Polokaust: znowu odlot samozwańczej prezydentki

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Antyszczepionkowcy burzą się, gdy inni wytykają im pewną… niekonsekwencję w poglądach. Czy jednak należy milczeć, gdy całkiem na poważnie wystawiają Polskę na pośmiewisko?

Znana z rozlicznych błazenad, niestety znajdujących poklask u małej, lecz prężnej internetowo grupki, niejaka Teresa Garland z podkrakowskiego miasteczka przeszła już samą siebie.

Tym razem wzywa… amerykańskich żołnierzy.

Po polsku i po angielsku.

 

Drodzy Amerykańscy Żołnierze,

Tak Wy, jak i my Polacy wiemy po co tutaj jesteście. Jesteście tutaj po to by pilnować globalistycznych syjonistyczno-masońskich interesów na terenie Polski, jesteście tutaj po to by okupować Polskę. Polacy nie są idiotami i wiedzą jaki jest cel Waszego pobytu. Mieliśmy u nas okupacyjne wojska francuskie, niemieckie, austriackie, szwedzkie, rosyjskie które na początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, po ponad pięćdziesięciu latach okupacji, udało się z Polski usunąć. Teraz przyszliście Wy….. Kiedy Wy nas opuścicie? Pragniemy być wolni, niepodlegli i NEUTRALNI!

Ta „neutralność” jest najczęstszym leitmotivem wszystkich prokremlowskich ugrupowań, polskojęzycznych Rosjan nie wyłączając. USA go home po to, by już bez przeszkód Kreml mógł stosować gazowy szantaż czy też organizując manewry tuż zagranicą wywierać wpływ na politykę sąsiadów. A że sił w odróżnieniu od minionej epoki zwyczajnie brakuje, trzeba podpuszczać szurlandię obecną w każdym kraju.

Oczywiście panna Garland nie byłaby sobą, gdyby nie zahaczyła o Żydów. I zrobi to wielokrotnie.

Jest to dla nas smutne, że Wy, Amerykańscy żołnierze, którzy jesteście przekonani że walczycie o dobro, że walczycie o demokrację, tak naprawdę to jesteście wykorzystywani przez syjonistyczno -masońskie siły chcące dominować nad światem. Siły które spętały wolność i niepodległość Ameryki, Polski i wielu, wielu innych krajów na całym świecie!

Żydzi wszędzie, ło Matko, co to będzie???

Apeluję do Waszego rozsądku, do Waszego sumienia, do Waszego amerykańskiego poczucia honoru, do Waszego poczucia wrodzonej wolności, byście nie ingerowali w wewnętrzne sprawy Polski i byście nie plamili munduru amerykańskiej armii, krwią bezbronnego, niewinnego i szlachetnego Narodu Polskiego. Narodu który w przeszłych pokoleniach zawsze walczył o wolność własną i wolność innych państw i narodów świata, mając na sztandarach wypisane: „Za wolność Waszą i naszą!”. Gdziekolwiek Polacy byli, tam o wolność walczyli.

Oczywiście obecność USArmy w Polsce oznacza, że Ameryka postanowiła rozpocząć wojnę.

Apeluję do Was byście nie atakowali obcych krajów z terytorium Polski. Skoro już tutaj jesteście, zachowujcie się jak goście jeśli chcecie byśmy i my Was tak traktowali. Skoro już tu jesteście, to zachowujcie się neutralnie i zachowujcie się honorowo.

Garlandówna nie jest jednak ślepa wobec nadciągającej Zagłady.

Chcemy wierzyć, że zachowacie się w stosunku do naszego Narodu Polskiego godnie, chcemy wierzyć że nie będziecie brali udziału w Polokauście szczepionkowym Polaków jaki jest obecnie przeprowadzany na Narodzie Polskim przez żydowskie elity udające polski rząd.

Prócz nadziei, że Garlandównę oraz Janusza „dwa miliardy” Górzyńskiego wesprze polskie wojsko oraz policja, „prezydentka” liczy także na Amerykanów:

Mamy nadzieję że w kluczowym momencie staniecie po właściwej stronie, tj. po stronie Polaków, po stronie Narodu Polskiego, po stronie Komitetu Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego – Społecznego Komitetu Konstytucyjnego i wesprzecie nas w walce przy usuwaniu z Polski szkodników globalistycznego rządu światowego, którzy bezczelnie rozpanoszyli się w Polsce, powodując choroby, śmierć, nędzę, bezprawie i głód milionów obywateli Polskich.

Najwyraźniej wszystko dlatego, że Garlandówna nie dostała się do Sejmu/Senatu, nie mówiąc już o zarejestrowaniu Komitetu Wyborczego. Bo to przecież nieludzkie, by kandydat legitymował się jakimkolwiek poparciem.

Polska potrzebuje sprawiedliwego prawa, sprawiedliwych sądów i demokracji. Po 1989 roku oszukano nas Polaków wmawiając nam że wprowadzony nieuczciwy system wyborczy i niezgodny z Konstytucją Kodeks Wyborczy to demokracja…… Tymczasem to było i jest jedno wielkie oszustwo wyborcze trwające w Polsce już kilkadziesiąt lat. Od dziesięcioleci rdzenni Polacy, Naród Polski, nie mają swoich reprezentantów we władzach. W praktyce zwykły obywatel polski, nie ma w Polsce prawa do kandydowania na posła, nie mówiąc o możliwości dostania się do Sejmu czy do władzy. Stąd pilna potrzeba zmiany Kodeksu Wyborczego. I mamy nadzieję że w bezpośrednim przegłosowaniu tego Kodeksu Wyborczego przez Naród Polski na podstawie artykułu 4 punkt 2 polskiej Konstytucji, będziecie raczej nas wspierać niż temu przeszkadzać.

W końcu Garlandówna ujawnia sPiSek. Choć nie za bardzo, bowiem Misiek Kamiński aktualnie jest w innej partii. Ale trudno wymagać, by osoba tak zaburzona ogarniała ostatnią dekadę. ;)

W chwili obecnej Senator Michał Kamiński ma w zamiarze tworzyć NIEDEMOKRATYCZNY globalistyczno-masoński rząd technokratyczny, którego celem będzie pozbawienie Polski państwowości jako suwerennego niezależnego bytu, poprzez NIEDEMOKRATYCZNE przegłosowanie i podpisanie umowy ratyfikacyjnej z Unią Europejską o zasobach własnych uni, czemu Naród Polski się sprzeciwa. Podpisanie tej umowy spowoduje że Naród Polski będzie spłacał długi zaciągnięcte przez inne państwa Uni Europejskiej. Naród Polski się na to nie zgadza. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat zostaliśmy już wystarczająco ograbieni, wyniszczeni i wymordowani przez Unię Europejską. Podpisanie tej umowy przez technokratyczny rząd który zamierza utworzyć Senator Michał Kamiński będzie wielką zdradą dokonaną po raz kolejny w historii na Narodzie Polskim. Polska zniknie z map świata bo oni tego chcą. Na naszych terenach chcą utworzyć żydowskie państwo Polin. Jest to złamanie międzynarodowego prawa do samostanowienia narodów, przez żydowskie globalistyczne elity udające polski rząd. Oni uzurpują sobie władzę nad Polską i nad Polakami, nie są legalnie wybranym rządem, bo wybrani zostali na podstawie Kodeksu Wyborczego sprzecznego z polską Konstytucją. To nie są reprezentanci Narodu Polskiego, to są reprezentanci międzynarodowego żydostwa.

Nie tylko to. Garlandówna posiada najwyraźniej informacje dotyczące planowanej masowej zbrodni na Narodzie Polskim:

Drugą kwestią jaką chce załatwić Senator Michał Kamiński powołując rząd technokratyczny, to wymordowanie wszystkich Polaków w krótkim czasie około 2 lat, za pomocą trujących szczepień i spalenie polaków w spopielarniach. Już w tej chwili, jako siły dodatkowe w mobilnych punktach szczepień, są do tej operacji angażowane Wojska Obrony Terytorialnej. W tej chwili w Polska jest jednym wielkim obozem koncentracyjnym, 100 razy większym od obozu w Oświęcimiu. Wszystko wskazuje na to że oni mordują podstępnie i skrycie Polaków dziesiątkami tysięcy w szpitalach tzw. covidowych jednoimiennych, stosując fałszywe testy na koronawirusa, dające zawsze wynik pozytywny, w wyniku czego zdrowi pacjenci są kierowani do tzw. szpitali jednoimiennych gdzie są izolowani, mordowani i spalani żeby nie było śladów morderstwa. Podejrzewamy że przed śmiercią tym zdrowym ludziom, ofiarom fałszywych testów na koronawirusa, są przed śmiercią wycinane narządy. Wiele osób choruje i umiera po szczepieniach.

Na zakończenie Garlandówna prosi o… neutralność. I tego za cholerę nie jestem w stanie zrozumieć. ;)

Mam nadzieję że przedstawiona sytuacja, będzie miała wpływ na Wasze postrzeganie w Polsce rzeczywistości i zachowacie się w stosunku do nas godnie, jak ludzie, uznając nasze człowieczeństwo i podstawowe naturalne prawo do życia. Jeśli nie możemy liczyć na Wasze wsparcie to przynajmniej chcielibyśmy móc liczyć na Waszą neutralność.

Bóg z Wami i z nami! A pokój między nami!

Z żołnierskim pozdrowieniem

Teresa Garland - Zaprzysiężony Prezydent Obywatelski Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego, tel.697******
 

Z żołnierskim pozdrowieniem niczym jaki Jaruzelski 13 grudnia 1981. ;)

Proszę państwa, a teraz raz jeszcze prędziutko przeczytajcie raz jeszcze tekst, ograniczając się wyłącznie do słów napisanych kursywą.

Przecież to skondensowane w jednym miejscu poglądy tuzów antyszczepionkowej inteligencji portalowej… ;)

Więc pamiętajcie – nie śmiejecie się tylko z Garland!

Wszak sprawnych intelektualnie inaczej już macie na portalu.


 


 

20.04 2021


 


 


 

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:12)

Komentarze

Nagrzane świry dopiero się rozgrzewają!

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1669186