Co pije prof. Roman Kuźniar?

Obrazek użytkownika janksero
Kraj

Jakież to  inne pytanie można zadać gdy wymieniony w tytule, w ustawionym zapewne wywiadzie dla GW, nadaje takie teksty o ugrupowaniu rządzącym, które dwa razy pod rząd wygrało wybory do Sejmu uzyskując bezwzględną większość sejmową ? Podsumowanie roku 2020 :

-  "W piątym roku wojny przeciwko Polsce i Polakom rządząca neobolszewia zarówno kontynuowała walkę na starych frontach / m.in. konstytucja, historia/ jak i otwierała nowe”

- "Piąty rok wojny przyniósł także wzmocnienie Kulturkampfu toczonej przeciwko Polakom przez władzę o okupacyjnej mentalności”

- „Władza PiS straciła legitymację jak komuniści po 1980 roku”… / to tytuł tekstu /

- "W końcu piątego roku tej wojny Dozorca z Nowogrodzkiej i jego sitwa muszą porzucić mrzonki o swoim i swoich sukcesorów tysiącletnim panowaniu”…. :) .

Jeśli był zdrowy i trzeźwy, żadne tam "krople żołądkowe", to może sowiety jego ustami ruszyły ostrzej do ataku?  W swoim czasie przeciwnik wejścia Polski do NATO. Jak wiadomo, ukończył w latach komunistycznych najbardziej kiedyś czerwony w Polsce Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego / 1977r /, oczko  w głowie komunistów i kuźnię pro sowieckich kadr nie tylko propagandowych. Jak wiadomo przez lata był przy  prezydencie  Komorowskim, powiązanym  bardzo "emocjonalnie" ze złowrogimi i prorosyjskimi służbami WSI. Przedtem jednak z pewnej ważnej posady wywalił Kuźniara  PiS na początku 2007 r. , bo życzliwie dla Rosji lobbował przeciwko amerykańskiej tarczy antyrakietowej dla Polski. Człowiek o  niejasnej przeszłości ale był mocno usadowiony tu i tam,  dziś dalej  jeszcze mocno usadowiony na Uniwersytecie Warszawskim, a gdzieżby indziej. A iluż to musiał wyszkolić następców?

A jak czytamy na jakiejś archiwalnej stronie w internecie, sprzed lat :

- „Gazeta Polska” dotarła do wykazu tajnych dokumentów, które na przełomie lat 1989–1990 zostały zniszczone w Departamencie I MSW, czyli komunistycznym wywiadzie. Wśród nich znajduje się protokół zniszczenia z 18 stycznia 1990 r. Czytamy w nim, że urodzony w 1953 r. Kuźniar został zarejestrowany jako kontakt operacyjny „Uniw” pod numerem 16645.

„W latach 1985–87 utrzymywałem kontakty sporadyczne. Proponuję zniszczyć materiały wraz z okładkami jako nieprzydatne. Materiały zostały wybrakowane z kartoteki Departamentu I MSW” – czytamy w protokole zniszczenia akt, pod którym podpisało się trzech funkcjonariuszy".

Sam oczywiście gorliwie zaprzeczał, by miał z jakimikolwiek służbami komunistycznymi związek, „czysto antykomunistyczne pochodzenie”. Brakuje tylko  Matki Boskiej w klapie, bo lubi się podpierać naukami JP II  :). / Pamiętam, jak wiele la temu, 7?8?9? w Krośnie na Podkarpaciu  trafiłem latem na plakat promujący jednodniowy rajd pieszy "szlakiem JPII". Sprawdzam w laptopie  kto to organizuje, jaka parafia. I kto organizuje? Jak to kto !? Prof. Kuźniar, doradca z kancelarii prezydenta  Komorowskiego !  Pochodzi  z pod  Krosna, tam ma jakąś chałupę, więc tam, między "tutejszymi",  musi odgrywać inną rolę.  Komedia niejedno ma imię :)

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

On z Matką Boską nadal w klapie
W Wyborczej jak kłapał tak kłapie

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1656357

Co pije  Roman Kuźniar?

Zacier na czarnych myszach i rum na kościach.Tak jak słynny S.L

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1656464