Wyrok TK. Oni naprawdę idą na wojnę

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Krótki komentarz jednej z userek facebooka oddaje sedno tego, co się staje dzięki czwartkowemu wyrokowi TK: Pandemia. Obostrzenia. Tylko wk.rwionych kobiet nam brakowało.

Pamiętne demonstracje tzw. KOD z poprzedniej kadencji Sejmu już miały zapaść w zbiorową niepamięć.

Ale władza (co z tego, że prócz PiS z wnioskiem do TK wystąpili także posłowie Konfederacji, skoro poza internetem w ogóle nie widać ich zwolenników?) w opinii społeczeństwa postanowiła zagrać społeczeństwu na nosie i wprowadzić restrykcyjne przepisy antyaborcyjne. Bo przecież jak twardo twierdzi GazWyb oraz niejaki Sadurski, czerski autorytet prawny, TK to pacynki trzymane mocno ręką Kaczyńskiego.

Zatem lewica (w tym KO i część Konfederacji o PSL-u nie zapominając) za chwilę pójdzie do szturmu.

To, co się dzieje ostatnimi dniami (nocami) to tylko harce przed prawdziwym uderzeniem.

Zresztą wcale tego nie ukrywają. Była p.o. przewodnicząca KOD a obecnie posłanka KO Magdalena Filiks oficjalnie deklaruje na facebooku:

Naszym kosztem, naszym życiem, naszym zdrowiem, naszym ciałem, naszą wolnością, naszymi dziećmi, naszą przyszłością, naszą godnością - chcą spłacić swoje długi wyborcze wobec fanatyków, psychopatów i kleru.

Nie pozwolimy !

Ja i moje córki i miliony odważnych, mądrych, zdeterminowanych kobiet mówimy NIE !

5 lat organizowałam protesty, chyba słynęłam z tego, że pilnowałam przekazu i języka.

Od dziś mam tylko jedno hasło w głowie -

#jebacPis

Czy to oznacza konfrontację?

Najwyraźniej pytam retorycznie.

 

Pewien pogląd daje obserwacja postów zamieszczanych na facebooku.

 

Ludzie, skądinąd spokojni, opatrują swoje zdjęcia profilowe hasłem WYBÓR, NIE ZAKAZ!

 

Nie brak też i obscenicznych haseł.

 

Jeśli jednak popatrzeć na to wszystko z pewnej perspektywy…

Moim zdaniem niewątpliwym jest, że wg rządzących zaistniały warunki dogodne do konfrontacji.

Opozycja na ulicy, łamiąca przepisy sanitarne – w sam raz, by ustanowić stan wyjątkowy na jakimś ograniczonym obszarze czy też nawet w całym kraju.

Z kolei oPOzycja też chce, by ludzie wyszli gromadą na ulice, bo za ich pomocą zamierza ponownie sięgnąć po władzę.

Tylko ludzie jak zwykle dostaną po d… .

 

Swoją drogą jestem ciekawy, co w tej sytuacji zrobią wszyscy ci, co przez ostatnie kwartały wyzywali bez pamięci PiS, który rzekomo nic nie robił w sprawie obrony zabijanych w łonach matek dzieci. I gromko wołali o zakazanie aborcji w każdym przypadku.

Konsekwentnie powinni teraz podnieść szanowne cielska sprzed monitorów i klawiatur, wziąć laskę pod pachę i wyjść naprzeciw lewakom, feministkom i lgbtowcom, jak wypisują w komentarzach.

 

Niestety, na razie pełna cisza.

Prowokatorzy, czy tylko strach geriatryczne dupy ścisnął?

 

24.10 2020

 

fot. pixabay, facebook

 

 

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:16)

Komentarze

Nigdy nie ukrywałem, że jestem przeciwnikiem aborcji. Decyzja o zakazie aborcji eugenicznej powinna zostać podjęta już 5 lat temu. Zresztą tu akurat mam pretensje do PiS, że nie odważył się otwarcie uchwalić takiego zakazu, ale musiał czekać na decyzję Trybunału Konstytucyjnego. Sam trybunał też zresztą zwlekał z oczywistym dla każdego normalnego człowieka decyzją. 

Kiedyś trzeba było położyć kres tej hekatombie. Może teraz jest najlepszy czas. Bo do najbliższych wyborów sprawa się uleży i przycichnie. Poza tym, wściekły atak lewactwa wynika z nadużywania tego przepisu. Bo nie usuwano dzieci chorych. Usuwano podejrzane o chorobę. I w wielu przypadkach te dzieci mogły się urodzić zdrowe. Świadczą o tym świadectwa rodziców, którym zdiagnozowano chorobę dziecka, ale którzy nie zdecydowali się na jego zabicie. Teraz zabrano wytrych, którym podopieczni Sorosa omijali obowiązujące prawo. 

Piszesz, że ludzie opatrywali swoje zdjęcia profilowe tekstem "Wybór nie zakaz". To świadczy jedynie o tym, jakie spustoszenie dokonało się w społeczeństwie na skutek lewackiej propagandy. Czy w obliczu zabicia człowieka dorosłego użyli by tego samego hasła? Poza tym wybór jednego oznacza tu śmierć innego, słabszego, bez możliwości samodzielnej obrony. Tu nie ma uczciwego wyboru. To hasło bez pokrycia.

I jeszcze jedno. Piszesz, że przeciwnicy aborcji siedzą cicho. Czy w takim razie uważasz, że w dobie pandemii należy złamać prawo i zorganizować wielotysięczną demonstrację poparcia dla decyzji TK? Notabene takie demonstracje, kiedy było to możliwe, szły, np. Marsz Dla Życia i Rodziny. Nie bądźmy tacy jak nasi przeciwnicy. Po pierwsze nie wystawiajmy się sami na ryzyko zakażenia, bo nasz zdrowie i życie jest równie cenne jak życie nienarodzonych, a po drugie to przeciwnicy nie dość, że wzywają do nierespektowania Konstytucji, której jeszcze niedawno rzekomo bronili, to jeszcze łamią prawo, które ma nas wszystkich chronić przed rozprzestrzenianiem się wirusa. Uważam, że Policja powinna być tu wyjątkowo konsekwentna. Prawo jest takie samo dla wszystkich, tak więc lewacką swołocz należy aresztować i z całą surowością karać. Obawiam się, że poza siła, nie dociera do nich żadna logiczna argumentacja.

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1649507

I nie jest to żaden spontaniczny ruch, ale starannie przygotowana, dobrze zorganizowana, intensywnie finansowana i sprawnie realizowana kampania wojenna...

9 sierpnia 2007 roku wpisałem taki felieton: "Pasożytniczy model komunizmu". Cytuję fragment:

"W jednej z najgłośniejszych książek na temat totalitaryzmu zatytułowanej "The Origins of Totalitarianizm" (Korzenie totalitaryzmu) H. Arendt określiła opisywane zjawisko jako nową formę rządzenia, całkowicie odmienną od znanych form politycznych, takich jak despotyzm, tyrania czy dyktatura. Specyfika tej formy, zdaniem Arendt, polega nie na ustaleniu nowego porządku prawnego, ale na odrzuceniu prawa w ogóle: zamiast prawa jest prawo dynamiki ruchu totalitarnego i to egzekwowane terrorem. Terror nie ma charakteru instrumentalnego, lecz stanowi istotę systemu. Irracjonalizm systemów totalitarnych, nie kierowanie się ani interesami materialnymi, ani logiką dominacji, stanowiły dla Arendt najważniejszy element konstytutywny totalitaryzmu. Również ideologia nie ma, jej zdaniem, większego znaczenia. Idealnymi członkami społeczeństwa totalitarnego, są ludzie, którzy w nic nie wierzą i nie odróżniają prawdy od fałszu. Zwłaszcza ten komunizm, który przybrał formę „politycznej poprawności“ - żeruje przede wszystkim na naiwności czy prostoduszności młodych ludzi."
Jest wiele innych diagnoz...

Proponuję przyjęcie do dalszej analizy takiej oto koncepcji celu komunizmu, jako formacji pasożytniczej, zgodnie z przyjętym wcześniej modelem.

CEL KOMUNIZMU

Celem komunizmu jest inwazja na system gospodarczy w państwie, a następnie destrukcja i zniszczenie tego systemu, zawłaszczenie majątku i dysponowania nim przez możliwie najdłuższy czas i wyciąganie profitów wystarczających pasożytowi. Gospodarka jest łupem pasożyta, a kontrola nad gospodarką jest najważniejszym narzędziem pasożytniczej eksploatacji. Tylko tyle i nic więcej. 

_______________________________________

Dlatego proponuję, aby działaniami organizatorów tych wczorajszych i dzisiejszych oraz wszystkich następnych agresywnych wystąpień zainteresowały się wszelkie służby, których zadaniem jest ochrona bezpieczeństwa naszej Ojczyzny. Nie wyłączając z tego zainteresowania takich polityków jak Joanna Scheuring-Wielgus, czy inni podobni oraz ci mniej znani, czynnie i od lat zatrudnieni w roli aktywistów destabilizujących wszystko co się w Polsce zdestabilizować da.
Podejrzewam, że jest to fundamentalne zadanie nowo mianowanego wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

michael

#1649595

podobni oraz ci mniej znani, czynnie i od lat zatrudnieni w roli aktywistów destabilizujących wszystko co się w Polsce zdestabilizować da." Kubuś Rutnicki, właśnie lansuje swoją nieogoloną gębę, w Szamotułach na rynku, wraz z rozwydrzoną, lokalną gówniarzerią. A ich hasła to: "moje ciało, mój wybór", oraz "j***ć PIS". Sejmowy dygnitarz wśród lokalnej inteligencji. Żałosny pajac.

"Ojcze przebacz im, bo nie wiedzą co czynią." 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1649671

Lewactwo potrzebował hasła, pretekstu by ponownie ruszyć na ulice. Wzorują sie na wyjącej amerykańskiej tłuszczy, teraz zaczynają posuwać sie dalej, testując siłę państwa....trzeba przyjąć zasadę - zero tolerancji - a nie jak policja przyglądać sie i przysłuchiwać wyjącym i klnącym babiszonom...a swoją droga - komu przyszło do głowy w centrum epidemii otwierać nowy front? I to ideologiczny...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1649598

  Witam! Nad czym Lewizna krzyczy? Przecież, to nie nowa ustawa, tylko ocena zapisu konstytucji Kwaśniewskiego. Targowica krzyczy, bo chciałaby uchylenia furtki aborcyjnej, bo stan płodu można różnie diagnozować. Tu kwiczy liczny przemysł aborcyjny. Tu kwiczą dziewice częstych skrobanek. Za chwilę będą nam chcieli narzucić eutanazję, według tego samego scenariusza- "sam decydujesz o życiu". A, póżniej wezmą się za chorych, starszych, często już "niepotrzebnych" częściowo niesprawnych starszych rodziców. To się już dzieje w niektórych krajach na zasadzie "ubezwłasnowolnienia", czy "niepoczytalności". Dlatego trzeba mocno powiedzieć stop lewackiej dziczy. Chyba najwyższy czas, aby uderzyć obuchem agenturę wpływu w Polsce.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1649601

jebać czarne macice!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1649603

Bezmózgowcy: "módlcie się za aborcją"  , trzeba mieć poziom listwy przypodłogowej..

Serdecznie pozdrawiam. 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1649613

Oto przykład "geriatrycznej dupy" wedle nazewnictwa Humptego

Magdalena Guziak-Nowak, sekretarz zarządu Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1649618

czy pani na zdjęciu jest jedną z tych, którzy "przez ostatnie kwartały wyzywali bez pamięci PiS, który rzekomo nic nie robił w sprawie obrony zabijanych w łonach matek dzieci"? Chyba nie, więc po co ten przykład?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1649637

   Witaj! Jeszcze nie tak dawno niektórzy tu na NP wrzeszczeli, że PIS nic nie robi w sprawie aborcji eugenicznej. Teraz TK wydał orzeczenie w obronie życia i mamy plucie w drugą stronę. Faryzeusze...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

ronin

#1649647

Kogo HD miał na myśli? Kto w jego ocenie miał prawo się wypowiadać? Czy w ogóle ktokolwiek? Może - jego zdaniem - za tą  wojnę wszczętą przez lewaków odpowiadają wszelkie antyaborcyjne d... (geriatryczne i niegeriatryczne)? Bo moim zdaniem to odpowiada wyłącznie lewactwo.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1649649

pracą niż obnoszeniem po portalach swojej głupoty? Chyba jesteś jedyna, która nie rozumie tak oczywistego tekstu. Wybacz, ale dla ciebie jednej nie zamierzam tłumaczyć to, co jasne i klarowne.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1649660

Krispin też nie wie o kogo ci chodzi.

Przypuszczam, że tylko ty się orientujesz, co chciałeś powiedzieć. 

Fakty są takie: Zapadł wyrok zgodny z Konstytucją, oczekiwany przez wiernych, młodych i starych (milion podpisów pod żądaniem zmiany ustawy), zgodny z oczekiwaniem śp. Jana Pawła II, więc w czym rzecz? Zdegenerowane lewactwo może sobie pisać listy protestacyjne i wrzeszczeć, ale nie może protestując przekraczać granic. Od stania na straży porządku jest policja, a nie jakieś - jak to uprzejmie nazwałeś - "geriatryczne d...".

A poza tym, ta twoja fobia na tle wieku jest zadziwiająca. Tobie też wkrótce stuknie 70-ka. I co z tego? Nikogo to nie interesuje.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1649665

Popatrz na swój profil na Leonku. Tutaj też odmładzasz się co najmniej o 10 lat.

Natomiast kiedy do twojego łba dotrze, że akcja wymierzona w wyrok Trybunału odbywa się za pomocą deprecjonowania tegoż Trybunału i odmawiania mu prawa do orzekania?

Tutaj powinnaś siedzieć od rana do wieczora i pisać, pisać, pisać.

Bo przeciw masz Helsińską Fundację Praw Człowieka, Hołownię, środowisko GazWyb i innych rozwydrzonych lewaków. Niestety - tylko ich narrację słychać.

Ja rozumiem, że nie masz wiedzy, a zgapić z netu mogłabyś tylko ode mnie. Ty jednak masz w du.sku sprawę nienarodzonych - wolisz pałować moje teksty opętana nienawiścią babo.

Bo co cię tak naprawdę obchodzą jakieś tam dzieci? Ty przecież jeździłaś na komendę bez majtek i w kapciach, a więc twoim zdaniem to jest jedyna licząca się krzywda.

Wstyd i żenada, "katoliczko".

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1649670

Ostatni tekst opublikowany na kilku portalach i liczne komentarze w wielu miejscach można znaleźć też na NP:

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/przed-czwartkowa-rozprawa-w-tk-sygn-akt-k-120

https://rebeliantka.neon24.pl/post/158326,czy-koniec-zabojstw-eugenicznych-w-polsce

Nazwałam cię, bandytą, bo wiecznie kłamiesz, zmyślasz, zniesławiasz i znieważasz. Szczególnie ofiary przestępstw i to nawet w sytuacji, gdy nadużycia  zostały potwierdzone przez prokuraturę. A takie twoje postępowanie jest karalne. Przy uporczywości i poczuciu bezkarności, to czysty bandytyzm.

Twoje podłe wypowiedzi, to czysty satanizm. Mam nadzieję, że - jeśli się nie nawrócisz - to spotka cię zasłużona kara, podobnie jak te proaborcyjne lewaczki. Ty w gruncie rzeczy stoisz po ich stronie. Podobnie jak po stronie genderowych studentów i "dobrowolnych ofiar pedofilii".

A co do twojej wiedzy, to prawnik żyjący z dorywczych zleceń, nie należący do żadnej korporacji i bez tytułów naukowych, ani nawet referencji, to po prostu nikt.

I nigdzie się, zmyślaczu, nie odmładzam. Zakładałam blog tutaj ca 12 lat temu, mając wówczas ponad 50 lat, co zapisałam w wizytówce. No ale to przekracza możliwości percepcyjne "prawnika".;

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1649675

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

cudzych tekstów. Lepiej zamilcz, bo się już wystarczająco skompromitowałaś przez ten rok z okładem, fejkowa babuniu.

EOT

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4
#1649690

i chamstwo, prymitywny dziaduniu.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1649691

Przecież ty samodzielnie nawet kropki nie potrafisz postawić na końcu zdania. ;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1649694

i kompleksy.

EOT

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1649697

faktur... No, no....

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1649698

jak również nie składałam fałszywych donosów, jak ty (np. do prokuratury w Szczecinku).

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1649705

A co do twojej fałszywki sprawa jest w toku. Za chwilę dostaniesz wezwanie i skończysz ujadać na portalu tak samo, jak twój opas zamknął ryja na facebooku. Masz szczęscie, że jest pandemia, bo już byś dawno miała zarzuty.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1649708

i bluzgach nałogowy zmyślaczu.

Co ciekawe, twierdziłeś wcześniej, że prowadziłam firmę do połowy lat 90. Zapomniałeś poprzednie zmyślenie? Kłamcy tak mają, że zapominają, co poprzednio "oświadczali".

Co za tandeta.

EOT.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1649711

lewe faktury. Nawet ZUS-u nie opłacałaś, a adresy działalności były fałszywe. Więc wstawiaj sobie stara zakłamana oszustko co chcesz - już i tak nikt ci nie wierzy.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1649713

Czekam na kolejne info do wykorzystania w procesie.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1649719

Przypominam tylko, że sama o tym tutaj już pisałaś, sklerotyczko.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1649721

Nałogowy, bezwstydny kłamca.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1649731

Pogardzam tobą, jak każdy uczciwy człowiek. Pisz swoje fejki, udawaj katoliczkę, wyzywaj z bratem księży. W końcu to już niedługo.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1649733

Nigdy nie wyzywałam księży.

Wbrew temu, co twierdzisz, mój brat w najwyższym stopniu szanuje Kościół. Krytyka pojedynczych zachowań, to przejaw troski, a nie odwrotny stan. Ale dla ciebie napisanie prawdy, to stan nieosiągalny. 

Nie jesteś też żadnym zwolennikiem KK. Popierałeś genderowych studentów, domagasz się, aby Kościół płacił odszkodowania za czyny, z którymi nie miał nic wspólnego, popierasz niemiecką schizmę w Kościele i nawet w tym tekście ubolewasz z powodu sprawiedliwego wyroku TK, bo lewactwo z wściekłości wszczyna "wojnę".

Twoja postawa jest w najwyższym stopniu zakłamana.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1649760

Ty wyzywasz ludzi od "bydlaków", gdy mają/mieli odwagę merytorycznie nie zgodzić się z twoimi urojeniami. Co do brata natomiast jest wystarczająco dużo materiałów w sieci by stwierdzić, że tradycyjnie łżesz.

A swoją drogą niepojęte, ze rzekoma "katoliczka" w sytuacji, gdy na naszych oczach lewactwo próbuje wszcząć nową rewoltę październikową zajmuje się roztrząsaniem moich celnych uwag. Faktycznie dowodzi to utraty zdolności racjonalnego myślenia.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1649764

Rebe, ty masz w ogóle lata do emerytury czy pasożytujesz na innych? Latami nie płaciłaś składek a w zamian narażałaś na koszty, nawet uruchamiano pomoc a to burmistrza a to ludzi. Pewnie i te zlecenia na teksty były z takiej łaski. I jak się odwdzięczyłaś społeczeństwu i krajowi? Nie wstyd zupełnie? To ta cała jest działalność społeczna, patriotyzm, katolicyzm?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1649718

że też tacy, jak ty, nie są w stanie w swoich zmyślactwach wznieść się poza poziom kantów własnej "nacji" oszustów.

EOT.

Ps. Czy to prawda, że cię wyrzucili z milicji za przekraczanie uprawnień, a teraz daję ci chałtury w wysokości 5 zł od szkalującego wpisu?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1649722

blogu, jak nie umiesz zachować się kulturalnie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1649723

Więc zachowuj się grzecznie, razem z tym wyrzuconym z milicji.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1649724

dyskusję merytoryczną pod tekstem antylewackim? Braffo agentko.

Dalej będziesz się wypierać, że w latach 1980-tych byłaś esbeckim funkcjonariuszem?

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1649727

Napisałeś tekst antyprawacki z podtekstem antyrządowym i wulgarnym zakończeniem.

EOT.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1649729

Spadaj, nieudacznico.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1649730

Celowo.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1649732

EOT

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1649734

Ala ta uwaga dotyczyła Pani.a nie HD.Coś sie komuś pop...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1649748

Proszę jego zapytać, o kogo mu chodziło. Na pewno nie o tę panią. Ja mogę się domyślać, że chodzi o osoby blisko ściany po prawej stronie sceny politycznej. Ale to tylko moje domysły.  

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1649661

Choćby ten fragment:

"Moim zdaniem niewątpliwym jest, że wg rządzących zaistniały warunki dogodne do konfrontacji.

Opozycja na ulicy, łamiąca przepisy sanitarne – w sam raz, by ustanowić stan wyjątkowy na jakimś ograniczonym obszarze czy też nawet w całym kraju".

To co, władza dąży do konfrontacji i ustanowienia stanu wyjątkowego?

Przecież to jest antyrządowe "myślenie spiskowe". Tezeusz powinien zgłosić do ABW. ;)

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1649682

Bardzo okrutna.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1649715

EOT

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1649736

TVN24. Pożar w burdelu i niezdrowe podniecenie. Relacje o sabacie czarownic ze wściekłymi macicami ze wszystkich miast i szczucie na TK, Kaczyńskiego, Kościół i tak na okrągło. Mam tylko nadzieję, że ten j...bany ściek nie dostanie przedłużenia koncesji.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1649651

Po drodze jest jeszcze bardzo wpływowa pani ambasador Mocz-bacher.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1649673

Czy tylko gardłujesz przeciwko katolikom ze strachu przed aborcjonistami? Czy - używając twojego kulturalnego języka - strach ci "geriatryczną d... " ścisnął?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1649765

jak lewactwo poszło do domu. I nawet godzinę po zajściach Rebe ani jej brata nie było nawet w odległości 50 km. Kolejna wtopa, awanturnico.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1649769

Nie ma znaczenia, kiedy narodowcy zrobili sobie zdjęcie. Byli tam, gdzie trzeba.

W przeciwieństwie do ciebie, ale gdzie ty mógłbyś bronić Kościoła, skoro na Msze Św. nie chodzisz. Oświadczałeś już przecież na tym portalu, że jesteś agnostykiem, a twoje działania w związku z religią ograniczają się do plugawych, oszczerczych ataków na katolików.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1649780

pseudoreligijny bełkot. A dzisiaj stwierdzam, że jeśli ty jesteś katoliczką, to ja jestem czcicielem bogini Asztarte. ;)

A co do chodzenia na Msze - przecież twojego opasłego braciszka w kościele nie widziano od trzech lat co najmniej. Ty również się nie pojawiasz.

Macie już grupę modlitewną w domu? Już wam dają dziesięcinę, czy dopiero ich do tego urabiasz?

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1649783

Wyklinam cię ze wspólnoty katolickiej  za antyreligijne, uporczywe, oszczercze bluzgi kierowane przeciwko mojej rodzinie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1649788

spasionego ponad marę brata (stąd te zmiany cukrzycą spowodowane, którymi uporczywie próbujesz obciążyć Policję) jest oparte na jawnych materiałach, dostępnych dla każdego. 80% to twój blog. Natomiast ty publikujesz fejki i wymyślasz cudy-niewidy co wyraźnie wskazuje, że jesteś w jakiejś niebezpiecznej sekcie. Wyklinanie ze wspólnoty katolickiej świadczy natomiast, że zwyczajnie postradałaś zmysły. I od tej pory tak cię będę traktował - jak upierdliwą wariatkę.

EOT

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1649790

OMG. To już Rebe rzuca anatemę? To już sekta.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1649837