Ster przełożony na drugą burtę. Tylko kurs pozostaje bez zmian

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Antypolskie szczucie sygnowane przez polskojęzycznego Rosjanina o ksywie Zawisza Niebieski (sporo osób zarzuca mu daltonizm uważając skądinąd słusznie, że właściwym kolorem jest Czerwony) weszło w nową fazę.

 

Jeszcze niedawno admin polskojęzycznego portaliku promował teksty antyPiS-owskie o mniej więcej takim przesłaniu:

PiS nie jest partią chrześcijańską, ani partią prawicową. PiS to typowa partia centro lewicowa, która nie przestrzega i łamie Prawo Boga.

Bo jak można nazwać partie Jarosława Kaczyńskiego PiS, skoro dla PiS-u ważniejsze są zwierzęta, jak troska o życie nienarodzonych dzieci, a słupki poparcia ważniejsze jak Prawo Boga. Przecież sam Bóg dał człowiekowi we władanie ziemię i zwierzęta żyjące na ziemi, które ma chodować na własny użytek. I nigdzie nie jest zapisane w świętej Bibli, że za ubój rytualny zwierząt przez człowieka Bóg potępia za ten czyn. Natomiast zabójstwo dzieci nienarodzonych Bóg srogo potępia i te osoby co się tego dopuściły. A PiS mając władzę świadomie tego dokonuje, wciskając swoim wyznawcom, że lepiej wie od Boga, co dla ludzi ważniejsze. Udając że bazuje na prawie o aborcji, uchwalonej przez żydo-komuchów.

Ale wyrok z 22 października 2020 r. diametralnie zmienił obraz. Zatem nasz niestrudzony boriec antyPiS zaczął promować inny punkt widzenia.

 

W miniony czwartek Trybunał Konstytucyjny, organ prawny będący de facto pod kontrolą partii rządzącej PiS, wydał wyrok który jeszcze bardziej ograniczył obowiązującą (już bardzo surową) ustawę aborcyjną. Posłowie PiS próbowali tego już w parlamencie w 2016 r.

(…)

I co myślisz kaczy mafiozie i twoi poplecznicy że nie poniesiecie zdrajcy Polski i sługusy chazarów za to co żeście z Polską zrobili żadnych konsekwencji ?❗❗❗

Wasza samowola dobiega do końca.

Polki i Polacy mają was szumowiny z pod znaku bandery i faszyzmu dość❗❗❗

Kto podniesie pisowską łapę na Matki Polki temu ta pisofaszystowskobanderowska łapa uschnie.❗❗❗

 

Jak widać „nasz kolega bloger” admin "polskiego" portaliku Zawisza Czerwony jest dialektycznie za aborcją.

Również dialektycznie jest jej przeciwny.

Ciekawe natomiast i nie tylko moim zdaniem świadczące o głębokiej paranoi jest stwierdzenie, że "Matki Polki" są za zabijaniem nienarodzonych.

Widać wyraźnie,  że na takiej samej zasadzie Z. Niebieski może uważać się za polskiego patriotę.

A tak naprawdę robi, co może, by wzburzyć ludzi przeciwko pierwszej po 1989 roku władzy, która wyżej ceni interesy Polski niż Kremla.

Na szczęście bardzo niewiele może.

 

Warto jednak obnażyć kolejny raz tego kremlowskiego pajaca.

29.10 2020

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:11)

Komentarze

Zawistny Zwisior już zdążył cię ukarać - podwójnie. Może pomógł któryś z alter-ego?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1650266

 Informacja na poczcie wewnętrznej. 

Pozdrawiam 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Tezeusz

#1650272

nie on jeden. nie wszyscy jednak, czy to z nich, czy z publiczności, są tego w pełni świadomi. zwykle to typowa szuria starych komuchów, sterowana ruską dezinformacją choć z aspiracjami, by różni zbawcy i macherzy pokroju opary zrobili z niej cały ruch a przynajmniej zarabiali na głupich. takie zawisze są pomiędzy, to frajerzy którzy robią to za darmo ale z poczuciem misji, którzy są użytecznymi i gawnojedami większych macherów, tych z nadzieją na zwitek eurasów od ruskich a czasem i stołek.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1650273

Zwiszak?

Rurki,pomalowane paznokcie,sojowe latte w jednej ręce,damska torebka w drugiej, jakieś, 50 kg wagi po sutym obiedziei. I on krzyczy

To jest wojna z PIS-em

Cały on!!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1650274