Rebelianki kolejna próba manipulowania opinią blogerów

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Gdybym z jakichś przyczyn odszedł z tego portalu Rebeliantka musiałaby znowu ograniczyć swoją aktywność blogerską wyłącznie do kopiowania cudzych tekstów.

Nad ranem (bidulka najwyraźniej spać przeze mnie nie może) przypuściła kolejny atak na mnie, przy okazji jak to ma w zwyczaju od ponad 10 lat zaprzeczając rzeczywistości. Okazuje się, że ta jej przypadłość (patologiczne kłamstwo i skłonność do oszczerstw miotanych pod adresem swoich „wrogów”) zostało zauważone również na innym portalu.

W swojej notce w obronie obrońców zwyrodniałych pedofili zatrudnianych przez różne odłamy korporacji watykańskiej niejaka @Rebeliantka osobiście rodzona siostra chama, bydlaka i imbecyla Bogdana G. (ponoć kilkukrotnie przez odpowiednich lekarzy uznawanego za "niepoczytalengo" - wiadomość z portalu niepoprawni) który wyzywa ofiarę pedofila w sutannie staje w obronie korporacji w której w chwili popełniania tych bestialskich czynów pedofilskich ten zwyrodnialec pracował poprzez personalne bezczelne ataki na zgwałconą dziewczynkę

Każdy kto choć kilka notek czy komentarzy tej osoby na takie i tym podobne tematy przeczytał wie że zarówno owa obrończyni pedofili jak i jej bezczelny braciszek mają zdrowo nałomotane pod czapeczkami, oraz wie że jest to stalkerka oraz niebywała manipulantka i cenzorka która wspomaga przebijaniu się swoich kłamstw poprzez długie spamowe komentarze bądź banując tych nie po jej linii.

https://989f0e648.neon24.pl/post/151966,obrona-obroncow-pedofili

(Wyboldowanie moje - HD)

Tamtejszy bloger najwyraźniej pisze o Rebeliantce tak, jak na to sobie zasłużyła. Generalnie poza jedną uwagą – braciszek Rebeliantki ma na imię Janusz, trzeba uznać charakterystykę „blogerki” i jej brata za wyjątkowo trafną - mają zdrowo nałomotane pod czapeczkami.

 

Nie sposób nie pogodzić się też z oceną Rebeliantki - jest to stalkerka oraz niebywała manipulantka (…), która wspomaga przebijaniu się swoich kłamstw poprzez długie spamowe komentarze.

 

Wg stalkerki i manipulantki Rebeliantki publikując dosłowny zapis dokumentów senackich zamieściłem "ponownie twierdzenia nieprawdziwe, a nawet absurdalne, zniesławiające mnie i moją rodzinę, a nawet senatora Czesława Ryszkę."

 

Raz jeszcze powtarzam – każdy może sprawdzić rzetelność moich cytatów pod wskazanymi adresami:

 

http://ww2.senat.pl/k7/dok/sten/oswiad/ryszka/2301.htm– wystąpienie ówczesnego senatora Czesława Ryszki oraz

 

http://ww2.senat.pl/k7/dok/sten/oswiad/ryszka/2301o.pdf – odpowiedź Prokuratora Generalnego.

 

Przy czym wystąpienie b. senatora w 95% składa się z listu Krystyny Górzyńskiej, w którym po raz piąty podniosła te same argumenty pomimo uzyskania na nie już odpowiedzi. Jedyna moja ingerencja polegała na zaiksowaniu numeru domu Rebeliantki. W oryginalnym materiale jest podany do wiadomości wszystkich.

Najwyraźniej jej zdaniem zniesławiają ją jej własne pisma.

 

Jak widać z cytowanego zapisu Rebeliantka od lat pomawia funkcjonariuszy państwowych i to pomimo opublikowania przez nią dokumentów zaprzeczających rzekomemu pobiciu jej brata przez policjantów podczas zatrzymania.

Dokumenty te przytaczam w ślad za blogiem Rebeliantki.

Proszę zwrócić uwagę, że naruszenie czynności ciała poniżej dni 7 jednoznacznie wyklucza „ciężkie pobicie”, co od lat usiłuje wmówić Rebeliantka. Obrażenia takie natomiast powstają w przypadku stawiania oporu policji podczas zatrzymania.

Warto także zwrócić uwagę, że podczas hospitalizacji w Szpitalu Więziennym w Bytomiu zatrzymany otrzymywał wlewy fraksyparyny do brzucha z uwagi na bardzo silny obrzęk podudzia i stopy lewej.

To typowe objawy oraz leczenie miażdżycy zarostowej, która jest ciężką przewlekłą chorobą naczyń kończyn dolnych. Nieleczona prowadzi do rozwoju coraz cięższych stadiów niewydolności tętniczej, krytycznego niedokrwienia, zgorzeli i amputacji. Bezspornie w więziennym szpitalu uratowali Januszowi nie tylko nogę, ale być może nawet życie.

Dokładnie tak wygląda obraz kliniczny podawany przez Rebeliantkę na jej blogu!

 

 

A teraz dla porównania fotografia przedstawiająca zmiany miażdzycowe:

 

 

Proszę też zwrócić uwagę, że stan osadzonego był taki, że naprzód trzeba było go podleczyć w warunkach szpitalnych (6 tygodni!), by móc przetransportować do Śremu i postawić przed sądem, który go... uniewinnił.

Doprawdy niewiele brakowało, aby Rebeliantka chroniąc rzekomo brata przed wymiarem sprawiedliwości nie wyprawiła go na tamten świat lub co najmniej uczyniła zeń kalekę.

Zamiast uznać własną winę wypisuje dyrdymały o rzekomo wymagających 6 tygodni szpitalnego leczenia ranach zadanych przez policjantów podczas zatrzymania ukrywającego się brata.

Dzisiaj jednak nie pamięta o swoim udziale i tokuje zawzięcie pomawiając wszystkich, którzy tylko wyraziliby wątpliwość w jej wersję zdarzeń, nb. obaloną już dawno nie tylko przez niezależną prokuraturę, ale i niezawisłe sądy wszystkich instancji.

 

Proszę państwa, albo to jest jakaś nowa sekta, albo też Rebeliantka ma kuku na muniu.

W obu przypadkach nie powinna być dopuszczona do jakiegokolwiek portalu.

Inaczej ciągle będzie zaśmiecać portale swoimi wyzwiskami, zamieszczać fejki i udawać „dziennikarza”.

A co do opublikowanego przez nią fejku – czekam na odpowiedź od rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Koszalinie. Ma jeszcze tydzień.

 

6.10 2020

fot. internet, blog Rebeliantki

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:8)

Komentarze

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1646959

I wypierasz się własnego listu do senatora, chociaż był prezentowany w Izbie Wyższej Parlamentu.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1646960

Zwracam tylko uwagę Czytelników, że:

Biegły Czekaj stwierdził w opinii m.in. ranę podudzia lewego (proszę uważnie obejrzeć zdjęcie 1.) i inne obrażenia, jak w okolicy czołowej, na barku, w okolicy lędźwiowej i na przedramieniu. Opinię zakończył konkluzją, że relacja poszkodowanego jest zgodna z opisem obrażeń.

Co zatem ma wspólnego to drugie zdjęcie zamieszczone przez Humptego Dumpty - dotyczące innej osoby - z sytuacją mojego brata? Na tym drugim zdjęciu nie ma blizny po ranie na lewej nodze. Zwraca też uwagę, że prawa noga na zdjęciu 1. nie ma żadnych zmian.Występują one tylko na drugiej nodze (lewej), gdzie była potężna rana i gdzie na zawsze pozostała blizna.

"Diagnoza" Humptego o miażdżycy zarostowej to tupeciarski humbug.

Mój brat został pobity przez policję, gdy był zatrzymywany do sprawy, w której był w sposób oczywisty niewinny. W wyroku obu instancji stwierdzono, że akt oskarżenia był nie tylko niezasadny, absurdalny, etc., ale nawet nie spełniał elementarnych wymogów formalnych.Wszystkie zarzuty dotyczące aktu oskarżenia były przez niego detalicznie wymienione w kilku odpowiedziach na akt oskarżenia, we wniosku o umorzenie sprawy i w innych pismach procesowych. Kilkukrotnie przedstawiałam na tym portalu dokumenty to potwierdzające.

Humpty Dumpty mimo to popiera bandyckie zachowania funkcjonariuszy i dziesiątki razy opluskwia ofiarę oraz mnie.

Po co to robi?

Nie wiem, ale mam nadzieję, że organa ścigania to w końcu wyjaśnią.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1646962

zawsze może dokonać screena zdjęć nieco tłustawych nóżek brata Rebeliantki i zapytać lekarza, jakiegokolwiek lekarza, czy tak wyglądają skutki pobicia. Nie ma w Polsce nikogo z dyplomem uczelni medycznej, kto by potwierdził urojenia Rebeliantki.

Co do spraw karnych, które miały wyjaśnić pomówienia rebeliantki. Otóż była ich cała masa - wszystkie zakończone odmową wszczęcia postępowania. Tutaj wymieniam część:

https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/oblicze-pieniacza-o-tym-rebeliantka-milczy

 

To świadczy o wyjątkowym tupecie tej pani, która wbrew faktom ciągle opowiada o urojonej krzywdzie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1646963

Ty i troje twoich kumpli?

Żenujące jest też to powoływanie się przez ciebie na opinie wszystkich "z dyplomem uczelni medycznej".

Patrząc na sprawę w świetle dokumentu sporządzonego na podstawie oględzin, opinia lekarza Czekaja potwierdza dokładnie wersję Janusza, a nie twoją i tych trzech kumpli. W opinii jest to napisane expressis verbis.

Śmieszne jest też to, że twoi fachowcy wcześniej "rozpoznawali" cukrzycę, a obecnie miażdżycę. Przestań łgać, bo co notka. to kompromitujesz się coraz bardziej, obrońco ... wiadomo kogo.

EOT.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1646964

Zapomniałaś też, tępa dzido, co ci kilku dziennikarzy powiedziało po spotkaniu, jakie organizowałaś w czechowickim squocie?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1646965

EOT

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1646967

fejkowa spamerko.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1646968

W związku z uzupełnieniem notki przez Humptego Dumpty o kolejne "informacje", oświadczam, że jego twierdzenia nt. terapii, zastosowanej wobec brata,  są idiotyczne. W opinii lekarskiej dr Czekaja jest wyraźnie mowa o opatrunkach ran na głowie, kończynach górnej i dolnej lewych oraz tułowia. Fraxiparine jest stosowana profilaktycznie w przypadku ciężkich zakażeń, a takie miały miejsce w związku z zadanymi ranami, szczególnie na nodze lewej.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1646975

Patrzcie ludzie, jak Polska zmarnowała taki omnibus wiedzy. Toż to trzeba było zagonić do roboty a nie pozwolić, by prawniko-lekarzo-teolog się marnował nie pracując nigdzie przez 20 lat.

Ps. I niczego nie uzupełniałem w notce, ale ty po prostu już niedowidzisz.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1646976

Nie muszę się znać na medycynie. Przypadek widziałam, obserwowałam leczenie, znam opinie lekarzy, którzy dokonywali oględzin i leczyli.

A dokumenty wszystkie moje informacje potwierdzają.

EOT

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1646991

Wyroki sądów bezwzględnie cię demaskują.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1646998

że rany u niewinnej osoby, o której niewinności organa ścigania wiedziały, spowodowały się "same".

Niewinny sam się pobił w czoło, tułów, lewą rękę i spowodował u siebie potężną ranę na lewej nodze.

Że też na Niepopkach musi tak otwarcie działać cyniczny faktor brutalnych funkcjonariuszy. Niepoprawni, wstyd!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1647002

Jakby miał potężną ranę to by umarł, zanim by go do szpitala dowieźli. Jedno jest tylko pewne - mocno wtedy walnął się w głowę, co jakimś cudem również ciebie zainfekowało. ;)

Ps. w opinii lekarskiej wyraźnie jest stwierdzone, że powodem wlewów f. były obrzęki, a nie rany. Więc nie kłam tak durnowato, rebciu.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1647004

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1647006

5, 10, 15? A ty dalej łżesz. Nawet psychiatria okazała się bezsilna.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1647020

I pamiętaj, co orzekli w Szczecinku. Że pomawiasz bezpodstawnie.

EOT

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1647021

problem. A patrząc na to, że ci przynajmniej 10 razy tłumaczyli, że żadnego pobicia nie było, to masz jeszcze większy problem dalej szkalując i pomawiając niewinnych ludzi.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1647022