Nic się nie stało

Obrazek użytkownika Husky
Kraj

Szyc, Majdan, Bieniuk, Siwiec, Darski i Lipińska - głucha cisza. Tylko Wojewódzki się wyrwał przed szereg.

Przypadek?

Kupa Wojewódzki dostał biegunki.... Dziwne trochę bo nikt jego nazwiska w filmie nie wymienił, zdaje się że ktoś sam ręce do kajdanek wyciąga.

Swoją drogą, że Wojewódzki oglądał tę reżimową TVP...

Sylwester  Latkowski w rozmowie po emisji mówi ostro i wprost. Wymienia znane nazwiska aktorów i celebrytów. 
Sporo osób nie będzie dzisiaj spało.
Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zapowiedział powołanie specjalnego zespołu.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:10)

Komentarze

- jest suwerenna i niepodległa komunistyczne ludobójcze q..wy przy wsparciu faszystów nie mogą tego znieść i na wszystkie możliwe sposoby destabilizują nam Ojczyznę.

Jest to na zasadzie piramidy - ci na samej górze z koalicji platformy to prawdziwi zdrajcy i obcy agenci których Państwo Polskie powinno zneutralizować.

Im niżej w dół tym mniej polityki a tym więcej prywaty i przyzwolenia na działanie złodziejskich gangów - w tym pedofilskich.

Tak zdobywaja i mają na nich materiały kompromitujące w tym i na tą bolkową świnię bo wszystkiego to jeszcze o nim nie wiemy. To dlatego tak moskwa go aktywizuje bo ma jeszcze nie ujawnione akta.

Komuniści tuż po przemianach politycznych lat 90-tych część polskiej gospodarki przekazali za bezcen komunistom europejskim dlatego dziś na nich mogą liczyć i aby nie nastapiło rozliczenie minionegfo okresu.
Używają oczywiście wymyślonych argumentów ale to tylko przykrywka do legalizacji złodziejskiej prywatyzacji balcerowicza i lewandowskiego.

W którą stronę nie pójdziecie to zawsze i tak traficie do tego bydlaka lecha walęse bo to za jego sprawkę wszystko się stało.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1631141

"Nic się nie stało" - w następstwie "konstytucyjnego" art. 44 - dopuszczającego < nie ściganie z ​​​​przyczyn politycznych ->  przestępstw "niedopuszczalnych" popełnianych przez funkcjonariuszy publicznych (antypolonizmów) - wobec których <bieg przedawnienia > - ma nie ruszyć "do ustania przyczyn politycznych"...

Od 1997r. "nic się nie stało" z < konstytucyjnym > - "ustaniem przyczyn politycznych" : - pedofilii; sądofilii; prokuratofilii - zorganizowanych następstw - przestępstw antypolonizmów "elit" - filii totalnych kast antypaństw(Ł)owców...

Pozdrawiam. J. K.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1631146