Tęczowy faszyzm 2020. Nowa Cywilizacja

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Idee

Biedny Margot poddany „torturom”, czyli osadzony w areszcie zgodnie ze swoją płcią biologiczną stał się quasisymbolem prześladowania społeczności LGBT+ w Polsce.

 

Nic to, że dopuścił się czynów chuligańskich, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Twierdzenie, że czuje się kobietą w oczach wielu wysoko postawionych osób ma być swoistym immunitetem.

 

Nie można zamknąć do aresztu męskiego, bo to rzekomo tortura.

 

Nie można do żeńskiego, bo biologicznie to facet, który deklaruje, że... jest kobietą – lesbijką.

 

Oczami wyobraźni widzę już nowe oddziały w polskich aresztach, które powstaną zaraz na drugi dzień jak tylko KO obejmie władzę.

 

Po jednym dla każdej z wyróżnianych przez wspomniane już tęczowe środowisko. Czyli na dzień dzisiejszy – 56.

 

A nie wiadomo, ile po drodze jeszcze się odnajdzie.

 

Niestety, tyle wesołego.

 

Traktowanie bowiem jak leci homoseksualistów poprzez pryzmat pajaców wystrojonych w kolorowe kutasy na tzw. paradach równości to błąd, który może nas drogo kosztować.

 

Ekshibicjonistą bywa się bowiem bez względu na wyznawaną opcję seksualną, o czym wie każdy, kto mieszkał ongiś w akademiku.

 

Nie ukrywam, że czasem i mnie zdarzało się brać udział w akcji „przeganiania zboka” (tak żeśmy to wtedy nazywali) stojącego nago w krzakach obok drogi, którą szły na zajęcia nasze koleżanki.

 

To jednak margines. Może i nawet najbardziej widoczny, jednak tylko margines.

 

Bać się powinniśmy zupełnie czego innego.

 

W wydanej 16 lat temu książce „Salon- Rzeczpospolita kłamców” Waldemar Łysiak ostrzegał:

 

Dużo gorzej, patrząc od strony „Salonu, ma się sprawa z gejami i faszystami. Dla „postępowych” elit – vulgo: dla lewicy inteligenckiej – świat był pod tym względem prosty do niedawna. „Geje” to byli ci „dobrzy ludzie”, których trzeba wspierać, a wszelka prawica, konserwa, kler, narodowcy, antykomuniści, antysemici itp., wszelki „ciemnogród” i „oszołomstwo – to byli „faszyści”, marszałka Piłsudskiego nie wyłączając. Jasne i proste jak drut. Ale ten drut stanął „Salonowi” kością w gardle, gdy holenderski „Faszysta”, „rasista” i „antysemita” do tego zadeklarowany, jawny gej, P. Fortuyn, słysząc zarzut, iż nienawidzi muzułmanów, publicznie parsknął „- Ja miałbym ich nienawidzić ?! Przecież wczoraj wieczorem obciągnąłem jednemu druta!”. Fortuyna dało się uciszyć kulą strzeloną mu w łeb przez „ekologa”, lecz nie dało się wyciszyć wewnątrz salonowej konfuzji. Wszystko zaczęło się biedakom terminologicznie mieszać: „faszysta”+ „rasista” + „gej” + wielbiciel Arabów – trochę tego było za dużo”…” Przypadek Fortuyna można dziś określić jako drobiazg, pestkę. Wydarzyły się ważne rzeczy. Choćby takie, jak powstanie silnych antysemickich organizacji pederastów: Geje Przeciw Semityzmowi, Korpus Aryjskiego Oporu, Gejowska Rasa Białych Panów, etc… lejące Żydów czym popadnie. Internet pęka dziś od takich stron. Kosmopolityczny „Salon” zgłupiał, zaczęły go rozdzierać spory i pytania bardzo „niepoprawne politycznie”: dlaczego, u diabła, bronimy pedałów ?! Koniec z poparciem dla tych świń, które walą swoim dobroczyńcom nóż w plecy ! Rytualny „coup de graĉe” (dobijający „cios miłosierdzia” sztyletem – aż się prosi, by rzec : cios „tolerancji” ) wymierzyło „Salonowi” sztandarowe pismo anglosaskich homoseksualistów, „Attitude” (lipiec 2004) piórem czołowej figury „ruchów gejowskich” J. Hariego który wielostronicowym artykułem udowodnił, że prawie wszystkie (z wyjątkiem jednej) organizacje faszystowskie globu ( partie, stowarzyszenia, grupy neohitlerowskie, grupy skinheadów, itp.) są dowodzone przez gejów i w dużym stopniu składają się z gejów ! Pedryle uwielbiają faszyzm !

 

A wydawało by się, że w Europie powinniśmy pamiętać Ernsta Röhma.

 

A już na pewno sceny z klubu gejowskiego w Akademii Policyjnej (1).

 

Truizmem jest przypominanie po raz enty słów tęczowej działaczki żydowskiego pochodzenia Maschy Gessen:

Nie chodzi o prawo homoseksualistów do zawarcia małżeństwa, ale o to, że instytucja małżeństwa powinna przestać istnieć. Walka o małżeństwa dla homoseksualistów zazwyczaj wiąże się z ukrywaniem tego, co mamy zamiar zrobić z małżeństwa, kiedy ten cel osiągniemy. Mówienie, że instytucja małżeństwa wówczas nie ulegnie zmianie, jest kłamstwem. (…)Sądzę, że ona nie powinna istnieć.”

(za: https://www.gosc.pl/doc/1541683.Lesbijka-Chcemy-zdemontowac-malzenstwo)

Paryska tęczowa parada pokazała również, jakimi metodami geje, lesbijki, transi i co tam jeszcze uda im się wymyślić zamierzają spacyfikować społeczeństwo, gdy tylko uda im się uchwycić władzę.

Na załączonej fotografii (na prawach cytatu z Magna Polonia) widać wisielców. Jeden z nich opatrzony jest szczególnie niepokojącym napisem:

La peine de mort est homofobe.

(Kara śmierci za homofobię.)

Przy czym za homofobię uważają jakąkolwiek krytykę ich zachowań.

 

 

Tymczasem lewica zapomniała już najwyraźniej o swoim rozczarowaniu z końca XX wieku. Nadal tęczowe sztandary zastępują czerwone.

 

Wygląda więc na to, że Czarzasty, Zandberg i im podobni tak naprawdę robią za tęczowych pożytecznych idiotów.

 

Kiedy jednak zrozumieją, że znowu zostali wyzyskani będzie za późno.

 

Nie ma bowiem wolności dla wrogów wolności ani sprawiedliwości dla wrogów sprawiedliwości.

A przede wszystkim – nie można tolerować wrogów tolerancji.

 

 

Przyczółki już są zdobyte.

 

Oto walczymy już z „mową nienawiści” a do niedawna zboczenie (czasem nawet karalne) stało się normą.

 

Słowa, obecne w języku polskim, nawet literackim, od lat nagle stały się złe.

 

Wczoraj czerwony dzisiaj tęczowy …

 

 

W tej swojej nienawiści do cywilizacji lewica zapomina jednak o zachowaniu elementarnych zasad logiki.

 

Oto walczy z antysemityzmem, który rzekomo polskie dzieci wysysają z mlekiem matki. I dlatego otworzyła szeroko drzwi do Europy przed islamskimi nachodźcami, których dzieci podczas lekcji o Holokauście głośno biją brawo i krzyczą – czemu tak mało ? (Francja).

 

W efekcie francuscy Żydzi opuszczają swoją często od wielu pokoleń Ojczyznę.

 

Boją się. I to nie tylko słów, ale coraz częstszych aktów fizycznej przemocy.

 

 

Tak samo homoseksualizm. O ile islam nie wnika, co dzieje się wewnątrz domów swoich wyznawców, to jednak publicznie wymaga przestrzegania zasad.

 

Europoseł Biedroń będzie więc musiał udawać przynajmniej kawalera do wzięcia, bo szariat wobec takich jest nieubłagany.

 

Ukamienowanie albo śmierć na szubienicy.

 

 

Jeśli więc zebrać to wszystko w jedno widać wyraźnie, że albo mamy do czynienia z kompletnym zidioceniem, albo też nie potrafimy odnaleźć celu.

 

 

Tymczasem Oni wcale nie ukrywają swoich celów.

 

 

 

Timmermans: „Nigdy więcej jednokulturowych społeczeństw, naszym celem jest wymieszanie!”

Jeden z czołowych eurokołchoźników, Frans Timmermans oświadczył: „wymieszanie kulturowe to nasze przeznaczenie, nie może być tak, że niektóre narody nie wyobrażają sobie różnorodności – do tego przecież zmierza ludzkość”.

https://wzzw.wordpress.com/2016/04/03/%E2%96%A0%E2%96%A0-timmermans-nigdy-wiecej-jednokulturowych-spoleczenstw-naszym-celem-jest-wymieszanie/?fbclid=IwAR0QcIDs-E3YQQIwX-Y5nQbEGH7-QYpUF0W8rnIM7NmasO7KsTJEn9GeA1U

 

 

Powyższe słowa pochodzą z kwietnia 2016.

 

Ale o zamiarach nowoczesnej lewicy wiadomo było już o wiele wcześniej.

 

Wystarczy sięgnąć do „dzieł” osób uznawanych za ojców założycieli dzisiejszej Unii Europejskiej, by przestać udawać zaskoczenie.

Zapomniany w świadomości społecznej hr. Richard Coudenhove-Kalergi uznawany jest za jednego z Ojców dzisiejszej Unii Europejskiej.

Jego ojciec Heinrich von Coudenhove-Kalergi (z koneksjami z bizantyjską rodziną Kallergis, a więc również z ukochaną Cypriana Kamila Norwida) był austriackim dyplomatą, matka Japonką – Mitsu Aoyama.

Kontakty ojca umożliwiły Richardowi zwrócić uwagę najważniejszych w dwudziestoleciu międzywojennym polityków na swoje idee.

A przede wszystkim bankowców.

Jego „nowy wspaniały świat” miał się nazywać Stanami Zjednoczonymi Europy.

Pisał:

„Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej. Dzisiejsze rasy i klasy będą stopniowo znikać ze względu na eliminację przestrzeni, czasu i uprzedzeń. Eurazjatycko-negroidalna rasa przyszłości, podobna z wyglądu do starożytnych Egipcjan, zastąpi różnorodność narodów i różnorodność jednostek. Zamiast niszczyć europejski judaizm, Europa, wbrew jej woli, uszlachetniła i wykształciła tych ludzi, popędzając ich do przyszłego statusu wiodącego narodu poprzez ten sztuczny proces ewolucyjny. Nic dziwnego w tym, że naród który uciekł z getta-więzienia, stał się duchową szlachtą Europy. Tym sposobem litościwa troskliwa Europa stworzyła nową rasę arystokratów. To się wydarzyło, gdy upadła europejska arystokracja feudalna z powodu emancypacji Żydów [z powodu działań podjętych przez rewolucję francuską].”

By ten cel osiągnąć wystarczy tylko, by:

Wszystko co ludzie wszędzie mają zrobić, to ograniczać wskaźnik urodzeń i promować małżeństwa mieszane (między różnymi rasami), to ma na celu stworzenie jednej rasy na świecie, która będzie kierowana przez władzę centralną”.

Czy osoby tworzące „władzę centralną” miałyby podlegać tym samym rygorom, co reszta?

Pytanie z gatunku retorycznych. Wszak Richard udzielił na nie już wcześniej odpowiedzi – rząd światowy przypadnie w udziale „nowej rasie arystokratów”.

A nie euroazjatyckim negroidom.

 

Idee te nieprzerwanie rozwijał już od początku lat 1920-tych (zmarł w 1972 roku).

Można oczywiście wzruszać ramionami i udawać, że hr. Coudenhove-Kalergi to tylko kolejny oszołom, którego nie sposób traktować poważnie.

Jednak ten „oszołom” jest pierwszym laureatem nagrody Karola Wielkiego – w 1950 roku.

Prócz niego otrzymali ją m.in.:

1958 – Robert Schuman;

1998 – Bronisław Geremek;

2002 – Euro (waluta!);

2006 – Jean-Claude Juncker;

2007 – Javier Solana;

2008 – Angela Merkel;

2010 – Donald Tusk;

2014 – Herman Van Rompuy;

2015 – Martin Schulz;

2018 – Emmanuel Macron.

 

Ludzie znani nam aż za dobrze.

Dlaczego więc jesteśmy ślepi?

Przecież socjaliści wszelkiej maści (czerwoni, brunatni i różowi) zawsze zapowiadali swoje zamiary.

Hitler w Mein Kampf, Lenin i Stalin na rozmaitych Plenach kompartii. Ten ostatni o swoich zamiarach potrafił informować społeczeństwo. I tak 1 stycznia 1941 roku bohaterski naród sowiecki dowiedział się z łam Prawdy (Правда – coś jak Gazeta Wyborcza, tyle że w Związku Sowieckim), że rychło do 16 sowieckich republik dołączą dalsze.

Różowy socjalista zapowiadał wymieszanie ras (wszak polityka multi-kulti to to samo, tylko pod mylącą nazwą) już prawie sto lat temu, a teraz nagle przychodzi olśnienie?


 

Jeśli więc nie będziemy pamiętać słów wypowiedzianych ongiś przez różnych guru współczesnej eurolewicy faktycznie możemy uznać działania lewicowców za realizowanie snu wariata.

Jeśli jednak znamy ich zamierzenia widzimy, że nadal dążą do celu sformułowanego już w 1917 roku przez niejakiego Lenina.

 

 

19.08 2020

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:20)

Komentarze

na razie to prowokowanie dla przesuwania granic i stygmatyzacji przeciwników. w dyskursie publicznym już jest. kolejny krok to walka z homofobią i rozbijanie rodzin (temu służy też seksualizacja dzieci- to wywołuje konflikt i odbiera dzieci rodzinom). potem pozostaje już czysty Herrenvolk. widząc, jak ideolodzy lewicy zapalają się do walki pod tym płaszczykiem, sprawa jest jasna. to rewolucja a taktyką jest wywoływanie konfliktu, różne swe postulaty uzyskaliby z czasem jak na Zachodzie, tyle że nie o to chodzi, tylko o zniszczenie tradycyjnego społeczeństwa. czym wtedy byłaby Polska, przypadkowym społeczeństwem.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1641704

Trela domaga się dymisji łódzkiego kuratora oświaty za krytykę LGBT. "Propaguje homofobię". Wniosek o odwołanie ze stanowiska łódzkiego kuratora oświaty Grzegorza Wierzchowskiego skierował do ministra oświaty poseł Lewicy Tomasz Trela. To reakcja na wypowiedzi kuratora w TV Trwam, gdzie mówił on m.in. o „wirusie LGBT”, który jest „wirusem dehumanizacji społeczeństwa”. Całość pod linkiem

https://wpolityce.pl/polityka/514431-trela-chce-dymisji-kuratora-oswiaty-za-krytyke-lgbt

Ps...Lewactwo wychodzi z siebie i dobrze, bo to żywy dowód, że społeczeństwo walczy z „wirusem dehumanizacji społeczeństwa”. I znów kolejny bezczelny lewak! O jakich ludziach mówi kurator? Mówi o całej ideologi z lgbt związanej! Niech sobie żyją jak każdy obywatel! Ale wara od reszty społeczeństwa! „Propaguje homofobię”? Broni się i nas przed heterofobią, a to zasadnicza różnica. Co to lewactwo jeszcze wymyśli przeciw sobie i nam? Kiedyś takie Trele propagowały żydobolszewizm a obecnie tęczowy neożydobolszewizm. Brawo panie Grzegorzu Wierzchowski! Pan Wierzchowski powinien dostać nagrodę , od premiera za postępowanie zgodne z Konstytucją RP, na którą te czerwone elementy tak ochoczo się powołują! Tego kuratora trzeba bronić jak niepodległości Polski! Za wszelką cenę! Bolszewika GOŃ, GOŃ, GOŃ- bo lubieżność i seks odebrała im zdolność myślenia. Za ukryte w internecie podłe strony,które cichaczem odbierają dzieciom tożsamość, bandziorów do pudła bez okien i klamek. Mamy już dość tej nietykalności LGBTowców! Przecież oni są coraz bardziej agresywni, to oni są strona atakującą, co za bzdury, brednie te ich ciągłe branie w obronę. Od kiedy to opozycja zniosła wolność wypowiedzi? Wolność ale tylko dla pederastów i lesbijek? Aha. Jeszcze dla bandytów. Założenia LGBT: zoofilia, kanibalizm, stosunki z 9 latkami i masturbowanie 4 latków itd.Ręce precz od kuratora czerwoni zboczeńcy. Dlaczego aktywiści LGBT nie są ścigani przez prawo? Precz ze zbokami. Zero tolerancji dla tęczowych bandytów a całe lewactwo obrońcy LGBT ideologii to żydokomuniści. Kolejnej ideologicznej zarazy w Polsce nie będzie! Chcecie ją mieć, droga wolna! Zachód czeka! Wielkim sukcesem aktywistów LGBT jest wprowadzenie do powszechnego użytku ich własnej nowomowy jak „homofobia” lub „mowa nienawiści”. Taką łatkę można bowiem przypiąć każdemu kto śmie ich krytykować. Wszelkie fobie należy zostawić psychiatrom. Nie istnieje nic takiego jak homofobia bo fobia jest silnym lękiem, a nie zajęciem stanowiska czy poglądem w jakiejkolwiek sprawie. Czerwona kreatura Trela z miasta Łodzi bredzi. Czerwona zaraza i jej potomkowie powinni być raz na zawsze wyeliminowani ze społeczeństwa. Nie było rewolucji w 1989 więc takie typy ciągle żyją i świnią. Domagam się od Marszałek Sejmu pozbawienia Treli mandatu posła i odebranie polskiego obywatelstwa. Niech wraca tam skąd przybył jego dziadek w 1945 roku. Ideologia lewackich dewiantów nie jest programem nauczania! A was tow. należy postawić przed prokuraturą za sianie nienawiści, mącenie uczniom w głowach i demoralizację najmłodszych! Koniecznie należy złożyć doniesienie do prokuratury na niejakiego towarzysza Trelę za głoszenie „mowy nienawiści” oraz za zastraszanie urzędnika państwowego. LGTB to żydobolszewicki satanizm! Tę zarazę trzeba wyplenić z korzeniami. Obowiązkiem każdego katolika i człowieka dobrej woli jest walka z satanizmem. Ludzie nie bójcie się i organizujcie i wszystko w tym temacie. Jak podają media grupa „Stonewall z Poznania” otrzymała dotację od władz miasta kryptopedała i nazisty Jaśkowiaka na prowadzenie zajęć w szkołach. Grupa Stonewall opublikowała poradnik „Jak zrobić lewatywę przed seksem analnym?” Oto uzasadnienie: „Seks analny to technika, która wymaga sporej znajomości własnego ciała. Nasze obawy wzbudza przede wszystkim ryzyko bólu i braku higieny. Dzisiaj zajmiemy się tą drugą kwestią i opowiemy, jak zrobić sobie lewatywę przed seksem analnym. To łatwiejsze, niż myślicie! ”Jakie tematy będą w programie nauki w poznańskich szkołach? Myślę, że powyższa instrukcja zostanie zaprezentowana dzieciom i dotacja miasta Poznań zostanie należycie wykorzystana?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1641903

Pozdrawiam.

PS. Dorzucam link do wyjątkowo bezczelnych tęczowych fake newsów o "represjonowaniu" LGBT-erów w Polsce, kręcących się w zagranicznych sieciach. Przed czytaniem usunąć z zasięgu rąk ciężkie lub/i ostre przedmioty oraz zapiąć pasy!

https://www.pch24.pl/europa-nie-potrafi-ochronic-obywateli-lgbt--teczowi-aktywisci-szerza-fake-newsy-o-polsce,77888,i.html

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1641764

Nie każda mniejszość jest mniejszością. Zastanów się, czy chorobowy stan umysłu może być podstawą do nadania praw, które przysługują jedynie mniejszościom. Mam tutaj na myśli prawa analogicznie do przyznawanych mniejszościom etnicznym i rasowym. Zauważ, że ludzie umysłowo chorzy stanowią mniejszość w społeczeństwie, ale tutaj słowo mniejszość mówi jedynie o relacji ilościowej. Nie wywodzimy z tego faktu specjalnych praw lub specjalnego statusu – np. przymus uznawania chorobliwych wizji za realną rzeczywistość przez resztę społeczeństwa. Mniejszości, których praw nikt nie neguje, to mniejszości połączone wspólną, wielopokoleniową historią i tradycją. Czy gdyby wspomniany wcześniej chorobowy stan umysłu był wrodzony, to byłbyś bardziej skłonny uznać, że umysłowo chorym ludziom przysługują specjalne prawa? Z pewnością NIE. Jednak homoseksualiści wykorzystują wieloznaczność słowa mniejszość, aby wywalczyć specjalne prawa dla osób połączonych chorobliwym popędem seksualnym. Zwróć uwagę, że homoseksualiści nie są w stanie (z definicji) stworzyć mniejszości połączonej więzami rodzinnymi, a zatem i wielopokoleniową historią. Homoseksualiści to przypadkowy zlepek ludzi, którzy mając problemy z zaspokojeniem swoich seksualnych potrzeb, walczą o „prawa” dostępu do Twoich dzieci.

https://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Je%C5%9Bli_kochasz_swoje_dzieci,_protestuj_przeciwko_homopropagandzie

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1641904

Poniższy komentarz znalazł się już pod innym wpisem ("Tęczowi chcą agresji. Aktywista LGBT: Czas na delikatną walkę się skończył"), ale myślę, że tu tez będzie pasował, a ponieważ jednego dnia nie stworzę dwu tekstów na ten sam temat, przenoszę go tu w całości. Za powtórkę przepraszam :-)

W 1920 roku byliśmy zagrożeni przez rewolucję bolszewicką i udało się ją na 19 lat zatrzymać pod Warszawą. Dziś jest podobnie. Rewolucja (rewolta) ideologii LGBT rozwija się w najlepsze. Miejmy nadzieję, że uda się ją powstrzymać znowu na polskiej ziemi. 

Trzeba obnażać absurdy tej ideologii i pokazywać jej podobieństwo do ideologii nazistowskiej. Trzeba też wystrzegać się poprawności politycznej. Już 25 lat temu Cejrowski pokazał, jak można lewactwu odebrać jego zabawki i wykorzystać je przeciwko niemu samemu. W programie WC-kwadrans zaczął tworzyć mapę Ciemnogrodu. To pojęcie, którego od bodaj lat 50-tych lewica używała jako pejoratywnego w stosunku do ludzi wierzących i szanujących wartości tradycyjne, odwrócił, nawołując do bycia dumnym z przynależności do tegoż Ciemnogrodu. Efekt widać do teraz, bo pojęcie używane jeszcze dość powszechnie na początku lat 90-tych dziś jest rzadko przytaczane. Przestało mieć negatywne konotacje, więc lewica z niego zrezygnowała. Może podobnie dziś tworzyć mapy homofobii? Może być z niej dumnym? "Jestem homofobem i jestem z tego dumny! Jestem normalny!". Przy czym należy podkreślać, że homofobia to nie fobia wobec ludzi, którzy zostali dotknięci homoseksualizmem. Jako ludziom należy się im szacunek. Ale szacunek czy nawet akceptacja nie należy się już ideologii stworzonej na gruncie rzekomej obrony praw homoseksualistów. Może to kogoś zaszokować, ale uważam, że homoseksualiści powinni mieć takie same prawa jak ludzie heteroseksualni. Jeszcze bardziej może zaszokuje fakt, że już je w Polsce mają. Przykłady? Mogą zawrzeć ślub. Oczywiście pod warunkiem, że będzie to ślub kobiety z mężczyzną. Ale nikt im tego nie zabroni. Mężczyzna z mężczyzną ślubu zawrzeć nie może. Ale to dotyka także mnie - jako mężczyzna hetero nie mogę poślubić mężczyzny (co mi raczej nie przeszkadza). Czy homo są tu jakoś dyskryminowani? Nie, bo te same regulacje dotyczą hetero. Jeśli chcą zawierać śluby w ramach tej samej płci, to nie jest to prawo, ale przywilej. A ogół na takie przywileje nie powinien się godzić. 

W podobny sposób można udowodnić, że praktycznie całe polskie prawo równo traktuje hetero i homo. A jeśli homo chcą coś więcej, no to sorry... Nikt im żadnych praw nie odmawia. Co najwyżej przywilejów, które chcieli by zawłaszczyć. 

Ideologia LGBT jest podobna do ideologii nazistowskiej. Najpierw wypełzła z małej grupy ludzi. W połowie lat 20-tych zapewne mało Niemców wierzyło, że partia Hitlera ma jakąkolwiek szansę na zdobycie władzy, a już na pewno nie władzy absolutnej. Potem zaczęła domagać się akceptacji, a teraz odmawia akceptacji wszystkim inaczej myślącym. Już ma swoje bojówki, na razie wieszające flagi na pomnikach, ale też dopuszczające się dewastacji i pobić, za co bandzior "Margot" trafił już do aresztu. Podobnie jak naziści chcą zdominować szkoły i wychowanie dzieci i młodzieży, żeby wychować sobie wiernych janczarów. Teraz słyszymy, że myślą o jeszcze bardziej agresywnych metodach, bo pokojowe krojenie salami nie zdaje w Polsce rezultatów. W wielu krajach już opanowali wymiar sprawiedliwości tak, że za krytykę ich ideologii można iść do więzienia. W latach 30-tych podobnie było z przeciwnikami NSDAP, który lądowali w obozach koncentracyjnych. Obie te ideologie, Nazizm i LGBTyzm łączy też to, że zagrożeniem dla nich są ludzie niezależnie myślący, a więc ludzie o tradycyjnym światopoglądzie i ludzie wierzący. I obie takich ludzi zwalczają. Obie też mają krew na rękach. O Nazizmie wiemy aż za wiele. A ideologia LGBT to nie tylko homoseksualiści (a właściwie ideologia homoseksualna, bo jak powyżej pisałem, ludzie dotknięci homoseksualizmem są dla niej jedynie tłem), ale też aborcja ze swoimi milionami ofiar i pedofilia. 

Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/teczowi-chca-agresji-aktywista-lgbt-czas-na-delikatna-walke-sie-skonczyl

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1641778

Dziękuję !

pozdrawiam serdecznie, 

Agnieszka Magdalena Nowak

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1641812

https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/uniwersytet-slaski-odgrzewana-afera

Cytuję:

Polska nie jest państwem w 100% katolickim. Jest konsensusem ludzi o różnych ideach, różnych wierzeniach, a więc różnych systemach wartości.

Dlatego nie wyobrażam sobie, by o zakresie wolności mógł zdecydować jednoosobowo jakikolwiek rektor jakiejkolwiek uczelni KUL-u nie wyłączając.

Oddanie sprawy dr hab. Ewy Budzyńskiej pod rozstrzygnięcie Komisji Dyscyplinarnej tak naprawdę powinno otworzyć dyskusję. W Komisji zasiadają bowiem osoby reprezentujące całą społeczność akademicką.

Są studenci, doktoranci, przedstawiciele pracowników technicznych, pracowników nauki, związków zawodowych działających na uczelni.

I z całą pewnością nie są to ludzie reprezentujący tylko jedną opcję.

Chcemy czy nie musimy pogodzić się na inne postrzeganie świata reprezentowane przez jakąś część społeczeństwa. I musimy to uszanować.

Kiedy demonstrowałem na ulicy w latach 1980-tych, kiedy, bywało, udało mi się trafić zomowca kawałkiem cegły czy też zwykłą kostką brukową albo też sam oberwałem końcem pały po plecach – wiedziałem jedno. Nigdy więcej państwa, które będzie hołubiło tylko jeden światopogląd.

I to mi zostało do dzisiaj.

Katolik może i powinien przekonywać do swoich racji nie ustawą, ale własną postawą, swoimi czynami.

Z drugiej strony tak samo.

Tymczasem ultrasi z prawej strony krzyczą głośno o wprowadzeniu „prawa naturalnego” (choć 99% nie ma pojęcia, co to takiego) i zawieszeniu krzyży w każdym urzędzie i każdej sali publicznej; ci z lewej chcieliby natomiast karać nawet za cień drwiącego uśmiechu skierowanego w stronę tęczowej flagi.

I dlatego dobrze się stało, że sprawa trafiła do Komisji.

Jest szansa, że wreszcie poznamy granice konsensusu.

Mój komentarz:
https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/kon-trojanski-na-portalu-np-czyli-kto-walczy-z-prof-budzynska

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1641845

Czym innym jest bowiem tolerancja, czym innym próba narzucenia ideologii. Ale ty tego nie pojmujesz, a silisz się na polemikę. To jakiś masochizm blogowy?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1641854

że prof. Budzyńska została zmuszona do odejścia z Uniwersytetu "tolerancyjnie".

To się nazywa "wciskanie kitu".

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1641861

(nie profesor, ale ona i tak nie ma pojęcia o tytułach na uczelni) nie może już dłużej pracować z uwagi na wiek. I nie ma zmiłuj się. JM Rektor pozwolił jej na dwa lata pracy po przejściu na emeryturę (maksymalny okres), a ona sama złożyła wymówienie dwa miesiące przed upływem tego okresu. Nie rozumiem, po co Rebe zamieszcza post obnażający tylko jej niewiedzę

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1641862

została zmuszona do odejścia TYLKO 2 miesiące przed upływem tego okresu. No i w tym okresie MUSIELI jej zrobić postępowanie dyscyplinarne. W ramach chronienia "tolerancji". Wstydziłbyś się, manipulatorze.

Ps. Jak ty się zwracasz do dr hab.? Pani/Panie doktorze habilitowany? A jak się zwracają studenci?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1641864

Naprawdę nie możesz być idiotką gdzie indziej, tylko paskudzić pod moimi tekstami?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1641866

Idioto, że się grzecznie zwrócę w twoim stylu.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1641868

A co ma do rzeczy? Ano to, że cię obnaża jako kompletnie odmóżdżoną osobę.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1641869

Piszesz o tęczowym faszyzmie, bo to jest teraz modne.Można ładnie wypaść.

A gdy przychodzi do konkretów, to byłeś i jesteś nadal zdania, że tęczowi faszyści mogli zaatakować prof. Budzyńską za przedstawianie wyników naukowych zgodnych z prawdą Wedle twojej wykładni należy być tolerancyjnym na uczelniach wobec ideologicznych kłamstw. A do rozstrzygnięcia, czy tęczowi faszyści mają prawo żądać nieprzedstawiania przez naukowca uczciwych, zweryfikowanych wyników badań, należało zrobić rzetelnej prof. Budzyńskiej postępowanie dyscyplinarne. Do tej pory trwające.

Taka jest twoja postawa.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1641907

Pytam dla kolegi.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1641908

Nb. Niedługo będzie ci się wydawać, że występujesz w 3 osobach. A to już herezja.

Poza tym nie odpowiadasz, dlaczego uczelniane lgbt mogło tak skutecznie zaatakować prof. Budzyńską, a ty to popierasz.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1641912

Zjadacie je na surowo czy pieczone w ognisku?

 

Właśnie zapytałem w twoim stylu "polemicznym". ;)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1641916

Humpty udaje przeciwnika LGBT, gdy w rzeczywistości jest zwolennikiem ich rozpychania się na uczelniach. Prof. Skrzydlewski jasno to ocenił:

Dziś trzeba stanąć w jej (prof. Budzyńskiej) obronie, bo zagrożona jest nie tylko osoba, ale systemowo cały uniwersytet, który staje się czymś na wzór karczmy, w której co bardziej odurzony krzyczy, domagając się szacunku dla swoich opinii w imię oczywiście tolerancji, wolności, własnych ideologii. Nie ma w nim rozumu ani prawdy, ale jest buta i bezczelność, które depczą wszystko – powiedział w felietonie „Spróbuj pomyśleć” na antenie Radia Maryja prof. Paweł Skrzydlewski, etyk, filozof z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie.

https://www.radiomaryja.pl/informacje/tylko-u-nas-prof-p-skrzydlewski-nie-badzmy-naiwni-uniwersytetow-nie-uratuja-politycy-i-partie-bo-ci-juz-dawno-oznajmili-ze-sie-poloza-rejtanem-jesli-ktos-bedzie-probowal-ograniczyc-wolnosc-sl/

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1641917

Aha, najważniejsze z nich - Rebeliantka uważa, że jest dziennikarką.

I katoliczką. Faktycznie, zioniesz miłością bliźniego tak, że nawet Michnik by się nie powstydził. EOT, ruska panienko.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1641924

Taka jest twoja faktyczna rola.

Przyzwoity człowiek nigdy by nie twierdził, że zasadne jest postępowanie dyscyplinarne przeciwko prof. Budzyńskiej.

Jak świetnie sformułował prof. Skrzydlewski, tacy jak ty, chcą z uczelni zrobić karczmę.

EOT.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1641926

emeryturze, sponsoruje twoje kocopały mające ludzi odciągnąć od walki z bankami? Śmiało, Górzyńska. Ludzie są ciekawi, skąd taka "wiedza" bankowa u tłuka bezrobotnego od 1996 roku.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1641929

Po co interesujesz się życiem prywatnym innych ludzi? Po co łżesz na temat życia prywatnego innych?

Z jakich powodów atakujesz pozew zbiorowy wniesiony przez frankowiczów? Komu się wysługujesz?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1641932

za odciąganie ludzi od sądów?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1641933

Specjalista od lżenia ludzi.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1641940

co oprócz krzyża zwisa córce pewnego ale znanego nam dziennikarza

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1641815

Hmmm. a powiadają, że w związkach jednopłciowych rodzi sie więcej dzieci... ;)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1641835

W Polsce nastąpił upadek i degradacja wiary, moralności, obyczajów Polaków i staczania się w szatana objęcia.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1641894

https://media.wplm.pl/thumbs/a99/OTYwL3VfMS9jY19kMDljMy9wLzIwMjAvMDgvMjEvMTAxMy82MjIvZDJlYTQyZGUyOTgxNDRhMmEwOGRjZTZjNjRmM2Y3YWIuanBlZw==.jpeg
"Trzeba być z bitym"..Podpisali m.in.Halina Bortnowska-Dąbrowska, Paula Sawicka, ks. Adam Boniecki, ks. Michał Jabłoński, Ewa Jassem, Michael Schudrich, Maria Janina Komorowska-Tyszkiewicz, ks. Alfred Marek Wierzbicki.LGBT...Poręczać za bandziora i awanturnika , który oficjalnie kpi z prawa i ludzi ? Gratuluję inteligencji i poczucia przyzwoitości :) Swój, swojego zawsze poprze? Czy może głupota nie zna granic? Ten pedofilski ksiądz to nie katolik, ten rabin to nie rabin tyko pedofilec? Pozwalanie na masturbowanie 4 latków i stosunki z 9 latkami to jest postawa chrześcijańska? Wychodzi na to, że ten „Margot” jest scyzorykiem chrzczony (jak większość lewaków). A Boniecki, ks. Wierzbicki, Schudrich dla katolickich Polaków to nicość! Przecież ci ludzie ujmujący się za tym nygusem i bandziorem Szutowiczem są nienormalni. A podobno rabin jest najmądrzejszy w całej gminie żydowskiej. Biada! W normalnym kraju, w normalnych czasach, facet, jeżeli byłby w stanie to głośno powiedzieć, że jest kobietą wylądowałby na leczeniu…ale Świat Zwariował i mamy to co mamy, koniec marny…Myślałem, że to Michał Szutowicz ma coś z głową, ale okazuje się, że ci jego „obrońcy” mają o wiele bardziej zryty beret. Margot to młody lewak i żyd więc żaden zaskoczenie że rabin go broni. Boniecki to głos środowiska pseudokatolików z Tygodnika Powszechnego więc tym bardziej bez rewelacji. Reszta podpisanych również..Przeczytajcie „Protokoły Mędrców Syjonu” i wszystko się poukłada w logiczną całość. Nie dziwi mnie poręczenie rabinów przecież LGBTQ+ nie atakuje Synagog, nie atakują bo nie gryzie się ręki która karmi. Ten żydek z NYC ma choć polskie obywatelstwo, że się miesza w wewnętrzne sprawy naszego kraju? „Naczelny Rabin Polski Michael Schudrich” trzeba odesłać towarzysza naczelnego tam skąd przyszedł, natychmiast. Chyba za szybko się wziął za ustalanie kogo można trzymać w areszcie? Naczelny rabin i ks. Boniecki gdyby żyli w 1945 roku, też byliby z „bitym” Adolfem Hitlerem. Te pseudoautorytety będą niedługo twierdzić, że proces norymberski to była zemsta aliantów na biednych nazistach. Bo w końcu ci naziści przegrali wywołaną przez nich wojnę.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1641885

sporo. Więc pewnie będą... ;)

Natomiast co do sprawstwa kierowniczego IMO wątpliwości nie ma zadnych. Drugą wojnę  światową sprowokował Stalin.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1641887

przez instytucje. Czy naprawdę nie ma już w Polsce psychiatrów? Powolutku, po cichutku, konsekwentnie, krok po kroczku… nasz naród parszywieje…Akceptacja takich zjawisk świadczy o silnie zaburzonych wartościach w społeczeństwie. Przykład, jeśli morderca oświadczy po zabójstwie, że jest np stojakiem na parasole to należy go skazać, czy nie? Aktywiści mogą żądać, aby nazywać ich nawet kozą, ale zgodnie z prawem natury, kobieta jest kobietą a mężczyzna, mężczyzną. Inaczej nie będzie i być nie może a ci aktywiści niech się nawet pochlastają. Czyżby Polacy aż tak zdurnieli i są tak zdemoralizowani....
Czy mówilibyśmy do Krzysztofa "Małgorzato", gdyby tego zażądał? A do Małgorzaty "Krzysztofie"? Ciekawy NASZ SONDAŻ

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/514286-czy-mowilibysmy-do-krzysztofa-malgorzato-ciekawy-sondaz

To chyba nie są optymistyczne wyniki, pokazują skalę niewolniczej mentalności w Polsce. Jak każą, 40% dorosłych obywateli będą nazywać mężczyznę kobietą, marchewkę owocem, islamski zamach „incydentem”, a bijącego ludzi ulicznego bandytę - bitą ofiarą dla której należy zawiesić przepisy prawa. Do czego do doprowadzi jeśli nie weźmiemy stojącej za tym medialnej agentury za pysk, póki jeszcze czas - mówić chyba nie muszę. To jest dowód na to, że Polacy są nieprawdopodobnie łatwi do zmanipulowania. Ręce opadają jakie spustoszenia sieje w umysłach lewacka propaganda. Odpowiadający na pytania chcą być bardzo nowocześni, poprawni politycznie, wybitnie tolerancyjni, a właściwie to głupi. Czy ten sondaż robiliście w domu wariatów?! Proszę zadać jeszcze pytanie czy mężczyźni którzy czują się kobietami powinni iść na emeryturę w wieku 60 lat, wtedy wszyscy poczują się kobietami. Czy według Ciebie jeśli osoba płci męskiej chce żeby nazywać ją kobietą, to należy się do takiej osoby zwracać jak do kobiety? Do takiego typa mówi się…cioto. Sodomita będzie zawsze sodomitą. Tego pajaca powinni nazywać nie Małgorzata, a Napoleon. I potrzymać tak długo w zakładzie psychiatrycznym, aż w końcu zrozumie rzeczywistość. Nawiasem mówiąc na materiale z pobicia działacza prolife słychać wyraźnie jak mówi o sobie w formie męskiej. Z tego typu „przychlastami ” typu Margot lepiej wcale nie rozmawiać, bo można się narazić na furiacki atak. Z nimi niech rozmawia w psychuszce odpowiednio zabezpieczony psychiatra. Ja mógłbym warunkowo tak mówić, gdyby zechciał(a) się zakwaterować w pensjonacie, gdzie niektórzy każą nazywać się Napoleonem! Psychopaci z lgbt wcale nie są dyskryminowani, oni są psychicznie chorzy (jeśli faceci udają kobiety to oznacza kabaret) TRZEBA leczyć, leczyć, nie edukować bo to ostatnie głąby. A jak ktoś mówi, że jest Napoleonem to trzeba go leczyć psychiatrycznie bo ma zachwianie osobowości. A pamiętacie jakieś 10 lat temu, modę na piżamy w metrze warszawskim? Potem Gender Studies? Dziś małpy w czerwonym onanizują się na balkonie, A JUTRO?! A jak żona mówi do męża: koteczku, to on powinien sikać do kuwety? Mam nadzieję, że Margot w kiciu poczuje się w pełni kobietą.
Ten „Margot” to żyd czy żydówka? Bo prymas Michael z NYC…Nawiązywanie nawet tylko werbalnego kontaktu z amebą, która ma naruszony metabolizm w kroczu i w miejscu gdzie powinna mieć mózg, nie ma żadnego sensu. Jeśli wszystkich zboczeń nie będzie się nazywać po imieniu to już bardzo niedługo normalni ludzie będą musieli się ukrywać. Jaki sondaż takie i jego wyniki. Wniosek: mundrych inaczej ci u nas dostatek. Sondaż pokazuje procent głupiej populacji w Polsce. Ot cała tajemnica. A wyniki tego sondażu należy zestawić z wynikami matur. Aż 30% nie zdało prostego egzaminu, są BEZ rozumu jak lgbt, to nie abortowane dzieci płaskoziemców z korporacji i GWno jady. One właśnie POszły do lgbt.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1641888

Ks. prof. Bortkiewicz: Nie ma możliwości pogodzenia ideologii gender z wiarą chrześcijańską. Myślę, że tutaj motywacją tego czynu nie są absolutnie jakieś argumenty religijne, ale argumenty związane z nową religijnością i nową moralnością, jaką jest religijność i moralność poprawności politycznej, religijność i moralność tolerancji, tzw. niedyskryminacji i tego wszystkiego, co z tego wynika mówi portalowi wPolityce.pl ks. prof. Paweł Bortkiewicz, odnosząc się do aktu solidarności części polskich duchownych katolickich dla aktywisty LGBT o pseudonimie „Margot”. Całość pod linkiem

https://wpolityce.pl/kosciol/514343-ks-prof-bortkiewicz-gender-nie-da-sie-pogodzic-z-wiara

Ps..Pan profesor jak zawsze spokojnie, dokładnie i rzetelnie, bez emocji wyjaśnił wszystko dokładnie, kto nie rozumie to już nie zrozumie. Chrześcijaństwo nigdy nie porozumie się z lgbt i gender..LGBTowska bolszewia nie zdaje sobie sprawy z tego, że krok w krok za Nimi idzie Islam, który nie przygląda się biernie profanacjom! A ks. Boniecki dawno się pogubił a znaczny upływ czasu niczego go nie nauczył. On dalej zmierza w kierunku zła. No cóż zbliża się do końca i wtedy będzie miał możliwość twarzą w twarz zobaczyć kim jest. Ks. Boniecki i pozostali duchowni którzy udzielili poparcia bandycie i zboczkowi służą diabłu, a nie Panu Bogu! Kard. Schönborn idzie dalej..Boniecki, Wierzbicki chyba zafascynowani są kard. Schönbornem z Wiednia

https://www.lifesitenews.com/news/vienna-cardinal-schoenborn-to-host-blasphemous-pro-lgbt-benefit-concert-in-cathedral-again

http://kontrrewolucja.net/kosciol/nawet-protestanci-wiedza-jak-prawidlowo-zareagowac-na-deklaracje-lgbt-moze-kuria-powinna-sie-poduczyc Ps.II..z internetu:

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1641889

https://media.wplm.pl/thumbs/2ac/OTYwL3VfMS9jY19hZmViNS9wLzIwMjAvMDgvMjIvOTYwLzUyOC8wM2MwODg2OGY3MWU0NTVhOGM2MTE5YTI2YzEwNTdlMy5wbmc=.png
Aktywiści LGBT próbowali zdjąć krytyczne wobec ideologii plakaty. Fala hejtu pod adresem "Milczącej Większości"..Zaledwie po kilku godzinach od wywieszenia plakatów anty-LGBT w Białymstoku doszło do prób ich zerwania poinformowała na swoim profilu na Facebooku grupa określająca się jako „Milcząca Większość”. Doszło również do aktów hejtu w internecie pod adresem krytyków ideologii LGBT. Całość pod linkiem

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/514417-teczowi-aktywisci-probowali-zdjac-plakaty-anty-lgbt
Ps...To bardzo delikatne formy walki z dewiacjami, niech dalej prowokują, a spowodują burze. Nie pomogą im tworzone właśnie bojówki, z tą ohydą na ulicach trzeba skończyć. Też należę do milczącej większości. Precz z ideologią lgtb! Tylko solidne pałowanie lewactwa zapewni porządek w kraju! Bez porządnego biczowania lub pałowania tęczowych spokoju mieć nie będziemy. Powinni mieć wbite do łbów, że normalnym ludziom należy dać spokój, bo normalni nie chcą ich oglądać. Brawo odważni Polacy! Brawo za tę inicjatywę! Brawo,za rzetelność i podjęta walkę! Z całego serca popieram tę świetną inicjatywę oraz nazwę grupy. My rzeczywiście jesteśmy milczącą większością, tłamszoną przez tęczowy nazizm, jak dotąd symbolicznie, ale teraz coraz częściej ekonomicznie i fizycznie. Następna sprawa. Nie wolno nam pozwolić zawłaszczać przestrzeni językowej i totalitarnej cenzury pojęć. To nie my jesteśmy „homofobami”. To oni są normofobami, dewiantami. To nie my jesteśmy „anti-choice”. My jesteśmy pro-life, a oni pro-death, mordercy nienarodzonych dzieci. To nie oni są „tolerancyjni, uśmiechnięci i kochający”, tylko my, wciąż pozwalając im na terror światopoglądowy, który uprawiają od lat. Oni są totalitarystami, o gębach wykrzywionych nienawiścią. To takie oczywiste i trzeba wojnę w sferze pojęć z nimi podjąć i wygrać. Inaczej dorastające pokolenie jest stracone i wkrótce nas pozamyka do „homofobicznych gett”, potem eksterminuje (ekonomicznie, eutanazyjnie). Zboczenia i degeneracja les, pedał, ciota, nie mają racji bytu w Polsce i nie będą narzucać zboczeń większości pomimo opłacanych przez żydobanksterkę obcych dewiantów.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1641891

Mam nadzieję, że ten zboczeniec zostanie odpowiednio potraktowany przez pensjonariuszy "sanatorium za kratkami". Wiesz dobrze jak bardzo kochają pedałów i pedalskie cioty w zakładach karnych, osadzeni więźniowie. Będzie jadł na klozecie i służył za panienkę, tak tam traktują takich ludzi.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1641892

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1641922

Szacun!!!!!

 

W punkt!!!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1641934

ZAKŁAD KARNY W PŁOCKU

I N F O R M U J E

CO NASTĘPUJE:

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1641949

Dobra Zmiana jest tęczowa...Kolejny gwóźdź do trumny rządów PiSu
PiS uważa się za prawicę za patriotów? Nic bardziej mylnego. Czas wyciągnąć wnioski i dać szansę prawdziwej prawicy. PIS nie chce eskalacji wzajemnych oskarżeń, lecz eliminowanie ludzi osamotnionych w walce przeciwko zażartym i kłamliwym lewakom jest drogą donikąd. To chore, że odwołuje się normalnych ludzi dlatego, że śmiał skrytykować tęczowego wirusa czyli czerwoną zarazę. PiS! Jesteście dla mnie skończeni! Żegnam!
"Ideologie, które kierują się kłamstwem i przemocą, upadają. Przynoszą złe owoce i spustoszenie moralne.Choćby nie wiadomo jak szczytne i wzniosłe hasła głosiły." - Jerzy Popiełuszko.

Łódzki kurator odwołany ze stanowiska po wypowiedzi o "wirusie LGBT". W mediach społecznościowych pojawiła się informacja o odwołaniu ze stanowiska łódzkiego kuratora oświaty Grzegorza Wierzchowskiego.
Informację potwierdziła małopolska kurator oświaty Barbara Nowak. „Nic nie wiem o powodach. Grzegorz od lat zmaga się samotnie z organizacjami LGBT, które wchodzą w łódzkim do szkół z poparciem samorządów PO. Walczy z ich oskarżeniami w sądzie. Broni dzieci” napisała Nowak. Nieoficjalnie minister Piontkowski zdymisjonował kuratora łódzkiego Grzegorza Wierzchowskiego za dosadne słowa o ideologii LGBT pod presją Lewicy.To jest skandal, za który minister Piontkowski powinien natychmiast stracić stanowisko! Dość homoterroru! G. Wierzchowski poinformował mnie o odwołaniu Go z funkcji przez Ministra. Nic nie wiem o powodach. Grzegorz od lat zmaga się samotnie z organizacjami LGBT, które wchodzą w łódzkim do szkół z poparciem samorządów PO. Walczy z ich oskarżeniami w sądzie. Broni dzieci. Barbara Nowak

Ps..Od dzisiaj aż do rekonstrukcji będę apelował o dymisję ministra Piontkowskiego za to jak potraktował kuratora Grzegorza Wierzchowskiego! Czas na ministra edukacji, który postawi na edukację patriotyczną i zakaz homopropagandy w szkołach! Teraz nie dziwię się, czemu za czasów PiS spdealone lewactwo tak urosło w siłę, skoro PiS OFICJALNIE ma gęby pełne frazesów, a FAKTYCZNIE ugina się pod ich naciskiem odwołując kuratora, który ośmielił się powiedzieć wprost o kolejnej odmianie żydokomunizmu - tym razem tęczowego. Nie tak miało być. Kolejny sukces LGBT, tylko dlaczego PiSowski minister przyłożył do tego rękę ? Kuratora przywrócić, ministra wyrzucić! Jeżeli PiS ma zamiar iść razem z tęczowymi obszczymurami... To ja z pewnością rozstanę się z PiS. W oświacie ludzie bojaźliwi, po tej decyzji ministra większość "podkuli ogon" i odda pole lewactwu. Chylę czoło przed takimi odważnymi kierownikami oświaty, jak Pani Barbara Nowak i Pan Grzegorz Wierzchowski. Oby było więcej takich kompetentnych i odważnych osób walczących o nasze dzieci! Brukselscy zboczeńcy sodomici dzielą hajs, więc "prawi i sprawiedliwi" zrobią wszystko, żeby nie dawać im powodów do niezadowolenia. To dopiero początek. Za dwa lata się okaże, że brak lgbt w szkołach jest niepraworządne. W związku z tym jak tego nie będzie UE zablokuje fundusze unijne. A, że to jest powiązane to już nie będzie wątpliwości. To zupełnie jasne i oczywiste, że zboczeńcy i dewianci rodzimego chowu będą zdobywać coraz większe wpływy, przy całkowitym aprobującym milczeniu PiS. To jak to jest ....PiS jest za a nawet przeciw.....za to i ostatnie podwyżki wisicie u mnie na włosie i jak tak dalej będzie to za trzy lata dostaniecie ode mnie faka a nie głos. Czekam teraz na dymisję ministra od edukacji. To co zrobiono, to nic innego jak wsadzenie do łap tęczowych oszołomów prawie do broni atomowej. On powiedział tylko tyle, co myśli 80 % społeczeństwa. Minister od szkół na aut. Ten wirus LGBT, wirus ideologii jest znacznie groźniejszy, bo to jest wirus dehumanizacji społeczeństwa” przecież to oczywistość, z którą się zgadzamy, za którą jesteśmy wdzięczni, że ktoś jest z nami i nas broni a zwłaszcza dzieci, psychika zniszczona zwłaszcza dzieci jest prawie nie do odbudowania. W tym wypadku jest to skandal z strony PiS i decyzja jest nie do zaakceptowania! Może nam wytłumaczy PiS w co gra Morawiecki bowiem ostatnio widzimy, że zaczyna uważać wyborców za idiotów. A może Trzaskowski już mówi Morawieckiemu co ma robić....czyli to chude przygłupie kolorowe bydło zaczyna większości dyktować? Potrzeba radykalnych działań względem takich antypolskich zaprzańców jak ten gruby chińczyk w okularach/Lubnauer/. Lubnauer już nikt nie ryćka więc może LGBT+ZOO zechce, musi się dalej przymilać! Dać do zrozumienia, że jest niemile widzianą w POLSKIM SEJMIE. Proponuję lżyć tej tęczowej, marksistowskiej kurwie na każdym kroku, pluć pod grube śmierdzące giry i oddać stolec pod drzwiami jej marksistowskiego biura "poselskiego"!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1641985

Potraktowano człowieka jak śmiecia.
Minister Piontkowski do dymisji, a resort do przewietrzenia z kolorowych złogów.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1641990

Wywalić ministra! To sabotaż! Jeżeli premier nie zdymisjonuje Piontkowskiego to sam będzie winny aktom dewastacji naszego życia przez żydolewckie pedalstwo LGBT. Głosowałem na PiS ostatni raz! Kolejne tchórzostwo PiSu przez szumowinami, zbokami z LGBT ? Poczekajcie, do przekroczenia n "masy krytycznej" już niewiele brakuje potem nawet durni zwolennicy - pożyteczni idioci nie dadzą sobie w tym rady. 4-, 5 i 6 latki czekają m.in. na nauczenie masturbacji i nadstawianie się starym zbokom! Niech prezes J.Kaczyński wreszcie zrobi dekomunizacje w resortach MEN i MNiSW bo trzeciej kadencji rządów już nie będzie.
Ps.II..Papież też do odwołania. Papież Franciszek bowiem to lewak, anarchista i komunista i broni ideologii LGBT jak nikt inny:
„Bóg nie potrzebuje być przez nikogo broniony i nie chce, aby Jego imię było używane do terroryzowania ludzi. Proszę wszystkich o zaprzestanie używania religii w celu budzenia nienawiści, przemocy, ekstremizmu i ślepego fanatyzmu”. To ostatni jego wpis na twitterze

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1641986