Szczepionka na COVID uniemożliwi otwarcie oka. Najnowsza przestroga

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Humor i satyra

Zupełnie z niezrozumiałych dla mnie przyczyn czołowi antyszczepionkowcy portalu w osobach Rebeliantki, Wiesołka, Krispina i Aliny przemilczają poniższą informację. Być może dlatego, że nie chcą nas stresować za bardzo.

A co tam, biorę to na siebie.

W Stanach Zjednoczonych Sąd Najwyższy odwołał powszechne szczepienia. Bill Gates, amerykański główny specjalista ds. Chorób zakaźnych Fauci i Big Pharma przegrali proces przed Sądem Najwyższym Stanów Zjednoczonych, nie udowadniając, że wszystkie ich szczepionki w ciągu ostatnich 32 lat były bezpieczne dla zdrowia obywateli! Pozew został złożony przez grupę naukowców pod przewodnictwem senatora Kennedy'ego.

Robert F. Kennedy Jr .: „Nowej szczepionki COVID należy unikać za wszelką cenę.

Pilnie zwracam uwagę na ważne kwestie związane z kolejną szczepionką przeciwko Covid-19.

Po raz pierwszy w historii szczepień tzw. Szczepionki mRNA najnowszej generacji bezpośrednio ingerują w materiał genetyczny pacjenta i tym samym zmieniają indywidualny materiał genetyczny, jakim jest manipulacja genetyczna, która była już zakazana i wcześniej uznawana za przestępstwo.

SZCZEPIONKA na koronawirusa NIE JEST SZCZEPIONKĄ! UWAGA!

Co zawsze było szczepionką?

Zawsze był to sam patogen - drobnoustrój lub wirus, który został zabity lub atenuowany, czyli osłabiony - i był wprowadzany do organizmu w celu wytworzenia przeciwciał.

Nawet szczepionka na koronawirusa!

Ona wcale nie jest!

Jest częścią najnowszej grupy mRNA (mRNA) rzekomo „szczepionek”

Po wejściu do ludzkiej komórki mRNA przeprogramowuje normalne RNA / DNA, które zaczyna wytwarzać kolejne białko.

Oznacza to, że nie ma to nic wspólnego z tradycyjnymi szczepionkami! Oznacza to, że jest to instrument wpływu genetycznego. Broń genowa! Oznacza to, że zamierzali zniszczyć ludzi, a ci, którzy przeżyją, staną się GMO!

Po bezprecedensowej szczepionce mRNA zaszczepieni nie będą już w stanie leczyć objawów szczepionki w dodatkowy sposób.

Osoby zaszczepione będą musiały pogodzić się z konsekwencjami, ponieważ nie można ich już wyleczyć po prostu usuwając toksyny z organizmu, tak jak osoba z defektem genetycznym, takim jak zespół Downa, zespół Klinefeltera, zespół Turnera, genetyczna niewydolność serca, hemofilia, mukowiscydoza, zespół Retta itp.), ponieważ wada genetyczna jest na zawsze!

Autorem powyższego tekstu upowszechnianego na facebooku jest niejaki Waldemar Józef Borny, człowiek najwyraźniej zasługujący na zaufanie w tym samym stopniu, co np. Krispin czy jak Rebeliantka.

Co prawda nie jest doradcą ds. zarządzania, ale, jak deklaruje, uczył się na Politechnice Lubelskiej, a poza tym jest dyplomowanym mistrzem Bioenergoterapii, jasnowidzem, egzorcystą, uzdrowicielem duszy i ciała oraz radiestetą.

Nic dziwnego, że cytowaną wyżej informację zamyka tym oto przesłaniem:

To wyraźnie oznacza:

jeśli po szczepieniu mRNA pojawią się objawy szczepienia, ani ja, ani żaden inny terapeuta nie możemy Ci pomóc, ponieważ

USZKODZENIA SPOWODOWANE SZCZEPIENIAMI BĘDĄ GENETYCZNIE nieodwracalne.

By nieco bliżej przedstawić sylwetkę wybitnego i genialnego antyszczepionkowca podaję informację nt. kursu, który prowadził w lutym b. r.:

Uwaga zwolniły się dwa miejsca na tygodniowy kurs DROGA DO OŚWIECENIA

w Kudowie Zdrój, zapraszam chętnych do pracy nad sobą w dniach 21÷28 lutego

nad poszerzeniem przestrzeni swojego SERCA

nad otwarciem 3-oka

nad podniesieniem swojej ŚWIADOMOŚCI do poziomów ANIOŁÓW Z NIEBA

Myślę, że ktoś, kto osiągnął przekroczył poziom ANIOŁA Z NIEBA i od dawna ma już otwarte 3-cie OKO zasługuje na wiarę w kwestii szczepionek nie mniej, niż Rebeliantka, Krispin, Alina czy Wiesiołek.

Dlatego nie szczepcie się, dobrzy ludzie, bo wam nawet pan Borny nie pomoże a co gorsza nie będziecie mogli otworzyć 3-go oka.

To już byłaby prawdziwa tragedia, prawda?

 

8.03 2021

 

Ps. Podaję link zainteresowanym kursami pana B.
https://www.facebook.com/waldemar.borny

 

Prócz powyższego pan Borny uczy także rozpoznawania wyglądu Dusz przedstawicieli innych cywilizacji destrukcyjnych: Szaraków, Reptilian, z Oriona, Węży, Pająków, Chrząszczy, Zuków, Mantis, Kryształów.

Trudno nawet wyobrazić sobie życie bez takiej wiedzy. Pomyśleć tylko, że szczepiąc się na zawsze można być pozbawionym możliwości rozpoznania wyglądu duszy Reptilianina!

 

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:13)

Komentarze

ale mimo to napiszę raz jeszcze, drukowanymi: NIE JESTEM ANTYSZCZEPIONKOWCEM. napisać po rosyjsku, czy zrozumiałeś?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1664224

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Psz nwt w jdsz, jk c łtwj. J przy pmcy tłmcz ggl sb prdzę. jśl n jstś NTYSZCZPM t jk wytłmczyć twją pżl sę bsh pblcystykę? błędm rlgjnym? Pstr n Ch. wdz w szczpnc dyjbł z nm pwtrzsz? ;)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1664231

rzetelni i uważni uczestnicy forum doskonale wiedzą, że ani ty, ani pozostałe osoby - fałszywie zaetykietowane przez HD - nie są antyszczepionkowcami.

Część czytelników może być jednak wprowadzona w błąd przez tupeciarskiego krętacza.

Nic na to nie poradzimy wobec braku reakcji Admina. Toleruje on takie zachowania, więc krętacz czuje się coraz bardziej bezkarny.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1664247

Ile czasu trzeba poświęcić, żeby wyszukiwać takie śmieci z netu? A może sam preparuje te teksty pod innymi nickami? Przecież już to robił wcześniej. Zarzucał to Zawiszy Zawistnemu, ale przecież sam nie jest gorszy... a właściwie nie jest lepszy, bo stara się jak może być coraz gorszy. Pycha i nienawiść każdego dnia. Nie będę tego więcej komentować, bo po co robić reklamę tych paranoicznych tekstów.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1664254

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1664257

Jak najbardziej zrozumiałe są obawy antyszczepionkowców, którzy ostrzegają przed nieodwracalnymi zmianami po zaszczepieniu zgniłymi szczepionkami wyprodukowanymi przez szatańsko chciwych zachodnich kapitalistów (szczególnie amerykańskich). Ale jest przecież alternatywa w postaci czystej jak łza i bezinteresownie opracowanej dla dobra całej ludzkości szczepionki Sputnik V. Po jej zastosowaniu nastąpią w organizmie zaszczepionego tak dalece idące zmiany, że będzie mógł docierać szybciej niż światło do najodleglejszych zakątków wszechświata,  do mateczników pozaziemskich cywilizacji, z których wywodzą się choćby Reptalianie etc.  

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

jan patmo

#1664258

Panie Janie. Pozwolę sobie skopiować pański komentarz i opublikować znajomym. Ubaw po pachy. Uśmiałem się do łez.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1664306

Proszę bardzo.

Nisko się kłaniam i serdecznie pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1664322

Tytuł notki wprowadza w błąd czytelnika. Nie chodzi przecież o oko w sensie anatomicznym jak wynika z tytułu  notki. Abstrahując od przytoczonego fragmentu postu niejakiego W.J Bornego, trzecie oko to nic nnego jak szósty zmysł, innaczejł.intuicja  Można w istnienie takowej wierzyć lub nie i nikomu to nie powinno przeszkadza jesżli ktoś inny wierzy. Podobnie jak z wiarą w Boga.  Natomiast faktem jest, że ludziom nie posiadającym intuicji   brakuje inspiracji i wyobraźni; empatii, charakteryzują się zamknięty umysłem  i schematycznością myślenia; manipulują  i  mają potrzebę narzucania swojego zdania innym, stąd nie potrafią prowadzić merytorycznej dyskusji, mają  także silnie rozbudowane ego i  poczucie wyższości. a skupiają  się na materialnych  pragnieniach i  potrzebach, odrzucają  duchowy rozwój  i uznają  tylko materialną rzeczywistość.

Co poglądy i wierzenia tego człowieka mają z poglądami wymienionych użytkowników Niepoprawnych,czy z poglądami na temat szkodliwości czy nieszkodliwości  preparatów mRNA. Fakt, że w Polsce nie ma przejrzystej informacji na te tematy, nie oznacza, że wszystko jest cacy.  Faktem jest, że badania kliniczne III fazy tych preparatów zakończą się w styczniu 2023r.(Phizera i Moderny) To oznacza ni mniej ni więcej tyle, że te badania są prowadzone na całym świecie i na setkach milionów ludzi, a docelowe na miliardach. To nie jest śmieszne. 

Tutaj stat z linkiem - NOPy w USA - jak wynika z badań tylko około 1% pokrzywdzonych zgłaszało Nop y do tego systemu w 2010r. Obecnie szacuje się że około 10% NOPów jest zgłaszanych.

Do  2/26/2021 data  systemu   VAERS:  link .  https://www.medalerts.org/vaersdb/findfield.php?TABLE=ON&GROUP1=CAT&EVENTS=ON&VAX=COVID19

 

 25,212 przypadków niepożądanych odczynów poszczepiennych po otrzymaniu praparatu na  COVID19

 

Zgłoszone przypadki NOP

ilość

procent

śmierć

1,265

5.02%

trwała niepełnosprawność

479

1.9%

wizyty u lekarza

3,888

15.42%

wizyty na pogotowiu

22

0.09%

wizyty na ostrych  dyżurach

4,908

19.47%

hospitalizacja

2,742

10.88%

hospitalizacja długotrwała

1

0%

objawy ustąpiły

9,236

36.63%

poronienie lub poród nieżywego dziecka

36

0.14%

zagrażające życiu

886

3.51%

Lekkie

8,946

35.48%

OGOŁEM

† 32,409

† 128.55%

Ponieważ w niektórych przypadkach występuje kilka  objawów, jeden osoba   może być  duplikowana   w tej tabeli w zależności ile objawów zgłosiła. Z tego powodu  całkowita liczba objawów NOP jest większa niż 25 212 czyli  liczba  osób z przypadkami NOP,   a całkowity odsetek jest większy niż 100.

Dodam, że są badania wskazujące na fakt, że mRNA  może łęczyć się z DNA biorcy preparatu. Jakie są potencjalne skutki - nikt nie wie. 

Tutaj cytat ze strony frmy Moderna

Nasz system operacyjny „Oprogramowanie życia”

Uznając szeroki potencjał nauki o mRNA, postanowiliśmy stworzyć platformę technologiczną mRNA, która działa bardzo podobnie do systemu operacyjnego na komputerze. Został on zaprojektowany tak, aby można go było podłączyć i grać zamiennie z różnymi programami. W naszym przypadku „program” lub „aplikacja” to nasz lek  mRNA - unikalna sekwencja mRNA, która koduje białko. https://www.modernatx.com/mrna-technology/mrna-platform-enabling-drug-discovery-development

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

faxe

#1664379

Tam u was to tytuł musi dokładnie tłumaczyć, co jest w notce?

 

trzecie oko to nic nnego jak szósty zmysł, innaczejł.intuicja
oczywiście, że nie i chyba każdy o tym słyszał a przynajmniej powinien, skoro się kategorycznie wypowiada

 

intuicja  Można w istnienie takowej wierzyć lub nie
a to jest kwestia wiary czy faktu istnienia zjawiska?

 

Natomiast faktem jest, że ludziom nie posiadającym intuicji   brakuje
intuicję, czyli nieświadomą pracę mózgu ma każdy i nie ma "faktu" takiego całego dośc negatywnego zestawu cech na miarę egotyka, megalomana, materialisty, który manipuluje, narzuca etc. (zresztą to wypisz-wymaluj zarzuty lewaków i ezoteryków o ciasny umysł i osobowość autorytarną po faszyzm itp. zresztą to właśnie w schematach mamy do czynienia z mistyką bo otwarty umysł badałby i raz przyjmował a raz odrzucał a nie kierował się stale). to nie brak intuicji łączy sie z negatywnymi cechami bądź nawet je powoduje lecz typ osoby mniej lub bardziej rozwija umiejętność a po drugie bierze ją pod uwagę czy się nią wręcz kieruje, tak więc to osoby o otwartym umyśle mają większą intuicję bo pewne cechy i chęć uznawania intuicji pozwalają bardziej z niej korzystać, co nie znaczy że osoby o "wąskim" umyśle, np. nacjonaliści katoliccy, fundamentaliści, sekciarze, nawet i mistycy muszą automatycznie miec wskazany zestaw cech a do tego jeszcze kierować się materializmem itp. i to bez życia duchowego (od garnituru cech, typu osobowości do takiego determinizmu jest dośc daleko)

 

Co poglądy i wierzenia tego człowieka mają z poglądami wymienionych użytkowników Niepoprawnych,czy z poglądami na temat szkodliwości czy nieszkodliwości  preparatów mRNA.

Poglądy jak najbardziej mają coś wspólnego z innymi poglądami. Skąd pomysł, że akurat zamierzono związek z poglądami nt mRNA? I czy szkodliwość to sprawa poglądów, czy wiedzy naukowej? To właśnie takie podejście z "poglądami" jest tu humorystycznie przedstawione, równie dobrze można mieć pogląd, że Księżyc jest z żółtego sera- tylko co to ma wspólnego z prawdą? Będzie to odlot jak tego foliarza od kursów z trzecim okiem.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1664389