Wolność słowa a la Zuckerbarg*

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Świat

Oto co nas czeka. Za momencik każdy, kto zostanie uznany za prawicowca, albo kogo ukryci moderatorzy/cenzorzy facebooka po prostu nie będą lubić może liczyć na bana. Po prostu przestanie istnieć i będzie skazany na słanie listów do znajomych. Bo pewnie możliwość słania sms i mms za chwilę też zablokują.

Wolność słowa zastrzeżona jest wyłącznie dla lewaków. Poniżej kilka screenów z facebooka uznanych przez anonimową administrację za nienaruszające standardów społeczności.

 

 

Oto odpowiedź na zgłoszenie (taka sama w każdym z powyższych przypadków):

 

 

 

Świat rządzony przez lewaków za pośrednictwem mediów społecznościowych? Takiej wersji nie przewidzieli nawet najbardziej fantazjujący autorzy sf.

No, ale ataku na Twin Towers za pomocą porwanych samolotów też nikt się nie spodziewał.

 

 

 

11.01 2021

 

 

________________________________________

* Zuckerbarg (jidysz) góra cukru. E.T.A. Hoffmann wymyślając kolejne nazwisko dla obywatela pruskiego wyznania starotestamentowego jedynie zniemczył końcówkę. Zamiast barg dał berg. ;)

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:9)

Komentarze

- te przeklęte faszystowskie kur*y z Facebooka tak nam niszczą Ojczyznę.

Dziwicie się że Hitler był na nich taki wściekły ? - bo ja nie.

Dziś robią to samo tylko jeszcze z większą podłością. Trzecia wojna wisi w powietrzu. Te faszystowskie kur*y znowu szczują cały świat przeciw sobie nawzajem.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1658244

- z dość krótkim ale "na czasie" artykółem na niezależna.pl

Tu link i opis o blokadzie Parlera i innych platwormach prawicowych w USA. Trzeba złapać kontakt z latynosami i imigrantami innych krajów aby oczyszcili Amerykę ze zdrajców i komunistów.

Tego nie wolno tak zostawić. Link aktywny - tylko kliknąć i przekieruje do tematu. Nigdy tak się o Amerykę nie martwiłem jak dziś. Jeśli komuniści (demokraci) - utrzymają władzę to koniec świata bliski.

https://niezalezna.pl/373896-prawicowe-i-wolnosciowe-alternatywy-dla-facebooka-i-twittera-nasza-lista

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1658252

Facebook, Twitter, Google dziś wydają się niezniszczalne?. Niekoniecznie. Komunizm też wydawał się wieczny, a jednak upadł. Nie dajmy mu się odrodzić.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1658311

Byli tacy co widzieli możliwość i przestrzegali, czy przed porwanymi samolotami czy przed rolą mediów ale kolejne nagłe wydarzenie i tak zaskoczy.

Problem z mediami nie polega na tym, że coś robią na swoim podwórku, tylko że narzucają nam określone przez siebie granice wolności. W oczywisty sposób nie są od tego. Zwróciły się przeciw społeczeństwu, przecież nie istnieją po to, by akurat nam służyć. Stąd i zresztą dziennikarstwo obywatelskie w blogerstwie miało mieć sens, miało też odżyć regionalne. Kupa ludzi próbuje coś z tym robić i jakoś żyć od lat, na wielkie media nie ma mocnych, nawet polityków, bo to część systemu ale sprzeciwiać się trzeba.

Swoją drogą, gdyby nie takie ich krzywe akcje w poczuciu bezkarności, to wielu by nawet nie widziało problemu

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1658261

Większość tu piszących i czytających ma świadomość zniewolenia nas. I co dalej. Zróbmy coś, jak napisałem niżej, spowodujmy nacisk na rządzących, aby podjęli czynności do stworzenia polskich odpowiedników. Uda się, nie uda, ale podejmijmy działania. Zacznij za tym agitować, zamiast ubolewać nad swym losem! K....wa Kontriku!

Na początku będzie nas garstka, ale ludzi, którzy to widzą jest mnóstwo, tylko trzeba ich obudzić. Co Ci szkodzi zacząć o tym (nie moim, lecz naszym) pomyśle trąbić. Zamiast w swej stopce pisać sentencje "ojca narodów" sporządź sentencję o zrobieniu polskiej platformy medialnej.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1658294

Nie wierzę, że można to uzyskać- na pewno nie my, lecz ew. najpotężniejsi. Koncerny medialne tak jak wielkie korporacje to część obecnego systemu i ładu. Politycy są tego częścią i, prawdę mówiąc, nie mają wielkiego powodu ani szans to zmieniać. Dopiero gdy któryś sam zostaje napiętnowany, zaczyna pyszczyć i nic więcej. Więc jest, jak jest- można udawać pod publikę, że coś się robi, można czasem nawet przycisnąć, by korporacja sypnęła groszowymi podatkami i pomogła realizować narodowy interes. Reszta to iluzja. Tak jest też z całą resztą, tak obecnie działa świat. Internet też nie jest wolny, jest kontrolowany i inwigilowany, jakieś oazy wolności to kolejna ułuda, wszystko nalezy traktowac tymczasowo, każde zagrożenie może być zlikwidowane a nawet ruchy dysydenckie być wentylem czy w inny sposób działać na korzyść. To wszystko działa samoistnie, oto i system, można być obojętnym, można prowadzić swoją partyzancką krucjatę, można ustawiać się w zgodzie z mainstreamem. Wszystko ostatecznie sprowadza się do walki o władzę, nie po to jest to tak ustawione, by jakiś mały żuczek uprosił o coś polityka i rozwalił system. Można gadać o masie krytycznej i budzeniu świadomości ale historia mówi o tym swoje, zresztą dla kilku procent nonkonformistów nie zmieni się reszta, reszta spokojnie się upakuje w mainstream. Nie ma żadnej realnej siły, tę mają rządzący ale są za krótcy na wiele rzeczy i nie widzą w tym interesu, przecież nie pójdą na wojnę, by ktoś mógł sobie wyzywać żydów w necie, prędzej odwrotnie, oni też muszą się wspierać układami, propagandą, utrzymaniem ładu.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1658475

To co się dzieje na świecie to cos o wiele gorszego , bardziej groźnego od komunizmu jaki znamy, można to porównać tylko do Stalinizmu i dyktatury Północno Koreańskiej

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1658290