Zemsta pana „doktora”

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Humor i satyra

Jako jeden z niewielu tutejszych blogerów doczekałem się, że poświęcono mi osobny art na NEonie. Pewnie by docenić jeszcze bardziej – w tym celu Yaro Ruszczyk wraz z niebieskim renegatem utworzyli specjalne konto*. ;)

 

Najwyraźniej mój wtorkowy tekst musiał mocno podsłupiankować Oparenkowa. Pewnie myślał, że jego autohagiografia pt. Amen zrobi z niego prawie-świętego jeszcze za życia zacierając niechlubną przeszłość.

 

A tu ZONK!

 

Jakiś tam HD ośmielił się przypomnieć, ile w panu „doktorze” mieści się prawdziwego doktora.

 

Na wszelki wypadek przypominam – nul. Zero po polsku.

 

No i wsłupianek zupełny.

 

Bo jakże to tak przypominać „panu doktorowi”, że gówno ma, a nie tytuł naukowy?

 

Że lekarzem nie jest od lat blisko czterdziestu?

 

Bo był aż taki głupi, że nie zdał egzaminu, który bez problemu zaliczają Hotentoci i inni buszmeni?

 

I że figuruje na liście Wildsteina?

 

A już wspominanie, że w czasach Gierkowskich oficer LWP otrzymujący bezwarunkowo paszport na tzw. Zachód istniał tylko w legendach, to stalking, sralkind i hejt karalny, jak co chwilę wypisuje Rebeliantka, gdy nie może odpowiedzieć na słowa prawdy pod swoim adresem.

 

Wtedy realnie oficer mógł wyjechać na Zachód we współpracy z tzw. służbami, a dokładnie na ich polecenie.

 

A to już za dużo dla człowieka, który nagle zaczął budować swój prawicowy i patriotyczny image.

 

No i Oparenkow się pogniewał. ;)

 

Za pomocą swoich hunwejbinów poinformował społeczność ruskich pożytecznych idiotów, że to ja jestem ruskim agentem, a poza tym:

 

niedorobiony prawnik, który żeby uwiarygodnić swoją "fachowość" kopiuje całe strony z kodeksów, tak jakby nie można było podać tylko określony artykuł. Tylko, że wtedy jego "notki" byłyby dramatycznie krótkie. Na co dzień pracuje jako windykator dla jednej z rosyjskich firm pożyczkowych działających w Polsce. Kości osobiście raczej nie łamie bo to konus i tchórz. Zresztą w Sieci jego głównym zajęciem jest damski boks. Wyjątkowo wredna gnida.

 

Wow…. A nawet Lol…. ;)

 

Przyznam, że zarzut pracy dla ruskich stawiany przez ruską jaczejkę jest zabawny. ;)

 

Ale potraktujmy Oparenkowa i jego przydupasów przez chwilę poważnie. Otóż w Polsce nie ma „rosyjskich firm pożyczkowych”.

 

Z jednego bardzo prostego powodu. Otóż takie firmy to picium-geszeft, jak mawiano przed wojną na Szmulkach (czyli na ojcowiźnie niebieskiego renegata).

 

By uruchomić takie cuś potrzebna jest klasa średnia, a nie oligarchia. Oligarchowie od Putlera zajmują się wielkimi biznesami, a reszta Narodu żyje w biedzie i po prostu nie ma za co robić tego typu biznesów.

 

Dla mafii z kolei to byłby obiekt rekietu, a nie sposób na własną działalność.

 

Już nawet nie wspominam, że dzisiaj w Polsce praktycznie windykacja odbywa się wyłącznie za pośrednictwem call centers i komorników. Czasy, kiedy to pewnie Ruszkiewicz chadzał z bejsbolem do opornych dłużników skończyły się mniej więcej koło 1998 roku.

 

Ale, jak mówią, każdy alkoholik dobrze pamięta swoją młodość a na dodatek projektuje ze względu na dziury w mózgu. ;)

 

Oczywiście nie tylko ja stałem się obiektem starczej wściekłości obnażonego Oparenkowa. Dostało się portalowi NP, jego właścicielowi oraz blogerowi Husky’emu.

 

Jak widać prawda boli. Szczególnie taka, która wysadza Oparenkowa i jego tępych hunwejbinów z orbity polskich patriotów.

 

 

Swoją drogą to dość ciekawe obserwować, co różni maniacy piszą na mój temat.

 

Nie dość, że wszyscy znają moje imię i nazwisko, to jeszcze wiedzą, że jestem pedofilem współżyjącym z własnymi córkami (taka mądrutka była arcykatoliczka Rebeliantka), że przyprawiałem rogi jej bratu i dlatego musiał uciekać od żony (też Rebe), w końcu zaś zostałem konusem i tchórzliwym windykatorem w rosyjskiej firmie pożyczkowej. Po drodze zaś zdążyłem być nawet pułkownikiem służb specjalnych III RP z esbecką przeszłością. ;)

 

Ale najzabawniejszy moim zdaniem zarzut, świadczący jakim ćwokom dał zlecenie na mnie Rychard świadczy ten mały wpis:

 

kopiuje całe strony z kodeksów, tak jakby nie można było podać tylko określony artykuł.

 

Nie dość, że ruskie ćwoki łamią polską ortografię to jeszcze mylą komentarz z treścią aktu prawnego. Ale to nie dziwi, bo ani renegat niebieski, ani bezdomny psychopata Ruszczyk w życiu w rękach żadnego komentarza nie mieli.

 

Tymczasem posługiwanie się wyłącznie samym przepisem, bez znajomości kontekstu, orzeczeń, wykładni itp. prowadzi do takich wynaturzeń jak ponad 10-letnia walka Rebeliantki z rzeczywistością.

 

Jak widać na NEon-ku to normalne zachowanie.;)

 

 

Na koniec zapraszam niebieskiego renegata i psychola Ruszczyka do napisania kolejnego odcinka.

 

Teraz powinniście ujawnić moje reptiliańskie korzenie. Ewentualnie powiązać mnie z gangiem pingwina Pik-Poka lub wyznawcami bogini Asztarte. ;)

 

Nie zapominajcie też o handlu bronią, w tym eksportu ruskich czołgów do Średniej Wolty przez Małą Woltę i Taką Sobie. ;)

 

Dla odmiany proponowałbym pisać teraz o wielkoludzie ziejącym ogniem. Raz, że współbrzmiałoby to z oskarżeniami o satanizm wysuwanymi przez Rebe a dwa, że to zdecydowanie bliższe prawdy niż konus. Wszak mało jest facetów mierzących metr pięć w kapeluszu, jak niebieski renegat. ;)

 

A jak nie starczy weny zawsze możecie skorzystać z bogatego dorobku Rebe. W końcu to ona zna mnie dokładnie, jak twierdzi.

Jednocześnie wg jej „natchnionych” słów ja nic o niej nie wiem, ani też o jej patologicznej rodzinie.

 

 

Zastanawiam się, po co marnuję czas zwracając się do tych przygłupów? Tu trzeba atakować samą głowę.

 

A zatem:

 

Rychardzie, do dzieła! Daj kolejne zlecenie. Co się chłopaki mają marnować i kopiować kocopały z netu?

 

Szczuj dalej na mnie. Niech wszyscy wkoło dowiedzą się, jak ciężkim jesteś idiotą - bo taki właśnie jest efekt twojej starczej nienawiści, były lekarzu.

 

 

A tak naprawdę jedyne, co dzisiaj możesz zrobić, to pocałować mnie w d..pę na zgodę. ;)

 

Ciao, czerwony Kangurze! ;)

 

10.09 2020

fot. redakcja Nowego Ekranu protestuje

__________________________

* co prawda nie podpisali się, ale styl wypowiedzi knajacko-cwaniacki demaskuje ich na 100%

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:9)

Komentarze

Jak widać tekst Psa na trolle tak celnie ciebie opisuje. Każdy wie, żeś damski bokser, Rebeliantka cię widziała, więc wiemy iż w tekście twój wygląd trafnie opisany, Co do twych grafomańskich tekstów to każdy widzi iż 80% to "cytaty" i do tego kilka zdań łączących. Do tego koncert głupoty z twojej strony jest wręcz nieskończony. Na widok twojej osoby cały internet się śmieje.

Kto ci został? Piesek przy nogawce i ze dwoch innych co z polskich portali wylatywali.

Napisz kolejny tekścik jak cię prawda o tobie denerwuje, pośmijemy się. Ostatecznie śmiech to zdrowie.

I mogę cię zapewnić, że ja Psem na trolle nie jestem. Ja was nie ścigam a tylko ośmieszam. I jak widzisz wychodzi mi to znakomicie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1643963

Opara może mnie w d... pocałować. EOT, idioto.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1643977

Ten tekst to nie jest psa na trolla tyko sowieckiej Qrwy ulicznej niejakiego Ruszkiewicza....a tak dokładniej to twojego męża.Jeśli już.
To ty czerwony debilu odblokowałeś mu to konto.Bawcie się pachołki i leszcze.Bawcie się śmiecie.

A piszecie matoły ....sami do siebie ....parchy neonowe.

ps.

ty zdaje się miałeś spir****ac z tego portalu.Na co jeszcze czekasz stary UB-eku

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1643983

Napisałeś:

"to jeszcze wiedzą, że jestem pedofilem współżyjącym z własnymi córkami (taka mądrutka była arcykatoliczka Rebeliantka)"

Dlaczego po raz kolejny fałszywie przedstawiasz sytuację? Przez wiele miesięcy kolportowałeś na portalu fałszywą informację, że rzekomo  groziło mi jakieś więzienie i uchroniłam się przed nim tylko z powodu „niepoczytalności”.

W notce https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/o-nadal-przestepczym-wymiarze-sprawiedliwosci-i-jego-faktorach przedstawiłam dowody, jak bezczelnie zmyślasz, i to jeszcze w sytuacji, gdy to ja wraz ze swoją rodziną byłam ofiarą "pomyłki" wymiaru sprawiedliwości i nieuzasadnionej brutalności funkcjonariuszy. Przedstawiłam dokument w postaci postanowienia prokuratury, które falsyfikowało twoje zmyślenia, a ty - zamiast mnie przeprosić -  obrzucałeś mnie obelgami. Przedstawiłam dowód w postaci przewozu mojego brata karetką do szpitala po  "delikatnej" interwencji Policji, a ty nadal plujesz, że nic mu się nie stało. Przedstawiłam dowód w postaci wyroku Sądu Okręgowego w Poznaniu, podtrzymującego  uniewinnienie brata, w którym stwierdzono, że akt oskarżenia był niezrozumiały i wręcz kuriozalny, a ty nadal twierdziłeś, że organa ścigania działały właściwie.

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/jak-niewinnego-i-zdrowego-karetka-do-aresztu-wieziono

https://niepoprawni.pl/grafika/rebeliantka/2-strona-wyroku-so-w-poznaniu

Na rzeczowe informacje i argumenty z mojej strony, obrzucałeś mnie obelgami i kolejnymi zmyśleniami/oszczerstwami - przykłady:

"Kobietą ty przestałaś być jakieś 40 lat temu.Teraz jesteś lewacko-ruskim dziwolągiem. ;)"

"I tu się mylisz, chora postkobieto. Udało mi się zwrócić uwagę całej społeczności na twoje łganie. To raczej ty powinnaś wy...lać w podskokach, obrończyni pedofilów. I weź się za sprzątanie nory, w której mieszkasz. Bo wstyd".

/nb. ten facet jest mi osobiście nie znany i nigdy nie był w naszym domu; oczywiście nigdy też nie broniłam żadnych pedofili/

"Twoja jedyna nadzieja to reinkarnacja. Jeszcze z 10 wcieleń i może osiągniesz mój obecny poziom. ;)"

"/twój brat/ To faktycznie lump i bydlak antypolski w jednej osobie. Tobie zresztą też mało brakuje".

/nb. Humpty nie zna mojego brata, nigdy go nie widział/

Wobec tak bezmiernego chamstwa zareagowałam:

"Te, Humpty, ludzie mówią, że gwałciłeś własne córki, dlatego jesteś tubą służb. Nawet się ostatnio publicznie skarżyłeś, że haki to mocna rzecz. No i znasz realia siedzenia w kiciu. Też o tym szczegółowo pisałeś".

oraz retorycznym pytaniem:

"Może się Humpty wypowiesz, jak tam gwałcone córki?"

Dopiero w tym momencie zamilkłeś, ale tylko na krotką chwilę.

Twoja bezczelność jest tak wielka, że dopuszczasz się - z jakąś chorą zawziętością - oszczerstw i napaści personalnych wobec innych ludzi (co jest nb. dziwne, bo ich nie znasz, więc tylko zmyślasz), a gdy ktoś ci odpowie w twoim stylu, to lejesz krokodyle łzy.

Mnie kompletnie nie obchodzą twoje sprawy. Odczep się w końcu ode mnie i mojej rodziny.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1643986

z córkami, tępa dzido? No to chyba tobie ojciec gmerał w kroczu jak nosiłaś pieluchy i dlatego na całe życie obraziłaś się na mężczyzn. Jak śmiesz w ogóle pisać w ten sposób, ropucho!

Ty masz w ogóle pojęcie, co to znaczy "retoryczne pytanie"?

Więc zapytam cię tak samo retorycznie - czerpiesz zadowolenie ze współżycia z bratem?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1643989

Nigdy też nie popierałam pedofili. Nigdy nie napadałam na cudze rodziny. A ty to robisz NOTORYCZNIE.

Przed zadaniem ci pytania W TWOIM CHAMSKIM STYLU, już wcześniej wielokrotnie wskazywałam na chamstwo tego rodzaju TWOICH NAPAŚCI SŁOWNYCH i informowałam cię, że sobie tego nie życzę.

Przekraczasz wszelkie granice, podły człowieku i dziwisz się, że ktoś ci odpowie z wykorzystaniem twojej retoryki. . Tworzysz z tego portalu szambo.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1643991

blogosferę piszesz o najkrzywdzieńszej krzywdzie braciszka. Opisujesz swoją rodzinę z detalami, zamieszczasz obdukcje lekarskie a potem żądasz, żeby ludzie byli obojętni wobec twoich kłamstw?

Daruj sobie. Jeśli umieszczasz wszystkie swoje dane w przestrzeni publicznej to nie miej pretensji, jeśli ktoś je pozbiera w jedno i omówi. A co do wywoływania awantur już ci blogerzy pisali, jak jest naprawdę. Słyniesz z awantur i pieniactwa.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1643992

EOT

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1643995

EOT

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1643996

Piszesz:

"Już nawet nie wspominam, że dzisiaj w Polsce praktycznie windykacja odbywa się wyłącznie za pośrednictwem call centers i komorników. Czasy, kiedy to pewnie (...) chadzał z bejsbolem do opornych dłużników skończyły się mniej więcej koło 1998 roku".

Czyżby? A mi pokazywano, że jeszcze w 2011 funkcjonowała firma Talion prowadząca działalność windykacyjną, której pełnomocnikiem terenowym na Śląsku był jakiś Jerzy Trojanowski.... posługujący się twoim numerem telefonu.

A to drań. Ukradł ci nazwisko i telefon?

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1643997

Podaj KRS firmy, nich sobie każdy sprawdzi, jaka ty jesteś "prawdomówna". Wyskakuj z informacji, albo każdy będzie miał prawo napluć ci w szklane oko. Masz czas do rana. Powinnaś zdążyć z photoshopem. ;)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1643998

Zaprzeczanie, to twoja specjalność. Poza tym, twój język świadczy o twoich zajęciach.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1643999

A jeśli mówimy o języku - podałem próbki twojego znajomej psycholog klinicznej. Diagnoza jest okrutna - starcza demencja połączona ze schizofrenią urojeniową z silną tendencją do ekshibicjonizmu. Jej zdaniem powinnaś być ubezwłasnowolniona.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1644000

to twoje kolejne wcielenie? Czy ta biegła, być może twoja terapeutka, co załatwiła Brolla? Chyba, że zaniedbałeś leczenie ciężkich fobii.

Poza tym, nie jesteś w stanie nawet policzyć do 10.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1644001

EOT

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1644059

@Rebe jest chora, co prawda najbardziej z nienawiści do rzeczywistości.

Naskrzeczała, że wcale nie zmyśla, na dowód czego wkleiła własne słowa, czyli posądzenie o gwałcenie córek. No wariactwo.

Chce udawać niewinną leliję i pokazać, że nie ma nic wspólnego z debilnym chamstwem, a sama brnie dalej w oskarżenie o pracę w windykacji. Nie tylko debilne i żenadne ale zdradza cwaniacki komunistyczny umysł. Burzyć się, że długi trzeba spłacać, co jest podstawą obrotu a może i cywilizacji. No tak, lepiej być złodziejem i oszustem i tylko wyciągać łapy po odszkodowania a programowo unikac wszelkiej roboty. Potem emka czy renty na koszt innnyh, tak jak leczenie i podobne, byle dociągnąć do wieku i mieć minimalną emkę na koszt reszty. To mi przypomina pomysły jej kumpla Ryśka, który wymyślił prosty sposób na zadłużenie Polski i Polaków- przytulić się do Rosji i nie spłacać długów. Genialne. Sami wybitni biznesmeni. To nawet nie komuna, chyba że w selekcji negatywnej, to czysty cwaniacki prymitywizm ze złodziejstwem.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1644002

Już się produkowałeś, koleś, pod różnymi zmyśleniami. Twoimi i Humptego. Oraz ohydnymi bluzgami.

A miałeś szansę w postaci wezwania do zaprzestania naruszeń. Nie skorzystałeś.

EOT.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1644003

I to licząc tylko od maja. ;)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1644060

wystarczy napisać, że firmy windykacyjne działały wbrew opowieściom HD po 1998 r., aby kontrik wywiódł z tego, że oznacza to kwestionowanie konieczności spłaty długów. Co za paranoja.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1644065

bejsbola. I dlatego Ruszczyk się rozpił. A co do paranoi to chyba pomyłka. Przecież w 2011 chwaliłaś się, że cierpisz na chorobę afektywną dwubiegunową i nic ci dlatego nie zrobią. Pokazywałaś nawet świadectwo lekarskie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1644068

Udławi się idiotycznymi kłamstwami. Czy zdąży lekarz?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1644092

firmie windykacyjnej, a ja widziałem twoje świadectwo lekarskie. Tak samo jak ty.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1644097

Podobnie jak zmyślanie.

2 wymiary funkcjonowania notorycznego kłamcy.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1644102

wypis ze szpitala. Coś jeszcze?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1644113

EOT

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1644114

To tak po odstawieniu leków, czy ze względu na zbliżającą się jesień?

Dla kolegi pytam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1644115

A ccassiumm7 nie potrafiłeś odpowiedzieć.

Poza tym, już dawno płyta ci się zacięła. Stale te same zmyślenia.

EOT

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1644118

Tu mnie zaskoczyłeś :-))

cyt. "A już wspominanie, że w czasach Gierkowskich oficer LWP otrzymujący bezwarunkowo paszport na tzw. Zachód istniał tylko w legendach, to stalking, sralkind i hejt karalny, jak co chwilę wypisuje Rebeliantka, gdy nie może odpowiedzieć na słowa prawdy pod swoim adresem.

Wtedy realnie oficer mógł wyjechać na Zachód we współpracy z tzw. służbami, a dokładnie na ich polecenie."

Czyli potwierdzasz słowa Franciszka Puchały: "SZPIEG CIA W POLSKIM SZTABIE GENERALNYM". Warszawa: Bellona, 2014. s. 253.?

Te słowa brzmią tak: cyt. "Kukliński był wzorowym członkiem PZPR , marksistą i  od 1962 r. współpracował z Informacją wojskową" - koniec cytatu.

I dlatego popłynął żaglówką  realizować polecenie Informacji Wojskowej? 

Nie istotne, czy go potem odwrócili czy sam poczuł wolę bożą. Istotnym jest fakt współpracy z IW!

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

casium

#1644085

mocniej widzieli, do czego to dąży. A poza tym mieli atut dla Zachodu. Przecież szeregowy stojący na warcie choćby przed sztabem generalnym nie miał żadnej wartości.

A poza tym warto pamietać o takich wielkich zbiegach, jak Józef Światło. O ile się nie mylę jago ofiary jeszcze żyją. Oczywiście nie wszystkie.

Tak samo superszpiegiem dzięki pracy w KGB mógł zostać Gordijewski. Jedyny, który wg mnie był ideowcem, to Oleg Pieńkowski.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1644090

Mnie absolutnie nie dziwi! Byłam i jestem pewna, że Kuklinowski był TW. Tylko się zastanawiałam kiedyś (dzisiaj mnie już to powiewa) czy odwrócony szpion mógł przekazywać chlebodawcom z USA jakiekolwiek wartościowe materiały poza produkowanym z namiętnością przez Sztab Genialny... papierem toaletowym :-))

Bo "Plany UW (...)" to można sobie włożyć między bajki :-))

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

casium

#1644099

na jednym źródle. A nawet dwa mogą być zawodne. Zawsze musi być niezależne potwierdzenie, choćby nawet w poszlakach.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1644105

Nie o tym mowa. Dwa razy zciemniasz zamiast odpowiedzieć tak lub nie :-))

Wiem, wiem - takie są "zasady" pracy na niwie apologii.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

casium

#1644107

Nie wypowiadałam się na temat wyjazdów oficerów LWP na Zachód.

Fobia tego faceta jest wprost nieskończona. Nie jest w stanie napisać jednego zdania, aby nie dołączyć tam jakiejś paranoi na mój temat.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1644098

Strasznie szybko postępuje u ciebie starcze otępienie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1644101

EOT

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1644106