Daniel Obajtek. O jeden most za daleko.

Obrazek użytkownika janksero
Kraj

 

Zaczęło się po 1944 r. Wtedy to działacz Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy, komunistyczny przestępca, Ozjasz Szechter, ojciec Adama Michnika, odniósł swój życiowy sukces. Na zamówienie Moskwy przez wiele lat dążył do oderwania tej części Kresów od Polski i w końcu dzięki Stalinowi, stało się to faktem. W międzyczasie wiele tysięcy polskich kresowiaków zesłano na Sybir, wielu wymordowano, później większość w wagonach towarowych przewieziono na dzisiejsze „ziemie zachodnie”. Jak wiadomo, sowieci zawsze byli mistrzami zarządzania konfliktami. Jedna z koncepcji mówi, że swoimi kanałami wspierali najpierw a czasami nawet inicjowali poprzez swoją agenturę mordy UPA I OUN na Polakach, by później po zagładzie Wołynia wejść jako "oswobodziciele" i eksterminować z kolei wrogich im ukraińskich nacjonalistów. Coś jak z Warszawą, wymordować miasto rękoma Niemców, jest przecież wiele świadectw wzywania przez sowieckie radiostacje do powstania. Że oni niby już, już ciągną z „bratnią pomocą”

Sam Szechter pracował potem długie lata w stalinowskim aparacie biurokracji i komunistycznej propagandy na poważnych stanowiskach. Czyli „człowiek sukcesu”.

Niewątpliwie cała rodzina Michników jest także bardzo skuteczną rodziną „sukcesu”. Osiągnęli poważne pozycje życiowe . Poprzez matkę, wiernej Rosji sowieckiej i wrogiej niepodległości Polski  komunistki brat Adama Michnika, słynny Stefan Michnik, krew z krwi, kość z kości, człowiek bardzo zdolny, po ośmiu miesiącach przyuczenia , został krwawym stalinowskim sędzią, który przecież na zlecenie Rosji sowieckiej, wysłał na śmierć wielu z najlepszych Polaków, dzisiaj zwanych „Żołnierzami Wyklętymi” / sam wolę nazwę „Żołnierze Niezłomni”, jest bardziej czytelna dla osób postronnych, mniej uświadomionych /. Przedtem rezydent złowieszczej i krwawej Informacji Wojskowej na ziemiach zachodnich. Ilości ludzi których po bestialskich torturach w śledztwie, gdzie często krew bryzgała po ścianach, ten stalinowski „sędzia” skazał na długoletnie pobyty w stalinowskich więzieniach, trudno się doliczyć. A być „sędzią” to przecież prestiż i przywileje w strukturze społecznej, a więc „sukces”. Gdyby ktoś wtedy zakwestionował jego „kwalifikacje”, być może by swoich słów nie przeżył, a może i modlił się jeszcze o szybką śmierć. Mogli z każdym zrobić wszystko.

Inna sprawa, że 1968 r. Stefan Michnik skorzystał z okazji i wyjechał / a dla wielu zbiegł przed odpowiedzialnością / i pomimo późniejszych starań Polskich władz o ekstradycję, nigdy Polsce nie został wydany. Spokojnie pracował sobie chyba jako „bibliotekarz” i dożył spokojnych, miłych lat na emeryturze w zasobnej Szwecji. Wzorem życiorysów np. niezliczonej ilości zbrodniarzy hitlerowskich w powojennych Niemczech.

Przekazanie „Gazety Wyborczej” Adamowi Michnikowi przez Lecha Wałęsę, jak się później okazało vel. „Bolka”, nie dokonało się zapewne bez zgody szefa komunistycznych służb specjalnych a po „przemianach okrągłego stołu” dalej /!/ Ministra Spraw Wewnętrznych gen. Kiszczaka i po „przemianach” forsowanego przez już „gazetę Michnika” na prezydenta generała Jaruzelskiego. Obaj, Kiszczak i Jaruzelski, mieli dla Rosji sowieckiej wieloletnie i niezaprzeczalne zasługi w służbie dla krwawego aparatu represji na ziemiach polskich pod okupacją sowiecką po II wojnie światowej. W okresach największego terroru. I całe późniejsze dziesiątki lat, gdy kraj był już przez Rosję spacyfikowany i okupowany. Czyli ludzie największego zaufania ze strony okupacyjnej Rosji sowieckiej.

Funkcja naczelnego redaktora takiej gazety jak „Gazeta Wyborcza”, to ważna funkcja. W zasadzie często ważniejsza niż funkcja ministra. To taki osobny i swoisty, jak trzeba, „minister d.s. propagandy”. Sterowania ludzkimi myślami i upodobaniami. Niektórzy twierdzą , że media to czwarta, piąta i szósta władza. Gdy ludzie wierni Moskwie „oddawali władzę” w Polsce po 89 r. / :) /, bardzo potrzebna była  im na następne lata osłona propagandowa blokująca rozliczenie za ich zbrodnie i niegodziwości. Stąd zapewne różne zdania w stylu „odpieprzcie się od generała” , lub też że Kiszczak to „człowiek honoru” itd. I wiele tekstów w organie Michnika blokujących lustrację w różnych instytucjach oraz realne zmiany personalne w Polsce.

Tak, bez cienia wątpliwości można powiedzieć, że każdy z wymienionych, z rodziny Michników i Szechterów, każdy w swoim fachu, na swoim polu, okazali się skutecznymi "ludźmi sukcesu".

Lecz czy Adam Michnik odniesie sukces próbując także „obalić” prezesa „Orlenu”, Daniela Obajtka? To zobaczymy. Niemcy mu dzielnie sekundują i wspierają. Przy pomocy Niemców i różnych środowisk wrogim Polsce i Polakom, różne rzeczy mogą się zdarzyć /Np. Der Onet i cały Ringier Axel Springer nie próżnują, kto czyta ten wie. Część udziałów szwajcarskich, lecz zarządzanie, myśl ideologiczna i propaganda jak najbardziej niemiecka /.

Przewidziane w strategii Obajtka połączenie Orlenu i Lotosu do końca tego roku, a więc zwiększenie siły ekonomicznej Polski, jest dla wielu w Polsce i za granicą solą w oku. Jak wiadomo, na Lotos właśnie Rosja swego czasu ostrzyła sobie zęby. A PO było temu przychylne. W tle jest też niemiecki pakt i projekt Nord Stream 2, którym to gazociągiem Niemcy I Rosja chcą otoczyć Polskę iście „przyjaznym uściskiem” węża boa.

Daniel Obajtek to dla wrogów tego rządu „groźna” postać, zapewne oceniana jako wybitna. Człowiek utalentowany i skuteczny /to największy jego "grzech", ludzie nieprzeciętni czasami bywają też i nieco ekscentryczni / menadżer z wizją, zakochany w Polsce i jej pomyślności. Zapewne gdyby ponad Polskę i Polaków bardziej kochał Niemcy lub Rosję, byłby wynoszony pod niebiosy przez dzisiejszych napastników i właścicieli wrogich rządowi mediów.

Moment i gwałtowność ataku wskazuje, że prezes Orlenu przez odkupienie od Niemców na rzecz Polski większości naszej prasy lokalnej, poszedł „ o jeden most za daleko”. Lokalne gazety przechodzą z rąk niemieckich do polskich. Nie może być. To przecież przejęcie totalnej kontroli nad mediami a więc umysłami Polaków, było warunkiem sukcesu układu postkomunistycznego po 89 r. Oraz zakulisowego sukcesu Rosji i Niemiec względem naszego kraju. /Czegoś jednak nie upilnowano i pomimo wściekłych ataków, także Gazety Wyborczej, powstało i działa np. religijno-społeczne, katolickie Radio Maryja i TV Trwam . A system przecież zakładał szczelność. Cóż, tu się opluje, tam wyszydzi albo zniesławi i ten ciekawy bardzo dla katolików profil, być może będą kiedyś słuchali czy oglądali tylko nieco starsi. Może. Takie są nadzieje wielu wrogów wolności mediów /.

Działanie dla wolnej polskiej informacji, prasy lokalnej, tworzenie niezależnych punktów sprzedaży, okazała się dla Obajtka kosztowne. Dla wrogów okazały się przekroczeniem przez niego Rubikonu.

To znaczy, że Daniel Obajtek okazał się dla swoich wrogów „żołnierzem niezłomnym” walki o polskie sprawy i polski interes narodowy, interes prawie wszystkich Polaków. Wypada mieć nadzieję, że spokojnie wszystko przetrzyma. Metody ataku nie są nowe. Przecież podobne stosowali i Niemcy w czasach II w. św. i powojenne władze komunistyczne. Tych walczących czynnie o polskie sprawy, nazywali przecież przestępcami, bandytami, próbowali ich umniejszyć, ośmieszyć i spotwarzyć w oczach Polaków. Nic nowego. To narracja wypracowana po 1917 r. w komunistycznej Rosji. Najzacieklej atakują zawsze najlepszych i najbardziej oddanych polskim sprawom.

A jednak prezes Obajtek jest szczęściarzem. Gdyby to w latach po 1944 roku bronił Polski i jej interesów i był w tym tak zdeterminowany i utalentowany, pewno powyrywano by mu paznokcie, powybijano zęby, odbito nerki, połamano żebra a potem zakończywszy strzałem w tył głowy zakopano w bezimiennym grobie. Może by przedtem trafił przed oblicze "wysokiego sądu", właśnie w osobie Stefana Michnika ?  Każdy uczciwy patriota, zwłaszcza utalentowany, gdy pojawi się na horyzoncie i jest skuteczny w tym co dobre dla Polski, musi się liczyć z tego rodzaju niegodziwymi atakami. Tak to już jest. A zaczęło się po roku 1944.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:27)

Komentarze

co z nim uczynią?

 

gdy żydobolszewik

zrobi już swoje

co z nim uczynią

rasowi goje?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1663351

Pan prezes Obajtek to wróg, który wzmacnia gospodarkę Polski i buduje Polską siłę i odkupuje to co żydo-bolszewia sprzedała dla obcych.

Stąd te zaciekłe ataki towarzysza Michnika czy towarzysza Budki na pana prezesa Obajtka.

Towarzysze Michnik i Budka wyznają zasady, czym gorzej w Polsce, tym lepiej dla lewactwa i łatwiejsze przejęcie Polski.

Towarzysze z PO już oficjalnie mówią, niszczyć co Polskie i nie kupować co Polskie.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1663352

Tusk w każdym, oprócz siebie widzi złodzieja! Bezczelnie ocenia innych z PIS, milczy na temat Nowaka, Grodzkiego, Gawłowskiego i wielu innych macherów z PO.

Pozdrawiam serdecznie. 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0
#1663355

I dlatego tak się wścieka i złości na każdego, który kraść nie pozwala. Każdy złodziej tak właśnie reaguje na policję i prokuraturę. W każdym więzieniu, w zakładzie karnym lub areszcie, gdzieś na ścianach i murach pojawiają się wyskrobane i namazane niezgrabnymi literkami napisy "J***ć policję".
Ten sam język, ta sama mentalność, ta sama motywacja.

To jest cały Donald Tusk i całe jego środowisko polityczne odwrócone w fazie świata wartości. Na przykład dzisiaj, kilka minut temu słychać było polityka Platformy Obywatelskiej, który niby spokojnym tonem w programie "Minęła 9" dyskredytował program uszczelnienia poboru podatku VAT mówiąc, że ten program jest lipą, jest oszustwem i kompromitacją Mateusza Morawieckiego, "bo przecież ile tych rzekomo ukradzionych pieniędzy z tej luki VAT udało się pisowskiemu rządowi odzyskać, co najwyżej jakiś ułamek procenta".

To właśnie jest złodziejskie odwrócenie rzeczywistości. Ten człowiek w swojej złodziejskiej optyce udaje że nie wie, że ten program Mateusza Morawieckiego już teraz kraść nie pozwala, jest mocną zaporą na drodze dalszej kradzieży, jest dobrym zamkiem chroniącym polskie publiczne pieniądze przed złodziejami. I dlatego totalitarna opozycja tak gwałtownie takim programom się sprzeciwia.

A co wcześniej ukradziono, to ukradziono, to jest sprawa przeszłości, to jest już odrębny problem łapania złodziei. Mówiąc złośliwie, to już nie jest problem Mateusza Morawieckiego, ale Zbigniewa Ziobro.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

michael

#1663357

..." środowisko polityczne odwrócone w fazie świata wartości". W punkt. Czyli... swego rodzaju barbarzyńcy.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

janksero

#1663487

I ja pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

janksero

#1663486

Jest odpowiednią chwilą na opowieści o działalności "Pchły Szechterki" w polskiej historii. A wspomniana "Pchła Szechterka" nie była bohaterką żadnej bajki Jana Brzechwy, lecz istotnym elementem sowieckiego planu wrogiego przejęcia elit Zachodu i rozszerzenia pandemii komunizmu, który zawsze miał zamiar "ruszyć z posad bryłę świata".

Mowa o planie Andropowa i Gorbaczowa, ściśle związanego ze studencką wiosną roku 1968 roku i polskimi wydarzeniami marcowymi. To był plan, którego najtrafniejsza recenzja zawiera się w tym haśle "Trzeba zepsuć Zachód tak, by śmierdział".

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

michael

#1663358

Fragment tekstu "CO SIĘ TERAZ DZIEJE?" z lipca 2018 roku:

Jedyną istotną właściwością definiującą komunizm jest wrogie przejęcie systemów państwowych w celu ich pasożytniczej eksploatacji. 
 Zbrojne przejęcie systemu państwowego w rewolucji francuskiej (XVIII w) a następnie dokonane w wieku XX w Niemczech (III Rzesza) i Rosji (CCCP) zakończyły się katastrofą. Była to militarna metoda wrogiego przejęcia zaatakowanego systemu państwowego, jak i późniejszego utrzymania władzy w czasie totalitarnej eksploatacji zdobytego państwa. To była epoka dominacji rewolucyjnej strategii komunizmu, która została zaniechana po katastrofalnej klęsce sowieckiej Armii Czerwonej w wojnie sześciodniowej w 1967 roku.

Po tej klęsce, dotychczasowa strategia rewolucji komunistycznej polegająca na wrogim przejęciu władzy siłą militarną, została zastąpiona programem Andropowa i Gorbaczowa polegającym na wrogim przejęciu systemów państwowych poprzez napad ideologiczny, realizowany poprzez masową infiltrację elit Zachodu. Totalitarny komunizm przekształcił się, dostosowując metody wrogiego przejmowania panowania nas światem do zmieniających się wymagań współczesności.

Infiltracyjna strategia wrogiego przejęcia systemów państwowych weszła w fazę globalnej wojny informacyjnej w czasie studenckiej wiosny 1968 roku. Celem tej wojny było i jest całkowite zniszczenie chrześcijańskiej cywilizacji białego człowieka myślącego.
Finem homo sapiens.

Strategia infiltracyjna oraz wrogie przejęcie systemów państwowych, to dwa odrębne zjawiska dziejące się równocześnie. Nie jest to żadna spiskowa wizja dziejów, ale oczywista praktyka wojenna, znana od tysięcy lat, wykładana w akademiach wojskowych i wielokrotnie opisana, na przykład przez Sun Tzu w "Sztuce wojny" w VI wieku przed naszą erą. Współczesny komunizm od najdawniejszych czasów ukształtował się jako opisana przez Feliksa Konecznego cywilizacja turańska, historyczne związana z państwem Pruskim i Rosyjskim. Czyli od zapomnianych mroków historii aż do Berlina, Moskwy i tradycji Dżyngiz Chana. Cywilizacja turańska zawsze była okrutną tyranią wojenną, która korzystała z jednakową wprawą z energetycznej czyli militarnej i nie energetycznej czyli podstępnej, informacyjnej formy prowadzenia wojny. Na przykład, tak było w XVIII wieku w czasach carycy Katarzyny Wielkiej.

Od samego początku dominującą tradycją komunizmu była wojna hybrydowa polegająca na równoczesnym posługiwaniu się wojskiem i propagandą. We wczesnej fazie rozwoju komunizmu przeważała brutalna forma militarna. Tak było w spływającej krwią praktyce rewolucji francuskiej, tak było w hitlerowskiej III Rzeszy oraz stalinowskim Związku Sowieckim. Obaj totalitarni wodzowie prowadząc wojny i napady militarne, bardzo sprawnie posługiwali się dezinformacją, propagandą i prowokacją polityczną.
Od jesieni 1967 roku, zgodnie ze strategicznymi wytycznymi planu Andropowa i Gorbaczowa nastąpiło odwrócenie rozkładu energii "globalnej rewolucji komunistycznej". Od tego czasu główna siłą uderzeniowa komunizmu została skierowana na przestrzeń światowej wojny informacyjnej, wojna militarna prowadzona jest jako terrorystyczne działanie pomocnicze. Zwracam uwagę na fakt stałego utrzymywania zagrożenia uderzeniem militarnym.

A więc co się stało w roku 1967 i na czym polega infiltracja elit Zachodu oraz wrogie przejęcie systemów państwowych?
Technika infiltracji była, jest i będzie jedną z bardzo ważnych, strategicznych form aktywności komunizmu, od stuleci wykształconą nieomal do doskonałości w niemieckiej i rosyjskiej polityce.

GPU i NKWD Feliksa Dzierżyńskiego w bolszewickiej Rosji bardzo intensywnie rozwijały i realizowały operacje wojny informacyjnej i wywiadowczej w najważniejszych państwach Zachodu, widzianych przez ideologów jako cel światowej rewolucji komunistycznej. Najlepszym przykładem jest skuteczna sowiecka infiltracja najtajniejszego amerykańskiego projektu "Manhattan" (np. sprawa Rosenbergów).

Wzorem tej strategii niech będzie przykład wojny roku 1920, gdzie uderzeniom rosyjskich armii towarzyszył "Polrewkom", gotowy do objęcia władzy w Polsce. Strategia komunistów nie zmieniała się przez dziesięciolecia. Ćwierć wieku po wojnie 1920 roku, idealną kopią "Polrewkomu" w roku 1944 stał się "Polski Komitet Wyzwolenia Narodowego" (PKWN). Dopiero w roku 1967 nastąpiło zasadnicze odwrócenie funkcji najważniejszych sił w globalnej agresji komunizmu przeciwko chrześcijańskiej cywilizacji Zachodu.

Po sowieckiej klęsce w wojnie sześciodniowej przeciwko Izraelowi w 1967 roku, komunistyczni przywódcy przyjęli program opracowany przez Jurija Andropowa i Michaiła Gorbaczowa, polegający na globalnym ataku na elity państw Zachodu, głównie Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Włoch w Europie oraz USA poza Europą. Celem tego programu była masowa infiltracja elit akademickich, gospodarczych i politycznych atakowanych państw w celu przygotowania wrogiego przejęcia systemów państwowych oraz międzynarodowych systemów gospodarczych, politycznych i obronnych. Pierwszym aktem tej agresji była studencka wiosna 1968. Dalszym narzędziem realizacji tej strategii komunizmu były intensywnie przejmowane i finansowanie działania bardzo różnych organizacji - pozarządowych, ekologicznych oraz innych "niezależnych" ruchów liberalnych, proaborcyjnych, feministycznych, lewackich, rozmaitych greenpeace. Częścią tego zbioru były organizacje przeróżnych ekstremistów w rodzaju Baader-Meinhof (Rote Armee).

Jedną z form przyspieszenia infiltracji elit Zachodu było ich masowe "zasilenie" komunistyczną młodzieżą akademicką. Głównie z Polski i CCCP był zrealizowany eksport komunistycznej młodzieżówki wraz z czołową marksistowską elitą, pod pozorem antysemickich prześladowań. Wtedy wyjechali na Zachód Adam Schaff, Zygmunt Bauman i wielu podobnych... To była wielka emigracja marksistowskiej czołówki, która docierała na Zachód jako antykomunistyczni dysydenci. Prześladowane ofiary komunistycznego antysemityzmu. W języku służb wywiadu jest to legendowanie pod fałszywą flagą. Podobną rolę spełniła późniejsza operacja "Most". ...

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

michael

#1663360

Będą , a właściwie, już tradycyjnie to robią, nakręcali środowiska przestępcze. To ich stały repertuar. Przestępcy zawsze najchętniej szli za "rewolucją" i byli jej b. ważnym ogniwem. To jest gra "na wielu instrumentach. Z góry "uczelnie", na dole przestępcy i dewianci. W jednej "drużynie" . Te sprawy teraz w Hiszpanii, z tym "raperem". I teraz jak z tym trafić do nieuświadomionych, a oni głosują. Oto jest pytanie.  A zresztą, i z "głosowaniem" sobie poradzili, jak ostatnio w USA.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

janksero

#1663489

Michnik podobnie jak rodzice, ma doskonałe kontakty z Rosją...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1663363

Tradycje rodzinne, ale już na bardziej wyrafinowanym poziomie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

janksero

#1663491

Wredny Rudy kolaborant już zaczyna mordować Obajtka. Dziś powiedział, że Prezes Obajtek nadaje się tylko do zarządzania stacją paliw.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1663435

Rudy każdą stację benzynową doprowadziłby do bankructwa! Szkoda, że mu Obajtek tego nie uświadomił. 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Alina

#1663452

Może nawet powiedział że i to nie. Cóż, to utrzymanek, polityczna nałożnica Merkel. A Orlen wszedł ze stacjami do Niemiec. O to też toczy się gra, poprzez Obajtka dyskredytować Orlen na ich terenie. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

janksero

#1663493

Przyznam że mierzi mnie ten płacz w komentarzach. Płacz i ujadanie ale żadnej recepty na konstruktywne rozwiązanie tego problemu. Gdyby to były Stany, już dawno było by coś wdrożone w życie co załatwiło by sprawę zarówno patrioty inaczej jak i jego brata. A wystarczy tylko przyjrzeć się baaaardzo dokładnie jego i jego firmy finansom. To tak na początek. Przeanalizować wszystkie publiczne wypowiedzi od momentu urodzin - czy na pewno nie było w nich ani razu złamane prawo tego kraju. Rozpocząć akcję bojkotu zarówno jego czasopism jak i wszystkich czasopism wydawcy - a co, niech rykoszety zaczną latać na "przyjaciół" też. Każdy obywatel ma prawo bojkotować co tylko chce. Mogę tak pisać i pisać, ale chodzi o to by zacząć coś robić!

Kiedyś weszłem do hotelu w Krakowie by wynająć pokój. Na kontuarze, na pierwszym miejscu wśród gazet do poczytania leżała Gazeta Wyborcza. - Czy życzy sobie pan pokój? Pokazałem palcem Wyborczą - Już nie.

Wynająłem w hotelu naprzeciwko.

Maszeruj albo giń! Płacz nic tu nie da.

PS. Gdyby tak można było wybłagać u pana Kluski, by jeszcze raz stworzył Onet, jeszcze lepszy Onet... Ale chyba już nie ten czas i nie te siły.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1663439

Gdyby to były Stany..... Cóż, zdaje się, że na ten moment lewactwo w stanach sobie poradziło nawet z prezydentem USA. Ale działaj, może odwrócisz sytuację.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

janksero

#1663494

Wcelowali w to, by się Prezesowi nie spodobało i by Obajtek nie wchodził w politykę, nawet na premiera. Zapewne najbardziej boli ich skuteczność, że są przedsiębiorcy magicy, którzy staną po słusznej stronie i pokażą, ile można. No i że to równocześnie nowe pokolenia, odmłodzone kadry takie bardziej "techniczne" niż partyjne, na czymś się znają i robią swoje.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663449

Czy mam podać chusteczkę na otarcie łez?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1663465

Chyba trafnie, w punkt.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

janksero

#1663495

Wszyscy was ładują od tyłu a wy tylko płakać potraficie i czekać na zbawienie. Może k... samo przyjdzie?

Ten gówniarz pederasta, który tablice po miastach nielegalnie rozwiesza i naraża gminy i Polskę na straty finansowe i na bardzo zły PR który to PR znów przekształca się w gigantyczne straty, chodzi sobie wolno. Nie został za swoją przestępczą działalność skazany na miliony złotych kary i wiele, wiele lat więzienia bez zawiasów... Gdyby to miało miejsce w Stanach...       A w Polsce tylko płacz że szczeniak was po kostkach gryzie!

Pokazaliście jak prawo w Polsce nie-działa więc szczyl robi wywiady z arabską Al Jazirą finansowaną przez Katar gdzie pederastwo jest karane nawet śmiercią! Apropo - w Stanach zakwalifikowano Al Jazirę jako agencję obcego wpływu ze wszystkimi tego konsekwencjami. W Polsce się nie da...

Skoro z takim szczawiem popełniającym ewidentne przestępstwo za przestępstwem nie potraficie sobie poradzić, to nie dziwię się że ujadacie nad Michnikiem i spółką nie próbując z tym cokolwiek zrobić. Płacz i lament, lament i płacz... i nic poza tym. I wam nie jest wstyd? Tak możecie to ciągnąć bez końca? Bez zrobienia z tym porządku?

Kiedy wrócę do Polski to lepiej mnie trzymajcie bo taką rozpizuwę zrobię że aż sam się boję...

PS. Nie odpisujcie mi. Nie chę słuchać żałosnych wymówek.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1663469

 

..."Kiedy wrócę do Polski to lepiej mnie trzymajcie bo taką rozpizuwę zrobię że aż sam się boję.."

Czekamy z nadzieją. Wiemy przecież, że bardziej liczą się czyny niż słowa a najlepiej działa dobry przykład. . Będziemy się przyglądać uważnie, gotowi do wsparcia. Żeby tylko postkomuniści się nie wystraszyli i nie wyjechali, bo powrót na nic. Ale roboty huk, starczy dla każdego.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

janksero

#1663496

Widzisz? Wpisałeś się dokładnie w to co napisał Krzywousty. Żadnej konstruktywnej propozycji ani planu akcji tylko dworowanie sobie z kogoś.
Myślisz że tym cokolwiek zmienisz? A chyba tylko o to chodzi, prawda?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1663560

Podobno dziennikarze TVN mają żal do pracowników TVN, że się nie skonsultowali przed napisaniem listu o TVN-owskim bagnie. U Olejnik chyba będzie Morozowski.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1663477

Żenada, ale czego od matactwa oczekiwać...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1663563

Ojej, o prawomocnym skazaniu Piniora o 19.21 w Faktach TVN całe, bite 15 sekund

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1663565

Grodzki bierze łapówki: Oj tam , przecież brał w prywatnym gabinecie. Nic się nie stało
Gawłowski brał łapówki a w mieszkaniu był burdel :Oj tam, tam tylko Ukrainki lepiły pierogi. PiSowska nagonka

Prawdziwy Skandal : Obajtek powiedział Brudna pała

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1663564

W pelni sie zgadzam z autorem.

Jedynie troche sen spedza mi z oczu struktura akcjonariatu w Orlenie. Skarb panstwa ma tylko 27,52%. Bylabym spokojniejsza gdyby ten procent byl wyzszy.

Byc moze polaczenie z Lotosem to sprawi, bo w Lotosie  skarb panstwa ma  powyzej 50%

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1663582

Ale wiesz, że sama możesz kupić akcje Orlenu i być częścią tej działalności? Co stoi na przeszkodzie, by Polacy posiadali polską spółkę?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663584

Dobra rada, dla bogatych i odwaznych.

Ja pod tym wzgledem jestem tradycjonalistka.

Gdybym miala za duzo pieniedzy pewnie inwestowalabym w ziemie i lasy

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1663587

Otóż to. Ale pomarzyć zawsze miło, jakby to było, gdyby Polacy wykupili spółki i się nimi interesowali we własnym interesie, dla polski a ponad sam zysk

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663597

Gazeta Wyborcza jest w stanie udowodnić, że Daniel Obajtek mając 2 latka zrobił "kupkę" w majtki po obiedzie w przedszkolu. W ramach dowodów mają jeszcze w ampułce zapach jego kupki
Naczelny wszedł w posiadanie taśmy tego "przestępczego procederu".
Wszystko w piątkowym wydaniu gazety

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1663618

Te szuje potrafią wszystko "spłodzić", aby zniszczyć Polskę...a ich poplecznicy kupują to g....o i im wierzą.

Pozdrawiam serdecznie. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1663700

Te sensacje Wyborczej to sam Michnik Stefan zatwierdza

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1663757