena końcowa każdej sztuki skacze z 600 USD na 7000 USD (z sześciuset na siedem tysięcy). Tyle drożej kosztuje produkcja w niewielkiej serii w Stanach vs Chiny. Rząd nawet okiem nie mrugnął. 51% amerykańskie i montowane w USA - koniec dyskusji.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4
#1636477

To wcale nie jest takie głupie do wytłumaczenia.

Niestety jesteście słabi. Amerykański biznes 1000x silniejszy was zawsze pokona.

Na co liczyliście> Na litość?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1636480

Przyznam że nie zrozumiałem komentarza.

Biznes jest na terenie USA. Tyle że większość komponentów jak również montaż wielu z nich odbywał się poza. Taki był wymóg by pozostać konkurencyjnym. Jednak dla zamówień rządowych trzeba to zmianić a rezultatem jest skok ceny z 600 na 7000. A rząd i tak kupi. Już podpisał kontrakt. Dla dostaw rządowych jesteśmy... najtańsi. Produkty na rynek zwykłego konsumenta i na eksport idą bez zmian - Chińszczyzna...

To pokazuje że nie cena jest najważniejsza tylko uniezależnienie od dostaw spoza USA i utrzymanie zdolności produkcyjnych w kraju. Może być gorsze, może być droższe, ale dla agencji rządowych musi być amerykańskie. W ostatecznym rachunku to się Stanom opłaca.

Mam nadzieję że rozjaśniłem sytuację.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4
#1636495

   Tusek nawet przehandlował Polskie powietrze. Wszystko, co Polskie, Tuskowi obce.

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-3

ronin

#1636478

Polska jest europejskim potentatem w produkcji autobusów. Polscy kierowcy jeżdżą dobrze, są pracowici, z powodzeniem konkurują na europejskim rynku.
Co takiego miała niemiecka firma, że wybrano ją do obsługi komunikacji w Warszawie?

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636508

 Ano mają ludzi pokroju Tuska, podających marynarki lokajów. Oni by nawet te przysłowiowe kamienie z kupy, sprzedali obcym.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3

ronin

#1636518

Nie budujmy CPK, bo to gigantomania. Woźmy Polaków niemieckimi autobusami którymi kierują naćpani kierowcy.Prasa niemiecka, transport niemiecki, ....właściwie jeszcze tylko łapanki i Warszawa jak za okupacji.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636536

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Uratowane przez rząd PO-PSL przedsiębiorstwo PLL LOT (zakup dreamlinerów za rządu PO-PSL) obecny rząd planuje przekazać Izraelowi. Tak się robi geszefty między swoimi

https://www.rynek-lotniczy.pl/wiadomosci/pll-lot-zawarly-wspolprace-z-izraelskimi-liniami-el-al-3732.html

Jak by nie było, wszyscy wiemy, kto nami rządzi. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-11

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1636499

Trwa 21 godzina dramatu dziennikarzy TVN24. oraz "dziennikarza" z  Neon-u

Czy nałożono na nich ciszę od kłamania i od nienawiści?

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636503

Specjalnie Niebieski trolu przemilczałeś jeden fakt?:

"To kolejna umowa code-share LOT-u w przeciągu ostatnich kilku miesięcy. W marcu informowaliśmy, że przewoźnik zawarł umowę o współpracę z Air Astana, liniami lotniczymi z Kazachstanu. Wcześniej z kolei pisaliśmy o porozumieniu interline z Alaska Airlines. "

Czy jak wiekszość pierdzielisz o rzeczach o których niewiele wiesz? Znaczy komu rząd planuje przekazać LOT? Izraelowi, Kazachstanowi czy Amerykanom? A to tylko z kilku miesięcy.

Niestety ty nie pierdzielisz bezwiednie. Ty wiesz jak sie uprawia propagandę. Rosja ma w tym ponad 300 lat doświadczenia. Myślisz że jeśli dołączysz link którego nikt nie czyta, albo przytoczysz jeden fakt do 20 kłamstw to my to kupimy? Czas zresetować się w Leningradzie. Koniec trolingu w Polsce.

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
-3
#1636520

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Prawda boli. Wcześniej LOT był w organizacji Star Alliance, zgodnie z ich stroną jeszcze jest. Jaka była potrzeba nawiązywania umowy z liniami Izraelskimi. Tak wielu "Polaków" tam lata? Wiem, "Ziemia Święta". Nie wiem czy to dobrze, czy źle? Wiem za to, że gdzie nie popatrzeć to przedsiębiorstwo w ruinie. Za to w Janowie tanie konie można kupić. Może samochód sprzedam, kupię sobie araba. Jakoś to znamienne, że za obecnych rządów nawiązujemy ścisłą współpracę z USraelem. 

Linki podaję z uczciwości, by każdy odczytał to co chce odczytać. Uczciwie daję możliwość. Jak widzisz polski prom, którego stępkę "poświęcił" Morawiecki nie powstał, helikoptery budowane we współpracy z Ukrainą Macierewicza jakoś nie latają. Zakupimy za to myśliwce, do których osprzętu mieć nie będziemy a o offsecie to możesz sobie pomarzyć. No cóż, helikoptery francuskie odrzuciliśmy ze względu  na zbyt mały offset, ale myśliwce bez offsetu kupujemy. Rozumiem, cisza wyborcza, zwieracze puszczają. Ale idźmy do wyborów wybierzmy co lepsze dla Polski, odrzućmy to co nam kraj rujnuje. Zachęcać do wzięcia udziału w wyborach wszakże wolno.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-13

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1636527

Prawda jest tylko jedna i ona się obroni. To "twoja prawda" boli i kłuje nas w oczy.

Sparafrazuję ciebie (sorry że nie zrobię tego po rosyjsku ale nie znam go na tyle). A więc Niebieski Zawisza mówi: - Ziemia jest okrągła. Dlatego rząd oddaje LOT Izraelaowi.

To są twoje argumenty. No jest ziemia okrągła. Nie kłamiesz. Znaczy facet wie co mówi. Znaczy rząd oddaje LOT Izraelowi.

Mamy już naprawdę tego trolowiska dosyć. Uprawiaj go w Moskwie, pewnie będzie łatwiej. Sorry - u was nie wolno wymieniać poglądów swobodnie. Na to trzeba licencji... Zapomniałem. Ale stąd spadaj mimo wszystko.

Co ma kur...a Star Allinace do lini izraelskich?! Star Alliance został utworzony w 1997 przez  United Airlines, Scandinavian Airlines, Thai Airways, Air Canada, i Lufthanse. Siedziba firmy - Frankfurt. W tej chwili należy do niego 26 linii. Dzieki temu latałem ze Stanów i do Stanów (do miast gdzie nie lata LOT) liniami Amerykańskimi i w ramach Star we Frankfurcie przesiadałem się na LOT. Wszystko płynnie, łatwo i tanio. Ale dla ciebie to oznaka chęci sprzedaży Izraelowi. Gacie opadają.

W linku który przytoczyłeś mowa jest jedynie o Code-sharing jeśli wiesz wogóle co to oznacza. Mamy to podpisane z wielką ilością lini. Wypisano tam również jak byk że tylko w kilka ostatnich miesięcy podpisaliśmy Code sharing z Kazachstanem i liniami z Alaski! Czekać tylko aż podpiszemu z Papuą Nowa Gwinea. Tych chyba jeszcze brakuje.

Dlaczego więc tego nie dopisałeś?  Dlaczego to przemilczałeś? W jaki sposób umowa o Code sharing którą podpisujemy praktycznie z każdym gdzie latamy ma oznaczać chęć sprzedaży i to akurat Izraelowi a nie... Amerykanom?

Gdybyśmy jej NIE podpisali - o, to byłby news na pierwszą stronę.

Dlatego przestań jątrzyć i podburzać. Rób to w Moskwie. Pisz tam że już niedługo rubel pójdzie w górę a Ukraina sama poprosi o powrót do ZBIRU. Akurat ta nazwa wam wyszła.

Podoba mi się!
18
Nie podoba mi się!
-5
#1636539

  Witaj! Dodam do Twojej wypowiedzi...Ruska propaganda obecnie, polega aby podać w artykule 95% oczywistej niepodważalnej prawdy i przemycić 5% zmanipulowanego twardego kłamstwa. Całość niby sprzyja odbiorcy, ale wypacza postrzeganie poruszanego przedmiotu treści. Inna sprawa, że troli długi czas wchodzi w buty prawdy, oswaja wpisami środowisko, nawet latami, by przy ważnych wydarzeniach zacząć manipulować grupą, lub ją skłócać. KGB, to było przedszkole obecnej FSB. Więc nie przyswajajmy wzrokowo obcych wypowiedzi, ale je spokojnie analizujmy.

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
-2

ronin

#1636532

Też to zauważyłem. Nie mogę uwierzyć że polskie służby nic z tym nie robią. Ten portal na przykład został tak strasznie zainfekowany ruskimi trolami że powinien zostać zamknięty, użytkownicy prześwietleni, zarzuty o współpracę postawione i dopiery wtedy otwarty na nowo.

Dodatkowo przy każdym powinna być informacja że pisze z zagranicy jeśli IP serwera pochodzi spoza Polski. Jeśli serwer jest w USA to wcale nie oznacza że to nie jest ruski trol. Jeśli serwer danego uzytkownika jest czesto zmieniany, powinna być przy nim wielka czerwona gwiazdka by na gościa uważać. Używa proxy - dwie gwaizdki. Czy tak to choroba jasna trudno zrobić? Są jeszcze inne, pewniejsze sposoby identyfikacji.

Każdy piszący z terenu Polski powienien mieć obowiazek informowania jeśli jest w jakikolwiek sposób powiązany z zagranicą lub bierze z zagranicy pieniądze. W USA takie prawo obowiazuje i nazywa się taką osobę "obcym lobbystą". Podlega obowiązkowej rejestracji. 

W przypadku NP bardzo łatwo zidentyfikować kto jest lobbystą. Osoby te powinny być prześwietlane przez służby. Jeśli służby stwierdzą że pobrały nawet złotówkę spoza Polski i nie zadeklarowały jej odpowiednio, to 10 lat bez zawiasów za (1) unikanie opodatkowania, (2) praca na rzecz obcego państwa.

To wszystko jest strasznie proste. Dlaczego tego się nie robi? Wygląda jakbyśmy sami zapraszali do siebie dywersantów. Wciąż papierowe państwo?

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-5
#1636546

Pani Krystyna Pawłowicz dziś na Twitterze

 

 

Jednym z najpiękniejszych,pełnym wzniosłych treści,mającym biało-czerwony kolor,podnoszącym na duchu,dodającym sił,podrywającym do walki i obrony,wzbudzającym miłość i pokorę,przywołującym z przeszłości dni chwały i cierpień,będącym też w słownikach Świętych - jest słowo POLSKA.

https://twitter.com/KrystPawlowicz/status/1276943060149194757

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636506

W sobotę policja zatrzymała strażników miejskich, którzy zdejmowali plakaty.Nieumundurowani strażnicy zrywali plakaty i banery Andrzeja Dudy. W ich nieoznakowanym pojeździe znaleziono ok. 30 zerwanych banerów. Zeznali, że robili to na polecenie przełożonych

Pojazd w którym znaleziono zerwane  banery prezydenta Dudy był samochodem służbowym Straży Miejskiej Wałbrzycha, zaparkowanym w garażu tejże straży

Podoba mi się!
18
Nie podoba mi się!
-5

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636529

Nie wiem jak w Polsce, ale w USA jest to przestępstwo bardzo ciężkiego kalibru. Żaden z tych panów nie wyszedł by przed odsiedzeniem pełnych 10 lat bez zawiasów. Przełożeni mogli by dostać nawet po 20. To graniczy z udziałem w czynnym zamachu stanu. A jak jest w Polsce?

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-5
#1636550

Poznań drugi po Wałbrzychu?

Sł. miejskie usunęły plakat PAD z lokalizacji wskazanej wcześniej przez miasto do bezpłatnego wywieszania plakatów wyborczych. Prezydent Poznania chwali się tym tuż przed ciszą by utrudnić reakcję i nie pozostawia złudzeń co do politycznych motywacji.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636583

Strażników miejskich z Wałbrzycha zrywających plakaty w trakcie ciszy wyborczej przyłapał Jerzy Langer – radny z Prawa i Sprawiedliwości. Strażnicy zostali zatrzymani ,mieli zdjęte tylko plakaty Prezydenta A.Dudy

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636585

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Tego informacja nie podała, ale z tego co widać jak po majtkach robicie to raczej wiadomo czyje były to plakaty.

Ja na jutro już piwo w lodówce chłodzę, będę miał polewkę z lemingów. To jedno poza podatkami jest dziś pewne.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-13

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1636555

#1636559

W Poznaniu zerwano plakat Andrzeja Dudy! Wiceszef MSZ: Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak chwali się tym na twitterze tuż przed ciszą, by utrudnić reakcję. O tym przeczytacie TUTAJ.

Satyr

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1636618

"W Poznaniu zerwano plakat Andrzeja Dudy!"

NIEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!
Coś strasznego !
PRZERWAĆ WYBORY BO TO PRZEZ TEN PLAKAT DU...A PRZEGRA !!!!!!!!!!!!

Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - będzie dodatkowa podstawa do gotowego już wyroku byłego SN o uznaniu dzisiejszych wyborów za nieważne
Zawsze to o jeden powód więcej poza tym podstawowym że przez ciszę wyborczą TV PIS miał mniej czasu na obrzucanie innych kandydatów kłamstwami i goownem

Dziś piękny dzień - słychać trolli wycie - ZNAKOMICIE
A co będzie jutro... :))

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6
#1636620

gdy ostro wyje...

 

gdy ostro wyje

wie

że jak zwierzę

żyje

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

jan patmo

#1636621

... jesteś tak tępy, jak obuch siekiery. A ty nadal pieprzysz swoje farmazony.
Ze mnie taki jest troll, jak z ciebie Polak i patriota.

 

Satyr

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1636622

Jesteś mega TROLLEM i choć może być ciężko w to uwierzyć to jeszcze bardziej tępym i prymitywnym niż obuch siekiery który zaprezentowałeś

Poza tym ty i reszta tutejszej pi'SS'owskiej watahy jesteście bandą frajerów i zwykłych gnid które UB'ecko SB'cką CENZURĄ zakłamujecie przekaz ludzi cokolwiek tu PIS'zących

A najbardziej bezczelne w tym wszystkim jest to że w tym samym czasie pierd...cie między wierszami coś o PATRIOTYZMIE (pewnie tak - tylko którego kraju) ale przede wszystkim o waszym "katolicyzmie" TOWARZYSZU

Typowa banda starych UB'eckich czy SB'ckich trepów oraz pożytecznych kretynów którym urywa się koryto

Wiesz też pajacu że nie mogę ci i tobie podobnym zbyt dużo odpisać bo zablokowaliście mi taką możliwość
I jak na "prawdziwych patriotów i katolYkUFFF" przystało zrobiliście to cichaczem za plecami - stare nawyki które pozostały w rodzinnym DNA - jak strzały w tył głowy w KATYNIU
Matki natury nie oszukacie i co zaczerpnęliście z rodowego DNA to w was pozostało

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1636633

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636558

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

się fakenewsy. Kolejny zafałszowany tekst:

 

 

Ja z dyni napisał: 'Poprzedni prezydent miasta Adamowicz oddał Niemcom we władanie całe ciepłownictwo i całą kanalizację."

Otóż, w części napisał nieprawdę, bo to nie Budyń jako Prezydent Gdańska oddał Niemcom we władanie całą kanalizację, bo ta od 1992 roku była i jest w Gdańsku i Sopocie we władaniu Francuzów, działających pod Firmą Saur-Neptun Gdańsk.

Gdy podejmowana była przez Radę Miasta Gdańsk i Zarząd Miasta Gdańsk decyzja do kontraktu na wodociągi i kanalizacją w Gdańsku z Francuzami, to Paweł Adamowicz był jedynie jednym z 60-ciu radnych Rady Miasta Gdańsk i przewodniczącym Komisji ds. Samorządu Rady Miasta Gdańska.
Tyle w temacie.

Dalej czytajcie promowane tu teksty, to zimą będziecie w tenisówkach latali, bo wam napiszą, że upał. Naród Kurskiego głupi wszystko kupi, tylko czy wy chcecie też do tego "narodu"należeć?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-9

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1636564

//Ja z dyni napisał://

Kto to jest frajerze?

Czy jak  napiszę że ty to np.neonowy czerwony śmiec to będzie coś nie tak?
Tak dla kolegi pytam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636565

Kiedy rok temu targowałem się z Oparą w sprawie ewentualnego zakupu Neonu, stawiałem warunek wywalenia całego tego chłamu z administracji. Darek nie wchodził w rachubę, bo to już prawie jego rodzina, na alkoholika JR i Słupianek Rysiu zgodził się natychmiast i faktycznie wkrótce spowodował ich odejście (gdy tylko się wycofałem, jak wyszło, że Neon to śmierdzące jajo, natychmiast ta dwójka powróciła). Natomiast w sprawie wywalenia tego farbowanego zwisu ZN powiedział: - Niestety, tego "zawodowca" musimy zostawić. Prosty wniosek - nawet Opara nie mógł go tknąć. To faktycznie zawodowy manipulator internetowy. A tego nie szkoli nawet banda z WSI, więc jest to tam (i tu) człowiek z wyższego rozkazu, zapewne nawet nie z Polski. Przybierając różne maski, bo przecież wiemy o paru nickach, zazwyczaj usiłuje grać precyzyjnego ynteligenta z Warszawy. I tak, jak tu pisano, robi to fachowo podając 80-95% faktów prawdziwych i jedno bezczelne kłamstwo. Jak o tej sprzedaży LOTu Izraelowi.

W Stanach już dawno dostałby dwudziestkę za pracę dla obcego państwa przeciwko własnemu państwu, choć raczej by go wymieniono i deportowano, jak to się robi z agentami.

I przypominam - wojną informacyjną i fabrykami trolli kieruje nie FSB tylko GRU, czyli Akwarium. Specnaz też do nich należy.

 

A Jjj to taka hejterska chamówa do wprowadzania zamętu. Jak wiemy - człowiek chory i ubogi, więc pewnie się złasił na te 50 zł i na robotę, które mu wyznaczają. Pięknie się tu własnie ośmieszył, bo nie zna on ani słowa po angielsku, a tutaj demonstruje sztuczne, szkolne zdania, które mu jakiś inny rusek podsyła.

.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1636579

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Trzy teksty promowane i trzy fakenewsy

Przyłapany na ewidentnym kłamstwie autor zamiast przeprosić czytelników za swą niekompetencję bredzi.

No więc kto zarządza wodociągami w Gdańsku, czyżby Niemcy zagustowali w żabach, a może Francja nie pasowała do prania mózgów "narodowi głupiemu co wszystko kupi"? Nisko oceniasz swych czytelników, by taki kit im wsadzać.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-9

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1636581

Pan oficer tak durny, że nie umie przeczytać pod moim podpisem?

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1636587

BINGO !!!

Pozdrawiam

ps.

tylko z tym "Panem" to raczej chyba dowcip

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636588

   Witam! Państwa! Powiem Tyle... Nam katolikom, nie przystoi takie słownictwo wulgaryzmów. To przywleczona obca nowo moda NEOKOMUNY. Emocje, emocjami, ale szanujmy Polską mowę. Nie ma przyzwolenia na NP, na wulgaryzmów ściek neonów, onetów, interii itp. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1636578

Tak jak 5 lat temu, tak i dzisiaj będę alkoholizował się z radości i szczęścia.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636589

Dudni woda, dudni w murowanej studni

Dziś was pogonimy nędznicy obłudni.

 

Pełna mobilizacja

Budźcie Polaków gdzie się da!

Komu potrzebny długopis, rękawiczki, użyczcie.

Starszych i niedołężnych zaproście do samochodu! 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636582

Bolszewika goń

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-2

michael

#1636590

Z głębi dziejów, z krain mrocznych,
Puszcz odwiecznych, pól i stepów,
Nasz rodowód, nasz początek,
Hen, od Piasta, Kraka, Lecha.
Długi łańcuch ludzkich istnień
Połączonych myślą prostą.
Żeby Polska, żeby Polska,
Żeby Polska była Polską!
Żeby Polska, żeby Polską

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636591

UWAGA ! RUSKI AGENT MANIPULUJE

Właściwie nie chciałem reagować, bo nie ma sensu rozmowa z idiotami i obcymi agentami, ale chcę pokazać jak troll i najpewniej siejący stale dezinformację ruski agent wpływu, tu podpisujący się Zawisza Niebieski, a i również wieloma innymi nickami, usiłuje zdyskredytować ten mój tekst, starając się stworzyć wrażenie, że oszukuję w podanych faktach.

Chodzi o ten fragment felietonu:

W Gdańsku poprzedni prezydent miasta Adamowicz oddał Niemcom we władanie całe ciepłownictwo i całą kanalizację.

Dostawa i wydobycie wody też nie jest od dawna w polskich rekach.

Na to ten ruski trep ZN, licząc na to, że jego fałszerstw i manipulacji się nie sprawdza napisał w komentarzu:

Otóż, w części napisał nieprawdę, bo to nie Budyń jako Prezydent Gdańska oddał Niemcom we władanie całą kanalizację, bo ta od 1992 roku była i jest w Gdańsku i Sopocie we władaniu Francuzów, działających pod Firmą Saur-Neptun Gdańsk.

Prawda jest taka, że również bardzo podejrzana firma Saur-Neptun Gdańsk, której faktycznego właściciela nie można się dokopać, bo tropy poprzez Francję, raz wiodą do Holandii, gdzie indziej do Izraela, w Gdańsku dysponuje tylko czystą wodą.

Trep albo za leniwy, albo za głupi, by się dowiedzieć, że ściekami, a więc kanalizacją, zarządza w Gdańsku firma Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z.o.o.  I chwalą się ci kanalarze:

Jesteśmy Spółką w 100% należącą do Gminy Miasta Gdańsk. I dalej - Działamy na rzecz wysokiej jakości wody pitnej w Gdańsku oraz odprowadzania ścieków przy poszanowaniu środowiska naturalnego.

Brawo! Jak działają, własnie widzieliśmy w 2018.

A gdzie w tym Adamowicz, którego ruski trep tak broni? Otóż GIWK informuje - Funkcje Zgromadzenia Wspólników pełni Prezydent Miasta Gdańska.

Czyli przez dziesięciolecia śp. Adamowicz był panem i władcą gdańskich ścieków i on osobiście był odpowiedzialny nie tylko jako prezydent miasta, ale też jako najwyższa władza spółki. No i na koniec - czy nadal mam wykazywać, że poprzedni i obecna prezydent Gdańska nie działają na korzyść Polski, tylko wyłącznie na korzyść Niemiec i stamtąd również nawet oficjalnie dostają pieniądze?

Przyłapany na kłamstwie o LOT i przyłapany o kłamstwie o Gdańsku, durny ruski agent wpływu jeszcze się nie połapał, że niepoprawni są ostrożniejsi i już wyczuwają smród onucy i potrafią agencika sprawdzić i ośmieszyć.

Jeszcze szczeknie parę razy i ucieknie z podkulonym ogonem.

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
-4

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1636595

On ci zawsze prawdę powie jak cyganka.

Stary oficerski trepie z PRL-u, tylko żydki oceniają ludzi po tym ile ma się gotówki i kim są, a ty tak oceniasz ludzi.

Myślisz swoim pejsatym rozumkiem, bo to ty jesteś Judasz  i za 50 złoty  jesteś w stanie sprzedać Polskę.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-9
#1636596

Firma Saur jest francuska i została założona w 1933 roku przez Pierre'a Crussarda:

https://en.wikipedia.org/wiki/Saur_(company)

Firma Saur otrzymała 30 letni kontrakt w Gdańsku, w 1991 roku, inwestując tylko 10 milionów polskich złotych i powstała wtedy Saur-Neptun Gdańsk:

https://en.wikipedia.org/wiki/Saur_Neptun_Gdańsk

Prezesem Zarządu Spółki jest Guy Fournier. Tutaj info o nim:

https://portalkomunalny.pl/saur-neptun-gdansk-z-nowym-prezesem-326882/

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

AgnieszkaS

#1636599

Witaj Agnieszko

U nas w Trójmieście mamy pewność, po przeciekach od władców Gdańska, że francuski Saur jest tylko "słupem", albo inaczej przykrywką dla kogoś, kto woli być nieujawniony. Trop jest stary i trudny do rozgryzienia.

Udało nam się dobrać natomiast do głównego inwestora w sprawie luksusowej deweloperki na odzyskiwanych terenach po Stoczni Gdańskiej. Ostatni (jak na razie) w całym łańcuchu okazał się pewien fundusz Kościoła Baptystów w Minnesocie, USA. Wyobrażasz sobie? Strasznie trudno śledzić, jak nie jest się hakerem, te wszystkie firmy wydmuszki, lipne konta, łańcuchowe transakcje itd.

Ja takiej wiedzy i umiejętności nie mam i muszę polegać na głosie zaufanych i sprawdzonych ludzi.

Może dowiem się czegoś więcej, bo sprawdzają pewne IP w sieci.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1636617

"Udało nam się dobrać natomiast do głównego inwestora w sprawie luksusowej deweloperki na odzyskiwanych terenach po Stoczni Gdańskiej. Ostatni (jak na razie) w całym łańcuchu okazał się pewien fundusz Kościoła Baptystów w Minnesocie, USA."

Janusz,

Wierzę Ci, bo ci Baptyści pozakładali sobie u nas banki (credit unions), które posiadają nazwę Baptist Credit Unions i mają zatem reprezentować boską pobożność i uczciwość. :) 

A znaleźć powiązania firm w dzisiejszych czasach jest bardzo trudno. Dane na temat firmy Saur Neptun, jak zauważyłeś, były podane przez Wikipedię tylko po angielsku. Uważam, że powinny być podane również po polsku i francusku.

Pozdrawiam,
 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

AgnieszkaS

#1636686

Wykazać ci kłamstwo to  zarzucisz prawdomównego onucami, trepami by nikt nie pojął, że z Polską to niewiele masz wspólnego i dalej w kłamstwa brniesz.

Z agenturą się nie dyskutuje, agenturze się kłamstwa wykazuje. Masz tu potwierdzenie Agnieszki S. A potem śmiechem pogania. Co ci zostało, kundelek przy nodze.

Jak masz trochę honoru, to powinieneś za błąd przeprosić ale czy u agentury na honor można liczyć.

Złodziej najgłośniej krzyczy łapać złodzieja, a jazgdynii wszędzie widzi aqenturę, choć sam nią jest, co ci na Neon wykazaliśmy i zmiatałeś stamtąd z podkulonym ogonem,, dziś bajki dla grzecznych dzieci opowiadasz, jak być o czymkolwiek kiedykolwiek decydował. Dano ci poprowadzić stronę facebook, ale robiłeś to tak fatalnie, że w chwilę wyleciałeś. Taka jest prawda.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-10

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1636604

Stary trep z dyni, sam opisywał jak robił geszefty za komuny, a dzisiaj się chwali jaki un bogaty i każdego osądza swoją żydowską miarą, biedny to zły człowiek, bo praworządny i za uczciwy.

A dzisjaj w Polsce potrzebni są gefciarze pokroju Judasza z dyni, co za 50 złoty, są gotowi by sprzedać Polskę.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8
#1636611

A ty wcześnie urodzony dziadku leśny ile masz lat

80+

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636613

praworządny i uczciwy

 

czy to nie dziw nad dziwy

kulturalny

praworządny i uczciwy?!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1636614

gnoju przyczepa

 

trep z trepa

gnoju przyczepa

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1636625

czy nadąży?

 

czy z idiotyzmami nadąży 

prymitywny cham

co tutaj z cepem krąży?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

jan patmo

#1636601

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Rzeczywiście to prymitywny i kłamliwy człowiek.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-9

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1636605

.Czerwony prymitywie z ścierwo medium ,obleśny komuchu, potomku tych z ruskich tanków
Co to jest oposałeś
Dyplomowany matole 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636606

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ale zapytaj swego przyjaciela, czy znane mu są numery: IPN BU 01256/74, może IPN BU 00328/850, a może
IPN BU 001134/1704?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-9

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1636608

Czy to numery  alkoholika ze spirytusowym lub denaturaturowym wyziewem znanego ludzkiego śmiecia z Neonu.

Tak dla kolegi pytam

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636610

Nie to nie numery alkoholika. To numery IPNu Janusza Kamińskiego. Lecz tylko imię i nazwisko pasuje, reszta - najważniejsza, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce działania niestety nie pasuje. To obala moją opinię że Zwisak to porządny oficer wywiadu w zakresie dezinformacji internetowej. To co najwyżej jakaś durna płotka. Nawet nie leszcz.

Ale po kolei.

Kiedyś, parę lat temu był na portalach taki Patridiota - Obibok na Własny Koszt (taki trzyczłonowiec jak Jestem jaki jestem... Jaki departament nadaje im takie długie nicki?).

Udowodniłem skutecznie, że w czasie strajku i stanu wojennego był to konfident, który nadzorował bramę między Stoczniami w Gdańsku i sprawdzał przepustki. Później podłączył się do drukarni Solidarności i w rezultacie bezpieka przejęła maszyny, za które był odpowiedzialny ten Obibok. Mam jego nazwisko. Dostałem od ludzi z WZZW, którzy go rozpracowali. Wiadomość przekazał i upublicznił znany działacz i drukarz Solidarności, powszechnie szanowany i odznaczany Lech Zborowski. Obibok zniknął z portali, złożył własny blog i pluje na byłych działaczy. Na mnie, jego dekonspiratora najwięcej.

Oczywiście musiał po kompromitacji także opluć i niszczyć Zborowskiego. Oto przykład:

 

Dziś Lech Zborowski, który wcześniej był usłużnym idiotą i lokajem TW Bolka i Borsuka może pochwalić się również i tym, że jako konfident zadenuncjonował wieloletniego działacza opozycji solidarnościowej, a ponadto osobę wielokrotnie represjonowaną i prześladowaną, więźnia politycznego, pokrzywdzonego i ofiarę zbrodni komunistycznej na Narodzie Polskim.

Ten rzekomo „wybitny działacza WZZW”, który dziś publicznie opluwa swoich wcześniejszych kolegów i guru, którym przez lata całe służył wiernie, a nawet ich wspomagał, a później wił swoje gniazdko w blasku sławy swoich pryncypałów i budował legendę związkowo-polityczną wówczas jak i dziś, o czym zdążył się wielokroć pochwalić publicznie w swoich licznych laurkach, dziś okazał się po prostu zwyczajną pizdą i kurwą, bo konfidentem, który zbratał się i przystąpił do klubu łajdaczych i konfidenckich spadów internetowych strojących się w patriotyczne piórka.

Jak się okazało zarówno Obibok na własny koszt, Opara, Ruszkiewicz, czy jak widać i ten tutaj Zwiślak korzystają z tego samego źródła informacji niejawnej, dla mnie bez wątpienia Wojskowych Służb Informacyjnych.

Te trzy sygnatury IPN jakichś Januszów Kamińskich Obibok przekazał Zwisowi do użytku we właściwym momencie. Głupcom nie chciało się nawet sprawdzić, czy wszystko się zgadza. Zwis uważa niepoprawnych za durni, którzy nie sprawdzą katalogów i się nie połapią, że to kolejne oszustwo bezpieki.

Każdy wie kim jestem bo się nie ukrywam. I swojej historii życia też. A legenda wsioków i faktycznych zdrajców jest tak durna, że każdy kto chce, może sprawdzić i ocenić.

A Zwiślak pewnie dostanie z centrali naganę za taką durnotę. Przejdzie na szczaw i mirabelki.

 

.

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1636626

Panie Januszu.

To nie tylko zwykły palant.
To klasyczny Neonowy KRETYN !!! 

ps.

Idę głosować by właśnie takim potomkom warszawskich szmalcowników i UB-ekow pokazać środkowy palec
Bo tu jest POLSKA
Tu jest POLSKI portal

Pozdrawiam

 

I uwaga

Gdy wklejałem te numery wyszło mi  za każdym razem Jarosław Ruszkiewicz , stąd ten komentarz

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636627

Szczeka piesek zza płota

Hałaśliwa niecnota, 

Że też go to nie znuży 

On tu obcym służy.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1636662

Dzisiaj, gdy zapewne w pijackim widzie spiryto libero ujawnił swoje dane, pozwalając na dojście do tego, że jest byłym kryminalistą Jarosławem Ruszkiewiczem, a także jego przyjaciółka Patria/Astra oświadczyła przekonana o swojej dziewiczej niewinności, że jest Anną Słupianek, Zwiślak cały czas ukrywa swoją tożsamość. Boi się.

Lecz nawet nasi blogerzy - Husky i Humpty Dumpty, analizując korespondencję tych jawnych ze ścierwoneonówki ze Zwiślakiem, poinformowali, że już prawdopodobnie mają jego tożsamość. Jeszcze tylko trochę weryfikacji.

Wtedy pogadamy sobie.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1636630

tym nickiem od 2012 roku.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3
#1636635

głośno szura

 

wściekle antypolski agent

głośno szura

że on nie kacapska agentura 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

jan patmo

#1636612

Ty paszkwilancie, oszczerco i manipulatorze! Ty czerwono-tęczowa zarazo!
Myślisz, że nie wiem, co "wysmażyłeś" na neonie na mój temat??? - Ja popieram czy jestem za homoseksualizmem, a toleruję pedofilię??? Jak napisałeś
(tutaj) - także jestem debilem???
Po wyborach wezmę się za ciebie... śmieciu!

Satyr

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-6

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1636634

bydlaku czerwono-tęczowy
paszkwilancie
oszczerco
manipulatorze
czerwono-tęczowa zarazo
śmieciu

Po wyborach wezmę się za ciebie... śmieciu!

Puszczają zwieracze oooooj puszczają
:)) :))

A to tylko początek - co będzie jutro ????? :))

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6
#1636638

Najwyższy pokaz kultury, jak na ten portal przystało. Jak to mówi przysłowie? Uderz w stół a nożyce się odezwą. Widocznie jednak coś w tym jest, skoro to do siebie wziąłeś.

Język jaki na forum publicznym użyłeś, poziom agresji, czyż nie daje podstaw do pewnych ocen, co do stanu umysłowego?

Jak sam wiesz, ja zawsze zachowuję wysoki poziom dyskusji. Ale jak widać, większość tu czyta i to bardzo dokładnie opiniotwórczy portal Neon24. Tylko się cieszyć.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1636648

wytworny język neonowy...

 

wytworny język neonowy

z gnojem wypełnionej głowy

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

jan patmo

#1636650

Piszesz, Zwisaku, o sobie:

"ja zawsze zachowuję wysoki poziom dyskusji".

 

Musisz dodać, że jak na ruskie standardy panujące na polskojęzycznym portaliku. I wsio OK. ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4
#1636652

wysokie ruskie standardy polskojęzycznego portalu znajdziesz w wypowiedzi tutejszego admina. I WSIo OK. :)

U mnie takich słów nie znajdziesz. A ocena stanu umysłowego? No cóż, każdy ma prawo ocenić człowieka rzucającego takie słowa.

Żeby można było mnie czerwonym nazwać to najpierw trzeba znaleźć na mnie dokumenty w IPN a gwarantuję ci, że niczego tam na mnie nie ma.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1636655

I jego standardy żydo-komusze w zwracaniu się do użytkowników z NP, każdy miał okazje poczytać.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6
#1636658

najuczciwszy kmiotek...

 

najuczciwszy kmiotek

złote rybki

a nie totolotek 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

jan patmo

#1636660

po stracie mózgu

 

czerwono-brunatny

cepa ma ku ozdobie

po stracie mózgu

chodzi on w żałobie

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

jan patmo

#1636616

Dzisiaj Polska Wybiera pomiędzy 500+ dla każdego dziecka, a 6000+ dla UB-ka i SB-ka. Wybór jest prosty albo polski smaczny budyń bez konserwantów albo niemiecki spleśniały dżem.

Polska Anno Domini 2020

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636624

Polska wybiera pomiędzy 500+ dla każdego dziecka, a 6000+ dla każdego UB-ka i SB-ka..

 Moim zdaniem  świetne jako hasło wyborcze na drugą turę.

Jeśli sam to wymyśliłeś to może się zrzeczesz na rzecz sztabu wyborczego? A jeśli to już jest w obiegu, to ze mnie gapa.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1636682

Uprzejmie informuję że to z TT z lekką modyfikacją

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636683

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

a inni agenci go wspierają

Poczytajcie historii:

http://sigma.neon24.pl/post/111794,historia-czlowieka-bez-honoru

Czy trzeba więcej mówić?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-9

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1636631

Widzisz, tutaj co do Putina i jego jaczejki mamy sporo zastrzeżeń.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4
#1636637

Głupek z wściekłości pakuje się coraz głębiej w szambo.

Sigma i Hania to dwie przyjaciółki. Takie ludowe działaczki, spoglądające z wysokości na lud jeżdżąc na rasowych koniach.

Samotną artystkę-malarkę Hanię, często odwiedza na "herbatkach" znany nam dobrze nie-artysta Jarosław Ruszkiewicz.

Dumna Hania, często podkreślała swoją przyjaźń z Andą Rottenberg, byłą dyrektor Galerii Sztuki Nowoczesnej "Zachęta".

Jeśli ktoś nie kojarzy tej warszawskiej ekscentryczki, to z Wikipedii przytoczę tylko pierwsze zdanie - "Jej ojciec był polskim Żydem, matka pochodziła z rosyjskiej rodziny mieszczańskiej..."

Rottenberg, Ruszkiewicz, Opara i Hania z Sigmą... zastanawiające środowisko. Było nie było - to wiem na pewno - mistrzowie w opluwaniu, obrzucaniu błotem i notorycznym kłamstwie.

Taki pętak Zawiślak nawet za furtkę do ogrodu nie byłby wpuszczony, a może nawet poszczuty psem. Ale widać, że podnieca go ta aspiracja do neo-arystokracji z Koziej Wólki. Więc "wyznania kłamczuchy", której za próg domu nie wpuściłem. to miał być ostatni gwóźdź do mojej trumny.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1636639

To odpowiesz za twe parszywe życie tu na ziemi, a walizki z kasą, za parszywe geszefty zostawisz tu na ziemi, tam nikogo swoją gadką nie oszukasz, ani nie przekabacisz, dyniowy Judaszu.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6
#1636645

zamiast głowy

 

najwyższy sędzia

wyrok gotowy

ma dynię bez pestek

zamiast głowy  

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1636649

W ambasadzie polskiej w Tel Avivie zagłosował 95-letni płk. Stanisław Aronson „Rysiek”, ostatni żyjący żołnierz Kolegium „A” warszawskiego Kedywu AK

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636659

Miło, że niezależnie od sytuacji, ciszy wyborczej lub jej braku, zawsze możemy liczyć na kolejny kretyński tweet nienmieckiego wszarza Tuska. To powinno nam wszystkim poprawić nastrój.Bo to gnój i tylko gnój
I jedno jest pewne, jednak coś w Polsce zmieniło się na lepsze. Zaprzaniec Tusk nie ma żadnej władzy i zostały mu tylko durne twitty dokładnie takie same jak on...... sam

https://twitter.com/donaldtusk/status/1277214542607659009

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636668