Kim jest Trzaskowski i kto stoi za nim

Obrazek użytkownika Janko Walski
Kraj

Motto: "Przyjmijmy z góry, że nie zrealizujemy swoich programów – po to, aby zjednoczyć opozycję w drodze po władzę" (Szłapek)

Trzaskowski - nowy człowiek bez właściwości, wielki sukces marksistów, produkt zerwania z kulturą, w której przeciwnościami są:
dobro i zło
miłość i nienawiść
prawda i kłamstwo
egoizm i altruizm
uczciwość i oszukiwanie
praca i lenistwo
przyzwoitość i zaprzaństwo

Człowiek masowy Gasseta, który wszystko wie, a skoro wszystko wie, to nie musi już niczego poznawać, o nic nie musi pytać.

Może być kimkolwiek, jak Zelig, jako żarliwy katolik przyjąć Ciało Boże i jednocześnie, jako człowiek „postępu”, stanąć na czele parady równości, wolnorynkowiec przeciwny redystrybucji obiecujący każdemu złote góry.

W tej charakterystyce nie różni się od Tomczyka, Myrchy, Nitrasa, Olszewskiego, Tuska, Szłapka itd. Wielkie zwycięstwo PRL, którego najbardziej jaskrawym przejawem był milionowy nakład „Nie” Urbana.

Co go zatem wyróżnia? Niechcący, rzecz wyjaśniła minister Leszczyna, mówiąc o przyczynach odsunięcia Kidawy Błońskiej: „polska polityka nie jest gotowa na polityka zupełnie uczciwego, który nie kombinuje i mówi, jak jest" Wyjątkowo celna charakterystyka całej formacji Nitrasów, formacji w swej istocie totalitarnej.

Totalitaryzm, oprócz właściwych sobie sprzeczności w podstawach i wynikającej z nich wykrzywionego, fałszywego obrazu rzeczywistości, nie może istnieć bez kłamstwa, bez manipulacji masowymi emocjami. Kluczową rolę odgrywają media, ale nie wystarczającą. Muszą pojawić się szczególne osobowości, która są w stanie unieść bezmiar kłamstw i oddać im swoje twarze ludzi dobrej woli. Taką osobowością okazał się Tusk, taką osobowością okazał się Trzaskowski. Z Patrykiem Jakim, znakomitym, pracowitym, rzetelnym politykiem, niosącym najlepsze, długo oczekiwane rozwiązania dla Warszawy, wygrał w pierwszej turze bez kiwnięcia palcem w bucie, nie licząc obietnic, których od początku nie miał zamiaru spełniać. „Polska to nienormalność” by nie powiedzieć „wersalski bękart”, „wiara to opium dla mas”, a ”postęp” to odejście od kultury wyrosłej na wierze katolickiej i wszystkiego, co czyni Polskę Polską.

Dzieci PRLu nie wiedzą, skąd wzięły się ich przekonania. Nie są wynikiem przemyśleń, bo człowiek masowy wie, nie myśli. Nasiąkły Sorosem, którego utopie przytłoczyły sferę publiczną, aż do braku tchu. Dzieckiem PRLu jest Trzaskowski.

Człowiek wszystko wiedzący, bez właściwości, bez kośćca moralno-etycznego, bez korzeni, których miejsce wypełnia cynizm i fascynacja grą dla gry, mizantrop nienawidzący ludzi, zwłaszcza tych, których udaje mu się uwieść, to idealny kandydat na prezydenta. Dla kogo?
Najkrótsza odpowiedź - dla tych, dla których utrzymanie władzy Prawa i Sprawiedliwości jest zagrożeniem. W pierwszej kolejności dla Tuska i całej jego ekipy, z Komorowskim i Kopacz na czele. Przywrócenie praworządności grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej za układanie się z Putinem i jego służbami, za Smoleńsk, za afery z wyprzedażą strategicznych dla bezpieczeństwa spółek państwowych, za niezliczone afery, za rozkład państwa we wszystkich dziedzinach, za uczynienie z Polski „brzydkiej panny bez posagu”, która wszyscy mogą bezkarnie wykorzystywać.

Drugą grupą stojącą za Trzaskowskim jest 30-o tysięczna armia esbeków i funkcjonariuszy WSW bezpośrednio podlegających GRU, którzy później stanowili trzon WSI. To środowisko silnie zdeterminowane nie tylko ze względu na utratę przywilejów emerytalnych, o jakich przeciętnemu Polakowi nie śniło się, ale także uprzywilejowanych pozycji w biznesie i możliwości prowadzenia lewych interesów, oczywiście kosztem Polski i Polaków. Mafie watowskie, które skutecznie zwalcza PIS, odzyskując setki miliardów złotych dla Polski, to tylko czubek góry lodowej przestępczych środowisk wyrosłych z peerelowskich służb i wspieranych przez kastę sędziowską, oczywiście kosztem Polski i Polaków. Słowa Budki w obronie przywilejów emerytalnych esbeków znaczą więcej, są obietnicą ponownego otwarcia możliwości dalszego drenażu naszego kraju.

Trzecia grupa nie jest widoczna, ale nie mniej wpływowa: to rosyjska agentura. Polska Prawa i Sprawiedliwości stanęła na drodze ekspansji rosyjskiej. Swoją determinację w usunięciu przeszkód Putin pokazał nie tylko wysadzając bloki mieszkalne w rosyjskich miastach, przypisując zbrodnie Czeczenom, by mieć pretekst do inwazji, nie tylko mordując swoich przeciwników politycznych w Rosji, nie tylko napadając na Gruzję, Mołdawię i Ukrainę, ale także, a może przede wszystkim dokonując największej od czasów stalinowskiej zbrodni, potwornego mordu polskiej elity niepodległościowej pod Smoleńskiem. Teraz nie cofnie się przed niczym, by zapewnić zastąpienie przez Trzaskowskiego prezydenta Dudy, kontynuującego prace rozpoczęte przez marszałka Macierewicza nad umocnieniem i rozbudową polskiej armii, przemysłu zbrojeniowego, przede wszystkim zaś, ustawienie nowych relacji ze Stanami ze wszystkimi tego konsekwencjami. To wystarczy, by uruchomić wszystkie środki w kraju i poza krajem, od agentury wpływu po operacje specjalne nie tylko w zakresie dezinformacji, czy mobilizacji tajnych współpracowników, ale także operacji specjalnych. Mam nadzieję, że polskie służby zdają sobie sprawę z poziomu zagrożenia.

Czwarta grupa to awangarda „postępowej ludzkości, ośrodki związane z postmodernistyczna utopią gotowe przekreślić cały cywilizacyjny dorobek świata, w którego podstawach są nauki Jezusa Chrystusa. Utopia ma hedonistyczny wymiar, którym wabi młodych ludzi. Takie odbicia w tę ślepą pułapkę powtarzają się cyklicznie od zarania dziejów i za każdym razem niosą hekatomby nieszczęść aż do skraju zagłady.

Wszystkie wymienione grupy wspierające Trzaskowskiego liczą łącznie setki tysięcy ludzi, tymczasem Trzaskowski zdobył ponad 5 mln głosów. Kto zatem go popiera i dlaczego? Na to pytanie spróbuję odpowiedzieć w następnym wpisie.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:21)

Komentarze

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638100

Przerażające, kim są ludzie, którzy głosują na Trzaskowskiego - oni żyją wokół nas - cyniczni hipokryci, manipulanci, którym jedynie łatwe pieniądze oparte na oszustwie bliskie. Sodoma i Gomora - 2 tatusiów i 1 mamusia, żeby wychowywali dzieci. Nie daj Boże, aby ubeckoesbecki miot, kryptociota i żyd Trzaskowski wygrał - będzie jeszcze gorzej, niż było w latach 2008-15. Proszę spojrzeć na tło tej "debaty"? Z barw biało czerwonych zrobił Trzaskowski ceglasto szare. Taką Polskę nam chce urządzić. Jeżeli wygrałby wybory, bo głosowałaby na tego sorosowego wychowanka, większość mieszkańców naszej Ojczyzny, to znaczy, że nie jesteśmy godni wolności. Należy nam się tylko miska kaszy, za pracę na Niemca. Polacy jeszcze nie jest za późno. Wybory 12-go lipca. PAD prezydentem wszystkich Polaków, natomiast ten wybitny "specjalista od szamba" , będzie prezydentem wyłącznie "ELYT". Polacy, obudźcie się i otwórzcie oczy. Ubeckoesbecki miot, kryptociota i żyd Trzaskowski był wychowywany przez babcię kapitana UB i matkę TW Justyna. To skąd ma być patriotą? Polacy, mamy Prezydenta, który przez 5 lat pokazał kim jest i co myśli. Czy możemy go zamienić na dublera, od 18-roku życia, utrzymywanego za sorosowe brudne pieniądze?

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1638132

A dlaczego on stoi na podeście. Niech stanie bez wkładek przy Dudzie a Małgosia przy Agacie. A KOgo my tu mamy na zdjęciu? Czy to ten kurdupel z ratusza? Dokładnie przed 7 laty stał obok mnie, a ja mając zaledwie 185 cm patrzyłem na niego mocno schylając głowę. Wzrost 170 cm to kurdupel w obecnych czasach dlatego nosi buty na wysokich koturnach. No i te szerokie kobiece biodra, rozłożysty jak stara baba. No i tyłek ma pulchny jak ciota. Do tego się liftinguje i botoksuje w Szwajcarii tak samo jak jego kumpel Kwach-Pijak! No i ta przedawkowana kokaina wyłazi z niego oczami i tą paskudną agresywnością, którą próbuje przykryć prostackim, podwórkowym dowcipkowaniem - "popatrzcie jaki jestem spokojny" - a ręce mu się trzęsą. Zero męskiej sylwetki. Pal sęk, że niewysoki ale martwi mnie, że coraz więcej osób na portalach twierdzi, że facet coś zażywa, m.in . Gandalfa białego, żeby pojechać tvn-owskim pisarzem powieści kryminalnych. Jeżeli to prawda, to znaczy że na faceta, który chce zostać prezydentem są kompromaty, a to znaczy że wielu ma go w garści i będzie używać do zadań specjalnych. Naćpany prezydent to już nie przelewki, to pachnie republiką bananową i całkowitą rozpierduchą. To by jednak tłumaczyło, dlaczego jest koło niego ćpun i cham Nitras i ten drugi, Kierwiński. Jeżeli jest to prawda to co robią służby i kontrwywiad? Na bank sprawdzili czy facet ma te problemy czy nie ,więc on sam powinien się domagać oczyszczenia z podobnych podejrzeń. Tyle =, że nie bardzo może, bo patrząc po Warszawie to tam jest duże przyzwolenie dla takich praktyk i połowa Warszawy chodzi naćpana. Potem mają poprzestawiane we łbach i nienawidzą wszystkich, którzy funkcjonują normalnie. Mieliśmy już prezydenta z chorobą filipińską a teraz grozi nam coś jeszcze gorszego, tak więc to że on jest wzrostu Tuska czyli kurdupel to nie jest nasze największe zmartwienie. W sumie lepsza by już była Kidawa, też mała wzrostem, intelektem, i kompletnym brakiem szacunku do siebie jako kobieta polityk ale przynajmniej nie było co do niej takich podejrzeń. Proszę jeszcze o POdanie długości i grubości jego penisa w zwisie i w pełnym galopie to będziemy mieli POjęcie z kim mamy do czynienia. Tylko Trzask! Karta LGBT w całej Polsce! Homoadopcje! Likwidacja domów samotnej matki! Likwidacja 500+! Obowiązkowa nauka masturbacji dla przedszkolaków! Brawo za 3 spełnione obietnice na 75 danych! Brawo za testery do badania jakości narkotyków w klubach gejowskich na koszt ratusza! Brawo wyrzucanie ludzi z kamienic i nie płacenie odszkodowań! Brawo wycinanie setek tysięcy drzew! Brawo fontanny gówna! Brawo szczury na Pradze! Brawo sztywne KOzy! Brawo palety w centrum miasta i 666 tęczowych ławek! Brawo koreańskie tramwaje bo były 1zł tańsze niż doskonałe krajowe! Brawo naćpani kierowcy i autobusy w niemieckich barwach narodowych! Brawo za brak programu wyborczego i kopiowanie go od innych! Brawo za kradzież hasła wyborczego śp. Lecha Kaczyńskiego! Niech żyje pan rezydent wszystkich słojów, korpoludków, byłych zomowców, esbeków, a także kryminalistów w ZK! Jesteście piękni, młodzi, metroseksualni, wykształceni przez lewackie autorytety i z wielkich miast rządzonych przez KOlesiów! Tyrający za 3 tys. brutto w biurowcach w których dusicie się wyziewami klimy i latacie podnieceni jak wam rzucą pączka do porannej kawy na koszt firmy. Głosujmy razem na Zieloną Wyspę 2.0! Wspólnie wypalmy gorącym żelazem polskość, patriotyzm i niepodległość! Bezsilny rezydent - sztywne KOzy! Bigos, Hejt, Obczyzna! Masturbacja! 77 płci! Tak, tak tak tak! Brawo! Zabrakło mi słów na określenie głupoty i narcyzmu tej kreatury. No to już wiemy, co kryje się za słowami Trzaskowskiego: „będziemy wypalać żelazem”. Będą wypalać wszystko, co pisowskie. Czystki! jeszcze raz czystki! i szykany. POwszechna zemsta na „pisowskim ludzie”. Do polskich bram puka tęczowy POwski faszyzm. Jest taka presja w urzędach, wojsku, policji, szkołach, że wielu pracowników o poglądach prawicowych kłamie mówiąc, że popiera PO i Rafała.  Po prostu chcą uniknąć szkalowania. Pamiętam czasy komuny. Zachowanie PO wypisz wymaluj takie samo. Zapiszesz się do partii to szybciej mieszkanie, lepsze wczasy. Służysz nam to i my tobie pomożemy. PZPR= PO jedyna słuszna partia. PO jest tylko dla swoich, zawsze tak było - już komuchy miały swoje sklepy i służbę zdrowia, i swoje organizacje, kasta też jest kastą, a co Neuman mówił - naszych nie ruszą. Żaden uczciwy Polak na to nie pozwolić, ale w Polsce jest wielka grupa ludzi otumanionych i nieuczciwych. Takiej chcecie Polski? W niedzielę musimy wybrać Andrzeja Dudę. Nie ma wyjścia. Mobilizujmy się na ten dzień. Nie można dopuścić by cwaniacy wygrali i okradali nas jak już kiedyś to bywało. Głosuję na Andrzeja Dudę.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1638236

ciećkoski

tak normalnie ,po ludzku obserwując to ten cały kandydat KAŁO....czy peło to takie człekokształtne stworzenie ,które nauczono pokrzykiwać. Treści w tym pokrzykiwaniu żadnej ,wiadomo tylko ,że jak nie daj Boże by wygrał , to mamy syf z szambem . Pokrzykiwanie tego koczkodana przypomina trochę warczenie kundla ,który warczy ....nie wie po co ,nie wie nawet czy tak trzeba ...warczy i wymachuje ogonkiem , bo tak fajnie i miło.
Program tego człekokształtnego stworka , to tak jak program tvn-u , natomiast logika to skrzyżowanie wysiłków kichawy końskiej i komuchruskiego. Ktoś kto słucha jego wywodów musi ślepo go poważać , albo być ułomnym na umyśle.
I tak na koniec-----wiadomym jast, że P.Prezydent And.Duda wiele rzeczy mógł zrobić inaczej,lepiej....mógł być bardziej konsekwentny itd. oczywiście ,że mógł tyle, że nawet w jednym z najbardziej nieudanych swoich poczynań w ułamku nie dorównuje człekokształtemu mieudacznikowi , który już popuszcza z dwurury .

Boże chroń nas przed takimi przywódcami.

Podoba mi się!
21
Nie podoba mi się!
0

aureus

#1638107

Lemingi to piąta grupa. Wykształceni, bez mózgu.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

r.z.

#1638127

Najwięcej tych " lemingow bezmózgowych:" jest w Polsce powiatowej, ukrytych pod płaszczykami komitetów wyborczych BURMISTRZÓW, którzy manipulują społecznością...tam jest ta ukryta "Koalicja Obywatelska" - SAMO ZŁO, wszystko w opozycji dla DOBREJ ZMIANY. Ta grupa wspierana jest również przez posłów z opozycji....(patrz Chodzież)

Serdecznie pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1638262

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638158

Te 30 tysięcy to liczba bardzo zaniżona. / "Drugą grupą stojącą za Trzaskowskim jest 30-o tysięczna armia esbeków i funkcjonariuszy WSW bezpośrednio podlegających GRU, którzy później stanowili trzon WSI " /. Bo to jeszcze dodatkowo 30 tysięcy ziejących nienawiścią żon " esbeków i funkcjonariuszy WSW...". Które "debatują" np. u fryzjerek i w poczekalniach lekarskich itd. To już 60 tysięcy. Plus dzieci i wnuki. To UBecko - SBckie rody.Te wnuki, którym "dziadzio" opłacał przedtem dowolne studia  /jak ktoś przez dziesiątki lat, powiedzmy 27-28 lat brał ekstra 5 tys, miesiąc w miesiąc,  regularnie, to stać go było na wiele. więcej niż ten co brał same chude 1 czy 1,3 , czy nawet 1,8 tys zł /. Te "dzieci" teraz często siedzą teraz po uczelniach i robią wodę z mózgu młodzieży, a "wnuki" dziś  brylują po uczelniach wśród rówieśników, wśród nieświadomych lub mało zainteresowanych. Ale "bić w Kaczora", "bić w Dudę" itd. To ogromna siła propagandy perswazyjnej i szeptanej. A kasy mają więcej, "zadomowieni" w dużych miastach" to młodym, zwłaszcza z prowincji, imponuje. A są i w warszawskich redakcjach , mediach internetowych itd. Ja liczę, że razem tylko ta grupa "rodzinna", to nie 30 a  ze 150 tysięcy zdeterminowanych. zorganizowanych i aktywnych  ludzi ziejących nienawiścią. A armia nieznanych bo "papiery poniszczone", co najmniej kilkudziesięciu tysięcy  TW, jak matka Trzaskowskiego, ona znana. Razem ARMIA z 200 -tu tysięczna!!. Tylko ci.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

janksero

#1638162

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638169

Niemcy wolą Trzaskowskiego bo poprze Nordstrim 2, zablokuje lotnisko pod Łodzią i nie chce reparacji wojennych. Już się mieszają w wybory artykułem szkalującym Dudę w Fakcie
https://www.salon24.pl/u/dzialka/1059372,niemcy-i-rosja-wola-trzaskowskiego

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1638179

   Witam! Za Trzaskowskim stoi tandem kondonium Niemcy-Rosja z planem przekształcenia UE na Euroazję. Ten niecny plan, ma umożliwić wprowadzenie LGBT, jako podwaliny tego systemu, czyli : wynarodowienie państw Europy, likwidacja kościołów i wiary chrześcijańskiej , oraz zamach na wszelką prywatną własność. Tego "układ" oczekuje od "komisarza" Trzaskowskiego. Czyli, Neokomuna po  całości. Ale, to im się nie uda, bo Prezydentem zostanie Andrzej Duda. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1638228

A jakże i nawet więcej, bo b. zagadkowego klubu. Cele i treść obrad, otoczone są tajemnicą i to nie pierwszy raz. Ale budzi się w człowieku od razu to pytanie, cóż takiego owi mają do ukrycia, czyżby specjalne interesiki?! Otóż temat odważył się podjąć Tomasz Nowak. Pisze zatem o owym właśnie Rafałe Trzaskowskim, który miał być uczestnikiem w obradach owego tajemniczego Klubu Bilderberg. Stawia po temu celne i ważne pytania: o czym to i z kim tam rozmawiał „trzaskający się na lewicy i liberałach”? Czy zobowiązał się do realizowania określonych działań wobec Polski? Czy zapadły tam decyzje dotyczące naszej przyszłości? Materiał opublikowany 10 lipca 2020 r. przez PCh24TV (Polonia Christiana), naprawdę warto wysłuchać, a zatem:

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1638246