Tęczowy zamordyzm

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Świat

Wraca nowe. Tak mówiliśmy sobie obserwując wtedy jeszcze z pozycji studenta założenia trzech etapów jaruzelskiej reformy PRL. Dzisiaj, patrząc na nowożytnych „postępowców” widać jak na dłoni, że po lewej stronie generalnie nic się nie zmieniło.

 

Rafał A. Ziemkiewicz stał się wrogiem światowej lewicy. Zarzucają tylko, że ostatnia książka Rafała Ziemkiewicza "zawiera treści o charakterze antysemickim, niosące znamiona nienawiści do Żydów, a także podające w wątpliwość historyczne fakty dotyczące Zagłady Żydów podczas II wojny światowej".

 

Utworzona m.in. przez osoby związane mocno z lewacką Amnesty International grupa GPAHE - Global Project Against Hate and Extremism (Globalny Projekt przeciw Nienawiści i Ekstremizmowi) przyłączyła się do krytyki.

 

Na jej stronie www czytamy:

 

W ciągu ostatnich kilku lat skrajnie prawicowe ruchy motywowane supremacją białych, ksenofobią, przekonaniami przeciw LGBTQI, antysemityzmem, dyskryminacją religijną i uprzedzeniami ze względu na płeć rosną w Ameryce Północnej, Europie i innych częściach świata.

 

Wykorzystując badania, rzecznictwo i edukację, Globalny projekt przeciwko nienawiści i ekstremizmowi ma na celu przeciwdziałanie rosnącej fali ekstremizmu ponad granicami poprzez:

Dokumentowanie i ujawnianie, w jaki sposób ruchy ekstremistyczne i nienawistne wykorzystują media społecznościowe i internet do organizowania, propagowania i rekrutowania zwolenników i sympatyków;

Edukowanie aktorów walczących z nienawiścią, decydentów i opinii publicznej o ruchach ekstremistycznych, ich przywództwie i działaniach;

Zbadanie, w jaki sposób ruchy ekstremistyczne wpływają na siebie nawzajem ponad granicami, a zwłaszcza analiza wpływu amerykańskich ekstremistów na inne kraje.

Rzucając światło na te rasistowskie i nienawistne działania oraz poprzez skoordynowane kampanie prowadzone przez międzynarodową sieć, będziemy pracować nad globalnym ograniczeniem ekstremistycznych działań i związanym z tym zmniejszeniem akceptacji ideologii bigoteryjnych w głównym nurcie.

 

Współzałożycielem Globalnego Projektu Przeciw Nienawiści i Ekstremizmowi była dr Heidi Beirich. i Wendy Via. Beirich jest międzynarodowym ekspertem w zakresie amerykańskich i europejskich ruchów ekstremistycznych, w tym ruchów białej supremacji, antyimigranckich, antysemickich i antyrządowych, a także autorem licznych publikacji naukowych na temat ruchów nienawiści i ekstremizmu. Przed współzałożycielem GPAHE Beirich kierował projektem Intelligence Project w Southern Poverty Law Center, czołową organizacją śledzącą ruchy nienawiści i ekstremizmu w Stanach Zjednoczonych. Via ma rozległe doświadczenie w wywieraniu wpływu na narodowe narracje i działania związane z kwestiami praw obywatelskich i praw człowieka, w tym w eksponowaniu rasizmu i ekstremizmu w systemach instytucjonalnych, kampaniach rzeczniczych, opowiadaniu historii, badaniach i filantropii wpływu. Przed współzałożycielem GPAHE,Via zajmowała kierownicze stanowisko w Southern Poverty Law Centre i współpracowała z organizacjami zaangażowanymi w prawa kobiet.

 

 

Mamy więc oficjalną zapowiedź lewackiej cenzury.

 

Co prawda jakoś nie wyobrażam sobie, by ktokolwiek logicznie myślący pogodził antysemityzm z „dyskryminacją religijną” muzułmanów, ale lewica od 1917 roku wielekroć dowiodła, że jeśli logika jest przeciw niej, tym gorzej dla logiki.

 

RAZ podpadł lewicy.

 

Powstaje jednak pytanie, dlaczego akurat on?

 

Przecież chcąc pokazać portale, na których antysyjonizm zoologiczny dominuje od razu wskazujemy na NEon24.

 

Wystarczy zajrzeć, by zobaczyć przerysowany model antysemity, dokładnie taki, jak w opowiastkach Putina czy też przedsiębiorstwa Holokaust.

 

I nic. Żadna lewacka organizacja tropiąca myślozbrodnie nie raczy zauważyć oczywistego.

 

Zupełnie, jakby NEon24 nie istniał.

 

 

Bo nie istnieje, jako realne zagrożenie. I nie tylko ze względu na znikomy zasięg rażenia. Jego rola jest zupełnie inna, niż tylko kolejny portal skupiający wyjątkowo dużo oszołomów.

 

Jest potrzebny, by Putin itp. miał się na co powoływać opowiadając o "polskim antysemityzmie".

 

 

Zagrożeniem dla lewackiej narracji jest natomiast RAZ.

 

On bowiem nie dość, że używa racjonalnych argumentów, to na dodatek czyni to w formie trafiającej do wielu osób.

 

Dlatego trzeba go wyeliminować z przestrzeni wirtualnej.

 

Zamiast będziemy mieli jedynie zoologiczny antysemityzm, dokładnie taki, jaki reprezentował tutaj jeszcze niedawno pewien bloger z Poznania, którego nicka już nie pomnę.

 

A to automatycznie sprawi, że nawet średnio inteligentny człowiek uzna antysemityzm za domenę idiotów.

 

W ten oto sposób za jednym zamachem uzyska się dyskredytację każdego, kto w przyszłości próbowałby racjonalnymi argumentami walczyć z przedsiębiorstwem Holokaust, bo przecież to jawny kretyn (patrz: wpisy Pyry z Widły czy też Ruszkiewicza na NEon24) bez względu na to, jak doniosłe będą użyte przez niego argumenty.

 

Gra warta jak najbardziej świeczki.

 

Musimy w końcu zrozumieć, że p-ko Polsce stoją nie tylko putinowcy i ich krajowa jaczejka. Gra przede wszystkim lewicowa (a raczej lewacka) Europa, której co prawda antysemityzm zwisa (gdyby było inaczej zrobiliby wszystko, aby nie dopuścić do fali nachodźczej zoologicznych antysemitów), ale zawsze jest skłonna użyć go w charakterze pałki wobec niepokornego.

 

Grają również środowiska określane od lat jako Przedsiębiorstwo Holokaust.

 

Mamy do czynienia z walką trzeciego pokolenia AK z trzecim pokoleniem UB, jak trafnie określił to Prezes Fundacji Łączka Tadeusz Płużański.

 

Potomkowie UB co prawda żyją w Polsce, często stając się „inżynierami dusz” w mediach obecnie oPOzycyjnych, ale musimy pamiętać także o roku 1968.

 

Wszak na emigrację udali się również ci, którzy utrwalali władzę ludową po 1945 roku.

 

Wyjeżdżali i później.

 

Przyjrzyjmy się choćby postaci jednego z najbardziej odrażających katów stalinowskich, niejakiego Salomona Morela.

 

Na wniosek o ekstradycję tego czerwonego zbrodniarza izraelskie Ministerstwo Sprawiedliwości odpowiedziało odmownie (5.06 2005 r.). Szczególnie bulwersujący jest ten fragment:

uważamy, iż nie ma żadnych podstaw do przedstawienia Morelowi zarzutów popełnienia poważnych przestępstw, nie mówiąc już o „ludobójstwie” czy „zbrodniach przeciwko narodowi polskiemu”.

Jeżeli już, to wydaje się nam, że Morel I jego rodzina byli ewidentnie ofiarami zbrodni ludobójstwa popełnionych przez hitlerowców I Polaków z nimi współpracujących.

 

Czy to oznacza, że piętnowanie zbrodni stalinowskich za chwilę zostanie uznane za antysemityzm?

 

Atak na RAZ najwyraźniej na to wskazuje.

 

Czy jednak zdążą?

 

Zdaniem autora próba zreformowania Europy na lewacką modę poniosła klęskę. Liczenie, że we wzajemnej walce ideologicznej islam i chrześcijaństwo (konkretnie zaś Kościół katolicki) zlaicyzują się wzajemnie okazało się kolejną lewacką mrzonką.

Teraz kierunek zmian wyznacza szariat, przynajmniej w tych krajach, gdzie zrobiono wszystko, by chrześcijaństwo stało się rzeczą wstydliwie ukrywaną.

Coraz więcej ludzi widzi wyraźnie, że do zwyciężenia jednej religii potrzebna jest druga. Żadna, nawet największa despotia nie była bowiem w stanie zwyciężyć religii. Mogła jedynie doprowadzić do jej ukrycia, swoistego zejścia w katakumby.

Lewica, najwidoczniej owładnięta daltonizmem politycznym (czyli ślepotą na zielony kolor) ciągle widzi zagrożenie w Kościele.

 

Intersocjalista Lenin przed laty powiedział, że kapitaliści są tak głupi, że sprzedadzą nawet sznur, na którym ich się potem powiesi.

 

Tymczasem wygląda na to, że jego słowa mogą się okazać prorocze.

Dla lewicy.

 

 

 

23.08 2020

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.9 (głosów:10)

Komentarze

24 sierpnia 1944 roku poległa Maria Schayer ps. "Ala", sanitariuszka z Powstania Warszawskiego. Poległa na pl. Wilsona niosąc posiłek powstańcom na pierwszej linii...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1642162

Dziękuję Husky,

zawsze przypominasz Tych Wielkich Zapomnianych .........

....... brak słów by jeszcze coś napisać........

 

........a świat przeminie........

.........Ta przepiękna Panna zachowała oliwę dla Oblubieńca........

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1642167

W patriotycznym zrywie zginęło wiele dzieci. Trzeba nisko pochylić głowę i zachować pamięć.

Przy innej okazji, panie Husky, może warto napisać jak Polacy zmieniali się po 1945 r?

I tak dla przykładu z porządnego PPeeSiaka Wacław Maria Schayer przenicował się na lewackiego ludowca i  skumplował z  Bolesławem Bierutem i Jakubem Bermanem.

Atakował "kułaków" i "burżuazję wiejską", i propagował spółdzielnie produkcyjne na wsi. Opublikował broszury: „Głosujemy za wolnością i niepodległością naszej ludowej ojczyzny”. Działalność W. M. Schayera  nie kwalifikuje się do kart historii pisanej od nowa!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

casium

#1642185

imigranci byli najprostszym sposobem, by wymieszać społeczeństwa i państwa stały się podobne do siebie, typowa globalizacja. ale nie bez powodu unia dubluje i tworzy nadmiar stanowisk, bo we wszelkich federacjach logiczną konsekwencją staje się ograniczenie liczby stołków a przecież nie po to się niszczy państwa, by samemu zostać bez stołka. no i faktycznie ten nowy proletariat uciskanych muzułmanów wcale na dłuższą metę nie pomoże lewicy. wszelkie tygle narodów widzimy choćby na parowiekowym przykładzie USA, gdzie zamiast tygla jest separacja i getta a stale grożą walki. świat się zmienia ale lewica narzeka, że światem rządzi nieudolny liberalizm, liberałowie pomstują o rządach konserwatystów a konserwatyści o lew-lib.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1642170