Grodzki? to tako mendzonca menda. Njerup jedyn

Obrazek użytkownika Husky
Kraj

Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz,

Zawsze TAK dla polskiej racji !!!

A ty debilu Grodzki

do powiedzenia tyle masz co Żyd za okupacji...

Że to jest wyjątkowo bezczelny typ, to wiemy, ale nie przypuszczałem, że wystąpi w roli volksdeutscha reprezentującego Niemcy.Kanalia,jakich mało

Patrzeć ciężko, słuchać jeszcze gorzej. 
W czyim interesie ten ścierwojad występuje?

Który lepiej migał?

Tak bez sensu pierdolić na trzeźwo robiąc PR-owski ''koszyczek'' z dłoni mało kto potrafi. A jeszcze robić przy tym obfitymi gestami za tłumacza migowego to już majstersztyk.
...  słuchajcie ludzie! Troskliwie Grodzki o pieniądzach mówi a na tym się zna jak mało kto. CBA potwierdzi? 

Co za jełop.No nie mogę z tym sqrwysynem. Jeszcze mną trzęsie. Co za bity, głupi *huj!!!

Temu palantowi należy zaordynować:

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:7)

Komentarze

Nie wierzyłam, że ktoś może z siebie robić we wszystkich telewizjach tak tępego folksdojcza. To profesor medycyny chirurg ze Szczecina, marszałek senatu, Tomasz Grodzki. Dla tego typa wszystkie telewizje przerwały program i transmitowały pantomimę.

 Redaktor Janecki w "Tyle Wizji" stwierdził na koniec programu, że "marszałek Grodzki zrobił nam dziś program" machając jak on rękoma przez cały program. 

Niestety, gdyby chodziło tylko o machanie rękoma! Przemówienie było anty wetowe. Ten typ posłużył się analogią, że przez weto kiedyś straciliśmy wolność! Pewnie weto nas napadło, co jo godom - trzy weta nas napadły, zajęły Polskę i podzieliły między siebie. 

Wystąpienie marszałka chyba wyczerpuje znamiona zdrady stanu i nie mówię tu o stosunku do weta Morawieckiego, ale do manipulacji jakiej dopuścił się marszałek senatu oraz przekroczenia uprawnień, bo nie w jego gestii jest polityka zagraniczna.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Alina

#1652978

Za każdym razem się zastanawiam:
czy spece od wizerunku PO przesadzili u niego z dawką treningu (gestykulacja, mimika, napięcie, budowanie wypowiedzi, patos)........czy to samorodny antytalent...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1652981