Z Bońka wyszła pycha Platformy Obywatelskiej.

Obrazek użytkownika janksero
Kraj

Boniek :.. „Prezydent Polski dzisiaj może być wybrany glosami ludzi środowiska wiejskiego, głosami emerytów i ludzi z podstawowym wykształceniem”...

Później w polemice z kimś na Twitterze, szyderczo dokończył :

….. „ Ukłony dla wsi polskiej, emerytów i ludzi po podstawówce. Stwierdzenie faktów nikogo nie obraża, proste”.

Czy Boniek z rozmysłem stał się częścią maszynerii i metody Platformy Obywatelskiej, czyli wystawiania do najróżniejszych mediów wielu znanych warszawskich „osobliwości”, by uprawiali tzw. „pedagogikę wstydu” wobec współrodaków?. Zawstydzanie, wyszydzanie i poniżanie przeciwnika. Jest to jeden z etapów wdrażania tzw. „cywilizacji śmierci”. Jest to pewna cecha drogi braku empatii społecznej, na końcu której są bezduszne, zoologiczne, behawioralne prawa życia z elementami afirmacji eutanazji, pedofilii i współczesnym niewolnictwem. Nie jestem pewien, czy Boniek zdaje z tego sprawę, czy jest świadom, na jaką ścieżkę wkroczył ? Jednak myślę, że nie.

Ale Boniek, jako człowiek popierający Trzaskowskiego, człowiek pieniądza i „sukcesu”, chcący-niechcący wyraził stosunek „ludzi sukcesu” z największych miast do reszty Polski. Ale też może, bez świadomej intencji, wyraził plany samej Platformy Obywatelskiej w stosunku do wsi : zniszczyć, zaorać a mieszkańców wsi pognębić. Zapomniał tylko o jednym. 80 % powojennego podziemia niepodległościowego, żołnierzy wyklętych, opluwanych, ściganych i wyszydzanych, to byli właśnie mieszkańcy wsi. Te geny, ta krew tam gdzieś jeszcze płynie. Tam jest mocne zakorzenienie w Polsce. Tak łatwo się nie dadzą.

Sam Boniek zaś, w widoczny sposób nadawał by się może na powojennego, komunistycznego agitatora-sołtysa, nawołującego do poparcia „nowoczesności”, pójścia z „postępem”. Zdarzało się, że jak już taki przeholował i dokuczył wsi za bardzo, dowódca pobliskich „leśnych” wydawał rozkaz , robili najazd, ściągali mu portki i przy całej wsi, dla przykładu wyliczyli odpowiednią ilość pasów. Dziś już oczywiście takim współczesnym „sołtysom” i „dowódcom posterunków” , zwłaszcza z Warszawy, nic takiego nie grozi. Może spać spokojnie. Sam bym tego zresztą nie polecał. Nikt by tego nie zrozumiał. Jesteśmy w innym miejscu. Najazdu na posterunek PZPN w Warszawie, jak dziś wiadomo, tam za komuny był bastion komunistyczno-esbeckiego betonu, może jakieś „opary” jeszcze są, nikt nie zrobi. Zresztą, szefową ochrony miasta Warszawy przy Rafale Trzaskowskim, jego „prawą ręką” na wielu odcinkach, jest "dzielna",SBcka pani Gontarczyk vel Lange, obroni. Której ewentualny udział w ewentualnym zabójstwie znienawidzonego przez komunistów ks. Blachnickiego jest dopiero wyjaśniany / Dziś, 31 lat po rzekomym …. „oddaniu władzy przez komunistów” : ) , ją już znamy, zapewne wielu innych takich warszawskich „stróżów” komunistycznych interesów, nie znamy. Gdyby ta osoba miała dzieci, to zajmowały by zapewne w Warszawie jakieś ważne i popłatne stanowiska / .

A o stosunku Bońka i Platformy Obywatelskiej do emerytów, skazanych na powolną eliminację, by nie napisać „eksterminację” pod ewentualnymi rządami Trzaskowskiego i PO, czego świadomości Boniek zapewne nie ma, napiszę innym razem. Tu jeszcze tylko o ludziach z „wykształceniem podstawowym” jak moja ś.p. matka, i kiedyś wiele kochających i pracowitych matek. Opluwając i pogardliwie traktując tych ludzi, Boniek opluł nie tylko ją . Zapewne nie zdaje sobie sprawy co zrobił i że będzie mu to zapamiętane. Na razie dał sygnał: ”Siedzę w moralnym szambie i jest mi z tym dobrze. Pocałujcie mnie w d…” . No i sobie siedź. Jednak te kilkadziesiąt tysięcy złotych które bierze co miesiąc reprezentując POLSKI Związek Piłki Nożnej, nie poszło mu na zdrowie. Słowo POLSKA , swoimi wypowiedziami pohańbił. Takiego podejścia do ludzi w polskiej tradycji kiedyś nie było. Zaczęło się dopiero po 44 roku a rozwinęło się u współczesnych Hunów. Których czołowym reprezentantem jest teraz Trzaskowski . Zresztą w Polskę za mało się daje informacji o konfidencjkich i SB-ckich korzeniach rodzinnych Trzaskowskiego. W pokomunistycznej „warszawce” to może i „chwała” i powód do zaszczytu, w normalnej Polsce jeszcze nie.

Polska wsi uważaj. Trzaskowski zapowiedział, że to co uzna za „pisowskie”, będzie „wypalał gorącym żelazem”. Coś tak. Po dojściu do władzy i obaleniu rządu, a o to chodzi, tego się nie pokazuje, zacznie od wsi. Zapowiedział krucjatę „ogniem i mieczem”, zacznie od wsi, trzeba się na to przygotować. Przyszłość nieznana. Boniek niechcący tylko, nieświadomie wskazał środowiska najpierw do wyszydzenia / przygotowanie gruntu / a później do społecznego zmarginalizowania i eliminacji. Dalej nie chce mi się tak do do końca uwierzyć, że Boniek jest świadom w co się włączył, na jaką ścieżkę wkroczył i w czym pomaga. Jeśli była by to prawda, to byłby przecież do cna zepsutym człowiekiem. Jak ogromna część Warszawy. Te ścieki, zatruwanie Polski, te wybijające szamba, są może tylko symbolicznym wyrazem moralnego szamba, w jakie zanurzyło się to miasto pod rządami Platformy Obywatelskiej i ostatnio Trzaskowskiego, człowieka zepsutego i zakłamanego do szpiku kości. Kłamstwo jest dla niego jak bułka z masłem. Jest to zresztą podstawowe kryterium, według którego Niemcy kwalifikują w Polsce kandydata do wspierania przez siebie w Polsce. Musi być wyzuty z polskiej tradycji i moralności i umieć kłamać jak z nut. Lecz dopóki nie wygra, nie pokaże swojego prawdziwego oblicza.

Ale że Boniek się w to, tak po chamsku zaangażował, to mnie zaskoczyło. Maski opadają?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

Taki sam burak, jak niemiecka partia PO i jej wierchuszka, w myśleniu o Polakach jako durniach, nie chcących by szwaby były hegemonem nad Polską.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0
#1637203

I tu się zgadzamy.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

janksero

#1637209

Wspaniała notka, z wieloma interesującymi spostrzeżeniami - teraz po raz drugi ją przeczytałam.

Idea wypalania PiS żelazem wiele mówi o Trzaskowskim jako przyszłym ewentualnym prezydencie. Ale niczego innego nie można się od tego kandydata spodziewać, ani też od jego wyborców. To jest ostatni moment na zastanowienie nad naszym wyborem.

Jeszcze raz pozdrawiam,

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

AgnieszkaS

#1637214

I ja patriotycznie pozdrawiam :)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

janksero

#1637218

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1637311

: ) : )

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

janksero

#1637344

RUDY to charakter...i tyle w temacie.

p. Boniek, serdecznie pozdrawiam ze wsi...

 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1637260

Trzeba pamiętać, że Trzaskowski przyjmie uchodźców- będziemy mieli podpalane samochody i rabowane sklepy- tak jak we Francji i Niemczech. Będzie dalej blokował pieniądze z dzikiej reprywatyzacji w Warszawie, będą w całej Polsce marsze LGBT i tęczowe piątki szkołach, zniesie wszystkie 500+, 13 emeryturę- bo u niego to rozdawnictwo.
Po za tym sprawuje wiele funkcji (jak on to ogarnia?)- jest wiceprzewodniczącym PO, prezydentem Warszawy, obecnym zastępcą Tuska w Partii Ludowej i z wszystkich tych miejsc dostaje kasę.
Był wiceministrem w rządzie Tuska i po wygranych wyborach sprowadzi wszystkich dawnych kolegów- Tuska, Nowaka, Gawłowskiego, Neumana ... i będziemy mieli powtórkę z historii- wyprzedaż majątku Niemcom i afery, afery, afery...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1637307

Absolutnie w punkt. I też to, że będzie jeździł po świecie i ku radości Niemców, ruskich i światowego lewactwa będzie opluwał Polskę. Tylko że ... oni nauczyli, wytresowali wielu Polaków w myśleniu tylko doraźnym, "na dziś", "taki mam humor". A kraje "groźne" , mają plany na 20, 50 i więcej lat. Rosja, Niemcy, Chiny. To jakoś przekracza myślenie i rozumienie wielu ludzi. Kto trafi w następnym tygodniu z JEDNYM tematem, z jednym wystąpieniem, ten wygra. To nie jest wesołe, To "rosyjska ruletka". Dobrze, że pamięć ma chociaż Robert Bąkiewicz, jak wyglądały Marsze Niepodległości przed 2015 i po tej dacie, zdecydowane wystąpienie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

janksero

#1637345

Z niego nic nie wyszlo.On zawsze taki byl zwykly prosty kopacz,ktorego ktos nauczyl grac w pilke a ze mial talent to i zostal gwiazda pilki kopanej bo tak go okreslila prasa sportowa.W tamtych latach musielismy miec jakies gwiazdy wiec nia zostal.Wywiady z nim to makabra ale ktos postanowil inaczej i zostal czyms w rodzaju naczelnika federacji ale decyzje jak zwykle podejmuje ktos inny a on jest przekaznikiem.Z tego wynika ze ktos ma jakies kwity na niego i stad nagla zmiana w jego orientacji politycznej.Z hama zawsze sloma wyjdzie jak nie z butow to z dokumentow.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1637318

Andrzej Wazelina Stankiewicz zaprasza Prezydenta na debatę do onetu, w celu tłumaczenia się z rzekomego ułaskawienia pedofila. Nie słyszałem jeszcze, żeby jakiś Polak poszedł dobrowolnie na przesłuchanie do Niemców.

Chyba, że sami brali na Pawiak, albo na Szucha.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1637407

Przy tym wszystkim zapomnial Boniek, ze porazajaca wiekszosc wiezniow w polskich wiezieniach wybiera PO i Trzaskowskiego.  A to  najwieksza duma narodu!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1637658