„Polski” portalik ostrzega: będzie wojna!

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Świat

Kolejna granica pokonana. I to zielona. W dobie starcia cywilizacji zachodniej z wojującym islamem polskojęzyczna prokremlowska jaczejka wpisuje się w nurt irańskiej propagandy!

Znany ze swojej antypolskiej retoryki publicysta putinowskiej tuby polskojęzycznej niejaki Konrad Rękas zawędrował dalej na Wschód. Ten dyżurny we wschodnich mediach „polski” żurnalista zawędrował aż do… Teheranu.

Dokładnie. Rękas z nieukrywaną dumą dopisuje pod tekstem:

Oryginalna wersja artykułu ukazała się w biuletynie Irańskiego Stowarzyszenia Studiów Islamskich w Teheranie.

 

Fragmenty:

 

Amerykańskie wybory prezydenckie najlepiej widać przez pryzmat kryzysu amerykańskiego przywództwa światowego oraz globalnego liberalnego kapitalizmu jako takiego.

(…)

Takim elementem constans amerykańskiej polityki – niewzruszenie pozostaje pozycja „Izraela”, potwierdzając tylko fakt, że drugim obok Palestyny państwem okupowanym przez syjonistów są Stany Zjednoczone. Oczywiście, widać pewne różnice – Donalda Trumpa cechuje typowa nadgorliwość neofity, zabieganie o pełne poparcie wpływowego lobby syjonistycznego, stąd preferowane przez obecnego prezydenta prymitywne rozwiązania siłowe, jak choćby przymuszanie mniejszych, zależnych państw do przenoszenia swych ambasad do Jerozolimy (co widzieliśmy niedawno na przykładzie Serbii). D. Trump czuje, że wciąż musi udowadniać obiecany przez siebie status „największego przyjaciela Izraela”, a to skutkuje ruchami nerwowymi i agresywnymi (jak pamiętne zamordowanie Generała Soleimaniego w styczniu 2020 r.).

Należy też brać pod uwagę, że podczas swojej ewentualnej drugiej kadencji D. Trump nie będzie już skrępowany swym nieformalnym zobowiązaniem do prowadzenia polityki wymuszeń, ale jednak bez wojny. Nie można więc wykluczyć, że ewentualna re-elekcja prezydencka będzie oznaczać pełnowymiarowy konflikt – niemal na pewno na Bliskim, a bardzo prawdopodobne, że i na Dalekim Wschodzie. Amerykanie uciekali z Syrii także dlatego, żeby D. Trump mógł pochwalić się, że nie rozpętał żadnej nowej wojny i dzięki temu zasłużył na re-elekcję. Jeśli jednak już ją uzyska – będzie jak strzelba wisząca na scenie podczas teatralnego przedstawienia: po prostu będzie musiał wystrzelić dokładnie w ostatnim akcie.

(…)

W istocie więc, z punktu widzenia np. Iranu – cała różnica sprowadza się do tego, czy zostanie zbombardowany przez izraelskie rakiety pod osłoną amerykańskich myśliwców i lotniskowców, czy też na ulice tamtejszych miast wyjdą tłumy otumanionej przez internet młodzieży prowadzonej przez liberalnych agitatorów. I analogicznie – są to też pytania istotne także np. dla Białorusi, no i dla Polski, która może pozostać geopolitycznym zadupiem zadup śniącym o własnej mocarstwowości w ramach nowej amerykańskiej Europy trójmorskiej, a może znowu być państwem frontowym. Dla nas jest to więc gra lose-lose.

(…)

Realnie bowiem mamy do czynienia z czasami ostatecznymi tak korporacyjnego kapitalizmu, jak i liberalnej demokracji. I albo oba te stadia degeneracji ludzkości przejdą na kolejne stadium, rządu światowego oraz eliminacji państw jako zbędnego poziomu pośredniego zarządzania tak ekonomią, jak i świadomością społeczną – albo zdegenerowany system zachodni upadnie pod ciężarem wewnętrznych sprzeczności, w tym załamania gospodarczego, którego nie da się przecież rolować w nieskończoność.

Oczywiście, odpowiedzi na pytanie co się stanie, która przyszłość nas czeka – nie uzyskamy bynajmniej 3. listopada 2020 r., podczas amerykańskiego wieczoru wyborczego. Z pewnością jednak nad ranem dnia następnego będziemy już bliżej odgadnięcia jaka wojna czeka nas najpierw – z Iranem i Chinami, czy z Rosją. Bo mniej więcej do tego sprowadza się wybór Trump-Biden.

 

Linku nie podaję z przyczyn oczywistych.

 

Jak widzicie, zdaniem czołowego antypolaka promowanego na „polskim” portaliku jesteśmy zadupiem zadup wybierając sojusz z USA zamiast oddać się pod „opiekuńcze” skrzydła Rosji.

W odróżnieniu od „prężnej” kurewsko-surowcowej gospodarki Rosji (wszak oprócz dziwek, ropy naftowej i gazu trudno dzisiaj znaleźć inny towar Made in Russia) system gospodarczy Zachodu jest zdegenerowany.

 

Co więcej – Rękas przekazuje niczym prawdę objawioną kursującą wśród szurlandii bajeczkę o „rządzie światowym”.

 

A jak go braknie to będzie wojna.

Albo z Rosją, albo z Iranem.

 

Taka jest bowiem polityka Zachodu wg mułłów, co Rękas usłużnie potwierdza.

No i najważniejsze przesłanie. USA tak jak i Palestyna pozostają pod okupacją żydowską.

 

By było weselej – drugi promowany na „polskim” portaliku tekst sygnowany przez niejakiego RAM stanowi tłumaczenie artu jednego z największych włoskich świrów (a raczej sprytnych biznesmenów – publikowanie fakenewsów rzekomo demaskujących wrogi spisek daje o wiele więcej pieniędzy niż normalna działalność wydawnicza) Nicola Bizzi’ego.

Tym razem świat powinien się dowiedzieć, że:

Wszystkie rządy europejskie były poinformowane już we wrześniu 2019 roku o tym, co się miało wydarzyć i otrzymały ogromne, utajnione środki finansowe (tj. oficjalnie nie upublicznione) – prawdziwy strumień pieniędzy, z pewnością nie przeznaczony na finansowanie i wzmocnienie opieki zdrowotnej i szpitali, a jedynie na ogłoszenie tzw. lockdown'u i zapewnienie jego wyegzekwowania poprzez masowe wzmocnienie struktur i srodków policji.

 

Oczywiście chodzi o pandemię COVID-19, co wyjaśniam Rebeliantce, która moich tekstów zwykle nie rozumie i zwyczajowo potem plecie trzy po trzy. ;)

Najwyraźniej NEon24 zarządzany przez byłego lekarza medycyny (uprawnienia do wykonywania zawodu utracił ponad 40 lat temu) oraz jego jaczejkę podjęła decyzję.

Wygląda na to, że wybrano drogę niegdysiejszych Skandali Aleksandra Mińkowskiego. Ten dwutygodnik (jeśli dobrze pamiętam) przynosił szereg rewelacji dzisiaj spokojnie mogących znaleźć się na bannerze NEon-u.

M. in. pokazywał zdjęcia Raju, odkrytego przez najlepsze sowieckie wtedy jeszcze teleskopy. Co prawda proste obliczenie wskazywało, że kolumny „niebiańskich świątyń” by być widoczne z Ziemi w podanej odległości musiałyby mieć wysokość rzędu 100… lat świetlnych, ale jaki to problem? Czytelników, którzy zdawali sobie z tego sprawę, Skandale praktycznie nie miały.

Było też o głowie, która odcięta od tułowia żyła jeszcze dwa tygodnie.

Natomiast Naród chętnie kupował Skandale z zupełnie innego powodu. Otóż w prawie każdym numerze było co nieco o polskim ruchu naturystycznym, rzecz jasna ze zdjęciami. ;)

NEon fotek takich nie publikuje, więc trzeba prosić ruskich o sztuczne zawyżanie liczby odsłon. Bo tych faktycznych jak na lekarstwo.

Proceder ten zresztą trwa od lat, w sieci sporo nt. znajdziecie, więc nie będę wątku rozszerzał.

 

Wtrynianie pomiędzy fakenewsy wrednych i antyNATOwskich tekstów świadczy o słuszności mojej diagnozy.

W miejsce portaliku opiniotwórczego w znikomym zakresie (jakaś grupka oszołomów nawet teksty bezdomnego Jarka traktuje poważnie) dzięki działaniom „administracji” pojawiły się internetowe Skandale o lekkim zacięciu politycznym publikujące najbardziej odjechane teorie.

 

Czy to jest jednak marzenie Rękasa, by zajmować miejsce pajaca politycznego?

A to dzięki neonowym przygłupom już dawno udało mu się osiągnąć.

 

Taki image portaliku tłumaczy też promowanie tekstów współczesnej Róży Luksemburg dla ubogich (mentalnie) panny Teresy Garlandówny.

 

Cóż, Polska w odróżnieniu od Rosji czy Iranu to wolny kraj.

I każdy tu może być idiotą na własny rachunek.

 

 

 

14.09 2020

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:10)

Komentarze

Wiadomka, tacy proruscy histerycy to chyba do dziś siedzą w okopach pod Teheranem. Pamiętam, jak Winnicki się nad tym spuszczał, beret zryty konkretnie, zresztą to wyjątkowo fałszywy typ. To są sprawy najzupełniej oczywiste, z jakimi ustrojami sympatyzuje tzw. polska prawica (przynajmniej spora jej część). Dziwnym trafem to zbrodnicze reżimy, nazywane przez Rosję sojusznikami, silnie antyzachodnie i mordercze. Tak to bronią Oksydentu z chrześcijaństwem. Rzygać się chce. A dzięki zbieraninie najróżniejszej menażerii nazywającej się ideową prawicą, dziś mamy to wprowadzone jako normalne poglądy do mainstreamu, w tym do polityki.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1644412

wiesz nie mogę się już doczekać tych czołgów w Warszawie ... a i widok śmiecia Spiryto i zadaniowej """" z czerwonymi  goździkami w odbycie bezcenny

Z wielkim smutkiem zauważam , że degustacja wytrawnego wina owocowego czachojeb w kasynie Leon23 rozprzestrzenia się do niebywałych rozmiaröw.
Nowi kontrahenci ,jakieś pojebane nauczycielki z magla , zaplute karły rewolucji ,Zawisze blade jak krętki kiły, karierowicze, cudownie ocalone kapusie, sowieckie kurewki efki z Kalisza etc .
Nic wartościowego poza sowiecką agitką i papką dla ubogich neonowych debili .

Walczymy dalej z tą cała czerwono-żydowską hołotą bo przecież polskie szczury są najgroźniejsze.
Na pohybel ścierwojadom z ścierwo medialnego portalu!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1644416

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Husky nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Wbrew pozorom wojną to najlepsze co nam może się dziś przydarzyć. Potrzebny jest reset jak nigdy. Wyobraź sobie świat bez feminizmu, weganizmu i LGBT... Wojna wyczyści złogi lewactwa w pierwszych dniach. Dlatego nie powinniśmy unikać wojny tylko robić notatki: nazwiska i adresy.Choćby takich jak pedały i pedofile czy  inne antypolskie ścierwa z Neon24.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1644638